Dříve byly ženy v domácnosti, dělaly domácí práce a staraly se o děti a muž byl živitel rodiny (pracoval). Některým ženám to vyhovovalo a některým ne, proč? Protože ne každá žena chce jako své poslání dělat "pouze" toto, ale je tu ještě jeden důležitější důvod. Když dříve lidé žili na vesnici, tak měli omezený výběr partnerů (a proto ne na každou ženu "vyšel" takový partner, jakého by si představovala). Dnes je díky internetovému propojení světa výběr téměř ze všech lidí, jenže to zase způsobuje zbytečné soutěžení a nátlak na to "být nejlepší" mezi velkým množstvím lidí.. Což nemusíte dodržovat, je na každém, jestli se nechá rozhodit/ovlivnit srovnáváním se s ostatními nebo si toho všímat nebude a žije si svůj život..
Ale dříve na vesnicích tedy bylo pár dobrých mužů, pak nějací "průměrní" a pár např. opilců/násilníků/mužů s mindráky/muži se špatným charakterem. Jelikož ženy nemohly mít vlastní příjem a všechny se MUSELY vdát (byla to jejich jediná možnost), tak na nějakou ženu "vyzbyl" např. ten opilec. Taková žena pak měla celý život zkažený a i když by raději byla sama, tak z existenčních důvodů nemohla.. Nebo nějaký manželský pár mezi sebou sice měl na začátku chemii, ale pak si muž uvědomil, že jeho žena od něj odejít nemůže a přestal se úplně snažit (dělat pro ni občas nějaké romantické gesto, sdílet pocity..) a chtěl mít doma jen navaříno a sex kdykoli si řekne. Žena pak s takovým mužem třeba už nechtěla spát, ale musela, takže tyto nešťastné ženy dělaly celý život z donucení prostitutku jednomu muži, který je nepřitahoval, a to pouze "za přežití" (ani si nemohly kupovat např. "luxusní kabelky" / dovolené jako dnešní prostitutky). Tím neříkám, že by se prostituce pro luxusní kabelky / dovolené nějak vyplatila.. (to vůbec ne)

Feminismus prý zavedli illumináti zmanipulováním "davu" žen. Sice tomu věřím (protože to vím přímo od nich), ale jeden důvod (že nějaké ženy nebyly šťastné v celoživotním manželství z donucení a chtěly by raději pracovat) tu byl. Pár žen bylo se svým manželem šťastných, většina si na něj nějak zvykla (takže nebyly nešťastné), ale pár (které "schytaly" zrovna násilníka atd.) byly celý život "v domácnosti" nešťastné. Proto mělo feministické hnutí úspěch, protože v dřívějších dobách si žena nemohla VYBRAT, jestli chce být v domácnosti, jestli chce/nechce mít děti, jestli chce pracovat a nebo jestli chce být single (když se v jejím okolí nepohyboval žádný vhodný partner nebo se o ní "neucházel"). Jednak byly ženy k feministickému hnutí zmanipulovány, ale mělo to i svůj menší reálný základ (protože předchozí "systém žena v domácnosti" měl pro některé ženy tyto výrazné vady jako zkažený život a celoživotní nucená prostituce).

Bohužel feminismus "dokázal" pouze to, že nyní žena MUSÍ pracovat, takže když chce mít děti, tak dělá po večerech domácí práce a přes den chodí do zaměstnání.. Může být sice single a bez dětí, ale musí povinně chodit do mužského zaměstnání, které je pro ženy absolutně nevhodné. Soutěžící prostředí ženám nic neříká, tlak na co nejvyšší výkon, požadování konstantního výkonu (ženy jsou spíše periodické, což znamená období vysoké aktivity a pak období odpočinku/útlumu) a tak dále.. Některým mužům toto možná vyhovuje (ale také bych neřekla, že všem..), ale žena musí být (alespoň v práci) v mužské energii, aby to zvládla. Takže je jasné, že feminismus vytvořilo zlo, ale kdyby v předchozím systému "žen v domácnosti" vše fungovalo naprosto správně, tak by zlo nemělo šanci.. Tedy z části za to mohou trochu i lidé, že mezi sebou neměli soucit a neptali se všech žen, jestli jsou v manželství spokojené (nebo jaký život by chtěly žít) a pouze jim řekli "musíš mít manžela, rodit děti a dělat domácí práce".

Já nejsem feministka, protože chození do zaměstnání většinou nesnáším (nic mi to neříká). Ale ani bych nechtěla být ženou v domácnosti u muže, ke kterému nic necítím nebo který mi nějak ubližuje / příp. mě nepřitahuje a spát s ním.. To už tedy raději být bez muže a chodit do práce - i když je to otroctví, tak pořád trošku menší zlo než celoživotní prostituce (byť bych se vymlouvala na bolest hlavy a sex by byl jen 1x za měsíc). Samozřejmě se správným partnerem bych byla v domácnosti ráda a naplňovalo by mě to (pokud bych u toho ale musela ještě chodit do práce, tak by to tak dobré nebylo..).

Takže to je moje vysvětlení k tématu, o kterém se lidé v internetových diskuzích často hádají (např. "chtěla jsi chodit do práce, vyděláváš skoro stejně jako já, tak ti nebudu otevírat dveře / platit za oba na rande"). Lidé, kteří se o tomto dohadují, si většinou neuvědomují tuto jednoduchou pravdu, že žena chce mít svobodnou volbu být single, když jí nevyjde dát se dohromady s podle ní vhodným partnerem a třeba chce něco ve volném čase kreativně tvořit v ženské energii (tzn. nechce chodit do práce od 8 do 17h jenom proto, že nemá muže, který by ji "zabezpečil" a zároveň ani nechce být zlatokopkou, nechce využívat muže, který se jí nelíbí, jenom kvůli penězům, ani nechce být "manželskou prostitutkou"). Nevím, co je na tom tak těžkého k pochopení nebo uvědomění, ale snad jsem asi ani nenarazila na člověka, který by toto vnímal (co je na nucení všech žen k vdávání se a rození dětí špatně A ZÁROVEŇ co je špatně na feminismu..buď lidé zastávali jedno a nebo druhé..asi jako když se hloupě hádají zastánci levice a pravice, přitom obojí je jedna a ta samá PAST=nesvoboda).

Takže závěr: Místo, abychom nutili všechny ženy, aby byly v domácnosti a měly manžela, tak ty, které partnera nenašly / nezamilovaly se, by prostě měly být samy a něco např. kreativně tvořit. Pokud někdo chce pracovat, nebudeme mu bránit. Muži by měli mít podobné možnosti výběru, tzn. aby nemuseli mít rodinu nebo chodit do práce, pokud nechtějí. Jenže to bychom tu museli mít lepší/spravedlivější systém a ideálně i replikátory, aby to bylo reálně uskutečnitelné i pro muže (pro ženy to je uskutečnitelné už nyní, protože velká většina zaměstnání je zbytečná, takže kdyby ženy nemusely pracovat, nic by se nestalo).