Docela nudné video (takovýchto videí k tématu je víc, takže si vyberte klidně nějaké jiné podobné na toto téma):


Funkční / ženský / maskovaný autismus prý připomíná příznaky PTSD (či spíše C-PTSD). Vím, že autismus je způsobený (na hmotné úrovni) hliníkem v mozku (např. z očkování). Ale na "úrovni příčiny" si jsou příznaky těchto dvou věcí podobné proto, že když má trauma ve společnosti / lidstvu někdo, kdo má sílu tvořit (=měnit hmotu), tak vytvoří "emocionální vlnu", která ovlivní jiné jedince tak, že se jim (nějakým způsobem, např. přes illumináty) dostane do těla hliník a následky toho přehnaného traumatu prožívají spolu / zároveň. Pokud by existoval někdo, kdo umí tvořit a kdo se rozhodl pomoci autistům dostat hliník z těla (a vyléčit je tak), opět nejprve musí mít sílu/moc na nehmotné úrovni, než se mu to podaří zrealizovat ve světě. Protože třeba rodiče nějakého autisty se o alternativní léčbu nezajímají a co jim dá ten "impulz/popud", který změní jejich názor k tomu, že si něco zkusí vyhledat a dozví se tak o tom, jak autismus jejich dítěte vyléčit? Ten, kdo má na nehmotné úrovni "větší sílu" napravit zlo (a obrátit nevědomé lidi na konstruktivní cestu). Bez autismu jejich dítěte by možná tito rodiče ale nikdy "nezmoudřeli" = nepřestali věřit bílým plášťům (=doktorům). Nezačali by se zajímat o alternativní názory a pohledy na svět.. Takže všechno je propojeno.

Tento článek je trošku složitější, takže pokud ho nechápete, klidně přeskočte. Illumináti přehnaně mučí lidi (a hlavně děti na adrenochrom = ty, kteří mají nevíce životní síly a tedy mohou nejvíce tvořit). Díky tomu vznikne "vlna destruktivních emocí" (např. jak křičí) otisklá do jejich těla i celkově do prostoru jako "příznaky PTSD". Ten, kdo přímo zažíval špatné události, pak trpí C-PTSD. A ten, kdo se tomu sice fyzicky vyhnul, ale zasáhlo ho to díky propojení všech lidí nehmotně s projevením do hmoty jeho života, má Autismus (což jsou skoro ty samé příznaky, jen je to způsobeno "bez příčiny", resp. díky vakcíně hned po narození). Kdyby nebyly děti mučeny, illumináti by neměli takovou moc "prosazovat" vakcíny (ani ty "novorozenecké"), takže by méně lidí dostalo vakcínu = bylo by méně lidí s autismem.
(Navíc dva novorozenci mohou dostat stejnou vakcínu - jednomu způsobí autismus a druhý umí škodliviny z těla vylučovat účinněji, takže ho to moc neovlivní. Tedy jinými slovy když někdo mučí děti v tunelech, jenom část lidí prožívá příznaky CPTSD ve formě autismu s nimi. Podle čeho "se to vybírá" nebudeme řešit, protože ten, kdo "se tomu vyhne" není lepší než ten, kdo se tomu nevyhnul. Taky je možné, že když mučené dítě v DUMBS umírá, tak se soustředí natolik na zničení zla, že se pak reinkarnuje někam, kde dostane vakcínu = autismus, aby mohlo věnovat celý život vysíláním protienergie proti zlu, protože se tak na podvědomé úrovni rozhodlo, že to je pro něj důležitější než mít mezilidské vztahy nebo normální život. Ve videu také mluví o tom, jak může někdo s autismem nechtěně ublížit v běžné společenské situaci - co když by si ale žili lidi rádi v nevědomí a o nic se nestarali, kdyby se jich žádné problémy nedotkly..? Aneb tím, že se jim v běžných sociálních interakcích objevuje někdo, kdo je urazí nebo jim běžný život jinak znepříjemní, je možná přiměje k tomu, aby se zamysleli nad tím, jestli je se světem všechno v pořádku. Nejdřív začnou u sebe "proč se mi to děje" a přejdou k tomu, že to neni jejich vina nýbrž určité procento lidí je nenormální: autisti, narcisti, psychopati.. A když zjistí, že jejich známý je autista, můžou při hledání příčin autismu narazit na vakcíny, pak na "konspirační teorie", až nakonec zjistí vše.)

Když si ale vezmeme to, co funkční autismus (který je podobný C-PTSD) znamená, tak např. C-PTSD je obranná funkce těla, které se "stáhne do sebe" před nepřátelským útokem. Je "nesprávně" zapojený režim "fight/run" = totiž v situaci, ve které se nelze bránit nebo utéct (a toto zapříčiňuje mimovolné opakování příznaků v budoucnosti, dokud se přebytečná energie "nespotřebuje" nebo dokud mozek problém nevyřeší/nezpracuje). Takže příznaky C-PTSD (stejně jako funkční autismus) se opakují = opakovaně se snaží daného jedince bránit před zlem (toto funkční autismus i CPTSD vysílá do nehmotné úrovně). Tedy samotná reakce na zlo / následek tvoří změnu pro budoucnost (aby zlé lidi někdo např. zatknul či aby se lidi obecně proti nim lépe bránili). Člověku s aktuálními příznaky PTSD či funkčním autismem se přerušilo spojení s ostatními lidmi a místo toho se jeho tělo soustředí na odrážení destruktivní energie či generování "protienergie" (i když u daného člověka žádný nepřítel už není). To by mělo vést k zavedení základního příjmu.
Takže tělo lidí s P-TSD opakovaně "bojuje" proti zlu (na nehmotné úrovni) a stejně tak tělo lidi s autismem (když bylo hodně lidí illumináty mučeno => vzniklo i hodně lidí s autismem jako "halo efekt" / odraz). Což vede k boji proti zlu (např. se víc lidí probudí), což vede ke zmenšení zla, pak půjde lépe léčení autismu a PTSD. A jelikož je autismus individuální (=bez propojení), měl by získat každý svůj individuální základní příjem (=bez nutnosti se propojovat s někým druhým, např. mu poskytovat nějaké služby..). Takže i když to vypadalo jako "zlé", ono to slouží nějakému účelu.
(Kdyby nebyli illumináti a neděly by se zlé věci, tak by autismus ani C-PTSD "nebyl zapotřebí", a potom by to bylo "zlo". Jenže v takovém případě by totiž nic takového ani neexistovalo..)


Pokud chcete vyléčit epidemii autismu, zachraňte děti z tunelů (a zároveň vyléčte mužsko-ženskou energii ve světě, tak, aby na tom muži nebyli "vývojově hůř"). Autismus v běžné populaci (které by se mučení někoho daleko od nich jakoby týkat nemělo) není jediná věc, kterou takto "generovaná" energie v DUMBS způsobuje. Protože vidím propojenost věcí (např. co kam vede / jak se co vzájemně ovlivňuje), tak jsem věděla, že by bylo dobré nejprve zachránit mučené děti (a až pak osvobozovat další skupiny = postupovat směrem "od nejhoršího" k "nejméně špatnému").