Když jsem šla spát, tak jsem u sebe cítila "emoční tělo" (ve smyslu, jak to nazývá Eckhart Tolle). Ráno mě vzbudila roznáška pošty, tak jsem se musela tak nějak obléknout a sejít před dům. Když už jsem byla trochu vzhůru, tak jsem vyvětrala, napila jsem se atd. Pak jsem šla (takto "čerstvá") zase spát. A zdál se mi živý sen, který pocitově trval 1-2 hodiny, ale hned po probuzení jsem to rychle zapomínala (to bych nestihla nikam zapsat, ani kdybych se o to pokusila) a pamatuji si už jen hrubou kostru.

Zdálo se mi, že jsem se narodila v podzemní základně z takového speciálního inkubátoru kulatého tvaru naplněného kapalinou (asi něco jako plodová voda). Byla jsem já (jedna duše) rozdělená do dvou těl = do dvojčat, kluk a holka (každé dítě mělo svůj inkubátor/umělou dělohu). Toto bylo od illuminátů předem naprogramováno (že se narodí/vypěstují dvojčata opačného pohlaví - nějak to v tom snu uměli udělat asi pomocí klonování a uměli i zařídit, aby tělo obsahovalo duši). (pozn. Ačkoli duše asi nemá pevně dané pohlaví, tak já jsem se vždy inkarnovala jako holka, takže by se dalo říci, že moje duše je ženská.) Přímo já jsem se v tom snu narodila jako kluk (v klučičím těle) a měla jsem tedy dvojče sestru. Illumináti v té základně skoro hned po narození těm dvojčatům vyměnili pohlaví = vyoperovali dělohu, vaječníky atd. holce a vložili to do kluka a naopak té holce přioperovali penis, varlata atd. Díky tomu, že to byla dvojčata a že to bylo v tak mladém věku, tělo ty voperované orgány přijalo. (pozn. Nevím, jestli to je vůbec reálně možné takto udělat a jestli by to pak fungovalo = rostlo s tělem.)

Tomu klukovi (mně) dávali v tom snu asi nějaké hormony, aby se předělal na holku a tu holku nechali, jak byla (aby se z ní stala "shemale"). Toho kluka předělaného na holku poslali illumináti na povrch (poté, co měl rozdělenou osobnost = na nic si nepamatoval, asi mk-ultra?) a tu holku (s penisem) nechali žít v podzemní základně (ta věděla, jak co je, na vše si pamatovala). Když jsem vyrostla, tak jsem se setkala s bývalým klukem ilum., který byl z té podzemní základny (původně vypadal, že mu je tak 60-70 let), ale vypadal jinak=byl mladý v mém věku a i vypadal úplně jinak než na té základně=změna vzhledu nebyla pouze v omládnutí (měl nějakou technologii na změnu vzhledu? - dle snu to nebyl přímo reptilián). Mé dvojče, které žilo v té podzemní základně, chtěl také změnou vzhledu obelstít a něco si s ní začít, ale ta ho hned odhalila (protože žádnou vzpomínku nezapomněla a byla zvyklá na ty nové technologie či jak to chodí v té podzemní základně = ona celý život žila v té podzemní základně, nikdy nevyšla na povrch ani nezažila nic jiného). Když jsem se rozešla s ilum., tak pak nějak "za trest" zabili to mé dvojče v tom snu, protože to byla polovina duše, tak měli pojistku, že nebudu silná (=duševně; jelikož když inkarnovaná polovina duše zemře, tak duše sice neumírá, ale 1/2 už nebude inkarnovaná).

Pak na mě v tom snu nějak na dálku mluvili illumináti, že mi poslali tento sen proto, abych napsala knihu. Ve snu říkali, že oni prý musí říct lidem pravdu, a tak mám napsat "scifi" a že je jim jedno, kolik lidí si tu knihu koupí nebo přečte, ale lidem by to bylo oficiální cestou sděleno (jak to chodí). Nestačí prý napsat na internet, musí to být kniha a měla bych ji napsat nějakým oficiálním vyjadřováním (neutrálním) stravitelným pro všechny (nějak univerzálně). Že když jsem byla na tom ostrově, tak mi dali knihy ke čtení proto, abych se naučila co největší slovní zásobu. A že jsem prožila "fake" život, tzn. že jsem zažila něco, co prožívá někdo jiný, kdo má za úkol splodit ?antikrista?, a zažila jsem to samé jenom proto, abych o tom napsala (kdyby o tom napsal ten "pravý" člověk, který to zažívá doopravdy, tak by mohli být illumináti odhaleni - protože autor knihy asi půjde nějak dohledat, i když píše pod pseudonymem).

V tom snu toho bylo víc (napínavé zápletky a nečekané zvraty, opravdu by to vyšlo na celou "scifi" knihu), ale pamatuji si jenom těchto pár věcí. Zajímavé je, že když jsem se v realitě vrátila z toho ostrova, tak jsem v jeden čas viděla ducha = sama sebe, průhlednou. Tedy duch, který vypadal stejně jako já, mě párkrát (2x-3x) navštívil. Jelikož neumím s duchy komunikovat a logicky mi to nedávalo smysl, tak jsem tomu nepřikládala význam. Také mi někdy po návratu z ostrova (nevím, jestli to bylo ve stejné době, jako ten duch) připadalo, jako by cca polovina mě zemřela (ale to by se dalo přičíst i traumatu/stresu na ostrově). Na ostrově mi opravdu illumináti dali knihy na čtení (četla jsem tam během každého dne celé hodiny, když jsem byla o samotě, i když já i běžně hodně čtu - takovou tlustou bichli jsem tam četla, ne že by ta kniha byla úplně nic neříkající, ale jsem zvyklá mít v knihách nějaké poučení či hlubší význam - tenkrát jsem si říkala "k čemu to je, trávit tolik času čtením knihy o ničem").

Také když jsem jednou byla ve změněném stavu vědomí, tak jsem viděla zajímavé a pravdivé věci. Viděla jsem normálně fyzickými smysly tak, jako vidím teď realitu kolem sebe, nějaké změny v realitě (například reptiliánské oči u psa, do kterého pravidelně něco vstupovalo, či budoucnost nějakého člověka, která se potom vyplnila apod.). A v té době jsem se setkala s někým, koho znám už od dětství, a viděla jsem toho člověka jako člověka opačného pohlaví, což se mi zdálo divné a neuměla jsem to nijak vysvětlit (myslela jsem si, že má v sobě asi hodně energie opačného pohlaví - já ale viděla přímo jeho tělo jako tělo opačného pohlaví a teď už vím proč, že je to ..od malička.. možné).

A ještě napíšu něco, co jsem si o illuminátech domyslela. Že dělají něco jako "mužskou telegonii", tzn. že do ženy vpraví (oplodněné) vajíčko od jiné ženy, a ta pak porodí a vychovává převážně "cizí" dítě. Nevím ale, proč by to dělali (a jestli to je vůbec pravda). Oni totiž odeberou geneticky důležitým jedincům vajíčka a spermie (a zmrazí je - kdykoli a kdekoli na světě z toho pak mohou spojit dítě - takže nevím jistě, jestli přímo "klonují" či provádějí ovlivňování genů, oni spíše "šlechtí").