Knihu jsem přečetla skoro celou, a už ji sem dávám, protože MMS by teoreticky mohlo pomoci proti cizí mRna z vakcíny (někde v mainstream médiích psali, že když má člověk silný imunitní systém, tak ten zničí cizí mRna z vakcíny dřív, než se stačí dostat do buňky a tudíž pak vakcína nefunguje..). MMS podporuje přirozený imunitní systém člověka a kromě toho také:
MMS je unikátní chemické okysličovadlo, které dokáže vstoupit do těla, zničit v něm patogeny a příčiny nemocí, aniž by se přitom dotklo čehokoli jiného. MMS v těle navíc rozkládá sloučeniny těžkých kovů a četné jedy.
MMS, v ředění užívaném k hubení patogenů, může proniknout žaludeční stěnou a tlustým střevem do cév a krví do různých orgánů, kde nevyvolává žádnou reakci, která by v těle mohla způsobit škody. Nehubí prospěšné bakterie. Příčinou této jedinečné schopnosti je fakt, že chemická sloučenina, která se z MMS vyvíjí, je velmi slabé okysličovadlo s oxidačním potenciálem +950mV.
(Tělesné tkáně mají rovněž pozitivní oxidační potenciál a kladné náboje se vzájemně odpuzují. Kladný náboj těla je mnohem slabší, než náboj účinné látky uvolněné z MMS a občas proto může dojít k náhodné kolizi, při níž je zničena nějaká buňka, ale to tělo ani nepozná. Oxid chloričitý uvolňovaný z MMS je mnohem slabší okysličovadlo, než kyslík, a tudíž nemůže vyvolat ani taková poškození, která jsou často přisuzována kyslíku.)
Jediné, co MMS v těle může dělat je likvidovat cizí látky a patogeny. K tomu jej využívá imunitní systém, který usmrtí patogeny a brání replikaci virů zablokováním tvorby určitých bílkovin. Stejnou chemickou sloučeninu si kvůli jejím jedinečným vlastnostem vytváří i samo tělo a používají už statisíce let. Může hubit patogeny všeho druhu a pohybovat se v těle, aniž by ho nějak poškozovala. Tělo nicméně nezřídka přichází zkrátka kvůli energii potřebné k její produkci.


Kniha se jmenuje: "MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí"
Autor: Jim Humble

Kniha mi připadá velmi zajímavá, MMS jsem zkoušela a nic špatného mi to neudělalo (naopak, umí to vyléčit běžnou chřipku do 2 dnů). Musíte si ale nastudovat dávkování (ideálně z této knihy) a začínat opatrně. V knize je i zajímavý příběh, který stojí za přečtení....