Tato kniha je vhodná pro muže i ženy, kteří trpí kvasinkovou infekcí (jako jedna z mála obsahuje i rady pro muže). Já jsem na vaginální mykózu trpěla několik let a gynekolog mi vždy předepsal tablety, které na 14 dní zabraly, ale pak se to objevilo zas (pouze potlačovaly příznaky, ale neléčily příčinu).. Až jsem začala dodžovat zdravý životní styl a jedla jsem převážně zásadotvorné potraviny - provedla jsem odkyselení organismu a udržovala jsem si pH moči v zásaditých hodnotách - tak jsem se této nemoci nadobro zbavila (to samo od sebe, jen tak). Než jsem měla pH moči trvale zásadité, trvalo mi to několik let. Ale poté, co se mi to podařilo a měla jsem již několik měsíců pH moči stále zásadité (např. hodnoty pH mezi 7-8*), tak mi zmizela kvasinková infekce navždy (a to jsem ještě ani nečetla tuto knížku). Tedy moje rada zní: odkyselit organizmus a udržovat pH moči zásadité (tělo se pak samo vyléčí či v něm plísně nepřežijí?). Byla jsem i několikrát na kontrole u gynekologa, který mi několikrát potvrdil, že jsem zdravá. Od té doby, co mám zásadité pH moči, jsem ani jednou mykózu nedostala, bez ohledu na vnější možnosti "nákazy". Tedy během těch let jsem 2x dostala mykózu na kůži (vyrážka), tak i proto jsem šla pořádně zkontrolovat za gynekologem, jestli zase nemám vaginální kvasinkovou infekci (a neměla jsem). Ta vyrážka na kůži se mi vždy po 1-2 měsících sama vyléčila a v té době jsem četla o chemtrails, že mimo jiné vypouští i plísně (že může vzniknout vyrážka na kůži). Tak proti tomu mě zásadité pH moči neochránilo, ale zase jsem se sama vyléčila (i když mast jsem taky zkoušela a také zabrala, ale přestala jsem ji mazat proto, že mi sice rychle pomohla, ale pak se mi vyrážka vrátila - proto jsem měla infekci 2x - zatímco když jsem nechala tělo, ať si s tím samo poradí, tak už se mi - zatím - nevrátila).
* Nepřehnat pH, nesmíte se dostat přes 8 pH. Nad hodnotou 8 pH se již může lidem dělat nevolno a pokud tento stav trvá déle, tak mohou i omdlívat. Když pH dále stoupá, tak je to již opravdu nebezpečné a nad 8,4 to může skončit i smrtí, což bych asi ze zvědavosti nezkoušel. Jednoznačně smrtelná hranice je na hodnotě 9,3 pH. - Zdroj.
(Ráno by mělo být ph cca 5,5-6 a odpoledne+večer více zásadité - zdroj. Sliny vyjadřují rezervu zásad v játrech a slinivce, to si trochu nastudujte, ale stěžejní je pH moče - zdroj.)


Jelikož jsem měla s kvasinkovou infekcí dlouhé zkušenosti a vleklé problémy, tak když vyšla kniha o tom, jak přírodně navždy vyléčit kvasinkovou infekci, koupila jsem si jí a přečetla (abych viděla, jestli jsem všechno dělala správně a porovnala své zkušenosti s léčbou). V knize je popsáno mnoho (přírodních) postupů a tak si myslím, že si každý vybere, a při dodržování rad z knihy by se měl vyléčit snad každý (kdo zároveň celkově změní životosprávu směrem ke zdraví). Každý, kdo dodržuje rady z knihy, tomu by se také jako "vedlejší bonus" mělo upravdit pH moči k zásaditějším hodnotám (to je můj odhad). Já už knihu nepotřebuju, ale mohu zhodnotit to, že je opravdu důkladná a obsahuje toho víc, než na co jsem přišla za ty roky já. Podle mě by mohla mnoha lidem pomoci, a proto na ní dávám doporučení.

Kniha se jmenuje: "Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy"
Autorka: Michaela Weissová

Kniha vyšla asi pouze jako ebook a napsala ji autorka webu slunecnyzivot.cz, obsah knihy si můžete prohlédnout zde. Jediná nevýhoda knihy je, že je poměrně drahá, ale zdarma můžete vyzkoušet mojí radu/návod popsaný v prním odstavci.

PS. Mimo odkyselení organismu jsem provedla také to, že jsem přestala spát s klukem, když jsem na to neměla náladu nebo abych se mu zavděčila/odvděčila, a to také udělalo hodně, protože po psychosomatické stránce může být kvasinková infekce "odůvodnění" pro to, aby nemohl být sex (tedy alespoň dle mých zkušeností)....