Sama pro sebe jsem si vytvořila seznam e-shopů, ve kterých (z ideologických důvodů) nenakupovat. Nebudu podporovat illumináty nebo zmanipulované hloupé lidi.

Pak vyšlo TOTO video, ve kterém (mimo jiné) mluví i o tom, že ona taktéž dospěla k tomu, že by bylo dobré nepodporovat nevědomé (ba přímo zlé) obchody. A tak jsem se rozhodla svůj "seznam nevhodných obchodů" zveřejnit.
Můj komentář k videu:
- S očkovanými bych se rozhodně nelíbala atd. (můžeme je mít i nadále rádi, přitom ale chránit sebe..!). Já chápu některé očkované v tom, že když žijeme ve světě, kde nás někdo druhý odmala neustále podmiňuje stylem "když uděláš to a to, dostaneš výplatu (a můžeš přežít) vs. když nic neuděláš, necháme tě zemřít", tak že někdo tuhle "hru" hrát už nechce, a tak se a) nechá zabít b) začne se ve všem bezmyšlenkovitě podřizovat (protože mu to je už jedno a hlavně protože to není jeho vina, že ho někdo vydírá = on nic špatného nedělá a vina je na straně omezovače svobody/vydírače/vnucovače). Já jsem se rozhodla "z principu" dělat pouze svojí vůli (protože i kdyby mě někdo svázal a násilím mi vakcínu píchnul, alespoň jsem udělala maximum, co šlo). Tedy AKTIVNĚ bych dobrovolně na vpíchnutí jedu nikdy nešla, ale dokážu pochopit lidi, kteří v takovém světě (kde se je někdo snaží neustále zabít) nechtějí žít, a tak "poslechnou" (aby si odchod odsud urychlili). Já bych "jim" (=DS) takovou radost neudělala, takže i když mě tu zdejší podmínky také mnohdy už nebavily, sebevražda je špatná věc. Jsem totiž proti utrpení a ubližování svému tělu JE také UTRPENÍ. A navíc každý, kdo záměrně vědomě vytváří utrpení (sobě nebo druhým), je zlý..!!
- Co se týče vojenské operace, možná nezná celé pozadí dějů (ale jistě to nevím, protože se k tomu vyjádřila jen okrajově), tedy že se jedná o celosvětové čištění bažiny DS.
- Myslím si, že se VÝJIMEČNĚ může stát, že se někdo narodí do těla opačného pohaví, ale v takovém případě by měl počkat na to, až bude dospělý + až budou dostupné med-bed (protože současné "přeoperování" mu stejně moc nepomůže..).
- S ostatním ve videu souhlasím.
Níže tedy uvádím seznam obchodů, ve kterých už nenakupuji:


Lekarna.cz - Podpora UK a zároveň stažení kvalitních ruských produktů (např. značka Siberia, kterou mám ráda) z nabídky.

Econea.cz - Podpora UK a zároveň stažení kvalitního a levného ruského šungitu, který jsem u nich opakovaně kupovala, z nabídky.

Xtremeshop.cz - Velice zřetelný illuminátský symbol na jejich úvodní fotce (jednou byl - teď už tam není, ale bylo to extrémní..jak napovídá název e-shopu.., takže u mě už mají smůlu).

Maluna.cz - Velice zřetelný illuminátský symbol na jejich reklamní fotce (jednou byl - nevím, jestli je tato jejich reklama stále v oběhu).
Podařilo se mi tu reklamu najít - printscreen:
print screen reklamy


Těch obchodů, které propagují špatné věci, bude MNOHEM víc, ale narazila jsem zatím jen na tyto případy + neodsoudím obchod "jen tak", nýbrž tam musí být závažný problém. Také nakupuji pouze určité druhy zboží (např. nenakupuji dětské oblečení), a tak na obchody s druhem zboží, které nenakupuji, ani nenarazím..