Tato kniha má 8 dílů (bohužel jsem je ještě všechny nepřečetla) a zabývá se hlavně egregory a tím, jak může člověk ovlivňovat realitu kolem sebe. První díl se věnuje hlavně egregorům/kyvadlům (viděla jsem je pak všude), druhý díl byl myslím hlavně o snech a záměru, třetí díl byl o energii a záměru. Kniha je velmi zajímavá, ale musím napsat, že funguje pouze proto, že existuje zlo (pokud bychom žili ve světě, kde by zlo nepřevládalo, tak by postupy z knihy podle mě nefungovaly a některé z nich by byly přímo kontraproduktivní). Takže když budete číst s tímto vědomím, kniha vám může být užitečná (jakmile ale bude zlo poraženo, tak bych postupy z knihy používat přestala a nebo bych je minimálně přehodnotila).

Bližší informace o knize můžete na internetu nalézt, když do vyhledávače zadáte frázi: "vadim zeland ovlivňování reality"

Tato kniha je kvalitní - co se týče ovlivňování reality, jsou v ní užitečné informace, které se člověk jen tak někde nedozví a co se týče egregorů, tak tato kniha obsahuje velmi podrobný a důkladný popis daného tématu (asi nejlepší info ohl. egregorů, na které jsem narazila)....