Nejprve napíšu, co se do životního příběhu nevešlo (už do něj nic dopisovat nebudu a když si na něco vzpomenu, napíšu to sem).

Do životního příběhu jsem nenapsala, že když jsem byla v cizí zemi s klukem Z, tak mi jednou řekl něco jako že si stěžuju, ale ve skutečnosti mám štěstí, protože bohatí lidé si např. pronajmou ostrov, vypustí na něj (asi unesené?) lidi a ty potom v džungli pro zábavu loví = zabíjejí. (že mám štěstí, že jsem nebyla vybrána/poslána na něco takového, oproti loveným lidem jsem se měla dobře) To jsem sem nepsala z toho důvodu, že jsem většinou psala o věcech, které jsou k nalezení na internetu na konspiračních webech (které jsem sice zažila/které mi řekl, ale zároveň mám tak "potvrzené", že to zažil i někdo jiný). U této věci jsem to ale potvrzené neměla a kdyby mi kluk Z říkal o některých věcech pravdu, ale zamíchal by do toho i lži, které by mohly můj příběh zdiskreditovat, tak jsem si řekla, že to nebudu riskovat a že o tom nebudu psát. Jenže jsem pak narazila na tento článek. V odkazovaném článku se tedy píše, že loveny byly děti a že se to dělalo v lesích na pevnině (a kluk Z mi říkal lidi = rozhodně by mě nenapadlo, že by tím mohl myslet děti - no a říkal, že se to děje hl. na ostrovech proto, aby nemohli případní přeživší uniknout někam, kde by si mohli přivolat pomoc).

Také jsem nenapsala (mám pocit, že jsem o tom psala nebo alespoň chtěla napsat, tak možná to tam někde je, ale nevidím to tam), že když jsem za klukem Z do ciziny přijela, tak jak jsem moc nejedla (anorexie), tak mi nevěřil, že mám menstruaci (taky se možná bál, že bych mohla být těhotná s někým jiným a "hodit" to na něj, i když dnes přeci existují testy otcovství). Takže když jsem to dostala a šla jsem na záchod vyměnit si vložku, tak tam za mnou přišel a řekl mi, ať mu otevřu a ukážu mu tu krev (že mi nevěří). Což jsem nechtěla, aby se díval na mojí krvavou vložku, ale nakonec se do těch dveří nějak dostal a když se díval na tu krev tak byl tak fascinovaný (bylo to jako z Twilight ságy, když se Bella řízla a ten její kluk upír nevěděl, jestli by ji raději vysál krev, nebo políbil - v nějakém takovém filmu/seriálu jsem viděla podobnou scénku ..možná to byl jiný film).

Pak taky když mě kluk Z požádal o ruku, tak mi dal takový obyčejný prstýnek (ten se mi moc nelíbil, protože se mi líbí jiný styl prstenů). A v té době se s námi kamarádila jedna holka, kterou jsem tedy moc nemusela, ale kluk Z asi chtěl, abychom se kamarádily, abych měla nějakou kamarádku "od něj". Ta holka ho spíš balila a se mnou se kamarádila kvůli tomu, aby mu byla nablízku (tak mi to připadalo). Ta když viděla ten prstýnek, tak se mě ptala, proč mi nedal prsten s diamantem. On to slyšel a rozčílil se na ní, že mě chce zabít (tu konverzaci jsem moc nepochopila, ale nedávno vyšel článek o tom, že jsou diamanty prokleté, a už mi to začalo dávat smysl).

I když jsem o klukovi Z psala spíš špatné věci, tak možná, že to se mnou myslel vážně, protože říkal, že existuje jeho rod iluminátů, který ovládá svět, a že si má vzít za manželku holku od svého nepřítele (pokud by si myslel, že jsem z povrchu a považoval lidi z povrchu za nepřátele, tak by to sedělo, ale možná, že tím spíš myslel tu holku, kterou si nakonec vzal za ženu a která byla pouze z konkurenční rodiny iluminátů). On totiž říkal, že když ilumináti poznají nepřítele, který je silnější nebo stejně silný jako oni (lidi z povrchu?), tak se s tímto nepřítelem chtějí spojit (doopravdy se s ním chtějí kamarádit či spíše spolupracovat v dobrém). Proto mě zasvětil do jejich "tajů" a řekl mi, že kdybych od něj nakonec přese všechno odjela (=nevzala si ho), tak ať aspoň napíšu knihu (a odhalím ilumináty světu, protože asi musí říct lidem pravdu - to jsem si domyslela). Zároveň ale i řekl, že mi nikdo věřit nebude, protože lidi jsou zmanipulovaní, a proto jim to nevadí (když o nich někdo něco říká nebo píše). Já jsem chtěla lidem o iluminátech říct, ale měla jsem dilema, že když mi "nepřítel" sám řekl, ať to udělám (to, co chci udělat), tak to asi bude v jeho prospěch (jinak by to nechtěl). Zdál se mi na toto téma nedávno sen. Rozhodla jsem se, že knihu nenapíšu (když to chce), ale že o nich možná napíšu na internet (že si to rozmyslím a uvidím = že se rozhodnu pak, až/pokud se mi podaří vrátit se do ČR).

Ještě jsem si vzpomněla, že jsem se jednu dobu (asi kolem roku 2011?-už nevím, kdy to přesně bylo, ale bylo to pár měsíců na podzim a v zimě) začala dívat na oblohu na letadla (hl. při večerní procházce se psem) a když jsem zvýšila vědomí, tak jsem místo některých letadel viděla ufo (byla to ufo s - asi holografickým - maskováním letadla: nejprve jsem viděla letadlo, které se změnilo na ufo, když jsem se na něj dívala déle a důkladněji). Asi o měsíc později vyšel článek na osudu (stránka už neexistuje), ve kterém popisovala to samé mnohá svědectví lidí (pak na to téma v průběhu měsíců bylo více článků). Po čase mě to přestalo bavit (pozorovat ta ufo-letadla, když to nikdo jiný neviděl) a přestala jsem se na oblohu dívat (protože na ní byly jen chemtrails a ufo-letadla, takže nic dobrého).
Tedy z doslechu to jeden člověk z mého okolí taky viděl - kamarád mi popisoval svého kamaráda (kterého neznám), který bral drogy, že mu říkal, že vidí místo letadel ufo, stojící letadla (ta jsem v té době také viděla) atd. - když mi to ten kamarád říkal, tak to bylo v té samé době, co jsem to viděla já a já jsem svoje zážitky tomu kamarádovi řekla až poté, co mi to řekl o svém kamarádovi (jinak bych mu to asi ani neříkala). Ale jednou jsem viděla takové podivné (jiné než jsem běžně vídala) ufo-letadlo v práci, šla jsem k oknu a významně jsem se na objekt dívala (aby se přišel podívat i někdo druhý, co na to řekne) a k oknu přišla šéfová, na co se dívám, tak jsem jí ukázala pohybem ruky a ona že vidí nějaký rozmazaný flek, protože nevidí na dálku! Šla kolem kolegyně (která vidí dobře) a byla zvědavá, na co se šéfovou z okna koukáme, tak jsem jí také chtěla ukázat rukou, když v tom se to ufo rozletělo pryč a zmizelo.. (To mě nepřekvapilo..) I šéfová říkala, že už jí ten šedý flek zmizel ze zorného pole, tak se ptaly, na co jsem se to tak dlouho koukala, tak jsem jim řekla, že to bylo letadlo, ale vypadalo trochu divně (krátký popis) - šéfová mi to vysvětlila, že to je normální - takže se to nějak vysvětlilo. Pak taky jiný kamarád (který si rozšiřoval vědomí) v té době viděl podivné objekty na obloze, ale jiné, než já! (letadla viděl normálně - neviděl "za nimi" maskovaná ufo-on letadla ale nepozoroval, ale párkrát viděl podivný tvar objektu, který jsem já nikdy neviděla). Jednou jsem se koukla doma z okna a viděla jsem takovou protáhlou černou loď, která letěla blízko=naproti oknu pomalu a potichu. Nevím, proč by někdo letěl tak nízko a ještě k tomu mezi paneláky, kde ho lidi mohou vidět (z toho důvodu jsem na zážitek zapomněla, protože mi nedával logický smysl!). Ta ufa, která se vydávala za letadla, vypadala ze země tak, že to bylo černé tělo, ktreré mělo zespod pár (asi 4 nebo 5?) světel - něco jako tento obrázek, ale většinou tam bylo světel víc. Když nad tím tak přemýšlím, tak to bylo podobné, jako TR-3B (jenom to podle mě nebyl trojúhelník, ale souměrný lichoběžník).
Zajímavé na tom všem je, že to bylo období (cca necelý půlrok), co jsem toto pozorovala, pak mě to přestalo bavit. Ještě nějaký čas o tom vycházely na osudu (web již neexistuje) články, a pak to utichlo. Já se cca za rok (další podzim-zima) zase zkusila dívat na letadla (jestli místo nich stále uvidím ufo), ale viděla jsem jen normální letadla. Buď jsem už neuměla rozšířit tak dobře vědomí, nebo technologicky vylepšili holografické maskování, a nebo ufo-letadla přestali používat (přestala létat po obloze). Ať tak, či tak, na osudu už pak také nikdo podivné věci s letadly neviděl. Byl to test, při kterém nad Prahou/celou ČR po určitou dobu létala ufo-letadla s holografickým maskováním, aby zjistili, jestli si toho lidé všimnou / kolik lidí si toho všimne? (mám pocit, že ta pozorování ufo-letadel se týkala především Prahy - jakto, že si toho cca 960% Pražáků z 1000% nevšimlo? Už si nepamatuji, jestli ta pozorování ufo-letadel byla jen v Praze a nebo i jinde - bylo to docela dávno a web osud.cz byl již zrušen, takže to nemohu dohledat)
V té samé době jsem na obloze viděla i "dobré" ufo = zlatá zářivá koule (nebyla to "loď"). Vypadalo to podobně, jako hořící lampión (možná to byly hořící lampióny, v té době se totiž začaly hojně používat - podle mě ale některé, které jsem viděla, byly zlaté zářící světelné koule a ne lampióny). Po několika letech od pozorování ufo-letadel, jsem na obloze cítila přítomnost "dobrých ufo" = přes mraky v noci svítilo světlo na několika místech, jakoby za mrakama bylo několik světelných objektů (měsíc je jen jeden a ještě mě teď napadlo, že to mohly být odrazy světla nočních pouličních lamp - pokud by se světlo lampy dokázalo odrazit od mraků).
Také (jako jsem několikrát zažila červený laser, který mi mířil na hruď) jsem jednou viděla zelený laser (který nemířil na mě, kam mířil, to nevím, tak chaoticky se pohyboval po zemi a asi i po obloze, už nevím). Ten zelený laser jsem bohužel neměla čas prozkoumat, pak jsem toho litovala, že jsem se tomu nevěnovala místo něčeho jiného.
V životním příběhu jsem psala o první černé helikoptéře, kterou jsem viděla poté, co jsem se dostala od ilum., ale po čase jsem jednoho dne svou myslí rozehnala (chemtrails) mraky, takže se nade mnou (byla jsem na procházce) vytvořil velký kruh modré oblohy. Dívala jsem se na ten kruh a po chvíli k tomu místu přiletěl černý vrtulník, tak jsem šla raději domů. Jenou letěl černý vrtulník za mnou (byla jsem na procházce se psem), snažila jsem se od něj utéct (rychlým krokem), protože jsem se ho bála. Pak jsem si ale řekla, že utíkání nic neřeší a zkusím se ho přestat bát a přestanu před tím utíkat - zůstala jsem stát a otočila jsem se čelem k němu - vrtulník zpomalil a stál chvílku na místě a pak odletěl. Od té doby už mě černá helikoptéra neobtěžovala (až na zkušenost, kterou popisuje první odstavec v tomto snu).
A zajímavé bylo, že před rokem 2012 při práci v bance (=korporaci) jsme měli schůzku/školení, při kterém se nás ptali na otázku, co bychom dělali, kdybychom věděli, že Země bude zničená (přírodní katastrofy či válka atd.) a mohli bychom jít žít na obrovskou vesmírnou mimozemskou loď - pracovali bychom dál na stejné pozici v bance, mohli bychom si s sebou vzít všechny své věci a rodinu+pár přátel - na té lodi by to vypadalo stejně jako na Zemi, protože by byla velká a byla by tak vytvořená, aby byly co nejméně poznat rozdíly od Země). Všichni řekli, že by na tu loď šli a já jsem jediná zvedla ruku na "NE" (protože 1. Myslím si - předpoklad - že když zůstanu na Zemi, tak Země zničená nebude, zatímco když bych jí opustila, tak by ji temné síly mohly zničit. Tedy lidí, kteří mohou ochránit Zemi je víc=hodně, ale kdyby všichni odešli.. 2. Co když by ti mimozemšťané, kteří vytvořili tu vesmírnou loď kopie Země, byli zlí - když by chtěli, abych dál otročila v bance, tak předpokládám, že jsou zlí.. 3. Co když mi někdo lže, že Země bude zničená - může to tak vypadat, ale nakonec k tomu nedojde - aby mě vylákal na vesmírnou loď nepřátelských mimozemšťanů, kde mě zabijí? 4. Nechtělo se mi opustit Zemi v době, když by na tom byla špatně.)

Podle mě to největší nebezpečí představuje rasa Animus (ta má podle mě černá ufo) a Reptiliáni chtějí svět zotročit, možná si udělat "chovnou stanici" otroků/lidí, ale nechtějí všechny lidi vyvraždit. Co chce rasa Animus, to vlastně nevím (možná chce jen lidské DNA, jak někde psali, aby si mohla vylepšit tělo - v tom případě ale mohli už dávno přijít v míru a požádat o vzorky např. vlasů a nehtů - možná by ani nemuseli žádat, stačilo by jim vybrat popelnici před kadeřnictvím a manikůrou:).

No asi to s nimi nebude tak veselé a jednoduché:
"Tyto nehmotné bytosti jsou padlí andělé, je jich celkem šest a vlastní planetu M51, kde stvořili ANDROIDY, neboli rasu ANIMUS. Nemají duše a potřebují je získat od lidských bytostí. Za tímto účelem bylo také postaveno zařízení CERN, které zaplatili všechny státy na planetě Zemi a hlavně jejich daňoví poplatníci. Kdyby se jim to podařilo, jedním rázem by získaly všechny lidské duše z planety Země. Androidi nebo také rasa ANIMUS, jak se jim říká, jsou bioroboti bez duší. Právě o lidské bytosti je v poslední době velký boj. Kvůli jejich duším….." (zdroj)