Jednotlivé druhy očist jsem se snažila seřadit dle toho, jak mají jít za sebou (tedy začínáme očistou střev, pak můžeme přejít na očistu jater, pak teprve ledviny..atd.) Jediné, u čeho si nejsem jistá, je očista od parazitů (trojčátko) - různé zdroje se rozchází v tom, jestli se má dělat před nebo až po očistě jater (či před/po jiných očistách). To si musíte rozhodnout/vyhledat si to sami, kdy ji budete provádět.

.. Hliník -> Křemelina .

.. Paraziti - trojčátko .

.. Tlusté střevo .

.. Játra .

.. Těžké kovy .

.. Stres -> hořčík .

.. Ledviny .

.. Plíce .

.. Klouby .

.. Lymfa .

.. Krev .

.. Šišinka .

.. Bonus .

.. Slezina .Jak jsem postupovala

Jako první očistu jsem dělala trojčátko proti parazitům, bez jakéhokoli předchozího čištění či odparazitování. Při této první očistě mi bylo hodně špatně (asi díky tomu, že jsem ještě neměla zkušenost s klystýry a myslím, že jsem je při té první očistě nedělala = škodliviny z těla téměř neodcházely). Ani jsem souběžně neužívala nic, co by škodliviny na sebe navázalo a odvedlo z těla (např. redmondský jíl, křemelinu, enterosgel..). Po té první očistě jsem se cítila možná všeobecně o trochu líp, ale celkově tato očista byla nic moc - takový první pokus.

Po této první očistě jsem po určitém časovém odstupu začala užívat křemelinu, a po pár měsících jsem zase skončila (neměla jsem ten úplně nejlepší druh křemeliny a tělo ji začalo odmítat). Po cca 1-2 letech jsem narazila na lepší křemelinu, kterou užívám od té doby stále (má neutrální chuť a tělo si na ní docela zvyklo - i když občas dávám pauzy v užívání = dle návodu).

Pak jsem se po několika letech odhodlala k jaterní očistě. Tedy před jaterní očistou jsem udělala očistu střev pomocí 2-3 klystýrů za sebou 1x denně po dobu 2 dnů. Pak jsem dělala jaterní očistu dle návodu a při asi 8. vylučování jsem již přestala vylučovat kameny (při 6. a 7. vylučování jich bylo méně a méně, takže to k tomu pomalu směřovalo). Očistu od těžkých kovů jsem zatím nedělala, ale díky kombinaci jaterní očisty, dlouhodobému užívání redmondského jílu a pomalém doplňování zinku si myslím, že se těžkých kovů snad pomalu zbavuji. Každopádně očistu od těžkých kovů si dám, až budu dělat opětovně jaterní očistu, tak dalo by se říci souběžně s ní (1.-4. vylučování jen jaterní očista a pak začnu užívat v mezidobí mezi 4.-5. vylučováním, 5.-6. vylučováním atd., něco na vylučování těžkých kovů a jejich odvádění z těla - takto bych to lidem doporučila z toho důvodu, že těžké kovy se vylučují zase přes játra - když očistu od nich někdo dělá před jaterní očistou, tak si může játra přetížit, a když to někdo dělá po jaterní očistě, tak si játra zase hned poté, co je vyčistil, zanese. Proto vidím jako ideální řešení udělat to souběžně s jaterní očistou, ale samozřejmě až když se jaterní očista blíží ke svému konci. To je můj tip, který nemusí každému vyhovovat (nevím, jestli je to tak správně, pouze jsem si tento výsledek logicky odvodila).

Během jaterní očisty (k jejímu konci) jsem jeden měsíc vynechala a udělala jsem znovu očistu proti parazitům Trojčátko s tím, že od té doby dodržuju i preventivní "trojčátko" (jednou za týden ty tři věci v daném množství jednorázově užívám - je to tam popsané). Při této druhé očistě už mi bylo celkem dobře a měla i lepší výsledek. Očistu proti parazitům jsem dala během jaterní očisty opět z toho důvodu jako bych tam dala očistu od těžkých kovů.. (i očista proti parazitům jde přes játra, před očistou to nemusí játra stíhat díky svému zanešení a po očistě si je člověk zase zanese, takže mi udělání trojčátka před koncem jaterní kůry - s tím, že jeden měsíc holt vylučování vynechám - přišlo jako nejlepší nápad). I proto bych dělala jaterní očistu opakovaně - poprvé dát ke konci trojčátko a podruhé dát ke konci těžké kovy. Ona se jaterní očista má po čase zopakovat (dle potřeby a zanešení, někdo doporučuje dokonce dělat ji každý rok několikrát). Já jí budu běžně dělat asi jednou za dva roky (s tím, že počet vylučování může být mnoho - dle zanesení).

Po jaterní očistě jsem provedla menší očistu ledvin za pomoci čaje Chanca piedra, který rozpouští jak ledvinové, tak i jaterní kameny (tedy pokud mi náhodou ještě něco málo v játrech zůstalo, tento čaj to mohl "dočistit"). Každý den jsem dala 1 polévkovou lžíci do 1 litru filtrované vody, přivedla k varu a 5 minut povařila (to jsem si stopovala, protože by to mělo být přesně 5 minut). Čaj jsem slila přes sítko do více uzavíratelných sklenic. Nechala jsem ho vychladnout a 1/3 jsem vypila hned, zbytek jsem dala do lednice. Pak jsem po obědě vyndala další část a tu popíjela odpoledne a třetí část jsem vyndala a popíjela večer. Toto jsem dělala po dobu jednoho měsíce. V játrech mohou být i velké zvápenatělé kameny, které jablečný ocet nezměkčí a které jsou moc velké na to, aby je tělo vyloučilo - tento čaj by je měl rozbít na menší kusy (pokud tam člověk nějaké velké kameny měl..). Proto ještě zopakuji jaterní očistu např. rok poté, co jsem ukončila tu poslední.

Pak jsem se dočetla o očistě plic, kterou jsem dělala měsíc až dva (ale budu zase pokračovat, dýchat sůl se může každý den - to ničemu neškodí). Tedy očistu plic budu dělat do té doby, dokud bude existovat chemtrails. Já stíhám pouze 1-2x denně dýchat sůl cca 5 minut.

Na závěr jsem udělala doplnění hořčíku, které jsem ale kvůli komplikaci přerušila a ještě se k němu vrátím. Možná v očistě vlastně doteď pokračuji, protože užívám menší dávky hořčíku každý den, ale navyšuju velmi pomalu (navýšuji tak o 1 tabletu za měsíc..). Očista hořčíkem by opět měla rozpustit případné velké zvápenatělé kameny v játrech, které tělo při jaterní očistě nevyloučilo).

Až teprve po tomto všem jsem dělala očistu střev pomocí Yucca (a to proto, že Yucca rozpouští jak ledvinové a jaterní kameny, tak i usazeniny v kloubech - lepší je vyloučit jaterní kameny při jaterní očistě najednou, než je pomalu rozpouštět pomocí Yucca a nechat ty jedy kolovat v organismu..). Tím jsem si vlastně asi vyčistila i klouby a zase, pokud v játrech/ledvinách něco zůstalo (po jaterní očistě a Chanca piedra), tak Yucca to mohla dočistit.

Očistu lymfy už mám také za sebou (trochu jsem jí zkrátila) a už mi zbývá jen očista krve (a ještě 1-2 očisty, které sem připíšu, až je začnu dělat).