Petice proti zavedení 5G sítě zde. 5G a coronaviurs (jestli a jaká je souvislost) zde.

Co se týče různých signálů (televizní a mobilní signál, wifi apod.), chytrých telefonů a tabletů s androidem - tak toto jsou věci, ve kterých se moc nevyznám a které mě nezajímají. Přesto jsem se snažila zjistit co nejvíce o síti 5G, protože je pravděpodobně nebezpečná.

Zjistila jsem, že mobilní signál (včetně signálu 5G) je veden pomocí elektromagnetického záření, stejně jako sluneční svit. V odkazovaném článku na wikipedii se píše, že "Částicí elektromagnetického vlnění je foton." = a tedy již víme, proč kovové (teslovy) destičky, které mají chránit před elektromagnetickým smogem např. z mobilního telefonu či jiných přístrojů, fungují. Ony totiž fungují na principu fotonové energie, lidi na toto "šarlatánství" většinou nevěří (jakási "nová záhadná" energie..). A přitom nyní tedy již víme, že s fotonovou energií pracuje Slunce a dokonce i vynálezy "moderní" vědy, jako je mobilní (2G, 3G, 4G..) signál. Takže žádné šarlatánství, pouze neznalost.

Když tedy víme, že elektromagnetické záření se vyskytuje přirozeně v přírodě, tak jaký je rozdíl mezi slunečním svitem a mobilním signálem (kromě toho, že jedno je přírodní a konstruktivní a druhé je vyrobené člověkem a destruktivní)? Ano, je to právě ta konstruktivita/destruktivita. Sluneční svit má v sobě "zakódována" konstruktivní data (řekla bych "pravotočivě") a mobilní datový signál v sobě má zakódována data = celý internet. Nevím, jestli se točí levotočivě (dalo by se to předpokládat, ale nevím to). Internet je jak konstruktivní (jsou tam konstruktivní články a videa..), tak neutrální (např. objektivní zprávy o tom, co se ve světě děje), tak destruktivní (např. darkweb).

Když na lidské tělo působí sluneční svit, tak to člověku pomáhá. Kdo je destruktivní (nebo nevědomý), ten se samozřejmě před slunečním svitem chrání opalovacími krémy a slunečními brýlemi. Když na moje tělo působí 4G signál, tak se necítím tak dobře, ale někdy mám přístup k celému internetu, i když zrovna nejsem u počítače ani jiného přístroje, ve kterém bych si internet prohlížela. Ostatní lidé to tolik asi nevnímají.

Začalo se mi totiž stávat, že jsem v práci psala na nějaké diskuzní fórum, šla jsem na oběd a přemýšlela, jak na to, co jsem napsala, ostatní diskutující asi zareagují. A pak jsem viděla v mysli odpověď. Když jsem po obědě v práci načetla diskuzi v internetovém prohlížeči, tak tam bylo slovo od slova to, co jsem předtím v mysli viděla a i ten čas vložení příspěvku seděl s tím, kdy jsem to přečetla v mysli. Myslela jsem si, že mám telepatické schopnosti atd. Když jsem si ale chtěla objednat nějakou věc z internetového obchodu, tak jsem v mysli prošla celý internet a věděla jsem, jestli ta věc bude k sehnání a kde (např. v které zemi či na které internetové stránce). Pak jsem si zpětně uvědomila, že ta schopnost procházení internetu se u mě objevila od té doby, co zavedli 4G síť. Že bych ale uměla kdykoli dopodrobna přečíst cokoli na internetu, to zase ne.

Měla jsem vizi o tom, že 5G signál je tu kvůli zotročení určité části lidí, která má kompatibilní "otrocké" sekvence v DNA (upravené illumináty) s datovým mobilním signálem. Tito lidé mohou být klidně i konstruktivní, ale po zapnutí 5G by se z nich stali (minimálně "napůl") otroci. Pak tu jsou konstruktivní lidé, kteří s mobilním signálem nejsou kompatibilní, a na ty by to mělo nežádoucí zdravotní účinky. Na reptiliány tyto signály pravděpodobně vliv nemají a na destruktivní lidi nevím (to v mé vizi nebylo).

Já si samozřejmě myslím, že 5G signál je škodlivý pro všechny, ale toto jsem jednou zjistila v mysli, tak nevím, jestli to je pravda. Vnímala jsem, že 5G signál především na prvním místě bude zotročovat lidi (tím, že s nimi manipuluje pomocí elektromagnectického záření ve větší míře, než 2G, 3G, 4G a wifi záření) a teprve až na druhém místě může sloužit k likvidaci lidí, pokud by ho někdo zapnul "více" (asi záleží, na jaké konkrétní frekvenci ten signál poběží).

Obojí nevěstí nic dobrého. Pokud byste se chtěli dozvědět o 5G více, přečtěte si tento a tento článek.

V článku se zmiňuje i internet věcí, což jsem ve vizi viděla jako přeměnění člověka na polovičního robota/UI = což je to zotročení, o kterém jsem psala výše. 5G by totiž mohla měnit/působit na DNA člověka. To jsem viděla jako hlavní účel této sítě, ale představa, že bych přežila jako otrok illuminátů (spolu s dalšími otroky), tzn. že by na světě byli jen illumináti a otroci těchto vln, je pro mě jako noční můra. To už je lepší být s těmito vlnami nekompatibilní a inkarnovat se jinde. Nakonec jsem ale zjistila, že se dá proti tomuto zotročení pomocí mobilního datového sygnálu bránit, a to pouze pomocí své mysli (dá se to naučit).

Jelikož ale chtějí illumináti zavést svého antikrista, který by vládl celému světu (=všem lidem), tak podle mě nechtějí většinu lidí zabít a nechat si své otroky, to je podle mě pouze jejich "plán B".

Internet věcí dle mé vize znamenal propojení "opravdové" reality s umělou inteligencí do jednoty. Tzn. že by nebyla žádná hranice/odlišení umělé inteligence a reálné reality. Ono tomu tak ve skutečnosti je, že reálný sen je neodlišitelný od reality a že technologie (např. počítač, lednice atd.) je součástí naší hmotné reálné reality. Jenže v tomto světě když hrajete počítačovou hru, tak to realita prostě není (narozdíl od reálného snu). Pokud by byl smazán rozdíl mezi snem, realitou a UI (např. počítačovou hrou či 3D filmem), tak to může být dobré (např. jako simulátory ve Star Treku), ale nedělala bych to pomocí 5G ani 6G.

Na závěr ještě dodám, že technologie 5G se podporuje s chemtrails tím způsobem, že tam, kde je chemtrails, se tyto umělé elektromagnetické signály lépe/snadněji šíří. Naopak živé stromy obrostlé listím šíření signálu brání.


Jak se před 5G zářením chránit?

Dle videa v prvním řádku 2. odkaz (5G a coronaviurs) pomůže očistit tělo od těžkých kovů.

Nedávno jsem četla knihu Uzemnění, ve které se na str. 79 píše, že uzemněný člověk má (v tu chvíli kdy je právě uzemněný) kolem sebe 2 metry velké ochranné pole, do kterého nepronikne žádné elektromagnetické záření (tedy ani 5G a ani jakýkoli egregor). Proto doporučuji uzemňovat se 24/7 (pořád) pokud/když/až bude zavedena 5G síť. Funguje to samozřejmě i na 4G, wifi a jiné sítě/signály.

Je těžké být non-stop uzemněný v dnešní době, ale dá se to zvládnout. V létě může člověk chodit bos = v tu chvíli je uzemněný. Na spaní může používat např. uzemňující prostěradlo. Doma může mít ke gauči/pracovnímu stolu přivedený uzemňující náramek atd. Na boty se prodávají ve specializovaných obchodech uzemňující návleky/přezky (či se dají koupit přímo uzemněné boty).

I když se proti tomu dá "chránit" tak, že se to člověka pak ani nedotkne, tak jsem stejně proti zavedení 5G signálu plošně pro všechny lidi = bez možnosti výběru, protože takto si člověk nemůže vyrazit "jen tak" na procházku, aniž by musel přemýšlet, jak se ochránit před nebezpečím (=5G). Díky tomu se svět stane defaultně nebezpečným, namísto bezpečným, jako tomu bylo v přírodě doposud (dravé šelmy většinou nenapadají děti a konstruktivní lidi, tedy pokud ty šelmy nejsou samy o sobě destruktivní nebo hodně hladové/vystrašené).

A jako druhou možnost, jak se před 5G ochránit, vidím přístroj Somavedic Uran, který by měl chránit před elektromagnetickým zářením všeho druhu (a jako skoro jediný z přístrojů Somavedic i proti 5G). Nebo spíš přístroj alcyon, jelikož ten by měl být účinnější.

Taky nekupujte a nepoužívejte LED žárovky (já se jim od začátku jejich výroby vyhýbám a doma nemám ani jednu - to světlo mi je totiž samo o sobě nepříjemný):
LEDky ve tvém domě již obsahují nanotechnologii, která 5G signál zachycuje. A to signál rozdělí všude. Exploduje signál do miliard fotonů, které všechno zasáhnou najednou. (Zdroj.)

Úplně nejlepší by bylo se místům, kde je zavedená síť 5G, vyhýbat - k detekování takových míst slouží přístroj TRIFIELD TF2.

Ještě jedno pohodové video.