V životním příběhu jsem o této tématice psala v odstavci začínajícím na "Co se týče gayů, kterých tam bylo požehnaně, tak kluk Z pracoval nějaký čas v luxusní gay restauraci. Měl v práci spolupracovníka". Ilum. mi ale také párkrát vysvětloval problematiku homosexuálů: Jednak je to (pravděpodobně) skrytá agenda pracující pro illumináty, ale hlavně se tato komunita "řídí sama" (egregor) a mají svoje zákonitosti.

Gaye přitahují muži, a proto "soupeří" o jejich přízeň se ženami (ano, každý si řekne, že se ženami nesoupeří, protože přeci existují jak heterosexuální, tak homosexuální muži - a "každé zboží má v dané kategorii svého kupce", jenže jak bylo uvedeno v tom odstavci v životním příběhu, viz výše, tak ta "orientace" nemusí být neměnná - resp. přirozená orientace, se kterou se člověk narodil, neměnná je, pokud ji někdo násilím/nátlakem nezmanipuluje/nepředělá: někde jsem četla, že velké procento mladých mužů, kteří byli znásilněni mužem do zadního otvoru, se stane v dospělosti gayem - už ale nevím, kde jsem to četla a kolik je na tom pravdy, takže toto berte s rezervou).

Gayové tedy prý nevědomě soupeří se ženami o přízeň mužů a mají svoji hierarchii. Cílem gaye prý je vypadat co nejvíce jako žena (trannsexuál). Jelikož se ale skutečnou ženou nikdy nestanou (i kdyby si přeoperovali cokoli, tak jejich tělo zůstane původně mužské, například mužská stavba kostí, lebky atd.), tak ženy podvědomě nenávidí (a to i když se s nimi kamarádí). Já nevím, žádného gaye neznám, píšu pouze, co mi někdo kdysi řekl.

Nejvýše v hierarchii gayů je prý co nejvěrnější transsexuál (ten, kdo se nejvíce podobá ženě). (Podle mě se gayové rozdělují na "dva druhy" - jedni mají mužskou energii a ve vztahu i sexu jsou ti dominantní/pronikající a druzí mají ženskou energii, a ti se chovají jako ženy, např. ženské pohyby, mluví o sobě v ženském rodě apod., ti jsou v sexu ti "pasivní"/přijímající.)

V rubrice Okult je odkaz na toto video, ve kterém je ukázáno, že elity tuto "transgender agendu" už dávno rozjely a nyní to chtějí pouze zlegalizovat či "aby se to stalo normálem". Tedy oni svoje děti údajně nechávají již jako malé přeoperovat na opačné pohlaví ("jen tak" to pohlaví vždycky změní, není to o tom, že by si např. přáli dítě určitého pohlaví, a proto to změnili, ale změní to z toho principu té změny, že změněné pohlaví je podle nich asi lepší než přírodní? - podle mě jde v tomto o nadvládu, protože "člověk ve špatném těle" má dost problémů sám se sebou na to, aby řešil illumináty apod. - něco podobného říká i D.Icke).

Když jsem se tímto tématem zabývala, tak se mi zdál tento sen. Tam je tedy naznačeno, jaké technologie již "illumináti" v tomto oboru používají (klonování, změna DNA, pohlaví dítěte na přání, dvojčata na přání, vpravení duše do naklonovaného těla/těl, umělá děloha=stroj na vývin plodu, změna vzhledu, přeoperování dítěte na opačné pohlaví s tím, že muž přeoperovaný speciálním postupem na ženu může otěhotnět a porodit děti..). Dle toho snu by tedy měl porodit antikrista někdo takto odmala přeoperovaný na ženu.

Například dle určitých náznaků by Paris Hilton měla být (naklonovaná) z Ruska, a když jsem si vyhledala její transgender agendu, tak jsem našla, že by to údajně mohl být takto předělaný "Evgeni Plushenko". Tím nechci říct, že by Paris Hilton měla porodit antikrista, protože takto přeoperovaných lidí je více, ale když si v jednom okně vyhledáte fotky Paris Hilton a ve druhém okně fotky "Evgeni Plushenko", tak tam je jistá podoba (mají stejnou postavu a stejný nos). Zde(zde, zde) a zde(zde, zde) můžete porovnat obličej, postava se nejlépe porovnává z tohoto videa.
(Zde pro porovnání video, abyste viděli, co s člověkem udělá hormonální terapie opačného pohlaví - jak moc to jeho vzhled změní. Někteří tam hlavně ve druhé polovině jdou rozeznat jako transsexuálové, ale celkově stav "před" a "po" je docela rozdíl.)

Co se týče např. mých "ženských idolů", tak já jako nejhezčí ženy beru: Jessica Alba, Ariana Grande a Taylor Swift. Všechny tři se údajně narodily jako muž. Jessica Alba to dokonce veřejně přiznala (sice to všichni pochopili jako vtip, ale to už je jejich problém - podívejte se na video, ona nevypadala, že to říká ve vtipu, i když jí muselo být jasné, že u takové "ideální ženy" tomu nikdo věřit nebude). Ariana Grande je prý také předělaný muž, alespoň dle tohoto videa.

No a Taylor Swift to o sobě určitě ví, protože jak jsem dělala rozbor videoklipu "Look What You Made Me Do", tak jsem tam vynechala část mezi časy 2:05-2:21 a 3:05-3:36, jak tam Taylor Swift tancuje s homosexuálními muži, kteří ji obdivují, protože jsem to nechápala (věděla jsem, že gayové holky rádi nemají, tak proč by ji podporovali?). Ale teď, když vím, že se Taylor Swift s největší pravděpodobností narodila jako muž, to už dává smysl - protože by to naopak byla transsexuálka téměř k nerozeznání od holky, a tudíž v "jejich" hierarchii nejvýše. To se nevylučuje s tím, že by mohla být klonem Zeeny Lavey (jak jsem uváděla v tom původním rozboru), protože dle toho mého snu, když illumináti někoho naklonují, tak vytvoří dvojčata rozdílného pohlaví od jakékoli osoby a kluka předělají na holku a obráceně..
Pokud máte nějakou oblíbenou známou osobnost, můžete zkusit na youtube vyhledat "Jméno Osoby transvestigation" a uvidíte, zda-li něco najdete a jak moc to bude přesvědčivé. Podle mě se to těžko pozná, já to tedy odhadovat neumím (na mnoha ženách bych dokázala najít např. jeden mužský znak z těch, které v těchto videích popisují - například i přirozená žena může mít postavu do "V" nebo hranatý obličej - takových žen je sice málo, ale existují). Tady je odkaz na krátký článek, jak lidi, kteří prošli změnou pohlaví, rozeznat.

Do článku hudba-mkultra jsem na konci vložila písničku Primadonna s tím, že mi něco připomněla. Bezcílně jsem poslouchala nějaké náhodné písničky na youtube, přičemž mě vedla asi intuice, která mě navedla přesně na tuto písničku (cestou, která nebyla logická), a když jsem klikla na tuto píseň, tak jsem cítila, že "to je ono" (kam mě ta intuice vedla). Když tam byl náhled, tak mi ta fotka nic moc neřekla, ale po spuštění písně jsem rozeznala holku, kterou jsem znala: jak jsem psala v pokračování životního příběhu v odstavci začínajícím na "Pak taky když mě kluk Z požádal o ruku, tak mi dal takový obyčejný prstýnek" o holce a aféře s diamantem, tak ta holka tam byla od začátku, pak jsme se odstěhovali, tak jsme se s ní nevídali, a pak na konci se tam začala více objevovat (protože se snažila sbalit býv., tak jsme na sebe "náhodou" naráželi). Na začátku jsem tam nikoho neznala a býv. kluk ilum. mi představil tuto holku jako svou kamarádku (abych se měla s kým bavit, když bude v práci). Ta holka mě ale hned při představování se urážela a bylo celou dobu vidět, že na mě žárlí. Nepamatuju si její jméno, ale myslím, že se nejmenovala "Marina". Párkrát jsem s ní byla venku, chtěla jít někam nakupovat. Celou dobu mluvila o tom, jak se mám líčit, lakovat si nehty a "jak se co má (dělat)" atd. Tak jsem si myslela "já tu jsem držená nedobrovolně, proč bych se měla malovat?". Ale ona si myslela, jaké mám štěstí, že si ten kluk vybral zrovna mě. Ona říkala, že bude slavná zpěvačka a občas si trénovala zpěv (na to jsem si v duchu pomyslela "to víš, že jo" - ne, že by zpívala nějak špatně, ale při dnešní konkurenci, jaká je pravděpodobnost, že se nějaká neznámá holka stane zpěvačkou?). O pár měsíců později jsem náhodou viděla bývalého, jak je u ní v bytě a o něčem se s ní myslím dohadoval. Tak jsem se ho ptala, proč k ní chodí domů, a on mi řekl, že spolu dříve bydleli, protože jí do něčeho asi zaučuje (že ona se od něj dobrovolně učí - to by vysvětlilo ty diamanty, proč říkal, že ona ví). Říkal, že se s tou holkou nikdy nevyspal, protože to je feministka (zpěvačka Marina and the diamonds je feministka) - já býv. tuto holku nenápadně dohazovala (aby chodil s ní místo mě a já mohla odjet). Nejen, že ta zpěvačka vypadá stejně/podobně jako tamta holka (stejná postava, stejné blond vlasy s odrosty a obličej), ale ještě ta písnička přesně vyjadřuje její povahu.
Jelikož už to bylo dávno a moc si lidi nepamatuju, zkusila jsem se na videoklip podívat víckrát, abych řekla, jestli mezi těmito dvěma holkama najdu nějaký rozdíl. Nejvýraznější rozdíl byl v tom, že si ta holka nemalovala tak výrazné spodní řasy ani srdíčko na tvář. Pak také podle mě neměla tak tmavé vlasy (ty odrosty měla o odstín či dva světlejší). Vlasy měla delší (někam pod lopatky či do pasu) a obličej neměla tak hranatý (měla ho trošku více zaoblený a více protáhlý). Zpěvačka má dva horní přední zuby, které jí "trčí" nad všemi ostatními - to tamta holka asi neměla, protože toho bych si asi všimla. Když jsem si vyhledala zpěvačky jiné písničky a fotky, tak bez make-upu vypadá úplně jinak než tamta holka (jenom v této jedné písni je nalíčená tak, že si jsou s tamtou holkou podobné). (Tamtu holku jsem ale asi nikdy bez make-upu neviděla, takže nemohu porovnat, jestli by si byly vzájemně podobné, i kdyby byly obě dvě odlíčené.)
Tenkrát při tom incidentu s diamantem to ta holka nemyslela špatně proti mně (alespoň si to myslím, protože jsem se do ní uměla vcítit, jak to myslí). Ona tím myslela, proč mi nekoupil prsten s diamantem ve smyslu s (jakýmkoliv) kamenem (já jsem to hned takto pochopila, ona mu toto pak sama od sebe vysvětlovala). Kdyby ta holka v tu chvíli mohla zazpívat písničku, tak by zpívala přesně to, co je v té písničce Primadonna (jak se dozvěděla, že jsme zasnoubení, tak jí to vyvedlo z míry a ona podle mě chtěla to, co v té písni zpívá).
V této rubrice o tom ale píšu proto, že jsem si uvědomila, že to, co tyto dvě holky odlišovalo, bylo to, že jedna (zpěvačka) má víc mužských znaků a tamta holka má více ženských znaků, ale jinak jsou jako dvojčata (tedy až na ty zuby). A když jsem si poslechla jinou píseň od této zpěvačky: Hollywood, tak tam na začátku (0:16 - 0:43) zpívá takovým hlubokým hlasem, který je napůl mužský, bych řekla. Tedy určitě jsem osobně neznala tuto zpěvačku, ale možná to bylo její dvojče, které bylo holka od přírody a zůstalo tak (a nebo to mohla být prostě "náhodná dvojnice" - to se stává, že lidi mají třeba na druhém konci světa dvojníka a vzájemně o sobe nevědí a třeba na sebe ani nikdy nenarazí..).
(Tady v tom příběhu ale bylo moc náhod najednou - že by náhodná dvojnice chtěla také zpívat a zaučovala se u ilum. zrovna před tím, než se zpěvačka prosadila? A proč se zpěvaččina nejslavnější píseň týká zrovna toho, co tamta holka zažila - vč. diamantů ve svém uměleckém jméně?)

Předchozí odstavec je sice "záhada", ale už změním téma, protože u předchozího tématu se asi už nic víc nedozvím (tam to lze pouze nechat otevřené, bylo to dávno a mohu si tu holku pamatovat mylně). Našla jsem video o tom, že všechny americké první dámy měly změněné pohlaví (to nevím, nakolik je pravda) a ještě jsem našla toto video. Mně se podařilo "odhalit" (ještě když jsem o tomto tématu nevěděla) Caru Delevingne a Demi Lovato (v písni Heart Attack) - Cara Delevingne mi přišla obecně taková "mužská" a Demi Lovato hlavně v této písni vyzařuje podle mě mužskou energii (takže jsem to úplně neodhalila, protože by mne nenapadlo, že někdo bude "tajně" trans, takže jsem si myslela, že jenom mají extrémně moc mužské energie, ale že to tedy jsou ženy - ale zdály se mi podezřelé/divné).

Každopádně k tématu homosexuality jsem našla tento zajímavý článek.


V tomto světle už chápu otázku Poppy "Am I a girl?" (tak se jmenuje její nové album).