21 denní očista od parazitů = trojčátko:

na kůru je potřeba koupit:

rozmixovaný pelyněk (koupila jsem zde)
ořešák americký/černý (koupila jsem zde)
rozmixovaný hřebíček (koupila jsem zde)
sanogel (koupila jsem zde)
kapsle velikosti 00 (a případně kapslovačka/plnička kapslí 00)

( *Vysvětlivky:
KL = kávová lžička
pelyněk = rozmixovaný pelyněk zapít vodou 20 minut před jídlem
sanogel = 1 zarovnanou čajovou lžičku rozmícháme ve skleničce vody a vypijeme 2 hodiny po jídle
K = kapka
ořešák = kapky tinktury z ořešáku rozmíchat s vodou, při množství 200 kapek tuto směs po částech popíjet a mnout co nejdéle v ústech=dát si na tom záležet, pak teprve polknout. Pít pouze hned ráno nalačno/večer před spaním a nezapíjet ani poté nejíst. Tedy mezi večerním a ranním ořešákem nic nejíme, po ranním ořešáku se nasnídáme s určitým rozestupem.
T = tableta 00
hřebíček = rozmixovaný hřebíček naplníme do tablet 00 a užíváme před jídlem)

dávkování (RÁNO - V POLEDNE - VEČER):


1. den: 1/3 KL pelyněk, sanogel - 1/3 KL pelyněk - 1/3 KL pelyněk, sanogel
2. den: 1/2 KL pelyněk, sanogel - 1/2 KL pelyněk - 1/2 KL pelyněk, sanogel
3. - 8. den: 1 KL pelyněk, sanogel - 1 KL pelyněk - 1 KL pelyněk, sanogel
9. den: 1K ořešák v 1dl vody, 1 KL pelyněk, sanogel - 1 KL pelyněk - 1 KL pelyněk, sanogel, 1K ořešák v 1dl vody
10. den: 2K ořešák v 1dl vody, 1 KL pelyněk, sanogel - 1 KL pelyněk - 1 KL pelyněk, sanogel, 2K ořešák v 1dl vody
11. den: 3K ořešák v 1dl vody, 1 KL pelyněk, 1T hřebíček, sanogel - 1 KL pelyněk, 1T hřebíček - 1 KL pelyněk, 1T hřebíček, sanogel, 3K ořešák v 1dl vody
12. den: 4K ořešák v 1dl vody, 1 KL pelyněk, 2T hřebíček, sanogel - 1 KL pelyněk, 2T hřebíček - 1 KL pelyněk, 2T hřebíček, sanogel, 4K ořešák v 1dl vody
13. den: 5K ořešák v 1dl vody, 1 KL pelyněk, 3T hřebíček, sanogel - 1 KL pelyněk, 3T hřebíček - 1 KL pelyněk, 3T hřebíček, sanogel, 5K ořešák v 1dl vody
14. den: 200K ořešák v 0,5dl vody, 1 KL pelyněk, 3T hřebíček, sanogel - 1 KL pelyněk, 3T hřebíček - 1 KL pelyněk, 3T hřebíček, sanogel, 200K ořešák v 0,5dl vody
15. - 20. den: 1 KL pelyněk, 3T hřebíček, sanogel - 1 KL pelyněk, 3T hřebíček - 1 KL pelyněk, 3T hřebíček, sanogel
21. den: 200K ořešák v 0,5dl vody, 1 KL pelyněk, 3T hřebíček, sanogel - 1 KL pelyněk, 3T hřebíček - 1 KL pelyněk, 3T hřebíček, sanogel, 200K ořešák v 0,5dl vody

Slovní popis:

Očista je na 21 dní a začíná se rozmixovaným pelyňkem. První den si dáte třikrát denně, cca 20 minut před jídlem, 1/3 kávové lžičky toho prášku do úst a zapijete vodou. Pokud vám nic nebude, tak ve stejný čas a ve stejné frekvenci denního užívání, dáte druhý den třikrát 1/2 kávové lžičky a další den třikrát celou lžičku. Dále se již dávka nezvyšuje a stejnou dávku berete třikrát denně až do konce procedury. Další dva komponenty přidáte 11 den a přidává se ořešák a rozmixovaný hřebíček naplněný do tobolek velikosti 00. Hřebíček se dává třikrát denně vždy po jídle a začíná se dávkováním 1-1-1, další den 2-2-2 a pak až do konce kůry 3-3-3. Celá procedura končí 21 den, kdy se pak přechází na pravidelné odčervování jednou týdně v poledne. Rozhodně se kůru nesnažte nijak prodlužovat, ani upravovat, to může být dost nebezpečné, protože tujon z pelyňku je celkem dost silně jedovatá látka.

Souběžný příjem všech tří komponentů má komplexní působnost: zabíjí v organismu dospělé parazity, jejich larvy a vajíčka i patogenní mikroorganismy a plísně. Prvních 10 dnů je nutné brát pouze pelyněk. To proto, že těla parazitů kryje ochranná vrstva jejich výkalů, kterou je třeba odstranit. Pelyněk totiž obsahuje nervový jed thujon, který parazity paralyzuje, což jim znemožní si obnovovat ochrannou vrstvu, která se za zhruba 10 dnů postupně rozpustí a následné působení všech tří prostředků způsobí, že paraziti hynou a nebo pro ně náhle nepříznivé prostředí opustí. Vylučovací systém poté parazity z organismu vyloučí.

Udržovací režim:

Poté, co 21 denní kůru máme za sebou, tak (už navždy) děláme prevenci/udržovací režim 1x za týden přes oběd (vybereme si jeden den v týdnu, při kterém přes oběd dodržíme následující režim):
- před obědem 1/2 rovné polévkové lžíce mletého pelyňku + zapít 2 čajové lžičky tinktury z ořešáku do vody. Je-li vaše tělesná hmotnost vyšší než sedmdesát kilogramů, užijete dvě a půl lžičky tinktury a pokud převyšuje sto kilogramů, pak užijete lžičky tři.
- po obědě ve stejný den v týdnu, si vzít nakapslovaných 9 kapslí pomletého hřebíčku v kapslích vel."00" (plně napěchovaných z obou částí kapsle)

(Zdroj, Zdroj, Zdroj a Zdroj ..v trojčátku jsem vyměnila lugolův roztok za tinkturu z ořešáku proto, že lugolův roztok v sobě podle mě obsahuje umělý jód a navíc se u něj musí brát určité dávky selenu, jinak to může v těle způsobit problémy)Moje zkušenost:

Tuto kúru jsem dělala poprvé několik let zpátky a nebylo mi dobře z toho pelyňku (ona tam je dávka pro všechny stejná, což znamená, že ta dávka musí zabít parazity i v těle 150kg člověka - ale když někdo váží např. 50kg, tak by v dávkování mohl být nějaký rozdíl). Kúru jsem zkusila znovu a s o něco menšími dávkami pelyňku:

O této kúře se mi zdál v jejím průběhu sen.

Moje zkušenost je taková, že na začátku (1. - 2. den) se mi něco trochu rozpohybovalo ve střevech a vnitřně mě to svědilo/lochtalo. Asi 3-4 den to přestalo, už se ve mě nic nehýbalo, ale začala jsem být hodně unavená. Celý den se mi chtělo spát a v práci jsem usínala. Když jsem si vzala Sanogel, tak se mi vždy ulevilo a cítila jsem se normálně, ale když jsem na něj zapomněla, tak to bylo peklo - proto sanogel je při této očistě důležitý (váže na sebe škodlivé látky a vyplavuje je z těla). Další změna přišla při zapojení 200 kapek tinktury z ořešáku - cítila jsem se hned další den lépe, ale pak přišla druhá (možná ještě hořší) vlna únavy. Také jsem během té očisty měla skoro celou dobu bílý povlak na jazyku. Po skončení očisty jsem se cítila celkově trochu lépe. Žádné parazity jsem však ve stolici v průběhu očisty neviděla (bohužel jsem měla při očistě spíše zácpu a to asi nebylo dobře - byla jsem líná dělat klistýry, tak proto jsem asi byla tolik unavená, z té zácpy).