Toto je takové shrnutí, jehož části jsem již napsala do několika článků. Rubriku Příběhy (ve které je umístěný i tento článek) píšu ze svého podvědomí (či si to jen tak vymýšlím), takže to může/nemusí být pravda (můžete to brát jako zajímavý příběh, který jsem nějakým způsobem vymyslela - ať už fantazií nebo napojením se na morfogenetické pole nebo podle snů a svojí zkušenosti).

V dětství jsem měla dávnou vzpomínku (tomu věřím), že jsem skočila do tohoto vesmíru (asi z vnějšího zdroje) jako jedna koule a při tom došlo k rozdělení na dvě poloviny - mužskou a ženskou (já jsem ta ženská část). Ty dvě "poloviny" jsou dvě samostatné duše (nejsou na sobě nějak závislé v tom smyslu, že by nebyly samy o sobě kompletní - pouze když se chtějí vrátit odkud přišly, tak se musí sjednotit). Já jsem se inkarnovala někam do růžovomodré galaxie (proto jsem si vybrala příjmení k přezdívce "Rosablau"), a tam jsem založila civilizaci (pomáhala jsem vzestupu nejvyspělejším obyvatelům). V tomto vesmíru neexistovalo zlo (=byl to konstruktivní vesmír, tak jako všechny) a bylo normální, že z nějaké dejme tomu 11 dimenze/zdroje přišel někdo do "nižšího" vesmíru/světa učit/pomoct tamním bytostem s vývojem do vyšších vibrací/dimenzí, aby mohly samy (=spolu se svým twin flame) také cestovat do vnějšího zdroje/navštěvovat jiné vesmíry. Můj twin flame se inkarnoval někde daleko ode mě a byli jsme sjednocení v tom, že on bude pomáhat na tom jiném místě a pak "za čas" (až bude úkol splněný) se navštívíme+sjednotíme a odejdeme zas do vnějšího zdroje (pak do dalšího nižšího vesmíru a tak dále - nic jiného jsme asi v té době nedělali než že jsme navštěvovali vesmíry a takto pomáhali s vývojem, ale toto..samozřejmě dobrovolně..dělalo jen pár bytostí). Ani jeden jsme zde neměli jiného partnera (žili jsme single = hodně dlouho), protože v konstruktivním vesmíru žijí bytosti v harmonii (nemají sexuální pud, který by "musely mít" = je to otázka svobodné vůle, i když si myslím, že ani ostatní bytosti to skoro vůbec/vůbec neprovozovaly, ačkoli existovala dvě pohlaví, protože buď ještě nebyla 3D hmota hmotná nebo ještě neměly twin flame a bez něj přirozeně po splynutí netoužily). Také se v té době bytosti ještě neinkarnovaly = neumíraly (a pokud by někdo potřeboval změnit formu díky skoku ve vývoji, i tak žil hodně dlouho než se "převtělil" - ale nepamatuju si na to, že by se to někdy stalo). Takto vypadá konstruktivní vesmír, ale nepamatuju si jiný vesmír (jak vypadaly jiné vesmíry, ve kterých jsem byla předtím) než pouze tento. Jenom vím, že v žádném vesmíru běžně neexistovalo zlo (ani by mě nenapadlo, že něco takového vůbec může existovat).

Tato civilizace, ve které jsem žila, ctila konstruktivní principy (z mého dnešního pohledu to bylo to nejlepší, co může být). Všichni byli spolu v emocionální harmonii, takže nebyli introverti vs extraverti (když berete druhé skoro jako sebe sama, tak nemáte touhu po samotě nebo naopak po společnosti - ale to je jiný stav mysli než na který jsme zvyklí - a zároveň pokud někdo něco chtěl, všichni ostatní mu to přáli a pomohli mu s tím = takže když by chtěl být někdo sám, všichni by mu dopřáli tolik samoty, kolik by sám chtěl + nikdo by tím nebyl dotčen, protože by měl kolem sebe všechny ostatní). Pak jednoho dne (po mnoha letech, co jsme tam takto žili = to by mohlo být i přes 1000 let, ale čas neexistoval) přiletěly z ničeho nic mimozemské stroje (černé mimozemské lodě) a vyvraždili celou planetu (stříleli asi laserové paprsky). Neviděla jsem posádku (co to bylo za mimozemský druh, ale tipla bych si z dnešních vědomostí, že Animus) a jako jedné z mála se mi podařilo utéct do teleportu/portálu z planety (asi někam na jinou planetu). Nevím, jaktože se nikdo (ani já) v té době neuměl teleportovat na jinou planetu jen tak sám pomocí svého vědomí nebo třeba létat..? Pak moc nevím, kde jsem byla, ale díky traumatu jsem asi šla žít na nějaké jiné planety. Setkala jsem se i s modrými Aviany, kteří byli něco mezi tímto konstruktivním světem a zlými mimozemšťany z jiného vesmíru (ty jsem asi šla zkoumat jako "zástupce zla", ale nepřipadali mi zlí). Jejich civilizace se zasekla ve vývoji (ačkoli uznávali twin flame, jejich vývoj se i přesto zastavil a nikdo nevěděl proč - zkusila jsem se inkarnovat do jejich těla a asi jsem pak i chodila s tamním mužem, což jim nepomohlo, protože to nebyl můj twin flame). (V té době už se bytosti inkarnovaly = už začal existovat 3D hmotný svět a reinkarnace.) Takže oni poslali nějaké svoje zástupce do "ohniska zla" (rozumějte na Zemi nebo spíše do Země), že tam třeba něco zjistí/vyzkoumají (v čem je chyba).

Ještě jsem taky někdy žila ve světě se základním příjmem (ne ve smyslu peněz) a osobními antigravitačními ufo (místo aut). Tato civilizace byla normálně vyspělá (tak, jako tomu má být). Podle mě nebyla vyspělejší než ta první harmonická civilizace, která sice nepoužívala techniku, ale uměla něco důležitějšího. Tu první civilizaci považuji za nejvyspělejší a tuto jako druhou nejvyspělejší (asi proto, že už v tomto vesmíru existovalo zlo, nemohla být tak v harmonii, ačkoli zůstala sama zlem nezasažená). Když někde existuje zlo, má to vliv i na vzdálené civilizace (které se díky tomu nemají tak dobře, jak by se mohly mít), které jsou od zla ochráněné (nějaký minimální vzdálený vliv tam díky propojenosti vesmíru vždycky je..).

Toužila jsem poznat zlo (ve smyslu prozkoumání, co to je = porozumění), takže jsem chtěla jít do jeho ohniska. Nešla jsem tam spolu s Aviany, nýbrž sama za sebe = asi jsem se s nima rozloučila a nějak jsem cestovala směrem k Zemi a portálem jsem se teleportovala na povrch Země, kde jsem žila předtím, než půjdu do vnitřku Země = matrixu v matrixu (toto jsem ale ještě nevěděla/neřešila). Na povrchu žila mírumilovná civilizace, která se oblékala do bílých/světlých šatů/oblečení. Žili v souladu s přírodou, i když by mohli mít vyspělou techniku (tak ji nepoužívali). Takže takový obyčejný vesnický život (což mi nesedí s tím, co jsem se o nich dočetla - že nyní bojují se zlem uvnitř Země a mají vyspělou techniku - třeba jsem se tu ale zasekla dlouho a mezitím se změnili). Na povrchu Země žil můj twin flame, se kterým jsem se spřátelila a skoro jsme byli i ve vztahu (bez sexu). Žili jsme (asi) v křemíkových tělech a život fungoval jinak než je tomu nyní (pomalé plynutí života) + bylo to i jiné (řekla bych horší, ale ne nějaké špatné) než v té první civilizaci a asi i než v té druhé nejvyspělejší civilizaci (která se pak asi stala tou nejvyspělejší poté, co byla ta první zničena). Je divné, že lidé z povrchu nebojovali se zlem, které žilo uvnitř Země. Sice tam nechodili (ani se tam neinkarnovali), ale poklidně žili vedle a nebojovali nebo tak něco.
Jednoho dne mě navštívilo (někde na okraji díky tomu, že to bylo blízko - dál by se dostat nemohlo) vědomí bez těla (které jsem dokázala vnímat), které na mě mluvilo (telepaticky). Byla to bytost bez těla z vnitřku Země (která se mohla někde na okraji asi nějak "vynořit"). Nikdo nevěděl o tom, že s někým takto komunikuji (protože jsem chtěla zkoumat sama za sebe), jinak by mě asi varovali, ale asi ani nevěděli, že je to možné (aby se bytost z vnitřku objevila bez těla pouze jako vědomí na povrchu). Bylo to mužské vědomí (vím, že vědomí nemá pohlaví a je to pouze "ono", ale toto prostě bylo mužské vědomí) a chtělo se se mnou kamarádit. Tak jsem si s ním povídala a kamarádila, řekla jsem mu, že se chci inkarnovat dovnitř Země (abych prozkoumala zlo). On mi řekl, že to dokáže zařídit (protože tam je vysoko postavený?) a že mi vyrobí podobné tělo (to bylo trochu divné - proč by někdo "vyráběl" tělo?). Chtěl, abych s ním hned další den (nejpozději za pár dnů) odešla do vnitřku Země. S nikým jsem se nerozloučila (nikomu jsem to neřekla) a další den jsem mu řekla, ať mě tam tedy vezme. Místo abychom někam šli, tak se moje tělo rozpadlo (jakoby dematerializovalo/vypařilo) a místo toho se kolem mě se objevilo jiné tělo (a byla jsem na jiném místě = uvnitř Země). Od té doby jsem žila ve vnitřku Země v 3D matrixu (skoro vždy jsem potkala illumináty).

Pamatuju si jeden život na vesnici (ve kterém jsem potkala nějakého illumináta, který mě zabil, když jsem s ním nechtěla chodit) - to jsem nestárla, pak další život jsem chtěla mít nenápadný, takže jsem stárnula a našla jsem si manžela, měli jsme dost peněz, takže jsme měli asi pět dětí a psa. Jenže matrix je vynalézavý v tom, že i když se někomu daří, tak mu to může znenadání vzít, což se i stalo, tedy jsme pak živořili a něměli jsme skoro co jíst. Vzala jsem si to ponaučení o matrixu (že kdykoli může změnit nečekaně podmínky na pravý opak..) a že není dobré dělat jedno dítě za druhým, pokud je člověk nechce vidět trpět. V té době ještě nebyla planeta přelidněná, takže děti by jinak ničemu nevadily, ale díky existenci peněz/finančnímu systému neměl jistotu nikdo (to bylo v USA v docela nedávné době = už tam byl kapitalismus). Pak za mnou přišel do vnitřku Země můj twin flame, který mě viděl trpět u illuminátů a upsal duši ďáblu za to, že mi nebudou nějak moc ubližovat nebo zabíjet (bohužel to udělal pouze z 1/3 kvůli vydírání a z 2/3 kvůli sobě = nějakým výhodám/něčemu, co chtěl apod.). On za to dostal přístup k technologii mimo matrix (na ovládání matrixu) a práci pro DS. Také "získal" stejnou přitažlivost, která je mezi twin flame, ke všem holkám (ale žádná mimo mě k němu necítila to samé na oplátku, takže to pro něj bylo spíš utrpení). Illumináti si mysleli, že udělal chybu v tom, že protěžoval rodinu (blízkého člověka) na úkor ostatních lidí (které nezná), protože při službě DS by musel asi někomu jinému ublížit.. Já si myslím, že chyba vznikla v jeho vadě charakteru (byl zasažen destruktivní energií). A to proto, že když jsme se dlouhou dobu (cca přes těch 1000 let v té první civilizaci + ještě jsem žila na dalších planetách poté) neviděli, tak začal toužit po kontaktu, ale místo aby za mnou přišel (to by mi nevadilo) když má tu potřebu/touhu, tak zůstal na povrchu Země a smutek atd. (=černá energie) se v něm hromadila. U mě to nebylo tak, že bych ho nechtěla vidět, ale řešila jsem trauma a zlo, takže jsem měla jiné plány než jít za ním (chtěla jsem zlo vyřešit a to bylo pro mě nejdůležitější), ale kdyby za mnou přišel, tak bych byla ráda. Já jsem zase udělala tu chybu, že jsem mu nic neřekla ani jsem se nerozloučila a odešla jsem z povrchu Země dovnitř (protože jsem chtěla zkoumat zlo a nic jiného jsem moc nevnímala - připadalo mi hrozné, že někdo vyvraždil celou planetu nevinných bytostí). On ale věděl, že mám v plánu jít dovnitř, takže když jsem zmizela, asi ho napadlo, kde bych mohla být. Takže takhle jsem přišla o twin flame (během několika životů) a šla jsem na nějaký čas do jemnohmotné dimenze, kde jsem žila sama asi jako víla (ty totiž twin flame nemají a zároveň jsou pouze konstruktivní = neprožívají trauma). Díky tomu, že jsem pak na nehmotné úrovni pozorovala život svého (bývalého) twin flame, jsem se zase inkarnovala do hmoty = do lidského těla (a už nikdy jsem pak znovu nebyla vílou nebo něco takového = ale ten vílí život může být vymyšlený, protože jsem si to představovala v dětství a to jsem se v té době zrovna dívala na seriál o vílách..). Bývalý twin flame pokračoval v životě tak, že ztratil duši (postupně mu energie duše během životů vyprchávala = zmenšovala se a zlo uvnitř něj se zvětšovalo) a inkarnoval se do různorodých těl (jako si někdo vybírá různorodé postavy v pc hře nebo převléká kabát).

Já se vždycky po inkarnaci vrátila do vnitřního zdroje (to jsem si během těch životů už možná začala hledat/našla nový twin flame, ale nejsem si jistá, protože si je nepamatuji), kde jsem si naplánovala další inkarnaci, ale vždy to skončilo stejně (smrtí, přičemž jsem zlo ani trochu porazit nedokázala). Zlo se z tohoto úhlu pohledu porazit nedalo, a tak jsem jednou nakonec zůstala v astrální dimenzi a létala jsem po planetě. Pozorovala jsem zlo illuminátů (např. podzemní základnu) a nechtěla jsem se inkarnovat (dokud nevymyslím plán jak sama všechno zlo porazím = takže bych se neinkarnovala asi nikdy..). Ale viděla jsem tam nevinné děti a věděla jsem, že když se vtělím, tak někomu pomůžu (protože duše má největší právo ovládat realitu kolem těla a ne illumináti = silná duše může něco změnit např. vizualizací nebo přáním), takže jsem vstoupila do těla kvůli tomuto důvodu (pak jsem ale během života zjistila, že illumináti s tímhle počítají a z tohoto důvodu produkují např. pomocí rodiček nebo v umělé děloze kvalitní děti). Kvalitní děti = myslím inteligentní mozek, blond vlasy a modré oči, sportovní tělo atd. (jsou to nacisti) Tím přitáhnou duše (do těla), které by je chtěly v astrálu zkoumat a vymýšlet strategický plán. Zároveň ale díky tomu, že duše a tělo patří k sobě, tak illumináti "musí" poskytnout pro každou duši vhodné tělo (=na její úrovni vývoje), jinak by porušili zákony vesmíru (když už tedy běžnou populaci, která se inkarnuje z vnitřního zdroje, ohlupují a ničí DNA špatným jídlem, vzduchem a mRNA vakcínami..). Když už se někdo dostane do vnitřku Země (do matrixu v matrixu), tak se jen tak nedostane ven (kvůli bariéře kolem vnitřní Země). Nebo takto to alespoň bylo - možná, že už tuto bariéru konstruktivní strana zničilia.

Jelikož jsem přišla do tohoto vesmíru ještě před zlými mimozemšťany (a jejich bariérou vytvořenou kolem celého vesmíru), tak jsem měla DNA tvořené z duše+vnitřního zdroje. Ale pokud sem bylo vpuštěno 144 000 bytostí z jiného vesmíru, tak ty a) mají s sebou svůj twin flame nebo b) mají DNA napojené na duši přes vnější zdroj (a jejich twin flame zůstal ve vnějším zdroji/jiném vesmíru). Jelikož existuje alespoň jeden z nich ve variantě b), tak zlo povolilo vstup těchto bytostí kvůli skryté/tajné agendě (kvůli té variantě b). Když je naklonované tělo, které má DNA, tak to DNA může být vyživováno ze systému (proto se do naklonovaného těla téměř nikdy neinkarnují duše - protože by musely "bojovat" s protichůdnou systémovou energií proudící v DNA). Nebo může mít naklonované tělo vytvořené DNA z vnitřního zdroje, a takové tělo by naopak duši "násilně" přivolalo (nebo by odčerpávalo energii člověka=předlohy, pokud by ještě žil). Píšu o tom proto, že ten první případ naklonovaného těla, jehož DNA je "obráceně" je podobné zlatému DNA 144000 bytostí, které jsou napojeny z vnějšího zdroje (minimálně jedna z nich, jinak by zlo nemělo důvod je sem vpouštět - zlo to povolilo záměrně, protože mu to pomohlo v plánu, jak se dostat do vnitřního zdroje - bez tohoto povolení vstupu by to zlo možná ani nedokázalo, ale asi ani dobrá strana by bez toho nedokázala vyhrát..takže tím se spustil závěrečný souboj, který nejde nějak moc odkládat nebo protahovat, protože kterákoli strana by to udělala, dala by tím protistraně výhodu, proto se boj stupňuje i když občas vzniknou patové situace, díky kterým to vypadá, že se dění zastavilo na mrtvém bodě). Díky jejich vpuštění i obyčejný člověk může mít/získat zlaté DNA, pokud se dokáže propojit (na úrovni DNA) s vnějším zdrojem - psala jsem na to návod: Představujte si, že z vašeho těla vychází pravotočivé DNA jakoby do nekonečné dálky, až dorazí do vnějšího zdroje (přes bariéru, ale tu bych si vůbec nepředstavovala = jakože neexistuje, ať jí člověk nedává sílu..). Jelikož DNA některé/ých ze 144000 vpuštěných bytostí vede obráceně z vnějšího zdroje dovnitř, tak pro zlou stranu vznikla možnost vytvořit (asi naklonované) tělo, které je na 3D úrovni spojené s vnitřním zdrojem. Normálně je DNA spojeno s vnitřním zdrojem přes duši, takže když se něco stane tělu, nemá to na tento vesmír velký dopad (vytvoří se sice destruktivní energie, která se bude muset zpracovat, ale duše se reinkarnuje a hmota/3D matrix je od jemnohmnotných dimenzí oddělena bariérou=nižší a vyšší astrál, přes kterou se mimozemšťané z obráceného vesmíru nedostanou).
V případě možnosti vytvoření těla spojeného (na tělesné úrovni) s vnitřním zdrojem, když někdo manipuluje/ublíží tělu, má to dopad na realitu v podobě katastrof (zemětřesení, záplavy, výbuch sopky). Do takových těl (byť naklonovaných) se musí inkarnovat duše, která má podle zákonů vesmíru hlavní vliv na to, co se s tělem může stát (tedy zlo zabíjí lidi i nedobrovolně, ale v takovém případě z toho má následky - proto se zlá strana vždy snaží nejprve získat co největší souhlas od lidí se svým budoucím jednáním). Řešila jsem tento problém (vyspělých vytvořených těl) telepaticky s Plejáďany a už to nějak vyřešili (proto o tom píšu, protože už to není nějak moc aktuální), aby manipulace s těmito těly neměla tak ničivý dopad. Přes takto vytvořená těla (+ volby/chování všech jednotlivých lidí v celkovém součtu) bylo/je možné vytvořit cílené přírodní katastrofy. Na hmotné úrovni tu máme technologický přístroj HAARP, který to dělá, ale bez takto vytvořených těl a převážně destruktivních každodenních voleb většiny populace by takový přístroj nebylo možné sestrojit (např. by nefungoval). I s implantováním čipu musí člověk souhlasit, jinak nebude fungovat správně. Technika se zdá být "samostatná" a nezávislá, ale je to propojené se svobodnou volbou člověka (a pokud někdo udělá něco, co jde proti svobodné vůli někoho, vždy z toho má následky). Zlí mimozemšťané se snaží člověku např. vnuknout myšlenku/zmanipulovat ho, aby ON SÁM jednal nesprávně/udělal zlý čin (ale i za manipulaci jsou následky). Takže shrnutí: 144 000 konstruktivních bytostí sem bylo zlou stranou vpuštěno proto, aby tím získali přístup k vnitřnímu zdroji a zároveň (vyspělí) zdejší lidé tím získali možnost získat zlaté DNA + konstruktivní strana tím získala pomoc nezbytnou k výhře. Někdo si myslí, že matrix jsme si vytvořili dobrovolně my jako pc hru, ale já nesouhlasím (a není to ani logické). Neznám nikoho, kdo by chtěl dobrovolně hrát takovou hru, ve které může přijít o duši (=ve které může sám úplně zaniknout, dostat se navždy do pekla apod.). Možná že by si každý myslel "to se mi nemůže stát když si to sám nevyberu/já jsem dobrý, takže se mi to nestane", ale pokud jsou duše chytré (jakožeby měly být..), nikdy by si nevybraly účastnit se něčeho, v čem je taková možnost (že je někdo zmanipuluje a čeká je úplný zánik..). Toto by podle mě prostě nikdo dobrovolně nehrál (s těmito podmínkami) - a pokud někdo ano, tak já rozhodně ne (takže proto vím, že to není pravda). Proto věřím své teorii (která je také uvedená v rubrice Příběhy = také to nevím úplně jistě) o mimozemšťanech z opačného vesmíru a nevěřím tomu, že bychom si sami dobrovolně vytvořili v konstruktivním vesmíru hru, při které by duše mohly doopravdy zaniknout (a že bych si takovou hru šla dobrovolně zahrát..).

V předchozím článku jsem měla jako první písničku současnou situaci, což vystihuje "hazardní hru"/finální souboj mezi 144000 bytostmi vs. DS útoky na vytvořená vyspělá těla (DS ale tyto lidi nechce zabít, protože by se jim nepodařilo zotročit po zabití 90% lidstva tu zbylou miliardu, kdyby těla, která si pro účel kolektivní manipulace vytvořili, zničili - jestli by je mohli zabít po výhře = že už by je nepotřebovali, to nevím). DS tedy na vyspělá těla napojená hmotou na vnitřní zdroj útočí proto, že se útok na takového člověka rozloží mezi všechny lidi (něco jako inflace) / nebo vytvoří přírodní katastrofu; takže DS dělá útok proto, aby se dosáhlo konkrétního výsledku (který zrovna potřebují). Duše inkarnovaná do takového těla může také něco ovlivnit. Kvantový počítač Aliance je vytvořený z konstruktivní energie, takže ten dokáže předpovídat budoucí události, a podle toho pak pracuje armáda aliance. Cílem DS je zabít 90% populace a zbytek zotročit tak, že ženy by byly sexuální otrokyně (které by byly zabity ve 25-30 letech) a muži by byli mučeni a zabiti po narození na výrobu adrenochromu. Jenže v případě výhry DS by byla ve skutečnosti zničená celá existence, takže jelikož zničená není, je jisté, že konstruktivní strana vyhraje. DS o tom už nějakou dobu ví (že prohraje), a tak si vytvořili scénář, že budou 3 roky (pomocí Antikrista) vládnout = NWO, aby si to alespoň "užili" a pak by byli zničeni. Jenže nikdo konstruktivní jim nechce "dopřát" ani toto a měli by být rovnou zničeni (což někdo z illuminátů také předpověděl, že to takto dopadne). Bytosti z opačného vesmíru se nechtějí vrátit do svého světa, ale chtějí být zničeni úplně nebo tak, aby se mohli začlenit (od začátku vývoje) do tohoto světa (a být konstruktivní) - takže o to ve skutečnosti "hrají" (nikoli o NWO). Proto se snaží dělat co největší zlo, protože chtějí být správným způsobem zničeni (aby se nemuseli vrátit..). Je to takové zamotané (někdo chce nekonečnou nadvládu se sexuálními otrokyněmi, někdo chce NWO, někdo možnost konstruktivního vývoje od píky, někdo neexistenci), protože ne každý z nich má všechny informace (v pyramidové struktuře je to omezené dle postavení).
Do toho padlí andělé vytvořili bariéru mezi matrixem a jemnohmotnými dimenzemi z důvdou, aby ochránili existenci (takže byli celou dobu na konstruktivní straně) a začali vládnout matrixu tak, aby vládli zlu.. (Aby mohli ovlivnit výsledek.) Proto z 3D zmanipulované hmoty udělali matrix "počítačovou" (realistickou) hru, ve které hráči proti zlu bojují a oni zlu vládnou, takže "hru" kontrolují (i když podle mě to hra nebyla a bylo to skutečné - do "formy" hry to museli udělat, aby to mohlo vyjít/abychom měli nějakou šanci). Protože když si lidé myslí, že hrají hru, tak se nebojí = podají větší výkon než kdyby si mysleli, že situace je vážná/jde o vše. Strana zla zase má výhodu při tomto přístupu v tom, že když bude svět jako počítačová hra (ve které o nic nejde), může nabízet volbu zla jako "rovnocennou" - v souboji zabíjejí světlé postavy ty tmavé a naopak, tak to vypadá, že obě strany jsou stejné.. Ale jak jsem psala jinde - to bychom se museli zeptat padlých andělů, jak to přesně je (a jejich vysvětlení by muselo dávat smysl). Zde v této rubrice píšu pouze svoje domněnky.

Z podvědomí jednoho bývalého jsem vyčetla to o Avianech (ten se dle mě zde na Zemi přidal k destrukci, ať už sem původně přišel z jakéhokoli záměru) a od jiného bývalého zase tu teorii o mimozemšťanech z obráceného vesmíru. Takže ne všechno mám přímo od sebe, část je i od ostatních lidí (proto je to takový mišmaš, ale zatím z toho jde sestrojit ucelený celek). Každý má v podvědomí asi něco jiného - mě občas tyto věci jakoby "zmizí" (z podvědomí = lépe řečeno nemám k tomu vědomý přístup, ale pak se vždy zase vytvoří to stejné!). V každém životě se pak opakuje "mustr" celkového podvědomí v takové velice zrychlené verzi, takže podvědomí tvoří/ovlivňuje jednotlivé životy každého člověka. A nebo mám takovýto podivný DID vnitřní svět (i když i ten by musel být vytvořený podle zkušeností z minulých životů, protože v tomto životě jsem se s některými věcmi, které jsou uvedeny v tomto článku, vůbec nesetkala).