!!!! NOVÝ WEB - ZDE. !!!!!
(ještě občas něco přidám i na tento web = sledujte aktuality níže)


Celý tento web jsem zálohovala ve formátu RAR = můžete si ho stáhnout do počítače a bude fungovat i offline. Také tam jsou všechny odkazy, tedy pokud nějaký odkaz na externí webovou stránku nebo video nefunguje (třeba protože ho youtube cenzura smazala), ve složce ho (až na pár vyjímek, které se mi nepodařilo zachránit) najdete.

Ke stažení ZDE. (nahráno 3.5.2024)

Velikost souboru je přes 100GB a pro otevření složky musíte mít v pc nainstalovaný program, který umí otevírat RAR soubory (návod naleznete například v tomto videu). Většina lidí na pc nějaký takový program už nainstalovaný má (pouze pokud by vám to nešlo otevřít, tak se podívejte na video s návodem; stačí se podívat na kousek toho videa - jen na tu část, kde radí, jaký program stáhnout).

Po stažení souboru si ho zkontrolujte antivirem (jestli nemáte žádný předplacený, můžete použít třeba Windows Defender: kliknete na soubor pravým tlačítkem a vyberete "Zkontrolovat pomocí Microsoft Defender") a po kontrole uložte/přetáhněte soubor na cílové místo (kde ho chcete mít uložený). Pak na něj klikněte pravým tlačítkem a vyberte "extrahovat zde" (na to potřebujete na disku dalších hodně GB volného místa, takže dohromady přes 200GB .. ale až se to rozbalí, tak původní RAR složku můžete smazat, tedy složka bude pak zabírat zase jenom polovinu..). Po dokončení extrahovanou složku otevřete a sjeďte dolu až na konec, kde naleznete asi sedmý odspoda "index". Klikněte na index pravým tlačítkem a vyberte "otevřít v programu" + vyberte nějaký internetový prohlížeč. Web se otevře v prohlížeči a už funguje tak, jak jste zvyklí (s tím rozdílem, že web bude fungovat i bez připojení k internetu).
Pro dohledání externího webového odkazu nebo videa však musíte jít do složky (=místo, abyste sjeli dolu k indexu, tak otevřete hned první složku nahoře "odkazy"), ve které dohledáváte následujícím způsobem: na webu vidíte na liště adresu/umístění souboru např. nyní když toto čtete "http://tvorba-reality.cz/02_A_aktuality.html" a offline uvidíte něco jako "D:\nejakaslozka\tvorba_reality\Zveřejněno\02_A_aktuality.html" no a když byste chtěli dohledat třeba odkaz na video s návodem, tak ve složce odkazy ve videích hledáte podle koncového čísla (=který článek) + stručný popis videa (=název videa) - např. 04_M_F_P_priklad_navod (= "04_M_F_P_priklad" je koncovka URL adresy článku, ve kterém se video nachází, a "návod" je název/stručný popis videa).

Níže jsou aktuální články, které zatím v archivu přidané nejsou:

.. Thewizardliz

.. Teal Swan

.. tadeas- Do rubriky Móda jsem přidala odkazy na videa Barevná typologie.

- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkaz na video Who Are You (When It's You, And Source).

- Do rubriky Přednášky jsem přidala odkaz na Základy energie.

- Do rubriky Dokumenty jsem přidala odkaz na video.