(jedná se o tento test: Myers briggs type indicator)


Vybrala jsem zajímavá videa:
Většinou dokážu do hloubky poznat různé lidi, ale vnímám chyby v jejich mysli, a tak se zase stáhnu a dělám si svoje. Což neznamená, že bych toho člověka opustila, jenom že by se on měl zase podívat do mého světa. Taky si myslím, že většina lidí, které znám osobně, mě moc nezná (tím myslím to, co píšu na tomto webu). Protože lidi vidí svět nějakým svým způsobem a vyhýbají se novým/jiným pohledům (nejsou ochotni se tím zabývat). Myšlení vyžaduje použití úsilí, času a energie.


Jakmile bude DS poražen (což už se víceméně stalo), tak už nejsme nuceni hrát kooperativní hru se zmanipulovanými bioroboty (protože kdybychom nespolupracovali a nepřebírali na sebe problémy kolektivu, tak by na tom byl DS lépe), takže už můžeme začít s tímto přístupem (tím nikomu neubližujeme, pouze si bude muset svoje problémy začít řešit každý sám):

zajímavé video:pravda:zajímavý a pravdivý pohled:když něco chci, tak to většinou nakonec udělám/risknu, protože bych jinak litovala něčeho, co jsem neudělala a to je pro mě horší pocit než litovat něčeho, co jsem udělala/alespoň zkusila:
...