Výborná kniha (jedna z nejlepších knih), která se zabývá hlavně nehmotnými ději, ale i tajnými společnostmi. Tuto knihu doporučuji (bez ohledu na to, jestli vás popis knihy zaujal a nebo ne - já si přečetla ukázku přímo z knihy a to mě přesvědčilo, abych si jí koupila a přečetla celou - popis knihy píše někdo jiný než autor a u této knihy je lepší přečíst si ukázku a podle toho se rozhodnout). Každopádně kniha má i vysoké hodnocení v recenzích od čtenářů a je opravdu zajímavá (ani ne tak stylem psaní, jako spíš obsahem sdělení). Kniha je opravdu "ze života" (podle mě v ní každý najde něco, co se ho přímo dotýká nebo s čím se v životě setkal).

V knize jsem nesouhlasila pouze s tím, že kapitalismus je dobrý systém (byť tuším, jak to autor asi myslel: když si konstruktivní bytost naplánuje inkarnaci ve Zdroji, tak takový život sám je svým "systémem" kapitalistický, a pokud by každá konstruktivní bytost byla za dobro kapitalisticky odměněna zatímco destruktivní bytosti ne, tak by zanikly..tedy pokud by odměny a výsledky v kapitalismu řídilo dobro, mohlo by to teoreticky fungovat..ale v matrixu kapitalismus odměňuje zlo a volná energie=hojnost pro všechny v kombinaci se zničením zlých bytostí naopak zlo ukončí).
Také když hlavní hrdina odmítl spolužačku kvůli tomu, že k němu začala "až moc" vzhlížet podle mě nebylo tím, co dělala/nedělala, ale spíše tím, že jeho twin flame byla jiná žena (dle příběhu asi ta druhá, i když děj je v knize nedokončen, takže to nemůžu říct jistě). A také v knize zlá bytost řekla hlavnímu hrdinovi "Asmondes se také obrátil ke zlu" (nebo tak něco..nevím, jestli si pamatuju dobře jméno či tu větu a nechce se mi to v knize dohledávat) a to podle mě znamená, že twin flame hlavního hrdiny měla původně za twin flame jiného muže, který se ale přidal ke zlu, a hlavní hrdina je/bude jejím novým twin flame (ale to jsem si jen domyslela:). (Ona ta výměna twin flame trvá několik životů, tak proto se poznali už v minulých životech.) V knize to totiž vysvětlené nebylo, ale proč by jinak někdo řekl zrovna tomuto hlavnímu hrdinovi zrovna toto klučičí jméno (zlo říká věci podle scénáře, který dává význam=který se člověka týká). Samozřejmě zlo může i úplně lhát a říkat blbosti/nesmysly (ale to dělá až tehdy, když v něm začnete hledat smysl/význam, tak teprve pak může manipulovat - dokud v něm nikdo nic nehledá a myslí si, že to jsou blbosti, tak se snaží říkat pravdu a mít nějaký smysl, abyste mu začali věřit a ono mohlo s manipulací začít..).


Kniha se jmenuje: "Pravda mezi nebem a zemí"
Autor: Roman Zeman...