Nevím, jestli jsou všichni, kteří mají např. změněné (reptiliánské) zorničky, čistokrevní reptiliáni, či to jsou hybridi, a nebo se pouze projevuje reptiliánský vliv/ovládání..


První video (úvod do tématu - info z celkového pohledu)

Druhé video (někdy horší kvalita, ale jsou tam zajímavé momenty, jako třeba když ten pán v televizi "zasyčí" či vydá podivný zvuk při nesouhlasu)

Reptiliánské děti (může to být "fake", i když oficiální věda uznává, že to existuje, a je to prý lidské dítě, které má nemoc "Harlequin syndrome"..)
Potrat po únosu (plod začíná od 4:51)

Páté video (já to tam vidím)

Šesté video (to vypadá děsivě.. ..stačí se kouknout na kousek, protože se to pak pořád opakuje)

Sedmé video

Osmé video (jak rozpoznat reptiliány/hybridy - kompletní průvodce)

D.Icke (to mě nepřekvapuje - nemyslím si, že by byl D.Icke reptilián, ale myslím si, že dělá černou magii a to si nemyslím proto, že to říkal autor videa - myslela jsem si to už dřív, protože se mi o tom možná zdálo ve snu - nebyla jsem si jistá, jestli to byl přímo D.Icke a nebo pouze někdo jemu podobný.. Ale pracoval pro systém jako něco jako "vysoký černý mág", který odhaloval vědomé lidi)


Určitě takových videí (i zajímavějších) existuje víc (kdyžtak doplním). Toto je na co jsem aktuálně narazila, ale i v minulosti jsem viděla podobná "výživná" videa, jenom jsem si je tenkrát neuložila.. Pokud někdy ještě něco zajímavého uvidím, tak to sem přidám.