Tato kniha je docela milá a spíše pocitová (člověk se díky ní naučí lépe rozeznávat svou duši/či začne mít lepší spojení se svojí duší). Dala bych jí tak 5 bodů z 10ti, ale nelituji toho, že jsem si jí přečetla. První polovina knihy se četla sama a druhá polovina už byla trochu slabší, ale zase více "praktická". Knihu jsem si koupila proto, že jsem četla ukázku, která měla cca 80 stran, a jelikož už jsem byla do knihy začtená (a líbila se mi), tak jsem se chtěla dozvědět, jak to dopadne.

Ukázku knihy naleznete přímo na stránkách autora: https://www.knihavolba.cz

Kniha se zabývá například tím, jak hladina energie ovlivňuje rozhodování člověka (a jeho náhled na svět), jak naslouchat své duši, svým nočním snům ohledně možných variant budoucnosti a trochu je i to tom, jak může člověk reálně konat tak, aby ve světě něco změnil k lepšímu (i když konec knihy mě celkem překvapil). Je tam toho víc a většinu věcí snad lidé (alespoň intuitivně) vědí? Je to ale dobře napsané, takže si člověk tyto věci připomene, i když je zná (a to je podle mě důležité). Opravdu pěkné emocionální/pocitové připomenutí základních důležitých věcí.

(Na knize mě upoutalo to, že hlavnímu hrdinovi se opakovaně zdají katastrofické sny o budoucnosti lidstva a potká někoho "probuzeného", kdo mu řekne, že lidstvu tato budoucnost opravdu hrozí a že když JEMU se ty sny zdají, tak to znamená, že s tím má něco udělat = nějak zasáhnout, aby se ta budoucnost nevyplnila. Mně se také pravidelně zdávaly katastrofické sny o budoucnosti, a mnohé z nich se potvrdily jako pravděpodobný vývoj, ač se to nakonec naštěstí nestalo. Byly to například tyto sny: 1, 2 a 3. Já jsem v té době také někoho potkala, kdo byl v té chvíli "probuzený", a kdo mi řekl, že se mi to zdá asi proto, že bych tedy měla tu špatnou budoucnost zvrátit - ale já jsem v té době absolutně nevěděla, jak bych mohla jako jednotlivec zvrátit záhubu celého lidstva? Dodnes jsem to moc nevěděla, a hlavně proto jsem si knihu koupila, protože v ukázce jsem si ten samý příběh, který jsem kdysi zažila, přečetla, a chtěla jsem se dozvědět, jakým způsobem může člověk, kterému se takovéto sny zdají, konkrétně zasáhnout a jak může na celoplanetární úrovni něco změnit? Kniha mě v tomto ohledu uspokojila jen trochu, protože do cizích těl jsem se poté také ..samovolně ve snech.. dostávala a defakto jsem pomohla pár jednotlivcům, kteří mohou ovlivnit své okolí, to zase ovlivní své okolí..=řetězová reakce. Dělala jsem to podobně, jako to psali v té knize, i když trochu jinak = ovlivňovala jsem lidi např. v budoucnosti a když ty "zlé" síly vidí, že i s touto cestou mají v budoucnosti smůlu, tak přestanou tlačit na to, aby se tato zlá varianta stala ..možná zkusí vymyslet nějakou jinou variantu či neudělají nic, když jim dojdou možnosti. K tomuto řešení jsem se tedy nějak samovolně dostala a kniha mi v tomto ohledu nic moc nového neřekla. Takže už jsem to vlastně věděla/uměla, jenom jsem nevěděla, že řešení už vlastně vím.)...