Podle mě takovéto ženy nemají opravdové sebevědomí. Opravdové sebevědomí = děláš si, co chceš (bez ohledu na to, jestli se to komukoli bude/nebude líbit). Tedy když chceš klukovi psát, tak mu napíšeš, když za nim chceš dolézat, tak to dělej! Až tě to přestane bavit, tak to dělat nebudeš (ale ne kvůli klukovi, ale kvůli sobě = že tebe to nebaví). Vůbec bych se neřídila podle kluků, jak je přitáhnout/odpudit nebo co si myslím, že mají/nemají rádi. Stačí být sama sebou a dělat to, co zrovna chci dělat (a neočekávat za to žádné uznání nebo odměnu, protože to dělám pro sebe a ne pro pochvalu nebo kvůli okolí).

Když vidím, že se kluk (který se mi líbí) snaží, tak se mohu také snažit a nedělat něco, co by se mu nelíbilo (záleží ale, jestli to umím správně odhadnout, co má nebo nemá rád..). Proč ale dělat cokoli pro kluka, který se o mě nesnaží = který se "odtáhl"? Ve videu říkají "když se odtáhne, odtáhni se také" a s tímto souhlasím - protože se přeci nebudeš někým takovým zabývat! Ne kvůli němu, abys mu ukázala, že máš sebehodnotu (a on se k tobě "milostivě" vrátil), ale kvůli svojí psychické pohodě se nezabývám lidmi, kteří se nezabývají mnou. Tedy - pokud mám náladu se někým takovým zabývat (pokud mě to baví nebo mi to něco přináší/přinese), tak se jím zabývám, ale asi se sem tam stane, že se někdo dost diví, když si myslel, že jsem z něho hotová (nebo za ním dolézám), přičemž když mě to přestalo bavit, tak znenadání řeknu "čau" a nezajímá mě (=takže to, co si o mně myslel, nebyla pravda). Kdyby mě nějaký kluk dokázal od začátku správně odhadnout, třeba by o mně díky tomu měl větší zájem, protože bych u něj nespadla do škatulky "neváží si sama sebe" (či podobné), ale proč bych měla chtít, aby mě někdo takový chtěl? (když by mě někdo nechtěl, pokud bych neměla sebevědomí, tak ho počítám do kategorie, že o mně nemá zájem..protože já jsem pořád "ta stejná/ta samá" já, ať už zrovna mám nebo nemám hrdost..nebo bez hrdosti to nejsem já ale je to někdo jiný? Asi těžko, že.*)
* Tady nemluvím o DID - ale i jeden alter může mít během života období, kdy má nízké sebevědomí a pak se např. naučí být sebevědomá..a je to stále ten samý alter=ta samá osobnost/osoba.
A samozřejmě existují věci, které jsou odpudivé samy o sobě: např. když se někdo potře výkaly, tak asi moc lidí opačného pohlaví přitahovat nebude a také to je pořád "ten samý člověk". Můžeme se tedy bavit o tom, jestli je u žen např. neschopnost/neochota vařit či nízká sebehodnota takovýmto závažným "repelentem"? Beru to podle sebe stylem "co nabízím já, podobné očekávám od partnera" a já kluky nesoudím podle výše platu ani podle svalů = mám nízké požadavky/nároky = očekávám, že kluk na mě bude mít také nízké požadavky/nároky. Holka, která toho očekává hodně, se "musí naučit" tyto a další "triky", které "náročnější" kluci chtějí (aby partnerství bylo vyrovnané). Náročnější je v uvozovkách proto, že toto jsou pouze triky a ne skutečné sebevědomí, viz vysvětlení je v celém tomto článku.


Nějaký kluk může být krásný, vysportovaný, hodný, v mužské energii (a dosaďte si jakékoli další vlastnosti, které se vám líbí); ale když se nezajímá o mě, tak má mínus nekonečno bodů dole a nějaký zašpiněný popelář či kluk s (ne extrémní) obezitou, který se o mě zajímá, je v mých očích "výš" než tento týpek. Proto by kluci nemohli mít "hodně obdivovatelek" (které by je chtěly), pokud by holky měly OPRAVDOVOU sebehodnotu. To, jaký přímo k vám má někdo vztah, se totiž "počítá" do jeho plusů (či mínusů).
* Ale nějaký kluk může být krásný, vysportovaný, hodný, v mužské energii (dosaďte si jakékoli vlastnosti, které se vám líbí) a zároveň se o mě zajímá, ale když se do něj nezamiluju, tak má smůlu (k ničemu mu to není) = zamilovanost se nedá kvalitami "vydřít" (i když práce na sobě/svých kvalitách pomůže, tak to, že byste byli ve všem např. "nejlepší" vám nezaučí, že se do vás zamiluje konkrétní holka, která má všechny tyto kvality ráda, protože lidi se zamilovávají do konkrétního ČLOVĚKA = duše, osoby, jedince).

Už jsem se ale setkala i s klukem, který balil nějakou holku (např. si asi chtěl vyměňovat energii) a když ta energie trochu slábla, tak jí urazil nebo se neozýval a OČEKÁVAL že ta holka musí mít "hrdost", takže se také "stáhne". Když to nějaká holka neudělala, tak ho to štvalo. Jenže, co on dělal v té době, kdy se tedy holky s falešnou hrdostí stáhly? Začal balit (a vyměňovat si energii) s jinou holkou. A když s tou novou holkou jiskra trošku zeslábla, tak novou urazil/neozval se a opět se "milostivě" ozval té původní hrdé holce s tím, že díky tomu, že ona má tak "vysokou sebehodnotu" ho "přilákala zpátky" - omluvil se jí, že mu celou dobu chyběla, ale např. neměl čas nebo se styděl ("po tom, co se stalo") napsat - původní hrdé holce to udělalo radost a opět se to mezi nimi nachvíli "rozhořelo", do té doby, než se v jeho životě objevila další úplně nová holka, která měla energie víc/jinou, a ten kluk zase jakoby "nechtěně/neohrabaně" urazil tu hrdou holku, která se stáhla, a on si "užil" s úplně novou, a takto to šlo dokola (mohl jich mít "v zásobě" i 10 najednou..střídavě se ozýval té, která měla zrovna nejvyšší energii), dokud se na něj některá/é z těch holek nevykašlala/y. Samozřejmě, že každá z těch hrdých holek si "nechala líbit" např. jen 2-5 cyklů tohoto chování (jeho omluva vypadala upřímně, byl zkroušený, a vždy se pak snažil jí to i vynahradit) a pak (když se toto opakovalo po několikáté..) se s ním každá hrdá holka nadobro rozešla (s čímž on asi už od začátku počítal, že k tomu dojde). Ale žádná z těch hrdých holek ho "neodhalila", takže se může stát, že když se za pár měsíců/let někde potkají, tak mu dá další šanci a projde si tímto cyklem znovu. Protože nebude vědět pravdu (o tom, jaký ten kluk ve skutečnosti je a bude věřit jeho pohádkám/výmluvám, které říká=které si vymýšlí) Zatímco kdyby byla některá z těch holek jako já (že by si dělala co chce a nedodržovala by nějaká "balící pravidla"), tak by za ním sice třeba "lezla", ale hlavně jenom proto, aby zjistila, jaký on je, když se zrovna "odtáhne". No a zjistila by jeho povahu popsanou výše a mohla by s ním skončit nadobro (a už se k němu nikdy nevracet). Samozřejmě, že mu takovéto chování u holky vadilo.. Když ho nějaká holka odhalí, mohla by to říct/ukázat dalším holkám.. Takže mě před okolím pomlouval (aby mi nikdo nic nevěřil).

Kluk má ve svém osobním vlastnictví věci (=může o nich rozhodovat, tzn. komu je půjčí). Pokud mi nechce půjčit např. tričko na spaní a nechce, abych se žádných jeho věcí dotýkala, tak to znamená, že nemá rád mojí energii a snaží se ode mě odstřihnout (ještě se mi nestalo). Je potom divné, že s takovým klukem holka stále "chodí" (to bych se rozešla). Pokud mi ale půjčuje např. tričko na spaní nebo jiné věci, ale nikdy mi nechce půjčit svůj mobilní telefon, tak za tím je jiný záměr, proč by mu vadilo, abych telefon viděla (v takovém případě bych se s ním také rozešla). Ne, že bych mu chtěla šmírovat zprávy, ale pokud se bojí, že bych mohla něco v jeho počítači/telefonu "najít", tak je něco špatně (=asi přede mnou "schovává" něco špatného). Nedoporučuji holkám, které nejsou připravené zjistit pravdu (tzn. kdybys našla něco, co by se ti VELMI nelíbilo, tak by ti pravda přinesla pouze trápení, ale nedokázala by ses s ním rozejít), aby tajně lezly klukovi do telefonu. Dle diskuze na novinkách (vím, že to není reprezentativní vzorek) 80-90% chlapů ženy podvádí (a LŽOU jim, že jsou věrní) a takovíto moralizují, že je žena hysterka nebo že nerespektuje jeho soukromí, když se mu podívá do telefonu - a co její právo na pravdu? Mě nebaví SNAŽIT SE NAJÍT NEVĚRU, ale nedělám si hlavu s tím, co chce nebo nechce kluk/společnost ohledně šmírování telefonu atd. Kluk může "omylem" nechat zapnutý pc s předvyplněným heslem na facebook v době, kdy tam nic podezřelého nemá, holka se podívá a začne mu věřit, že jí je věrný (přitom jí podvádí, ale čas od času "zapomene" telefon se smazanými zprávami na stole, aby se mohla kouknout a věřila mu). Proto prohledávání mobilu nebo počítače podle mě nic neřeší a pokud je někdo h*jzl, tak se na to vždy časem přijde, takže prohledávání něčeho nehrotím. Říká se, že pouze nesebevědomé holky se bojí, že je kluk podvede a nevěru hledají (a že tím si to třeba i tvoří = další blbost). To, že zjišťuješ pravdu, naopak svědčí o VNITŘNÍM sebevědomí, byť v tu chvíli je aktivní povrchová "emoce malého sebevědomí". A kluk, který je zamilovaný, tu holku, do které je zamilovaný, nepodvádí. To, co holka hledá nebo nehledá, jestli mu věří nebo ne, s tímto citem nemá nic společného (i když pokud mu vůbec nevěří a neustále ho vyslýchá příp. i dělá scény, tak k rozchodu může dojít, protože to je doopravdy hysterka).

Celý život jsem měla (co se týče kluka) malé sebevědomí, a přesto, když se ke mně choval někdo špatně, tak jsem měla vnitřní hodnotu, díky které jsem to nakonec ukončila. Nemusela jsem nad tím přemýšlet nebo si zvyšovat sebevědomí (nebo dělat rady z nějakého videa). Tomu říkám "vnitřní sebevědomí", i když to je spíš "vnitřní hodnota" (kterou má každý člověk). Mít malé sebevědomí napovrchu má výhodu v tom, že to "odhalí" kluky, kteří by se ke mně chovali špatně, když bych měla doopravdy malé sebevědomí. Někteří zlí lidé říkají "když se mě někdo bojí / očekává zlo, tak se k němu pak zle chovám" a stejně tak někteří kluci říkají "když si holka sama sebe neváží a DOVOLÍ, aby se k ní kluci zle chovali.." - jenže např. já když vidím, že se mě někdo bojí, tak se k němu zle nechovám. Chovám se k němu pořád dobře a pokud se mě stále bojí, tak si ho nevšímám=přeruším s ním kontakt a dělám si svoje/odejdu. Proto normální člověk, který není zlý, se nechová špatně k nikomu (ať už má druhý člověk vysoké/nízké sebevědomí nebo od něj očekává/neočekává cokoli). To, jak se chovám, je MOJE vyzařování = můj charakter. Druhý člověk s tím nemá nic společného (pokud na mě vyloženě neútočí, ale to by byl násilníkem on). Takže soudím podle sebe, že nechci kluka, který se bude chovat k holce, která mu to "dovolí", zle. A jak odhalit takového kluka; tím, že mu to nedovolím (to asi ne..)? Nízké sebevědomí je skvělou volbou pro lidi, kteří mají tak vysokou vnitřní hodnotu, že nechtějí kluka, který by se k nim choval zle, ani kdyby mu to dovolili. V životě můžete mít těžké období, budete oslabení/slabí a vaše "bariéra"/hranice povolí - pak by vás mohl partner (v tu nejhorší chvíli) překvapit.. Zatímco když máte nízké sebevědomí, dozvíte se to hned na začátku vztahu (a můžete ho rychleji ukončit). Pokud jste vytrénovaly nějaké schopnosti (např. intuici, telepatii nebo pouhé umění odhadnout dobře lidi) a časem jste si mnohokrát ověřily, že jim můžete věřit (těmto svým schopnostem), tak už můžete začít mít vysoké sebevědomí, protože do lidí vidíte a už dále nepotřebujete mít sebevědomí nízké.

Pokud se chcete nezávazně vyspat s cizím klukem a takováto dynamika (popsaná ve videu) vás vzrušuje, tak samozřejmě můžete dodržovat body z videa (či jiné "finty" na přilákání kluka / zvýšení sexuální přitažlivosti). Stejně tak pokud jste ve vztahu a kluka jste už prověřily, tak můžete využívat nějaké finty na zvýšení sexuální přitažlivosti, protože mu už můžete věřit. Ale "nalákat" cizího kluka do vztahu za pomocí těchto strategií = to vztah nebude mít moc pevné základy.. To, že se kluk odtáhne, bych moc neřešila - důležité je; kdyby měl svobodu a všechny možnosti - chtěl by být zrovna s vámi? Na ničem jiném moc nezáleží. Pokud víte jistě, kdo je váš twin flame, a ten se o vás zrovna nezajímá, zatímco jiný kluk ano, je lepší "čekat" na to, že si to twin flame možná někdy rozmyslí a nebo být s tím, který není twin flame, a nebo být sama? To záleží na vás (co zrovna chcete nebo co vám v dané chvíli připadá lepší). Pokud o vás někdo nemá zájem, tak ani to, že to je twin flame, nemá tak velkou váhu (nezájem=svobodná volba > twin flame). Pokud by (twin flame) měl dlouhodobý nezájem z důvodu, který není vaší vinou, dostanete twin flame jiný, takže z toho nemusíte být smutné = je to jeho volba/život/chyba. Sice nemám ráda kluky, kteří chtějí mít více holek, ale pokud víte, že dané osoby nejsou vaším twin flame, tak je úplně jedno, jestli si vyberete mít jednoho nebo více partnerů (jestli si vyměňujete energii s twin flame přes jednoho schopnějšího prostředníka nebo přes více nekvalitnějších prostředníků). Co tím "říká" kluk, který má někde twin flame, všem holkám, které zná, když chce mít více holek? Že v jeho okolí se jeho twin flame nenachází/že ho ještě nepoznal. Takže by se měl přesunout do jiné lokality / seznamovat se s novými lidmi a ne se zde "zaseknout" a mít ne-twin flame holku/více holek. Jelikož kluci balí (jednu vybranou) holku = u které předpokládají/doufají, že by to mohl být jejich twin flame, tak se nemůže stát, že by kluk měl více holek; a jedině by se mohlo teoreticky stát, že holku balí více kluků = že holka bude mít víc kluků (holky to ale mají většinou v hlavě i v srdci v pořádku, takže touží mít jednoho kluka a mít víc kluků je neláká). Pokud ale kluk není můj twin flame a chce mít víc holek, tak ho neodsuzuju, jako neodsuzuju třeba homosexuály (=netýká se mě to, když to není můj twin flame). Což neznamená, že někoho v nesprávné/nevrozené polygamii/homosexualitě podporuji nebo že to schvaluju, ale je to jeho problém (nevím, proč bych za něj měla řešit jeho problémy).


Ještě sem přidám pravdivá videa (z toho samého youtube kanálu), se kterými souhlasím:

Nevím, jak ostatní holky, ale já se také zamiluji podle toho, jak se s mužem cítím (i když dobré pocity mám asi z toho, co pro mě kluk dělá, a že vnímám, že se on se mnou cítí dobře + že by to mohl být můj twin flame):


Zažila jsem a znaky ve videu jsou pravdivé, ale jelikož mají kluci "pud" / touhu aktivně hledat tu pravou, tak holka, která se řídí "postupy na falešnou hrdost" může být "nic moc" (a nepravá), a přesto téměř u všech kluků (falešně) vyvolá pocit, že není ta, se kterou se pouze "spokojil", což lidem ztěžuje, aby našly pro ně pravého partnera, takže proto nemám tyto postupy ráda, i když žádný postup nezakryje pravdu navždy, takže nějak moc ohrožující zase nejsou.. Pokud se ale váš kluk chová takto, tak to ten pravý není, tím si můžete být jisté:

...