Tento sen se mi zdál někdy kolem 10.11.2018 (ale nevím, kdy přesně).

Chtěla jsem ve snu navštívit ilum., abych se ho zeptala na ukončení chemtrails. Už jsem to plánovala delší dobu, ale když jsem ho kvůli tomu hledala minule, tak když jsme se ve snu potkali (pokud to tedy byl on a ne jen moje představa), tak jsem se ho na to zapomněla zeptat. Takže jsem ho znovu hledala, ale nemohla jsem ho najít.

Pak se mi zdálo, že našel on mě: jako vědomí bez těla nějak "hacknul" můj sen a změnil ho na jiný, ve kterém mi chtěl něco ukázat. Viděla jsem sama sebe v jiném těle, jak žiju v nějaké vesnici. Nějak mi sdělil, že mi chce ukázat pravdu o mé minulosti (či tak něco, už si nepamatuju, co mi k tomu přesně řekl, ale vím, že mi k tomu něco řekl, a že to bylo asi něco v tom smyslu).

Měla jsem dlouhé blond vlasy po/pod zadek (delší než mám teď a víc blond, samozřejmě neobarvené), které byly rovné a u konečků trošku vlnité (stejnou strukturu vlasů mám i teď). Nosila jsem jiné oblečení, ale už nevím jaké (vím, že bylo volnější, nějaká košile se sukní či šaty - a materiál připomínal hrubší len). V obličeji jsem vypadala trochu jinak v tom smyslu, že jsem neměla výrazné rysy. Postavu jsem měla asi stejnou/podobnou (byla jsem normálně hubená). Celkový vzhled byl skromnější a to tak, že jsem nedávala na odiv svoje tělesné přednosti, ale pěstovala jsem si dobré vlastnosti uvniř (duševní vlastnosti). Vnímala jsem, že jsem nedávala takový význam tělesné kráse, ale zaměřovala jsem se převážně na duši (za tělem jsem měla velkou duši/velké duševní vlastnosti a tělo bylo pouze malá část/výstupek té duše).

Žila jsem v nějaké vesnici na povrchu Země (to mi zase řekl jako komentář ten, kdo mi ten sen/vzpomínku ukázal, že to je na povrchu Země). Celá ta vesnice byla skromná (to mi k povrchu Země nesedí, očekávala bych nějakou vyspělou techniku např. zhmotňování věcí a cestování antigravitačním létajícím "autem"). Lidé tam žili obyčejný život a jejich cílem byl duchovní vývoj a ne materiální přepych.

Měla jsem tam nějakého kluka, ale do toho kluka začala vstupovat nějaká bytost bez těla, která se se mnou spřátelila. Kamarádila jsem se s tou bytostí bez těla, i když nebyla v ničím těle (když byla u mě bez těla, tak jsem ji mohla vnímat a komunikovat s ní). Ta bytost byla mužského rodu a navrhla mi, že mohu jít žít dovnitř Země, kde bych dostala tělo "druhého typu". Že jsem v těle "prvního typu", ve kterém je duše z větší části za tělem a v těle se vlastnosti člověka projevují např. příjemným vzhledem, souměrným obličejem a zdavím (ale neprojevují se tak výrazně, jako v těle 2. typu např. velkýma očima/rty, výraznými lícními kostmi - atd., co je např. tady v ČR tak v módě). Zatímco lidé uvnitř Země mají těla druhého typu (změněná - asi od iluminátů či někoho takového) a do takových těl se každá dobrá vlastnost duše mnohem více promítne např. v rysech obličeje a propojení mezi tělem a duší je mnohem silnější/těsnější. Už není duše velká oproti menšímu tělu, ale je to tak cca 50/50. Ten kluk bez těla se těšil, až uvidí všechny moje vlastnosti promítnuté do těla druhého typu, protože mi to prý bude slušet.

Řekl mi, že na povrchu Země spolu nemůžeme chodit, protože tam jsou lidé pouze v tělech prvního typu a on v takovém těle nemůže žít, protože není na tak vyspělé duchovní úrovni. Do takového těla se inkarnovat nemůže, ale může si nechat vytvořit (asi od iluminátů?) krásné tělo druhého typu a v takovém těle může žít pouze uvnitř Země (že se tedy uvnitř Země oba v těle potkáme a můžeme spolu chodit). Jelikož jsem sice žila na povrchu Země, ale původně jsem (asi) mezi ty lidi nepatřila (přišla jsem tam dle vzpomínek odjinud, v tomto snu o tom, jestli jsem přišla na povrch Země odjinud nic řečeno/ukázáno nebylo, ale bylo v něm ukázáno, že jsem měla od začátku záměr jít žít dovnitř Země a lidi ve vesnici to věděli - tak z toho by se možná dalo vyvodit, že jsem tam přišla odjinud). Mohla jsem tedy kdykoli odejít (neměla jsem tam nějaké velké závazky, když všichni věděli, že mám záměr jít dovnitř Země).

Tak jsem tomu klukovi bez těla řekla, ať mě přenese do těla 2. typu uvnitř Země a tak se to stalo (nevím jak, jestli jsem musela zemřít, ale dle snu uměl vytáhnout mojí duši a udělat kolem ní jiné tělo - bylo to pro mě trochu zmatené, takže nevím, jak se to přesně stalo).

Dále ve snu bylo shrnuto, že je v plánu vyvinout i tělo "třetího typu" (tedy vyvinuté už to je, ale "nasadit ho do provozu" se plánuje). Tělo třetího typu by bylo ještě více provázané se hmotou (ve snu jsem nechápala, jak by to bylo proveditelné a co by takové tělo obnášelo, ale po probuzení mi došlo, že by takové tělo bylo spojené s technikou - s technickými vylepšeními, tím myslím technické součástky jako jsou např. v počítači ..i když do těla by se asi daly jiné součástky vyrobené tak, aby byly vhodné pro tělo, ale chtěla jsem jen popsat princip). Mohla jsem se naprosto svobodně rozhodnout, jestli bych chtěla tělo třetího typu (neudělala jsem žádné rozhodnutí, když jsem ve snu o tom těle nic nevěděla, ale spíš jsem to nechtěla).

Ilum. mi ale řekl, že nechce, abych měla tělo třetího typu, protože byla chyba, že mi vůbec dával tělo druhého typu. Jemu se totiž výrazné rysy na mě nelíbily (i když si nikdo jiný např. kluci obecně na můj vzhled nestěžovali), a v realitě mě kdysi kritizoval, že se mu líbí větší tělesná nevýraznost (moc jsem nechápala, proč to řeší, jestli se mu nelíbím tak si mě neměl vybrat jako svojí holku, ale byl nějaký naštvaný z toho mého vzhledu, jakobych snad měla možnost mít i jiný vzhled který by se mu líbil víc, nedávalo mi to tenkrát smysl). Ve snu mi tedy řekl, že lituje toho, že mě dal do těla druhého typu, a proto se mu na mě nelíbí výrazné rysy, protože mu to připomíná, že udělal chybu. Že jsem se mu nakonec ve skromném (oduševnělejším) těle líbila mnohem víc, i když i v tomto těle 2. typu jsem oproti němu stejně moc oduševnělá. Holky tady jsou totiž "všechny stejné" (že dávají najevo svoje přednosti) a jemu se nakonec líbí nejvíc skromnost, protože pro něj (když může žít pouze uvnitř Země) je to něco výjimečného.

Ten sen byl krátký (opravdu jen sled událostí zhuštěný do několika sekund/pár minut). Mě tělo druhého typu nevadí, výraznější rysy mi vyhovují, ale velice obtížně se v takovém těle žije. Já v realitě nemám nějak hodně výrazné rysy v obličeji (někdy mi připadá že ano, ale jindy zase že rysy moc výrazné nemám) - to píšu jen proto, že by mohl sen vyznít tak, že mám nějaké abnormálně výrazné rysy v obličeji a to ne - dle snu tu má výrazné rysy snad každý v porovnání s tělem prvního typu (taky v tom těle prvního typu jsem neměla nějak výrazná prsa, myslela jsem si, že to bylo volným oblečením, ale v realitě je mám výrazná ať už si na sebe vezmu cokoli, takže jsem je musela mít buď menší a nebo z nějakého jiného důvodu nevýrazná). Také mě ještě napadlo, že jsem vůbec nedávala takový důraz na inteligenci (ve snu v těle prvního typu), zatímco v realitě ráda logickou inteligenci rozvíjím.

Jak se mi zdály sny o klukovi z povrchu, tak v tomto snu jsem na povrchu Země s někým chodila, ale to byl jiný člověk než kluk z těch snů v odkazovaném článku. Ve snech v okazovaném článku však měl ten kluk dvě těla (a to mě mátlo, nevěděla jsem, jestli to je jeden a ten samý kluk). Jedno jeho tělo jsem viděla jednou v realitě, a druhé tělo ve snech (párkrát ke mně ale i ve snu přišel v prním těle). Teď už si myslím, že to byl jeden a ten samý člověk, který měl dvě těla (prvního a druhého typu). V těle druhého typu měl vlasy ostříhané na kratší střih a v těle prního typu měl trochu vlnité blond vlasy pod bradu/k ramenům a měl víc oduševnělý obličej. Dlouhé vlasy se mi u kluků moc nelíbí, líbí se mi krátké vlasy, ale tento kluk se mi líbil v tom těle prvního typu s dlouhýma vlasama (vlasy téměř po ramena jsou pro mě u kluka dlouhé) vzhledově víc.

Článek o snech o klukovi z povrchu už měnit nebudu, ale když jsem si na něj vzpomněla, tak sem alespoň napíšu pro mě důležitou věc:
Jednoho dne, poměrně krátký čas poté, co jsem o něm napsala, jsem přišla na to, proč mi ten kluk z povrchu ve snu říkal, abych nechodila se svým klukem, jinak budou někde ve světě nepokoje ze špatných emocí. Proč mi nemohl narovinu říct důvod (proč s ním nemám chodit) a proč měl pravdu. Nebudu sem psát vysvětlení, protože to je soukromí mého kluka (o kterém ani on sám neví), ale kluk z povrchu mě svým vhledem překvapil a i kdybych si ho ve snu vymyslela (např. by byl pouze výtvorem mého podvědomí), tak mi radil dobře a věděl něco, co by mě jen tak nedošlo (a čemu bych snad ani nevěřila, kdyby mi to rovnou řekl - musela jsem na to přijít svou zkušeností sama, bylo to neuvěřitelné a překvapivé zjištění ..ale nebylo to nic že by byl zlý nebo tak).

Teď změním téma zase zpět k těm třem "prototypům" těl: zrovna krátce po tomto snu, 12.11.2018 vyšel na tadescu článek, který popisuje tělo prvního/druhého/třetího typu (a další zajímavé věci). S tím odkazovaným článkem podle mě souvisí i můj rozbor ilumináti a základní příjem (v odkazovaném článku na tadescu totiž také popisují něco jako "paradox svobodné vůle řízené ilumináty"). Taky v odkazovaném článku na tadescu popisují "nucenou inkarnaci uvnitř Země" a jednou se mi stalo to, že jsem se sešla s nějakým klukem z internetu a pak když jsem v noci spala, jsem duší vyklouzla z těla a dostávala jsem něco jako "elektrické šoky", které mě držely v "matrixu" (abych nemohla odejít). Při tom setkání jsem na tom klukovi viděla černé stíny, a tak nevím, jestli jsem jen vnímala "jeho" realitu, ve které žije (že se odsud nemůže dostat) a nebo naopak on měl rozšířené vědomí, které na mě přenesl, takže jsem vnímala skrytější pravdu o světě, ve kterém žijeme - to nevím. Ale v minulých životech mě to po smrti automaticky prostě hodilo do nějakého dalšího těla, takže tomu o nucené inkarnaci věřím.

V životním příběhu jsem v předposledním odstavci psala, že mi ilum. řekl, že se stačí na všem jen domluvit - taky jsem nevěděla, co tím myslí - a teď jsem zjistila, že tím myslel to, že se mnou se na vztahu domluvil (ještě před inkarnací). Ale nevím, jak je možné, že pokud by se se mnou na inkarnaci domluvil a nějak mě přendal do druhého typu těla, tak jak to, že bych se zde několikrát reinkarnovala aniž bych ho potkala? Ilumináty jsem potkala i v minulých životech (v každém ze životů, které si pamatuji, což jsou dva), ale myslím, že jsem se s tímto klukem asi ještě nesetkala? Pokud by to uměl řídit, proč by mě nechával náhodně bloudit v několika životech, to nedává smysl. Co si myslím je to, že iluminát ten automatický reinkarnační proces řídit neumí a že jsem se mu ztratila. Nějak jsem došla k tomu, že to tak s největší pravděpodobností bylo.

Ilum. mi v realitě naznačoval, že jsem sem přišla z povrchu planety 2x. Jednou (viz životní příběh) se mnou chtěl zkoumat, odkud pocházím (pro ilumináty jsou důležité jejich kořeny a minulost), asi aby mi to postupně řekl. Mě to moc nezajímalo, na co to zdlouhavě zkoumat, když mi to může říct hned. Tak jsem se ho zeptala, odkud podle něj tedy pocházím, a on ukázal nahoru k nebi. Což jsem si vyložila jako "z jiné planety", ale v té době jsem nevěděla o duté Zemi (mohl tím myslet povrch planety). A podruhé (to jsem do životního příběhu nepsala) se stalo to, že mě oslovil nějaký němec, který tam byl na dovolené, že přijel na to místo, protože hledá původní obyvatele (vyložila jsem si to tak, že hledá původní obyvatele toho ostrova), jestli o tom něco nevím. Tak jsem mu řekla, že ne, a on mi řekl, že prý vypadám jako ti původní obyvatelé. Tak jsem mu řekla, že místní obyvatelé mají tmavší pleť a já nejsem odsud (takže to je blbost). A on říkal, že legendy praví, že na tomto ostrově žije pár původních obyvatel, kteří jsou vysocí blond s modrýma očima a světlou pletí. Tak jsem mu řekla, že měřím 170 cm (moc vysoká nejsem) a pocházím z ČR, takže původní obyvatelka ostrova fakt nejsem. Ale on si dál vedl svou, ať se nestydím a řeknu mu to, že přijel na ostrov jen kvůli tomu, aby ty původní obyvatele našel.. No řekla jsem mu, že já to nejsem a pak tedy odešel. Večer jsem vyprávěla ilum. co se mi stalo a on mi na to řekl, že by si dal (v posteli) původní obyvatelku. A dál řekl, že s ní spal včera a celý se rozzářil, říkal, že je prostě nejlepší atd. Řekl, že to je jeho sexuální otrokyně. Já jsem si říkala "chudák holka", taky musí zažívat toto (co já). No a nedávno jsem četla jeden článek na tadescu (už ho nemohu najít, ale asi to bude nějaký takový) a došlo mi, že tím tenkrát asi myslel mě (proto se na mě tak zamilovaně díval a usmíval se, když vyprávěl, jak je ta holka skvělá). Původní obyvatelé planety Země totiž dle toho článku byli lidé z povrchu Země - tím mi celý ten zážitek začal dávat smysl.

Co mi na celém tomto snu nesedí je to, jak by se mohl někdo bez těla (reptilián?) dostat na povrch planety Země (tam podle mě nemají přístup) a jakto, že bych o něm nikomu z vesnice neřekla a bez rozloučení bych jen tak odešla? Sice toho schopná jsem, ale pokud bych si myslela, že dělám správnou věc, tak by nebyl důvod o tom ostatním neříct. A ostatní lidi z povrchu by mi asi reptiliána rozmlouvali.. Já jsem byla tolerantní ke všem (dobrým) bytostem a nerozlišovala jsem rozdíl mezi bytostí bez těla a člověkem (člověk mi byl tedy bližší, prtože je podobnější, ale i s bytostí bez těla bych se klidně kamarádila). Navíc podle toho snu ten kluk bez těla nebyl reptilián, protože uvnitř svého vědomí nehromadil hmotu (dle snu to byl spíš něco jako egregor, ale nebyl to egregor = archont? podle mě je archont vyspělejší reptilián, který už nehromadí hmotu, místo toho ji rád ovládá). Možná to mohl být i "hybrid" ale možná ani nemusel, protože "vědomím bez těla" může být snad každý a nemusí přitom být z jiného světa ve Zdroji. Každopádně z mé svobodné vůle bych nechtěla chodit s reptiliánem, ale chodit s hybridem mezi člověkem a reptiliánem by mi možná sice po čase vadit začalo (kvůli rozdílům), ale jako prvotní překážku k chození bych to nebrala, pokud by ta bytost byla konstruktivní. Vadí mi ubližování jiným lidem a s iluminátem jsem nechtěla mít nic společného hned potom, co jsem zjistila, že to je iluminát a že ilumináti lidem někdy ubližují. = vadí mi ubližování druhým a ne bytosti bez těla nebo reptiliáni, kteří nikomu neubližují (pokud tedy nějací takoví reptiliáni existují)

Tento kluk bez těla podle mě byl konstruktivní proto, že mě nakonec chtěl vrátit do těla prvního typu, protože vyhodnotil, že pro mě bylo lepší. V tom snu na mém přenesení do těla prvního typu začal trochu pracovat, ale probudila jsem se. Po probuzení jsem se koukla do zrcadla a moje tělo vypadalo trochu víc jako "tělo prvního typu", takže jsem zjistila, že se moje tělo dá "přehodit" na první typ, aniž bych se musela reinkarnovat na povrch planety Země. Teď už zase vypadám normálně, vydrželo to jen pár dní a změna byla malá, možná jsem viděla v zrcadle to, co jsem chtěla vidět, přesto jsem nějakou změnu zaregistrovala. Což mi připomnělo jiný článek na tadescu všechno bude otočeno zpátky (ta cesta, kterou jsi přišel, je před tebou).

Na závěr bych řekla, že tomuto snu moc nevěřím (proč by se ten kluk bez těla nebavil s nikým jiným z povrchu Země než se mnou? Jako jediné vysvětlení mě napadá, že mají reptiliáni s lidmi z povrchu nějakou dohodu, že tam chodit nebudou, ale to si jenom domýšlím). Celkově mi ten sen přijde málo věrohodný, ale ten sen nebyl můj = dostala jsem ho od někoho (a ani si nemyslím, že ten, kdo mi tento sen dodal, byl můj bývalý kluk ilum. - mám pocit, že jsem sen opravdu od někoho druhého dostala, ale mám silný pocit, že to nebyl bývalý kluk a kdo to byl to nevím = určitě vím jen to, že to byl kluk ..bez těla/kluk jako vědomí bez těla a že to byla bytost mužského rodu vím jistě proto, že to vědomí mělo mužskou energii). Vědomí bez těla většinou nemá žádnou "polarizovanou" energii (=nemá ani mužskou ani ženskou energii), v tomto případě ale mělo.


Ještě než jsem se probudila (byla jsem v polospánku), jsem si možná domyslela vzpomínku na to, že mi bylo řečeno, že každý nově příchozí z vesmíru (kdo se chce inkarnovat do vnitřku Země) musí projít programem MK-ultra a že mi to nevadilo, souhlasila jsem s tím, protože jsem si myslela, že mě to nijak neovlivní - protože mi to připadalo jako nic oproti mým zkušenostem či mému "zaběhnutému postoji v životě" (nyní jsem zjistila, že se tomuto zaběhnutému postoji k životu říká "OMP = osobní morfogenetické pole" a můžete si o tom něco přečíst v tomto článku). Možná jsem se trochu přecenila (co se týká odolnosti vůči MK-ultra), ale vnímala jsem, že pokud by chtěl někdo změnit moji osobnost, tak to se během pár životů (byť sebesofistikovanějšími manipulačními metodami) nepodaří, protože mám nějaký svůj (konstruktivní) základ, který je mnohem větší (než by mohly zkušenosti v nějakém manipulačním programu přepsat).
Například jsem už jako dítě nepřijala tento systém a věci, které zde lidi normálně žijí (pokud mi nevyhovovaly), byla jsem prostě zvyklá na něco jiného, co mi připadalo normální (i když jsem si na to vědomě nepamatovala, tak toto zde mi nepřipadalo normální a připadalo mi normální něco jiného). Bylo mi jenom divné, proč se ostatní lidi nechají ovlivnit svým okolím/okolním prostředím/společenskými zvyky a nemají to stejně jako já. Dnes už mi je jasné, že pokud někdo nic jiného nezažil, tak nemá nadhled.