Tuto knihu bych velice doporučila, hlavně tedy kvůli tématu, jakým se zabývá. Kniha je taková klidná, pomalu plyne, a dobře se čte.

Když jsem poprvé vyzkoušela uzemňující náramek na noc, tak ráno po probuzení jsem si pomyslela "tak kdyby byli uzemnění všichni lidé, byl by na světě mír". Byl to velký rozdíl, který jsem hned první noc zpozorovala. Jednak se mi zdály celou noc sny, ale ještě se mi v těch snech splnilo vše, po čem jsem toužila (a čeho se mi zatím v realitě ani ve snech doposud nepodařilo dosáhnout). Druhou noc s náramkem se mi opět zdály celou noc sny, ale tentokrát se všechny týkaly nějakých traumat (např. co jsem v minulosti zažila) - tedy byly to spíš noční můry. V dalších dnech se to potom nějak ustálilo a jako velké plus mohu říci, že se probouzím odpočatá (což se mi dříve tolik nestávalo - měla jsem s tím problém). Také od té doby nemám problémy, že bych nemohla usnout, a srovnal se mi cyklus spánek-bdění tak, jak to má být (tedy když se setmí, je čas jít spát). Sny už se mi nezdají každou noc, ale mám je rozhodně častěji, než dříve.

Já jsem si pořídila uzemňující náramek podle intuice (vůbec jsem nevěděla, co to má dělat, jak to funguje a co od toho očekávat). Před prvním použitím jsem nic nečekala. Knihu jsem začala číst až později (myslím cca po 3. noci). Pak jsem si postupně koupila více uzemňovacích pomůcek.

Jako uzemnění samozřejmě stačí chodit bosýma nohama po trávě (nic k tomu nepotřebujete, ani číst tu knihu, mně se ta kniha spíš celkem líbí, protože je zajímavá). Mně nejvíce vyhovuje uzemnění v noci když spím a také jsem se začala uzemňovat v práci, jelikož sedím na jednom místě, tak je na to vhodné prostředí.

Pokud má někdo zdravotní problémy, tak mu uzemnění může pomoct, funguje to hlavně na zánět (ale poradí si to i s mnoha dalšími nemocemi). Já na uzemnění oceňuji hlavně to, že funguje proti egregorům a elektromagnetickému záření (mělo by to chránit i proti 5G!!). Je to univerzální lék na bolest - pokud vás něco aktuálně bolí, tak když se uzemníte, bolest do cca 20 minut přejde (alespoň takové jsou moje zkušenosti). Pokud někdo hledal "zázračnou pilulku" vhodnou na všechno, tak bych řekla, že uzemnění se tomu blíží. Člověk udělal velkou chybu, že se zavřel do betonových měst namísto toho, aby chodil bos po přírodních vyšlapaných cestičkách (normálně po hlíně).

(Podle mě může existovat vyspělá civilizace, která žije v souladu s přírodou a ve které lidé např. chodí bosky po hlíně - a přitom se mají dobře, není jim zima a nic jim nechybí = žijí v hojnosti.)

Kniha se jmenuje: "Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob"
Autor: Sinatra T. Stephen...