Lil Wayne - Love Me:


Na tuto písničku jsem narazila díky rozboru zde.

Můj výklad:

Ve videoklipu jsou 3 kluci (Future, Lil Wayne a Drake). Můžete si k tomu otevřít text k písni - zde. Jako první zpívá Future, že je na drogách a alkoholu - po celou dobu, kdy je v "podzemí" u klecí, na sobě má brýle s tmavými skly, což v přítmí nosí někdy lidé, kteří berou drogy (aby jim nebyly vidět zorničky). I když černé brýle obecně nosí lidé, kteří chtějí své oči z nějakého důvodu skrýt (může to být i jiný důvod, než drogy - těch možných důvodů je víc). Jako druhý se krátce na záběru objevuje Lil Wayne (0:09), také v černých brýlých se žlutými nožičkami (ale nic neříká). Jako třetí se objevuje Drake, který zpívá: "Dokud mě budou moje holky milovat, nemusím se starat o hatery=lidi, kteří mě nesnáší. Tak dlouho, jak mě moje holky budou milovat, nemusím řešit nepřátele." Tímto vystihl celou písničku, o čem je (řekl to tam narovinu, žádné náznaky). Někdo si "vycvičí" holky a ty ho pak energeticky chrání. Jelikož to není pravá láska, tak jich musí mít víc.

Takto to funguje ve skutečnosti, že se takovému klukovi nic nestane a jeho nepřátelé na něj nemohou. A někteří kluci praktikují, aby se do nich více holek "zamilovalo" (spíš byly na něm závislé), ale ten kluk holky pouze využívá (např. pro svou ochranu). Pak je vidět v 0:17 holka, kterou jsem viděla kdysi ve vizi (mnohem dříve, než vznikl tento videoklip - viděla jsem ji ve vizi když jsem se bavila s ilum. viz tento sen, odstavec začínající na "Ilum. mi v realitě naznačoval, že jsem sem přišla z povrchu planety 2x." (Když mi vyprávěl o té holce z povrchu/původní obyvatelce, tak jsem si představila takovou míšenku s výraznými rysy, něco mezi holkou v 0:17 a 2:12 - což bylo docela mimo, jelikož holky z povrchu by měly mít světlou pleť a nevýrazné rysy - ale asi jsem viděla dopředu něco z této písničky - a nebo se tato písnička inspirovala mojí představou.. zajímavost - v 3:58-3:59 se tam mihne záběr na tuto holku, která má upíří zuby).

No a ve zbytku písničky je vidět, jakým způsobem jsou ty holky trénovány:
- Jeden trenér je "pod zemí", kde jsou holky v klecích (v tomto videoklipu ho představuje Future - toho vidíte zpívat u klecí a u toho na sobě má černé brýle = tento "podzemní" trenér pracuje s drogama). Zpívá "mám nějaký DOWN holky"..? Holky mají rozdělenou osobnost, jelikož v těch klecích mají reptiliánské oči a hadí jazyk či ocas. Všechny holky mají tohoto kluka rády, resp. se na něj sápou. Holka, která je nalíčená jako kočka a olizuje si ruku, odkazuje na programování "kitten" (viz článek o mind control, odstavec začínající na "BETA (14-30 HZ)").
- Pokud vezmeme v úvahu, že všichni kluci programují jednu a tu samou skupinku holek, tak po tom "podzemním" trenérovi převezme štafetu "nadzemní" trenér (toho ve videoklipu představuje Lil Wayne), který je v nějakém hotelu v posteli s těma holkama, přičemž postel plave na vodě, ve které se některé holky koupou. Voda = podvědomí = holky se noří do svého podvědomí, ve kterém mají naprogramovaný ten program od "podzemního" trenéra, u kterého byly předtím. Podvědomí = tyto holky o tom naprogramování nevědí vědomě.
Tedy Lil Wayne zpívá: "Holka drží dietu, místo jídla kouří p.., je opálená, nechce peníze ale chce se mnou trávit čas. Říká, že někoho potřebuje a chce, abych na ní byl hrdý. Já mám kredit od podzemního trenéra, takže se vyspím s kterou chci, tak mi to udělej a pak buď zticha."
Na základě toho usuzuji, že jako první ty holky trénoval Future a pak je předal Lilu Waynovi, který už popisuje jejich program (defakto zkouší, jestli daný program správně běží i u jiného kluka a trénuje je sexuálně). Říká "tyhle holky mě milují jako Satana", což jsem si vyložila tak, že on miluje Satana, a proto k takové lásce něčí lásku přirovnává (asi jako když věřící v Boha přirovnává něčí lásku k někomu s láskou k Bohu, protože ON na to věří). Ale to je jen můj odhad - taky může být láska k Satanovi součástí programování těch holek. Lil Wayne na sobě střídá buď černé brýle a nebo brýle se žlutým odleskem, a když si je sundá, tak 3x protočí oči směrem nahoru tak, že má přes celé oči vidět jen bělmo. To odkazuje na (dolní/spodní) sanpaku, což může znamenat krutou povahu a nebo nebezpečí z okolí (Lil Wayne nosí brýle se žlutým odleskem, aby zamaskoval svou krutou povahu. Střídá ty žluté brýle s černými, které znamenají drogy - tedy nadzemní trenér také pracuje s drogami, ale už ne tak moc jako ten podzemní). Jediné, co jsem nepochopila, je, jak zpívá "And I would say these hoes name, But then I would be snitching" (to nevím, co znamená=jak to vyložit).
- Když projdou holky trénováním v klecích (pod zemí) a sexuálním trénováním v hotelovém pokoji, tak si takové holky "koupí" nějaký např. populární zpěvák (ve videoklipu ho představuje Drake), který má tyto holky především k tomu, aby se mu v jeho podnikání dobře dařilo = aby hodně vydělával a měl hodně fanoušků, plus samozřejmě aby na něj nemohli "hateři" (aby ho nemohla například jeho konkurence "shodit" či mu nějak uškodit).

Všichni tři svorně zpívají, že nevědí, co by si bez těch holek počali. Na jednu stranu to asi "musí" dělat, kvůli nepřátelům=konkurenci např. v hudebním průmyslu. Na konci videoklipu se ještě objevují dvě holky, které se vymáchají ve vaně s červenou barvou. Lil Wayne přitom zpívá "Pár holek jsem ztratil, potkal jsem (asi místo nich) víc dalších holek, takže mi nemůžeš ublížit.". (To jsem moc nepochopila, proč se natírají tou červenou barvou - asi to má představovat krev, jak u toho říká, že pár holek ztratil, a těm holkám ta ?jejich? krev nevadí, protože jsou mimo. Pozdější aktualizace: už jsem to pochopila, když na kluka někdo zaútočí, tak místo něho to schytají nějaké ty vycvičené holky a on tam vlastně říká, že když některé z těch jeho holek takto zemřely, tak ho to neoslabilo, protože místo nich hned našel a vycvičil nové = odrazení nepřítele, aby na něj neútočil, protože to stejně nemá smysl. Pak ještě protočí oči, aby dal najevo, že mu na těch holkách nezáleží a kdykoli je "obětuje", aby se ochránil před nepřítelem.)Christina Aguilera - Fall In Line:


Rozbor písničky najdete zde (musíte si přeložit z aj např. pomocí google překladače). Text písně zde.


Poppy - Time Is Up:


Rozbor písničky najdete zde (musíte si přeložit z aj např. pomocí google překladače). Text písně zde.

Podle mě to je s Poppy tak, že to byla málo slavná zpěvačka, která (asi dobrovolně?) podepsala smlouvu, že se stane "projektem" a budou si s ní moci dělat, co chtějí, výměnou za slávu. Tak jí "vyčistili" mozek na mk-ultra a díky tomu je taková, jaká je (a nehraje to). Např. v tomto rozhovoru v čase 5:17-7:15 řekla:

Dobře, řekni nám nějaká tajemství, která nikdo nezná. Jaká tajemství se skrývají za Poppy?
- Mám ráda tajemství. Hm, musím se zamyslet. Tajemství.. Mé oblíbené tajemství je tajemství zakázaných zón. Také mám ráda tajemství zapomenutých dětí.
(moje pozn. tady jak "přemýšlela" to vypadalo, jako by jí to někdo nadiktoval, co má říct - včetně toho, že teď "prozradila tajemství" - možná jí někdo říká do ucha všechny odpovědi, takže ona má v hlavě prázdno a někdo jí napovídá, "co by asi tak ona řekla, kdyby měla v hlavě prázdno" = aby náhodou nevyzdradila nějaké tajemství doopravdy)

Co přesně je tajemství zapomenutých dětí?
- To mi "oni" nedovolí říct, řekli mi, abych o tom nemluvila. Teď budou rozzlobení. Hádám, že jsem vám teď prozradila tajemství.. To je to, proč jsou tajemství tajemstvími, protože jsou tajná.

Kdy jsi začala zpívat?
- To je dobrá otázka. Přemýšlím o tom, kdo zpívá.. Je těžké říci, kdy to začalo. Vzpomínám si, když mě poprvé přiměli zpívat do mikrofonu. Řekli mi, že mohu být slavou zpěvačkou. Vše, co pro to musím udělat, je dělat přesně to, co mi řeknou. Je tam hodně srandy, ale někdy se ke mně nechovají dobře.

Dobře, co mi můžeš říct o tom, kam tento projekt směřuje?
- Nerozumím, co tím myslíš? Lidé mě označují za projekt a z toho jsem velmi smutná. Co je tento projekt? Vždy mě zajímalo, co to slovo znamená, co to je "projekt"?


Proč by to někdo dělal? (Proč by někdo někomu vymazal mysl, aby mu pak mohl diktovat, co má říct ve stylu "co by asi tak dotyčný řekl, kdyby měl vymazanou mysl?"?) Chtějí vyjít na veřejnost s mk-ultra (aby se to mezi lidmi nakonec prosadilo jako "normální"). Takže ukážou osobu, která má doopravdy vymazanou mysl. Nemůžou jí ale nechat, aby říkala "co chce", protože by mohla říct něco, co by se jim nehodilo. Proto jí radí, i když v budoucnu, až o tomto lidé budou vědět více a pokud to přijmou jako "normální", už pak takovéto lidi nechají mluvit "svobodně". V tom tkví kouzlo "svobody slova", že ji dostaneš, až když se pomocí ní nedá nic změnit (až když je okolní svět "připraven" tak, že svoboda slova nic nezmění). Proto nejdříve nebyla a "až pak si ji lidi vybojovali" (až když byla společnost konzumní a naplno se ponořila do "demokracie" = až když svoboda slova nic nezmění). Stejně tak se lidem odhaluje pravda až ve chvíli, kdy znalost pravdy ve společnosti nic nemění..


Mars Argo - Using You:


Tato písnička odkryla hodně - nedivila bych se, kdyby podobně probíhal "nábor" na nové zpěváky. Zpěvačka přijde na konkurz společně se svým "psovodem/handlerem". Do vedlejší místnosti je dána "pokusná osoba" (muž), aby se zjistilo, jak bude na píseň fyzicky reagovat. Lidé na různých úrovních mohou ovládat různé lidi. A v hudebním průmyslu asi hledají toho, kdo bude umět ovládat co nejširší masy co nejvíc. Tělo "pokusný subjekt" přestává poslouchat a on musí tancovat (a ničit věci). Nakonec zpěvačka strhne všechny posluchače, jenom její "psovod" je vůči jejímu vlivu imunní. Zajímavé je, že tato zpěvačka se svým "psovodem" z videoklipu ve skutečnosti chodila (a byl to její psovod i ve skutečnosti), on se s ní pak rozešel a místo ní začal pracovat na projektu "Poppy" (=zpěvačka výše). Tato zpěvačka pak říkala, že jí ve vztahu fyzicky ubližoval (a podala na něj trestní oznámení).


Katy Perry - Wide Awake:


Tato písnička jemně navazuje na natáčení této písničky. Ukazuje, že si Katy Perry všechno uvědomuje. (Že je navenek v pohodě, točí videoklip o kravinách. Pak když je sama si vzpomene na temné bludiště ve své mysli. Zažehne v sobě vnitřní světlo, které k ní přiláká její disociovanou dětskou osobnost. Společně jdou pryč, ale nedostanou se daleko díky fotografům. Pak se ta dospělá část osobnosti zhroutí, dětská osobnost jí pomůže a dostanou se do světlé/pěkné části bludiště. Musí ještě odprejsknout falešného prince na bílém jednorožci. Nakonec se celé bludiště prosvětlí a disociovaná dětská osobnost je volná.)


Katy Perry - Chained To The Rhythm:


Text písně zde. O životě v bublině ("menší" mk-ultra běžných lidí):
Všimla jsem si toho kolotoče s domy - to má asi připomínat hypoteční "kolo štěstí" nebo hypoteční bublinu?
"Tak si nasaď růžové brýle a párty může začít!", "Tanči, tanči, zesil to, nech to opakovat.", "Vrávorej kolem jak vyčerpaná zombie.", "Jo, myslíme si, že jsme svobodní, ale všichni jsme svázáni do rytmu."
(1:41) začíná "matrix" vyhazovat (asi nepohodlné?) lidi (bylo tam napsáno "safe trip = bezpečná cesta").
(2:01) je vidět, že ten, kdo běhá v kole, "pohání" (svou energií) tu řadu "zombie" (aby se mohli pohybovat všichni stejně jako roboti=do rytmu) - běhání v kole mi připomíná nesmyslná zaměstnání.
(2:25) pije nějaký zapálený drink (alkoholický zapálený panák se doopravdy pije - já to tedy odmítla i v době, kdy jsem pila alkohol, ale hodně lidí se hecovalo a vypili to) - toto může být i jiný drink než alkohol, ale je poukázáno na to, že je absurdní pít něco, co člověku škodí (hořící kapalná látka tělu jasně škodí).
(2:45) se začínají dívat na černobílou zrnitou přeskakující televizi s 3D brýlemi. Zpěvačka si jako jediná ty brýle sundá a vidí, že "3D efekt" je v tom, že ten muž vystoupil z televize a je doopravdy před nimi. Ostatní si asi myslí, že to je 3D efekt těch brýlí..:) To mi připomnělo, že když jsem byla ve změněném stavu vědomí, tak jsem vnímala, že televize/film/video je vlastně takový "přenos" někoho k sobě do bytu. Že všechny filmy se někde na nějaké úrovni podobně odehrály (i když jsou vymyšlené). Svět funguje v určitých vzorcích, a tak nejde udělat film tak, aby tam tyto vzorce (chcete-li symbolika) nebyly zakódovány (a to i kdyby tam nikdo nic vědomě nekódoval).
(3:10) Zpěvačka si na toho muže, který vystoupil z televize, dokonce i sáhla - a o to víc začala podporovat ostatní "ovce" v budování "impéria" (zpěvák předtím zpíval "time is tickikg for the empire").
To, co bylo shrnuto v písni, jsem vlastně jednou viděla, když jsem cestovala do různých dimenzí (viz životní příběh, odstavec začínající na "Při vstupu do té 5D jsem ale zažila i některé špatně věci").Madison Beer - Dear Society:


(2:51) black goo


MARINA AND THE DIAMONDS - PRIMADONNA:


Tato písnička mi něco připomněla, proto jsem jí sem dala (nevím, jestli má něco společného s mk-ultra).