Bonus pro ty, kteří mají všechny očisty za sebou:

Pokud máte úspěšně za sebou toto "první" kolo (všech) očist, tak až budete dělat další jaterní očistu, možná by se dala spojit s očistou lymfatického systému (já to tak při další očistě jater budu dělat - podle mě to je vhodné pouze když už jste měli játra vyčištěná, nyní máte pouze málo kamínků a navíc tyto kamínky máte ještě změkčené z předchozí jaterní očisty):

Zdravím a podávám zprávu o úspěšné očistě lymfy zakončenou jaterní očistou (2v1).

1. den očisty lymfy – klystýr, epsomka, citrusová šťáva po 30 min., po šťávách klystýr, k večeru malé smoothie (pomeranč, grep, 800mg malic acid). Při jaterní očistě používám kyselinu jablečnou. Jablečná šťáva mi nedělá dobře.
Během dne jsem byla lehce zimomřivá, trochu unavená, takže jsem si naordinovala klid a odpočinek. Stejně se toho nedá moc dělat, protože to je jen ...šťáva, záchod, šťáva, šťáva, záchod… :-D

2. den očisty lymfy – epsomka, citrusová šťáva po 30 min., po šťávách klystýr, k večeru malé smoothie (pomeranč, grep, 800mg malic acid).
Během dne mi už bylo teplo, ale byla jsem hodně unavená a naprosto bez energie, trochu mě bolela hlava a kolena, takže jsem si naordinovala klid a odpočinek.

3. den očisty lymfy + jaterní očista – epsomka, citrusová šťáva po 30 min., ve 14:30 poslední dávka šťávy + 800mg malic acid, po šťávách klystýr, do 19:00 hodně vody a dále postup dle jaterní očisty.
Během dne jsem se cítila dobře, bez únavy (možná nadšením, že to dnes skončí) :D , přesto jsem si kvůli jaterce naordinovala klid a odpočinek.

4. den – ráno postup dle jaterní očisty zakončený klystýrem, večer opět klystýr, následující ráno klystýr.
Noc byla klidná, ráno trochu nevolno (trpím při ranních dávkách epsomky) :( , během dne jsem se cítila už velmi dobře a plná energie. Vyloučeno cca 60 ks "kamenů".

S průběhem očisty a množstvím vyloučených kamenů jsem spokojená (vzhledem k výsledkům všech provedených jaterek - viz. můj nedávný příspěvek v tématu "očista jater")

Tímto očistu lymfy zakončenou jaterní očistou (2v1) prohlašuji za úspěšnou :)

Přeji hezký den všem.

(Zdroj.)

Takto to vyzkouším pouze když už mám první jaterní očistu za sebou (tzn. v mém případě to bylo cca 8 vylučování než jsem přestala vylučovat kameny = těch 8 vylučování je moje první jaterní očista), a jelikož jsem zvědavá, za jak dlouho se mi kamínky v játrech znovu vytvoří, tak zkusím např. za 6 měsíců od ukončení této první jaterní očisty udělat očistu druhou. A každé vylučování té druhé jaterní očisty vždy spojím s očistou lymfatického systému.
Při prvním kole jaterní očisty bych si to netroufla proto, že když jsou játra zanesená, nemusí produkovat tolik žluči = nebyla bych si jistá, jestli mé tělo zvládne za 3 dny vyprodukovat dostatečné množství žluči pro jaterní očistu (zdravé tělo by to mělo zvládnout, ale při první jaterní očistě jsem raději při všech osmi vylučováních držela jaterní dietu=bez oleje atd. po dobu sedmi dnů, zatímco v návodě výše se dieta drží pouze tři dny, což je vhodné maximálně pro lidi se zcela zdravými=nezanesenými játry, která jim produkují dostatek žluči).
Dále se kamínky v játrech při tomto postupu "změkčují" pouze 3 dny (namísto 10 dnů při běžné jaterní očistě) = kamínky už musíte mít změkčené z předchozích očist! (či užívat něco na změkčení jaterních kamenů po delší dobu než jen 3 dny před vylučováním)
Tuto očistu (kombinaci očist) nemohu doporučit, jelikož jsem ji ještě nevyzkoušela, a ani poté, co ji vyzkouším, ji nebudu moci doporučit každému - to je na uvážení jednotlivého člověka, zda by to pro něj mohlo být vhodné a nebo nikoli (aby člověk mohl udělat takovéto rozhodnutí, musí mít jak s jaterní, tak i s očistou lymfatického systému, zkušenost samostatně a musí dobře znát své tělo).
Pokud nějaký člověk nesplňuje něco z výše uvedeného, tato očista/kombinace očist pro něj není vhodná a pokud vše splňuje, tak se rozhoduje on sám na vlastní odpovědnost.