Tyto písničky mám teď oblíbené (r.2018) proto, že mi připadá, že se při jejich poslechu v této době (nebo asi kdykoli, když je ještě nemáte "oposlouchané") dá změnit stav vědomí. Nejprve sem dám písničky, které jsou o závislosti na partnerovi (na tu mám mimochodem ten názor, že pokud ta závislost ani jednomu z partnerů nevadí, tak není co řešit - podrobněji viz má úvaha na toto téma).


Tato písnička mi přišla návyková (tedy než se mi oposlouchala), ale videoklip jsem neznala a je hrozný
(ani se nevztahuje k tématu textu písničky), tak to sem dám raději takto:

(Alan Walker - All Falls Down)

U této písně mi připadají zajímavé (a teď momentálně i "návykové") ty vokály:

(Camila Cabello - Never Be the Same)

A tato písnička se mi líbí jenom trochu, ale něco na ní je
(a pozor - obsahuje illuminátskou symboliku viz 1:14 zakrývá si jedno oko za pomoci pěsti s hodinkami - i když možná to má být zároveň i
"skrytá" reklama na hodinky, když reklama na sluchátka je tam zřetelná):

(Bebe Rexha - I'm A Mess)A dále už sem dám "obyčejné" milostné píšničky, které se mi v současnosti líbí (tyto už většinou nejsou o závislosti na partnerovi):


Opět videoklip o ničem, tak sem dám jenom text:

(Alan Walker - Alone)

:-*

(Timmy White - Když tě u sebe mám)

No comment:

(Timmy White - Better with you)

Tady se mi líbí melodie hlasu:

(Bebe Rexha - Shining Star)

Tato je taky tak trochu o závislosti na partnerovi, ale celkově je taková jednoduchá:

(Bebe Rexha - Self Control)A pak sem dám další písničky, při kterých se také dobře mění vědomí (ne všechny jsou milostné):(Rita Ora - Anywhere)

Toto není oficiální videoklip:

(Alan Walker - Faded)

"Mám strach, že na mě nebudeš čekat na druhé straně":

(Lana Del Rey - Dark Paradise)


(Lana Del Rey - Without you)

Pravdivá písnička:

(Lana Del Rey - This is what makes us girls)

Poselství písničky nic moc, ale ke změně vědomí může napomoct:

(Lana Del Rey - Born to Die)

Tato písnička taky obsahově nic moc, ale refrén může napomoct změně vědomí
(pozor, několikrát se tam zpívá slovo "Amen" - ne v refrénu):

(Hozier - Take Me To Church)

Hulení trávy rozhodně nemám ráda, ale vědomí písnička měnila:

(Lana Del Rey - High By The Beach)


Většina z těch písniček mění vědomí jen když jsou převedené do 432hz (a když umíte rozklíčovat hlubší smysl ..u některých).

Když jsem měla dříve youtube kanál, tak jsem na něj dala mezi jinými písničkami i tyto, které mění vědomí, s tím, že jsem to u nich "rozklíčovala" za ty lidi, takže to mohlo vyvolat změnu vědomí téměř u každého. A čekala jsem, jestli si toho někdo všimne. Nejprve na mě začal jeden cizinec útočit, že beru peníze umělcům z reklamy, když jim odvádím lidi. To chápu, ale byl za tím "problémem" skrytý i jiný "problém", proč můj kanál někomu vadí. Protože na mě útočil i s tím, že nevytvářím žádnou hodnotu=nic lidem nedávám, ale chci na tom vydělávat peníze, že bych měla chodit raději do práce (=měla bych se raději "zabavit" v zaměstnání, abych nedělala něco, co systém nechce, protože já si na youtube vydělala okolo 200Kč, které jsem si nemohla vybrat, takže výdělek byl přesně 0 Kč) ..no a vždy, když na mě někdo v tomhle smyslu útočil, tak jsem toho naopak lidem dávala hodně oproti tomu, co se mi za to finančně vracelo. Takže jsem se nad tím zamyslela a opravdu můj youtube účet mě stál docela čas (ale hlavně spoustu energie, kterou jsem vložila do těch písniček, abych skrz ty písničky změnila hodně lidem vědomí) a nevracelo se mi za mé úsilí nic.

Když ten první útok nepomohl a já provozovala kanál dál, tak na mě začal útočit druhý cizinec, že jsem nahrála do těch písniček nějaká podprahová data (což jsem fyzicky nenahrála, jen jsem to převedla do 432hz). Tak jsem mu to vysvětlovala, že jsem do té písničky žádné zvuky, které do ní nepatří, nenahrávala, ale on mi nevěřil. Hodně ho to rozčílilo, že mu to mění vědomí, a on neví, co se děje.

A pak jsem získala nějaké fanoušky, kteří říkali, že jim připadá, jako by se jim při poslechu písniček ode mě změnilo vědomí (tedy říkali, že se prostě cítí jinak - lépe). Většina si myslela, že to je tím, že je hudba převedená do 432hz (už jen to stačí k tomu, aby se člověk cítil při poslechu té samé písničky lépe než bez úpravy), ale jeden z těch odběratelů mého kanálu nějak věděl, že to není jen tím a napsal mi to do komentáře (a byl z mého kanálu nadšený).

Nakonec jsem musela ten youtube kanál zrušit a ani toho nelituju, protože na youtube jsem nemohla jen tak napsat, že jsem psychicky ty písničky upravila tak, že mění vědomí (to by vypadalo divně). A tudíž o tom ti posluchači nevěděli (já sama jsem ale také nevěděla, jestli to "psychické" rozklíčování bude vůbec nějak fungovat). A mě to taky vadilo, že to lidi neví a tudíž "nemají svobodnou volbu" jestli to chtějí zkusit poslouchat (s tímto vědomím). A druhý důvod proč toho nelituju je ten, že byla na youtube nerovnováha mezi dáváním a braním, protože z hlediska energie, kterou jsem do toho dala, bych si tam musela vydělat min 150 000 Kč (to jsem si jen tak tipla, protože už nevím, kolik energie jsem to toho dala).

Tyto písně zde na blogu nijak upravené nejsou, do 432 hz si je případně musíte převést sami a rozklíčovat nějaký hlubší smysl také sami (některé písničky však mění vědomí možná jenom mě, protože mi něco připomínají/mám je s něčím spjaté a jiné písničky zase nemají hlubší význam, který by bylo potřeba rozklíčovat - takové písničky mění vědomí svou melodií, když ji necháte proudit skrze tělo). Už vím, že dělat takto něco pro lidi (aniž by o tom věděli a mohli se rozhodnout, zda si to s tímto "bonusem ode mě" chtějí zkusit poslechnout a nebo ne), není dobré, protože kdo je na to "zralý", ten si to bude umět převést do 432hz+rozklíčovat i sám. A pro toho, kdo na to není připraven, není dobré, abych mu v tom takto pomáhala a otevřela mu vědomí "násilně".

Proč se musí u písně rozklíčovat nějaký hlubší smysl k tomu, aby měnila vědomí? Není to rozumové rozklíčování např. symboliky videoklipu nebo textu, i když trošičku to tak je. Je to spíš o tom, že když se člověk dostane do hlubšího stavu vědomí, tak se mu "otevře" víc mysl/mozek a tyto informace k němu začnou samy přicházet / uvidí toho víc. Najednou začne vnímat smysl sdělení písně nebo si všimne něčeho na začátku videoklipu co má souvislost s textem na konci.. U každé písničky (a u každého člověka) to je jiné, čeho si všimne, ale ten "celkový smysl" z písně, který se mu "otevře" bývá pro většinu lidí podobný (ač k tomu dojdou různými cestami/znameními - pocitově nebo rozumově, jak je kdo nastaven). No a když tyto nové vjemy neumí člověk dobře a rychle "zpracovat", tak se "zasekne" a vědomí se mu zase sníží (např. protože tomu nebude rozumět nebo dostane strach a nejčastěji proto, že to je neobvyklé a nové a on to prostě zamítne jako "blbost", čímž si sám uzavře to vyšší vědomí, které se zase rychle sníží na původní úroveň).

Na druhou stranu pokud vám žádná z těchto písní vědomí nezměnila, tak to může být i tím, že jste již na vyšší úrovni vědomí než jsou tyto písně (mně písnička mění vědomí do té doby, než se se svým vědomím "posunu" trvale výš, a pak ta píseň začne být "ohrátá" a i když si dám třeba rok pauzu, tak pak už ta píseň třeba ohrátá nebude, ale vědomí přesto nezmění, protože už ho mám trvale vyšší, než bylo vědomí, které stvořilo tu písničku). Tyto písně, které jsem do tohoto článku dala, nejsou nějaké "hluboké", většina z nich mění vědomí na základě zamilovanosti (tedy pokud se člověk umí zamilovat = někdy v minulosti to prožil a stále tomuto věří, nestal se z něj cynik a nemá na zamilovanost špatné vzpomínky nebo nějaký blok). Pokud má člověk zamilovanost rád, tak i když tyto písně nejsou "hluboké", tak dokáží změnit vědomí víc, než "hluboká" či "transformační" píseň, protože zamilovanost změní vědomí přesně natolik, nakolik je člověk připraven, a má hodně benevolentní hranice "kam až" může vědomí změnit. Přesto když "zamilovanou" píseň stvoří někdo, kdo nemá moc vysoké vědomí, tak ta písnička lidem s vyšším vědomím nic neřekne. To musí poznat každý sám, jak to u něj je, ale pokud se vám nějaká písnička nelíbí, tak to znamená, že se nemáte nutit ji poslouchat, i kdyby to byla ta nejlepší píseň pro změnu vědomí. Písniček existuje spousta a pro každého je vhodná jiná (taková, která se zrovna jeho nějak pocitově dotýká).

(změněný stav vědomí u hudby prožívám možná trochu podobně, jako je to posané v tomto článku, ale já to prožívám spíše psychicky než tělesně=husí kůže atd.)...