Toto je jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Pěkně zpracované a zajímavé. Hlavně mezi řádky vysvětluje jednu věc, a to, že existují nehumanoidi = ještěři, kteří podle mě vysílají destruktivní energii a ta energie se lidem zapisuje do genů v podobě destruktivních vlastností, a takto jsou ovlivněny celé národy a mnoho generací lidí. Podle knihy chtějí ještěři lidi zdegenerovat (což se jim docela daří) a vyhubit, podle mě ještěři lidi vyhubit nechtějí (pouze zdegenerovat), protože by pak neměli komu předávat svojí "karmu". Tedy ty lidi, kteří si od nich zlou energii nepřevezmou, ještěři nepotřebují, ale ostatní ano. Podle mě chtějí např. ničit či prožívat nízké vášně, ale uvědomují si, že "jakou energii vysíláš, taková se ti vrací". Proto to nedělají sami za sebe, ale pouze "přes někoho". Oni tedy vyšlou energii (spolu se svým vědomím = aby si to užili ..tzn. přímo ten čin skrze člověka prožívají na dálku telepaticky) a ta energie se přes vhodného slabého jedince manifestuje, který si pak myslí, že to on se např. rozčílil a proto vyvedl neuvážený čin. Ve skutečnosti skrze něj jednal reptilián, který si čin "užil", ale následky činu nese člověk. Proto reptiliáni chtějí co nejméně morálně čisté lidstvo a co nejvíce ovlivnitelné, promiskutiní, hloupé, závistivé, bojující atd.

Tím se i vysvětluje, proč si někdo v práci najímá lidi, když by to mohl dělat sám? On to chce dělat = on má největší motivaci to dělat = on má potřebnou energii k tomu to udělat = on by to měl dělat. Ale on sám tu činnost vůbec nedělá (ani např. nepomáhá, když práce je hodně) a "potřebuje" k tomu jiné. Proč? Protože když se "jiní" lidé nechají zmanipulovat, že to dělají "pro peníze" "oni místo něj", tak všechnu "vinu" ponesou ti k úkonu zaplacení. A na tom stojí celý "kapitalistický" systém. Kdyby nebylo zla, které někdo nechce provozovat sám za sebe, měli bychom systém jiný. Protože systém "zástupců vykonavatelů cizí moci/vůle" by nebylo zapotřebí. Kdyby lidi věděli, jak plnit něčí vůli tak, aby se to nevracelo jim, ale pravému původci zlé vůle, tak by bylo po problému. Je to lehké. Prostě si řeknete "dělám to pro peníze" a vnitřně se s danou činností neztotožňujete (ani s žádnými myšlenkami/energiemi, které při dané činnosti vnímáte). Vnitřně máte svojí normální energii. Pak z takového činu (pokud není vyloženě zlý a je alespoň trochu v souladu s vaším svědomím) nemáte následky, ale následky pocítí ten, kdo čin "objednal" (=kdo ho chce do reality protlačit). To on je původce.
Zajímavé je, že když jsem někde napsala, že karma tak, jak si ji lidé vykládají, nefunguje (a ukázala jsem na pravého původce, že tomu se nakonec zlá energie vrátí), tak se vždy vyrojili zarputilí obránci toho, že ne ten, kdo danou věc chce a kdo ji vymyslel (a kdo doutil pod nátlakem/výhrůžkami druhého), je za tu činnost i její následky zodpovědný, ale že vykonavatel (podřízený člověk) dle jejich mínění všechno schytá/měl by všechno schytat. On "podřízený člověk" všechno schytá, ale jen tehdy, když se s prací ztotožní "toto dělám (sice z donucení..), tak takový asi nakonec jsem". Pokud začne dělat práci pouze pro peníze a neztotožňuje se s ní (tedy neztotožňuje se jen když se mu práce nelíbí, např. sám od sebe by ho něco takového ani nenapadlo dělat a rozhodně by něco takového např. ve svém volném čase dobrovolně nedělal), tak jakmile peníze nepotřebuje, okamžitě tuto práci dělat přestane, následky nepociťuje a nebo jen minimální. Takový člověk se ale musí dobře znát a musí vědět, proč co dělá (a nesmí se nechat oblbnout zaměstnavatelem, který spojuje daného člověka co nejvíce vnitřně s jeho prací a nebo ostatními lidmi, kteří se člověka ptají "co děláš za práci?" a pak ho podle toho soudí jako by to dělal on sám dobrovolně a ne snad pouze kvůli penězům/přežití).
Ale dělat práci jen pro peníze (když nemám na výběr z takové možnosti, která by se mi líbila) je hrozně "zlé", že? Stejně jako ukázání na pravého původce destruktivní energie (= tedy označení toho, kdo to nakonec schytá = aby v tom bylo jasno). Stejně jako nepřijímání/neztotožňování se s destruktivní energií "za svou". Až tak je naše společnost "prolezlá" vědomím reptiliána, že všechny "nebezpečné" věci (pro systém), které jsem zde popsala, většina i těch "duchovních" lidí odsuzuje či zaměňuje (např. spojuje to, co člověk pro peníze dělá s tím, jaký je, protože oni jsou přece tak duchovní, že tu destruktivní práci odmítli a tak dělají něco jiného, tak proč to tak neudělají všichni, a nenapadne je, že kdyby to tak udělali všichni lidi, tak by a) všechny tyto neposlušné lidi např. při nějaké hromadné katastrofě zabili nebo b) nějakými násilnějšími prostředky např. otevřeným otrokářským systémem někoho do té práce donutili nebo c) vymyli lidem např. mučením mozek, takže by to díky tomu asi někdo udělal). Naopak člověk, který je v pohodě a jde do systému s tím, že se ho to vnitřně nedotýká a třeba se nad tím blázincem a nad těmi hranými rolemi a otroctvím v práci trochu usmívá - tak to mi zatím vyšlo jako jediná vhodná cesta (na základě znalostí, které mám), ale třeba svůj názor v budoucnu změním. Protože ani tento stav není ideální, ale "jít si tvrdě za svým cílem" (a např. ani na oko nepřijmout vnucované náboženství a nechat se upálit na hranici jako čarodějnice) zase v minulosti nefungovalo (jednou to udělat, ok, dvakrát - jasně, ale stále nekonečnokrát dokola to musí být hodně silný člověk ..aby ho to nezměnilo, protože mnoho utlačování a mnoho smrtí v mnoha životech za sebou může pak člověka zlomit = je to takové pomalé/dlouho časově náročné mk-ultra).
Celý život zde se v mnohém podobá mk-ultra (ráno vstávat do školky/školy/práce = spánková deprivace, když vyděláváš málo peněz, tak máš málo jídla = deprivace hladem, když máš hodně peněz, tak stejně potraviny neobsahují dost živin = deficit živin, většinu dne musí člověk dělat monotónní činnost stále dokola a nemůže plnit svou vůli nýbrž cizí vnucenou, která mu nic neříká = už to samo o sobě je deprimující, práci ani bydlení apod. nemá jisté = neustálý strach z budoucnosti, na ulici potkává bezdomovce a chudé lidi, kteří mu připomínají, že může skončit i hůř a které nemůže litovat, protože by ho to emočně vysávalo když je vidí každý den a nemůže nic změnit, např. jim doopravdy pomoct = na mk-ultra se také oběti prý dívají na zabíjení druhých, všude kolem máte rádiové/mobilní/televizní vlny, které se snaží manipulovat s vaším vědomím = podobně se manipuluje vědomím obětí na mk-ultra a nakonec chodíte k doktorovi, který je autoritou, kterého se na nic neptáte jen se jeho příkazům podvolujete, a ten vám sem tam píchne injekci s hliníkem, lidskými buňkami z potratů, těžkými kovy a kdo-ví čím ještě = testování nových látek měnící tělo/vědomí na pokusných subjektech a nakonec, abyste se z toho nezbláznili, se večer po práci opijete/zkouříte marihuanou, což jsou takové "skoro" drogy). Samozřejmě mk-ultra probíhá na malých dětech, které se nemohou bránit, a dějí se tam mnohem horší věci, toto co jsem popsala je takový "hodně slabý odvar", ale víte, jak to je s tím vařením žáby..

Podle mě, když někdo striktně odmítá výše uvedené manipulace a zachovává si čistý život, tak když je oslabený (např. po reinkarnaci jako malé dítě), zažije na rovinu mk-ultra. Když se někdo ale podřídí a např. sám "dobrovolně" si bere drogy, chodí pravidelně k doktorům pro očkování, zastává systém, tak mu systém ukazuje, jak si ho "váží", ale on v nitru ví, že jakmile by přestal "poslouchat", tak se mu povede zle. Takto se vychovávají lidi, kteří, ač k tomu nemají vnitřní předpoklady, budou "za reptiliány" prožívat jejich sr*čky (lépe řečeno, reptiliáni budou skrze ně prožívat to, co z nějakého mně neznámého důvodu chtějí, aniž by za to nesli následky).

Opravdu doporučuji si knihu přečíst, protože vám pak bude mnoho věcí jasných (dává to v lecčems smysl a jsou tam i věci, se kterými jsem se v životě osobně setkala). Raději nebudu rozepisovat, které. Nejlepší je vlastní zkušenost, proto porovnávejte se svojí zkušeností a ne s mojí.

* S čím v knize naopak nesouhlasím je mnohoženství z důvodu, že když se nenarodí 1000% kvalitních kluků, tak by na některou holku "vyzbyl" ten nekvalitní (v monogamním uspořádání společnosti). A tak se raději holky "podělí" o ty kvalitní kluky.. Já než abych chodila s kvalitním klukem, který má více holek (zatímco já mám jenom jednoho kluka), tak bych byla raději sama. (A než chodit s nekvalitním klukem, to je také lepší být sama samozřejmě.) Navíc si kniha protiřečí v tom, že když se údajně dle knihy (tomu i docela věřím) předává gen neandrtálců po "mateřské" linii, tak by si přeci měli naopak i kluci vybírat vhodné ženy (a s některými ženami se vůbec, z důvodu prevence šíření nevhodných genů, nemnožit) - ale o tomto nebyla v knize zmínka.. Já chápu, že když má muž např. 3 ženy, tak se mu za jeden rok můžou narodit 3 děti - zatímco když má žena 3 muže, tak se za jeden rok může narodit pouze 1 dítě. My se ale nepotřebujeme množit jako králíci, na planetě je lidí dost. Kdyby někdo velkou část lidí zabil, tak by pak zase nebyl důvod se v takovém světě množit. Takže v dnešní době polygamie z důvodu většího počtu dětí = nepotřebná. Monogamie z důvodu menšího počtu dětí = potřebná.
Ale, když si to vezmeme z hlediska těch genů, tak ženy např. z 10ti mužů odepíšou 3 jako geneticky nevhodné. A muži ale také přeci odepíšou geneticky nevhodné ženy, takže to pak pořád vychází počet mužů/žen cca 50/50 = monogamie. Když se psalo o tomto tématu, tak mi připadalo, že "účel světí prostředky" a i "ctnostný muž" ke splnění svých vlhkých snů použije manipulaci (že se rodí geneticky nekvalitní jedinci, tak jak to vyřešit? polygamie pouze ženská a dobrovolná = splnění jejich skrytého přání). Já mám ráda monogamii, takže se jí argumety snažím také leckde prosadit, ale poukazuji na to, že autor logické argumenty pro podpoření svého tajného přání nemá. Jo když je válka a hodně mužů v ní zahyne (pak je více žen).. tak? ..já bych si ale v té válce řekla "budu se podřizovat něčemu špatnému, s čím nesouhlasím = válka, a měnit na základě nepříznivých okolností své ideální chování? = být ve svazku, kdy má muž více žen, což se mi absolutně nelíbí?" = nebudu, protože pak by někdo, kdo touží po polygamii, mohl zmanipulovat lidi tak, aby se válčilo, a já bych svým "ústupkem pro dobro lidstva = polygamie, aby se rodilo více dětí" podporovala válku. Mně se zdají mé argumenty pro monogamii logické, zatímco argumenty pro polygamii (např. uvedené v knize) nelogické. Ale třeba jsem také zaujatá tím, co se mi líbí a co mám ráda.


Tento odstavec jsem psala před přečtením knihy (pouze po přečtení ukázky):
Tato kniha má několik dílů (bohužel se mi podařilo najít v čj pouze Knihu 2 - další díly si tedy asi nepřečtu). Zatím jsem si přečetla ukázku z knihy (= Kniha 2, kapitola 1). Dle této ukázky se kniha zabývá "nejen" historií, ale i filozofickými otázkami, je tam pěkný příběh a spousta věcí okolo (je tam mnoho "vrstev" či oblastí, ze kterých si čtenář může něco odnést). Nevím, jestli je historie v knize popsaná podle pravdy (u historie se to obecně těžko zjišťuje), ale mně stačí, že kniha obsahuje věci, ze kterých se lze mnoho dozvědět (např. úvahy o prostoru a čase, o čakrách, o duši a vesmíru..), takže já nezkoumám, jestli je historie uvedená v knize pravdivá, jelikož si z každého seznámení se s historií odnáším něco jiného než je "vědění pravdivé historie" (odnáším si např. obecné principy tvoření společnosti a různé vztahové souvislosti).

Kniha se jmenuje: "Chronologicko-esoterická analýza rozvoje současné civilizace"
Autor: G. A. Sidorov


Tedy od Knihy 2 mám dle ukázky velká očekávání, ale do tohoto článku vložím ještě jednu ukázku z knihy (nevím, ze kterého je dílu), protože se věnuje tématu, na které jsem odkazovala v rubrice Okult v článku "Sinajský pochod" (tento článek pouze odkazuje na dva externí články). A teď tedy ukázka z této knihy na stejné téma:

- vůbec ne - podíval se na mě ochránce. - U židů byl genetický program přisvojování hotového potřebný nejen služebníkům Amona, ale i žrecům boha Ra či Atona...
- Ale! - upřímně jsem se podivil. - Na co ho potřebovali?
- Proto, aby z židů udělali učitele-mentory pro všechny hybridní etnika planety!
- ??
- Žrecové Ra-Atona z Heliopole měli právě tyto plány. - pokračoval starý. - A zapamatuj si, hochu, že jakkoliv služebníci chaosu maskují svoje akce, před silami tvoření je skrýt nemohou. Žreci boha Ra dobře věděli o plánech svých protivníků. Znali i to, kdo stojí za nimi. Přirozeně věděli i o dědictví Enocha. Právě proto přesídlení potomků dědy Abraháma do Egypta nebránili.
- Pořád ale nechápu, k čemu byl žrecům boha Ra potřebný jejich přisvojovací genetický komplex?
- Podívej, Jiří - nakonec mě šedovlasý nazval jménem - zde máme opět co dělat se záludnostmi psychologie: kdo snadněji převychová zloděje, člověk, který neví co je to krást, nebo bývalý zloděj? Jistěže bývalý zloděj! Ten, který kradl, ale našel v sobě sílu se od kradení odvrátit. Mimochodem, náklonnost ke kradení se také předává potomkům.
- Jako součást přisvojovacího genetického komplexu? - zeptal jsem se.
- Správně, přemýšlet umíš - pochválil mě starý - Nyní chápeš, proč žreci Ra potřebovali genetický blok přisvojování existujícího?
- Ale vždyť s ním samotným se daleko nedostaneš?
- Naprosto správně! S touhou brát, hrabat vše pod sebe obecně velký krok neuděláš. Právě proto se v Egyptě žrecové Heliopole zasadili o všestranné vzdělávání židů. Přesněji o jejich maximální polidštění, bez narušení genetického komplexu "bohovyvolenosti". Ten komplex se snažili ochránit za každou cenu. Ale ochránit tak, aby neovládl vědomí člověka, ale naopak, aby vědomí ovládlo jej. Doufám, že si ve svém životě už potkal mezi židy úžasné lidi? - zeptal se "znachar".
- Jistě, potkal. Jeden z takových je dokonce mým dobrým přítelem.
- No vidíš! - usmál se starý - A teď i víš, odkud vyrůstají kořeny židovské duchovnosti. Z chrámového komplexu Atona-Ra v Heliopolis. O co usilovali žreci boha Světla a Slunce? Jejich plán byl velmi prostý: snažili se prostřednictvím získání židy určitého vědění a prostřednictvím psychologických praktik změnit a pozvednout vědomí těchto na duchovní úroveň stavu pracovníků-tvůrců. Za tím cílem světlé žrecstvo široce využilo i kladů terapie prací, kdy židé spolu se svými spoluobčany Egypťany něco vytvářeli. Pyramidy to nebyly, tady Tóra lže. Ale to už pro nás není podstatné. V Tóře-Bibli se říká, že židé byli v Egyptě otroky. Oni v této zemi získali i vzdělání, i tu duchovnost, která by nedovolila využívat nyní už nepotřebný genetický komplex. Chápeš, proč už nebyl třeba? - zadal otázku šedohlavý.
- Proto, že židy změnili. Polodivoké kočovníky, v zásadě, spotřebitele, proměnili ve tvůrce.
- O chlup neuspěli, mladíku. Ještě deset let a proces by se stal nezvratným. Žreci Amona zasáhli na poslední chvíli. Erupce sopky vytvořila paniku a úžas po celém středomoří. Sami o sobě by žrecové Amona nebyli žrecům Ra-Atona z Heliopole žádnými protivníky. Za prvé, na jejich straně (žreců Ra) stáli panovníci Egypta. Ti byli o jejich dobře informováni. A za druhé, na jejich straně stáli samotní židé. Především židovská elita. Jde o to, že v době odchodu židů z Egypta se v jejich středu pod vlivem žreců Ra už zformoval stav "vládců-úředníků" (v terminologii Levašova - sociální společenská nika. Sidorov rozeznává 5 stavů-tříd společnosti - žrece, vládce-úředníky, pracovníky-tvůrce, otroky na duchu, degeneráty-psychopaty, p.p). A ti lidé byli zasvěceni do tajného plánu žreců Amona. Věděli co je Amon zač a co od nich chcou jeho přisluhovači. Znali i to, že židé jsou pro své pány všeho všudy jen živým nástrojem pro uzurpování vlády na Zemi. Ne pro sebe, jak židům vtloukali do hlavy a ještě stále vtloukají jejich duchovní pastýři rabíni, ale pro "záhadné a mocné neznámé". Duchovní elita židů před žrecy Ra-Atona neměla tajemství. Vzájemná důvěra panovala i mezi stařešiny židů a žrecy Heliopole. Kromě jiného, sluneční žrecstvo opravilo i světonázor židů, na védický. Nyní se v obecných črtách už ani kosmogonie semitů žijích v Egyptě téměř nelišila od egyptské. Když uviděli co se děje, žreci Amona pochopili: ještě trochu a jejich projekt bude odsouzen k zániku. Jejich "ničitelé", potomci Abraháma se nakonec promění v tvůrce. V národ, který bude moci lehce pozvednout hlavu a vést za sebou všechny pozemské hybridní rasy. To znamená, že se na zemi opět nastartuje proces evoluce a hybridé se prostřednictvím cíleného působení na psychiku ze strany jejich duchovních mentorů židů velmi rychle promění v tvůrce...
- To je doopravdy možné? -neudržel jsem se.
- A proč ne? - udiveně se na mně podíval - Ty jako biolog musíš vědět, že degenerativní genetické příznaky jsou vždy druhotné, to znamená nestabilní. A lehce mohou být odstraněny pomocí stabilního působení vůle. Hlavní je, aby to působení bylo...
- Skrze výchovu? - zeptal jsem se.
- Nejen. Především skrze přání samotného člověka změnit se. Od jeho úsilí pozvednout potenciál svého vidění světa na velmi vysokou úroveň... ale tys mě zase přinutil odbočit, hochu. Vrátíme se ke žrecům Amona. Oni, ti žrecové, vida, že jejich projekt visí na vlásku, začali prosit pomoci u svých pánů. Žreci Amona chápali, že je třeba židy co jak možná nejdříve dostat z Egypta. Z dosahu žreců Heliopole s jejich chrámy Ra, Ptaha, Sechmeta, Thotha... a také rychle zničit celou židovskou elitu. Všechny židovské védické žrece a kompletní třídů vládců-úředníků. Ale jak to udělat? Sami židé se k odchodu ze země, která je přijala, nijak neměli. Ani žrecové Heliopole nemínili židy vyhnat nebo pustit na "volnou pouť"... mínění žreců boha Ra sdíleli i vládci Egypta. Konkrétně faraon - Amenhotep. V takové situaci žrecové Amona potřebovali pro uskutečnění svých plánů rychlou demonstraci síly. Za tím cílem vydělili ze svého středu dva prostředníky v Egyptě neznámé magie. Jednoho nazvali Mosech - Mojžíš, druhého Áronem. Nu a mocnou okultní sílu jim poskytli jejich ještěrohlaví patroni. Díky této síle se Mojžíšovi podařilo mít navrch na mágy faraona. Žreci Heliopole vládli magií Síria. V podmínkách jiné hvězdy nebyla magie Síria tak efektivní... Tóra-Bible nám říká, že údajně Mojžíšovi pomohla síla boha Jahveho. Pokud magii nehumanoidů nazveme sílou židovského boha, pak je to tak. Jejich magie, stejně jako magie příchozích z Orionu netrpěla efektem lokálnosti. Byla absolutní. Navíc, současně s úsilím Mosecha propustit, a přesněji vyhnat židy z Egypta, se probudil sto kilometrů severně od Kréty dávno vyhaslý vulkán. Jeho erupce zničila Egyptu spřátelenou Minojskou državu a vytvořila nebývalý chaos v samotném Egyptě. Krátce, demonstrace síly byla kolosální a jak žrecové Heliopole, tak jejich mentor Amenhotep IV. - Echnaton se nepokoušel udržet židy v zemi, a tito, oklamaní kněžími Amona z Egypta odešli.
- Jaktože je oklamali? - zajímalo mě.
- Židům bylo řečeno, že faraon a žrecové boha Ra se v souvislosti s katastrofou postihnuvší říši od židů odvrátili. Že je samotným Egypt odsouzen ke skáze, že se v něm pitná voda proměnila v jedovatou, začali nemoci a velmi brzy do země přijde hlad.
- Erupce Santorina ohromila nejen faraóna a jeho okolí, ale i židy - vytušil jsem...
- Na faraóna a žrece zvláštní dojem neudělala. Oni věděli, s kým mají co do činění a že na protější straně Středozemního moře byla použita seismická zbraň. Proto se o erupci Santorinu egyptské kroniky nikde nezmiňují, - opravil mě starý. - Ale židy následky ohromné erupce skutečně vystrašily. Tady máš pravdu. Ty následky byly hlavní hybnou silou jejich odchodu..
- Co říct - velmi chytré! Dvě mouchy jednou ranou.
- Ne dvě, ale všech deset - přerušil mě volchv - Zapomínáš na zánik Minojské državy, špatnou sklizeň obilnin v Kanaanu, Sýrii a také Egyptě, na spustošení kontinentálních měst Pelasgů a příchod do jejich zemí Achájů ze severu. Fakticky začalo lokální stěhování národů. Vládci Egypta nevěděli, před kým se mají dřív bránit. Zda před Libyjci, Chetity či Núbijci. V ten okamžik se o nešťastné židy nestarali, a tehdy je ovládli žrecové Amona. Vnutili jim svou vůli a co možná nejrychleji je ze země vyvedli na převychování do pouště. Žrecové Amona věděli, že mají co do činění ne s divokou skupinou polokočovníků, ale s nově zformovaným národem. Etnikem, které v duchovním vztahu nebylo níže než hlavní obyvatelstvo samotného Egypta. Do Sinajské pouště spolu s přisluhovači Amona odešly tři zformované židovské stavy-třídy. Mezi židy v ten okamžik nebyli "nedotknutelní" (degeneráti, p.p) ani otroci na duchu. Sami byli vedeni třemi vysoce vzdělanými védickými žrecy. Musíš si do konce života zapamatovat jejich jména. Ti tři představovali pro židy poslední hranici védické obrany. Vrchní žrec-mág se jmenoval Korej, jméno druhého bylo Dafan a třetího Aviron. Tato vskutku ne slabá trojice duchovních stála v cestě zakořenění do vědomí soukmenovců nové ideologické zbraně, známé nám jako judaistické náboženství. Judaizmus byl žrecy Amona vytvořen dříve, ještě v Egyptě, ale byl dlouhou dobu držen v naprosté tajnosti, nevěděli o něm ani židé, ani žrecové Heliopole. Ale když v táboře Židů v Sinaji začaly přípravy na jeho realizaci, dva vyšší stavy židů se vzbouřily. Žrecům se podařilo získat podporu vládců-stařešinů a nemalou část pracovníků. Revolta sílila každou minutou. Zvízězit by tehdy Korej a jeho druhové, nebylo by na zemi tolik běd, kolik dnes vidíme kolem sebe. Ale židovští védičtí žrecové nemohli svým protivníkům odolat. V kritický okamžik se odnikud v táboře židů objevili egyptští vojáci. Byly to jednotky z chrámové ochrany chrámu boha Amona. Dobře vyzbrojení a organizovaní, rychle ovládli tábor a povstání potlačili a podle příkazu svých pánů, oddělili dva vyšší židovské stavy od třetího. Pak, pro poučení budoucích generací vzpurných, je spálili v pomalém ohni ve speciálně vykopaných jamách-pecích. Spálili všechny ty, kteří odmítli přijmout nové náboženství. Jako první šli do ohně tři židovští védičtí žreci. Za nimi větší část duchem nezlomených bojovníků a pracovníků. Tak pro židovský národ skončila jejich sluneční bohovyvolenost. Ale v památce na vysokou civilizační misi pro všechny nově vzniklé hybridní rasy na zemi se židé i dnes nazývají "bohem vyvolení". Rabíni a židovské svaté texty říkají, že židé jsou údajně vybráni na zvláštní misi samotným Jahvem. To je také pravda. Jen jejich druhá mise není tvořivá, ale ničivá. A ještě, mladíku, musíš znát jedno: jednou se síly pořádku na Zemi obnoví. A lidé naší planety budou stavět ve všech zákoutích památníky vítězství nad sionizmem, tajnými spolky a kosmickou globalizací. A bylo by správné a spravedlivé, aby byl na místě smrti dvou vyšších védických židovských stavů, tam, v sinajské poušti, postaven památník 250-ti upáleným hrdinům. Těm, kteří odmítli přijmout judaismus, kteří odmítli být nástrojem cizí zlé vůle, - vyřknouce poslední slova, stařík se na minutu odmlčel.
Pochopil jsem, že ta minuta mlčení je na památku zahynulých. Třebaže tak dávno! Téměř před třemi a půl tisícem let! Ale pro ochránce jako by vše řečené proběhlo teprve včera!
- Když zničili židovskou opozici, žrecové Amona přikročili k "převýchově" duchovně zlomených. Převýchova trvala 42 let... - pokračoval "znachar" ve vyprávění. - Víš, proč ne více ani méně, ale přesně 42 let? - zeptal se.
- Aby se plně vyměnilo pokolení, - odpověděl jsem.
- Správně. Ty moloděc. Právě proto, aby se vyměnilo pokolení. Aby ti, kdo prošli školu žreců Heliopole, všichni vymřeli. Aby nikdo nestál cestě lžím o egyptském zajetí, stavbě pyramid atd. Čtyřicet dva let je minimální magický úsek. Myslím, že už jsi to pochopil... Čtyřicet let na Sinaji žrecové Amona krmili a odívali své nové poddané, ale co je nejhlavnější, prováděli s nimi nepostřehnutelnou genetickou práci. "Besedy na záchranu duše" probíhaly také. V zásadě jim vyprávěli bajky o moci Jehovy. Je to celkem pochopitelné, bylo třeba držet klienty v neustálém strachu. Ale hlavní byla práce s geny. O zákonu genetiky současní ortodoxní vědci ani neslyšeli. A přitom, právě on umožnil domestikaci divokých zvířat... Vždyť sám víš, že za celou historickou epochu nebyl domestikován jediný nový druh zvířete. Magická genetika polí byla dávno zapomenuta...

(Zdroj.)...