Někdy okolo tohoto dne se mi zdálo, že jsem si ve snu uvědomila, že to je sen, a pak jsem rozuměla zvířatům (to, co zvířata cítila se mi překládalo do slov - vypadalo to tak, že jsem přímo slyšela, jak na mě ta zvířata mluví - věty a slova, jako když mluvím s člověkem - ale na rozdíl od člověka měla ta zvířata zajímavé, jakoby nebeské, hlásky=od slova hlas). Tento sen byl příjemný.

Nejprve jsem potkala zakrslé králíčky. Byli v proskleném výběhu a dva mi říkali, abych si je vybrala (jako své domácí mazlíčky). Já jsem hledala nějaká mazlivá zvířata a oni mi říkali, že se rádi mazlí. Pak jsem šla ven a potkala jsem kočku. Kočka mi řekla, že se nemazlí kvůli tomu, že by se tak ráda mazlila, ale že hlavně vyhání všechno zlé z určitého místa (kde žije). Pak jsem šla zažehnat nějakou vodní katastrofu a potkala jsem psa, který na mě vrčel a štěkal. Normálně bych si myslela, že to je zlý pes, ale jelikož jsem mu rozuměla, tak jsem věděla, že mě povzbuzuje a říká mi něco jako "dělej, rychle zažehnej tu vodní katastrofu".

Poselstvím toho snu bylo, že jsou všechna zvířata konstruktivní.
V realitě jsem se byla kouknout už dřív do zverimexu, a tam byli v proskleném výběhu cca 4 zakrslí králíčci a dva z nich na mě koukali (tenkrát jsem nevěděla, proč na mě tak koukají - jestli je to ze strachu a nebo proč). A přesně o těchto dvou králíčcích se mi zdálo. Nevím, jestli se králíčci rádi mazlí? Dle toho snu si mě vybrali podle mého vyzařování, že se jim líbilo (a za mazlení považovali to, že by byli poblíž mě a "mazlili" by se s mojí aurou). Kočku ze snu znám i v realitě (psa taky) a vždy jsem u ní přemýšlela, jestli se doopravdy tak ráda mazlí a nebo to jenom "hraje", aby dostala jídlo. Dle snu ani jedno, mazlení používá jako prostředek (tak mi to připadalo), ale ne k tomu, aby dostala jídlo, ale aby vyhnala zlé (nehmotné) věci z místa, kde žije. A s tou vodní katastrofou - když jsem se probudila, tak jsme zjistili, že není utáhnutý nějaký spoj, který vede vodu pod dřezem, a bylo to tam docela mokré.