Proč jsem si přestala barvit vlasy

Kdysi jsem si barvila vlasy (hl. na blond) a jednak jsem nemohla najít "ideální" odstín a druhak mi vadila škodlivost barev. Stejně jsem ale vždy, když jsem na čas barvit přestala, zase opět začala. Až jednou jsem si koupila bio barvu a dokonce to byl i odstín blond, jaký jsem si přála (tedy jsem měla to nejlepší, co šlo na trhu sehnat). Tehdy jsem měla barvu snad už úplně odrostlou, takže jsem barvila své přírodní vlasy. Dala jsem si to na vlasy, nechala působit dle návodu, ale už když jsem vlasy oplachovala vodou, měla jsem divný pocit. Když jsem barvu smyla a vlasy nechala usušit, tak jsem viděla v zrcadle výsledek (barva, jakou jsem si přála, a ještě zdravé barvení "bio"). Vypadalo to pěkně, ale já jsem se cítila jako plešatá, takže jsem z toho měla radost jen napůl. Jako bych byla navenek "super", ale uvnitř "špatné".

Za čas jsem cestovala do vyšší dimenze (to už jsem měla barvu trochu odrostlou, tak 3 až 5 cm). Viděla jsem svůj stín a překvapilo mě na něm to, že ač jsem měla vlasy dlouhé, tak stín (obrys mé postavy) měl vlasy 3-5 cm různě střapaté (přesně to odpovídalo odrůstání barvy). Ve vyšší dimenzi ty dlouhé obarvené vlasy nebyly živé a počítaly se pouze ty krátké odrosty. Přesně to potvrdilo můj pocit těsně po obarvení, kdy jsem se cítila, jako bych přišla o všechny vlasy, a taky že jo.

Toto bylo způsobené hlavně tím, že barva byla blond a tudíž musela vlasy "zesvětlit" a k tomu použila asi nějaké složky, které ze živých vlasů udělají mrtvé. Nevím, jak to mají jiné barvy. Ale pro mě to byla jasná známka toho, že když si koupím to nejlepší, co se prodává, a vlasy mám potom mrtvé, tak si je barvit nechci. To bylo konečné rozhodnutí, které už bylo pevné, a proto jsem ho už nezměnila. Každý si samozřejmě může dělat, co chce, nevím, co bych dělala, kdyby existovala nějaká barva, která by vlasy vůbec nezničila (ani po té energetické/duchovní stránce z hlediska vyšších dimenzí). Jestli bych obarvila a nebo si nechala barvu svojí, ale už jsem si na ni zvykla a začala se mi líbit, takže žádné barvy nehledám.


...