Celý web jsem nahrála na uložto ve formátu RAR = můžete si ho stáhnout do počítače a bude fungovat i offline. Také tam jsou všechny odkazy, tedy pokud nějaký odkaz na externí webovou stránku nebo video nefunguje (třeba protože ho youtube cenzura smazala), ve složce ho (až na pár vyjímek, které se mi nepodařilo zachránit) najdete.

Ke stažení ZDE. (nahráno 18.10.2022)

Velikost souboru je 35,5GB a pro otevření složky musíte mít v pc nainstalovaný program, který umí otevírat RAR soubory (návod naleznete například v tomto videu). Většina lidí na pc nějaký takový program už nainstalovaný má (pouze pokud by vám to nešlo otevřít, tak se podívejte na video s návodem; stačí se podívat na kousek toho videa - jen na tu část, kde radí, jaký program stáhnout).

Po stažení souboru si ho zkontrolujte antivirem (jestli nemáte žádný předplacený, můžete použít třeba Windows Defender: kliknete na soubor pravým tlačítkem a vyberete "Zkontrolovat pomocí Microsoft Defender") a po kontrole uložte/přetáhněte soubor na cílové místo (kde ho chcete mít uložený). Pak na něj klikněte pravým tlačítkem a vyberte "extrahovat zde" (na to potřebujete na disku dalších 35GB volného místa, takže dohromady 71GB .. ale až se to rozbalí, tak původní RAR složku můžete smazat, tedy složka bude pak zabírat zase jenom 35GB). Po dokončení extrahovanou složku otevřete a sjeďte dolu až na konec, kde naleznete asi sedmý odspoda "index". Klikněte na index pravým tlačítkem a vyberte "otevřít v programu" + vyberte nějaký internetový prohlížeč. Web se otevře v prohlížeči a už funguje tak, jak jste zvyklí (s tím rozdílem, že web bude fungovat i bez připojení k internetu).
Pro dohledání externího webového odkazu nebo videa však musíte jít do složky a místo abyste sjeli dolu k indexu, tak otevřete hned první složku nahoře "odkazy", ve které dohledáváte následujícím způsobem: na webu vidíte na liště adresu/umístění souboru např. nyní když toto čtete "http://tvorba-reality.cz/02_A_aktuality.html" a offline uvidíte něco jako "D:\nejakaslozka\tvorba_reality\Zveřejněno\02_A_aktuality.html" no a když byste chtěli dohledat třeba odkaz na video s RAR návodem, tak ve složce odkazy ve videích hledáte "02_A_akutality_RAR _navod" (vždy vezmete pouze ten konec, v tomto případě to je "02_A_aktuality", a podle něj hledáte).
Níže jsou aktuální články, které zatím v archivu přidané nejsou:


- Aktualizovala jsem článek Twin flame 4. Dopsáno:

Pokud někdo dítěti fyzicky ubližuje a duše opustí tělo, nastává smrt. Když duše od těla úplně neodejde, tak vzniká DID (DID ale může vzniknout i třeba opakovanými zážitky blízkosti smrti nebo pedofilním znásilněním, tzn. když tělo zemřít nemůže = není natolik fyzicky zraněno, aby zemřelo). Na jednu stranu mají lidé s DID větší pud přežití (takže se někdy více podvolí než aby zemřeli); na druhou stranu když duše čelí zlu a snaží se zůstat u těla/v těle, tak na energetické úrovni mění plošně svět k lepšímu. Je tomu tak proto, že útoky a trauma způsobují, že sníží nebo minimalizují tok energie z duše do hmoty (takže duše netvoří svoji realitu, ale její realitu tvoří oni). Ale když je člověk spojený s energií zdroje i za nepříznivých podmínek, tak je jeho tvorba silnější než proti němu působící zlo.
Pokud by měl člověk kvalitní jídlo, harmonii a lásku, tak může žít dejme tomu dlouho - což znamená, že každá nemoc a smrt člověka (včetně pouhé smrti na stáří) je vlastně vražda. Někteří lidé se rozhodli, že je pro ně důležitější zkušenost mít dítě = svého nástupce a sami zemřít, i když jim to velmi výrazně zkrátí život. Jiní lidé mají zmanipulované ego a dělají něco velmi špatně, proto zemřou (jelikož se reinkarnují do jiných podmínek, které jsou bližší jejich duši). No a zbytek lidí je zavražděn (tak, aby se na to nepřišlo = že to vypadá jako normální smrt, za kterou nikdo nemůže).
Možná si řeknete, že byste (v tomto světě) stejně nechtěli žít nějak hodně dlouho, ale ničení/zničení těla normální není. Co tím získáte? Vymaže se vám paměť, takže se musíte vše učit znovu. Žijete neustále dokola život, ve kterém se učíte ve škole a od okolí (o čem ten život má být), pak máte děti a zemřete - a takto to jde neustále dokola. To způsobuje, že potomci jsou stále slabší a zmanipulovanější (pokud tu je predátor, který manipuluje školství a další věci = má při reinkarnaci s vymazáváním paměti výhodu). To, že se maže při reinkarnaci paměť tedy slouží matrixu a zájmům destruktivních mimozemšťanů, nikoli lidem (i když možná je to dobré pro motivaci, jelikož pokud by si člověk uvědomoval, že žije podobný život stále dokola, asi by neměl tolik motivace cokoli dělat). V konstruktivním světě je normální mít tělo v souladu s duší, což znamená, že ho nepotřebujeme měnit (a už vůbec si nikdo nepotřebuje mazat paměť..).


- Aktualizovala jsem článek Twin flame 4. Dopsáno:

Takže zatímco symbolem rozdělenosti duše vs. tělo je 8, symbolem rozdělenosti jedné částice zdroje na dvě duše = twin flame je ležatá osmička (čili symbol nekonečna). Nejprve se musí sjednotit duše s tělem (aby z 8 vznikl zase O kruh), a pak se dva kruhy v ležaté osmičce spojí opět do jednoho celku=kruhu (to ale až když chtějí ze světa odejít do vnějšího zdroje či do jiného vesmíru/světa, tzn. do jiné bubliny ve vnějším zdroji, ale při vsupu do ní by se museli zase rozdělit..).
Když přirovnáme rozdělení duše a těla k DID, tak je to podobné jako když jedna osobnost odejde do podvědomí (tzn. nic zlého nezažila a zůstala nezměněná=neovlivněná zlem), zatímco jiná osobnost tomu musí čelit = je např. smutná a má jinou povahu než je "pravé já" (=než má ta osobnost, která odešla do podvědomí, protože ta může mít povahu stále stejnou tzn. autentické já). Tedy duše se stáhla do jemnohmotných dimenzí zatímco tělo je v 3D světě/matrixu, což znamená, že tělo by se sice mělo (vzhledově i psychicky) shodovat s duší (s jemnohmotným/astrálním tělem), ale zlé zážitky ho více či méně změnily. Duše je tu od toho, aby se podle ní tělo vyladilo (odešla od zla čímž si zachovala nevinnost = stal se z ní "předobraz"/vyšší já ke kterému směřovat) a tělo zase čelilo zlu, čímž udělalo bariréu, aby se zlo nemohlo dostat do nehmotných dimenzí (hmotný svět = jemnohmotná energie čelí zlu a tím se zhustila = bariéra). Proto je obojí (jak tělo tak duše) důležité, jelikož se původně jednalo o jeden celek. Když se duše vtělí do hmoty, tak hmotný svět je jakoby jeden homogenní celek/kus zhuštěné energie (což znamená, že hmota byla zmanipulována tím, že zanikla jednotlivá "já"..a namísto toho se vytvořily velké shluky energie = egregory). Duše se vtěluje do konkrétního těla a na psychické úrovni je "já" vymezení duše ve hmotě (co z hmoty jsem já a co už nejsem). (do hmoty patří i např. psychologické vlastnosti a myšlenky)
Jelikož tělo a duše byly původně jeden celek, tak duše se MUSÍ vtělovat a usilovat o sjednocení = zrušení matrixu. Sice existují bytosti, které se vtělují do jakéhokoli těla vhodného pro určitý záměr (tedy i nepodobného "duši"), jenže tyto bytosti právě už duši nemají (původně ji měly, ale přidaly se ke zlu, a tak jí postupně ztratily - jelikož se nejedná přímo o mimozemšťany z obráceného světa, tak než se energie jejich duše úplně vyčerpá, mohou se reinkarnovat = neuvíznou v pekelném astrálu..jelikož ale budou čím dál tím více tíhnout ke zlu, tak v něm nakonec uváznou a přestanou se reinkarnovat). Takové bytosti se vtělují do černochů vedoucích gangy (i když jejich duše původně nebyla černošská = tedy tento typ těla jim neodpovídá) nebo se vtělují do dětí evropských mafiánských zbohatlíků (tělo si vybírají podle typu zážitků, které jim může poskytnout, a ne podle toho, aby se co nejvíce podobalo jejich duši). Takové bytosti berou hmotný svět/matrix jako počítačovou hru a tělo podobně jako oblečení (např. kabát), který když se opotřebuje, jednoduše vymění (třeba za úplně jiný model).. Dokonce některé "ezo směry" toto propagovaly (že duše potřebuje sbírat rozličné zážitky, jinak by se asi nudila, a tak má jít jednou do ženského a jindy do mužského těla, jednou si vyzkouší černocha, pak asiata, pak bělocha, někdy bude žít homosexuální život a má si vyzkoušet dokonce i reptiliánské tělo..) - nuda je znamením, že nejdete po konstruktivní cestě, takže asi tak..
Když někdo přejde ke zlu, tak jeho duše postupně ztrácí energii = vyčerpá se, tzn. ji má jakoby slabší a slabší (a on je postupem času stále více zlý). Tedy to trvá několik životů, než se jeho duše vyčerpá = než ji ztratí. Energie jeho duše je posílána zlé straně (posiluje ji); zatímco když je někdo dobrý, tak se jeho duše obnovuje=nevyčerpá (ale zlo mu svými útoky může také energii odčerpávat - konstruktivní člověk ale časem hledá způsoby, jak energii neztrácet/jak se tomu stále lépe bránit).
Samozřejmě když se zlo rozmáhá a někdo konstruktivní si vybere důležité poslání (které hodně pomůže světu), tak se také může (výjimečně) vtělit podle druhu úkolu, který potřebuje vykonat v rámci boje se zlem. Tedy si může vybrat tělo, které se pro daný úkol nejvíce hodí (a nehledět na to, jak moc se podobá jeho duši..). Takový člověk pak přirozeně tíhne ke svému pravému já (poté, co splní svůj úkol - např. je homosexuální a touží po změně pohlaví, nebo touží po změně barvy kůže, či se chce přestěhovat úplně do jiného státu na druhém konci světa apod.). Neinkarnuje se takto (=špatně oproti pravému já) často (pokud to není nutné..) a neudělal to kvůli tomu, aby se hnal za smyslovými zážitky (tzn. neudělal to z touhy po moci, penězích atd., nýbrž z touhy změnit něco ve světě k lepšímu). Takový člověk tedy duši neztratil a buď boj se zlem v daném životě prohraje a příště si může vybrat tělo, které je podobnější jeho pravému já; nebo celý svět boj se zlem za jeho života vyhraje a on si pak bude moci výrazně upravit vzhled v medbed (+ díky základnímu příjmu bude moci bydlet kde bude chtít) = vše si pak upraví/změní podle své duše.
Stejně tak většina duší jde po smrti do vnitřního zdroje, kde si naplánují svůj další život. Ti, kteří se přidali ke zlu a postupně duši ztrácí, se do zdroje nedostanou a vtělí se přímo z astrálu. I někdo konstruktivní však nemusí přejít do zdroje (i když by mohl) - v takovém případě pokud vznikne tělo, které bude hodně kompatibilní=podobné s jeho duší, toto tělo si ho "přitáhne" a on se pod nějakou záminkou, která mu dává smysl, inkarnuje (bez naplánovaného života). Pokud si někdo plánuje život ve zdroji, tak si ho stejně může naplánovat jen do určité meze (a jakmile by se v životě dostal za tuto hranici, tak dál už nemá plán). To se moc často nestává, že by se dostal do tohoto bodu (většinou vždy dříve zemřel, protože při plánování ze zdroje jde jakoby rovně proti zlu a různými rozhodnutími určuje svojí cestu = zlo jeho cestu pozoruje z druhé strany a u všech lidí díky tomu dokáže jejich osud předjímat, tzn. má výhodu). Když se někdo konstruktivní neodebere do vnitřního zdroje, ale cestuje (rychle = létáním po celé planetě) v astrálu, tak se sice nevtělí do žádného "horšího těla" než je jeho duše (které má např. nižší inteligenci nebo jiný hendikep, který by byl na nižší úrovni než jeho duše), ale i kdyby se (ještě) nechtěl inkarnovat, pokud bude k dispozici souladné tělo, tak se do něho inkarnuje. Tzn. že třeba rodička dětí pro podzemní tunely porodí dostatečně geneticky "dobré" tělo a taková duše k němu bude "přitahována" (proto se říká běžte honem rychle do světla, protože illumináti vyrábějí dobrá těla do jejich mk-ultra programů..zatímco běžnou populaci stále více geneticky oslabují a ohlupují..takže kdo jde do vnitřního zdroje, má na výběr stále horší těla=stále méně schopné výhry nad zlem a kdo nejde do zdroje, ten má sice k dispozici dobré tělo, ale může být od dětství obklopený zlem a získat DID, což mu ještě více znemožní bojovat se zlem či se z toho vůbec vymanit). Ze zdroje si nikdo život v tunelu asi dobrovolně nevybere, ale tady máte vysvětlení, proč a jak se to někdy stane, že se do takového těla (které bude žít krátký život plný utrpení) inkarnuje duše = jelikož tělo a duše bylo původně jedním celkem, tak neinkarnované duše jsou už jen ze svého principu existence přitahovány k reinkarnaci. Illumináti to vědí, a proto vyrábějí geneticky kvalitní těla, která se ale narodí pod jejich kontrolou (např. do tunelu nebo do mk-ultra programu), zatímco běžnou populaci (která se množí mimo jejich kontrolu) co nejvíce ohlupují (např. pomocí televize, povinné školní docházky = povinného vymývání mozků), tráví lidi jídlem plným éček (nevhodné jídlo způsobuje i stále méně kvalitní geny..a obezitu..), míchají rasy do neurčitého polohnědého otroka migrací, sypou ze vzduchu těžké kovy v chemtrails a podobně..


- Aktualizovala jsem článek Twin flame 4. Dopsáno:

(Představte si kuřata, která fabrika zabije na maso. Jedno z kuřat si řekne "to jsem to těm lidem nandal, cítím se celý život pořád jenom skvěle i v tomhle pekle!". Pro jeho život asi dobré - pokud s tím nemůže nic udělat.. - pokud by se mohlo i fyzicky osvobodit, tak by naopak bylo lepší kuře, které má špatné pocity a na základě nich se vydá na cestu za osvobozením), ale bude to lidem vadit, jestli se kuře/některá/všechna kuřata rozhodla cítit se skvěle nebo se cítila ve svém životě ve fabrice špatně? Lidé si dají řízek a třeba by to těm kuřatům i přáli, aby si před smrtí užili život alespoň někde na biofarmě. Rozhodně ale neplatí, že to kuře, cítící se vždy dobře, to lidem "fakt nandalo", a tudíž neskončí (spolu s ostatními kuřaty cítícími se špatně) na talíři.. To je lidem, kteří jedí řízek, vcelku jedno, jestli se některé/á z kuřat ve velkochovu rozhodlo/a cítit se skvěle nebo ne.. A stejně tak je jedno reptiliánům, jestli se nějaký člověk/lidé v jejich koncentráku zvaném Země cítí dobře nebo ne. Reptiliáni ještě k tomu nemají vcítění, takže zatímco někteří lidé kupují bio kuřata, která alespoň mohla prožít hezčí život = přejí jim to, reptiliánům to je úplně fuk. Proto nechápu lidi, kteří si myslí, že když se rozhodnou cítit se nějak, např. dobře i za nepříznivých podmínek, reptiliánům to "nandají". Reptiliáni mají svoje cíle a kromě sběru adrenochromu je jim jedno, jak se nějaký, z jejich pohledu bezvýznamný, člověk cítí. Asi jste si spletli reptiliány, kteří nemají vcítění, se sadisty, kteří mají potěšení jen z utrpení druhých. Sadistům to v omezené míře prožíváním dobrých pocitů "nandat" můžete, ale pokud na vás sadista fyzicky útočí, tak když mu ukážete, že vám to nic moc nedělá a stále máte hezké pocity, většinou ho to vyprovokuje, protože si bude myslet že se mu vysmíváte, a přitvrdí.. Proto to dělejte jen pokud jste v bezpečí a nemůže na vás fyzicky zaútočit.
Někteří reptiliáni jsou sadističtí, takže mají své cíle A ZÁROVEŇ radost z lidského utrpení. Těm tedy můžete sadistické potěšení svými dobrými pocity odepřít, ale není to nějaká celková výhra nad nimi nebo že by na člověka s dobrými pocity "nemohli" - kdyby na vás nemohli, tak nežijete v tomto systému, ale žijete v systému konstruktivním/spolupracujícím.. Podle mě tvorba reality i pomocí pocitů do určité míry funguje, ale bohužel to není spása, která by zaručila, že se vám nemůže nikdy nic stát. Může vám to do určité míry pomoct, to ano, ale pokud ignorujete špatné pocity a snažíte se být jenom "pozitivní"/sluníčkoví, tak to vám naopak škodí.)

(Země samozřejmě není jediný "matrix v matrixu"..ještě pár planet bylo, např. M51 která byla zas jinak specifická a možná i nějaké..asi jen pár..další. Do obrázku jsem ale zaznamenala matrix v matrixu pouze na Zemi, protože jiné neznám. Takovýchto "prohlubní" bylo ale asi víc a ne jen jedna.. I když jistá si úplně nejsem, protože jsem matrixy v matrixu nějak nezkoumala, o té planetě M51 jsem pouze četla, takže o tom nemám tolik info, a protože se tomu nevěnuji, tak jsem pouze jako jeden příklad "matrixu v matrixu" uvedla vnitřek Země.)
ilustrační obrázek, který jsem nakreslila v malování

(Astrál se dělí na nižší = ten je blízko matrixu = peklo; a vyšší = ten je blíž k jemnohmotným dimenzím a není to tam zlé. Po smrti jdou bytosti do astrálu, který je buď navždy uvězní v pekelném světě = pokud jsou zlé a ani po smrti se v nich díky peklu nic nezmění.. a nebo projdou přes vyšší astrál do jemnohmotných dimenzí. Bytosti z tohoto vesmíru mohou být zmanipulované zlem a v takovém případě je uvězní pekelný astrál, který je poté co se změní, pustí. Bytosti z opačného vesmíru zachytí nižší astrál a pravděpodobně je nikdy nepustí, pokud se nebudou schopny změnit. Podle mě byl astrál vytvořen jako "síto" k tomuto třídění, aby po smrti nevpouštěl inkarnované bytosti z opačného vesmíru do jemnohmotných dimenzí.
Jakmile se mimozemšťan z opačného světa inkarnuje, tak ho po smrti "vtáhne" a navždy uvězní nižší astrál, což jim zabrání v reinkarnaci. Mají možnost buď neinkarnovat se a nezažít pozemská smyslová potěšení nebo odejít zpátky do svého vesmíru nebo se inkarnovat a žít co nejdéle přičemž vědí, že po smrti půjdou na nekonečně dlouhou dobu do pekla. Proto ty povídačky mezi bioroboty o tom, že žijeme jen jednou či náboženská učení o pekle po smrti, kam půjdou hříšníci. Inkarnovaní mimozemšťané většinou volí co nejdelší svůj život, a proto neporušují zákony/nějak moc fyzicky neubližují, i když nemají soucit atd. - pouze pokud si myslí, že se na to nepřijde a nebo ví, že útokem získají hodně energie, tak neodolají.)

(Všimněte si, že bariéra mezi světem a vnějším zdrojem je jen tenká/jemná, takže ji vyvinutá bytost může překonat a navštívit vnější zdroj či cestovat do cizích konstruktivních vesmírů. 144 000 bytostí podle mě přišlo z jiných konstruktivních světů a museli jim to povolit = museli jim průchod nějak otevřít, protože na obrázcích po okupaci mimozemšťany z obráceného vesmíru už je ta bariéra neprostupnější..)


- Aktualizovala jsem článek Twin flame 4. Dopsáno:

* (Zbavit se svého "já" - pod tímto pojmem může někdo myslet zbavit se ega nebo falešné masky, či že když nebude "já", které by se bálo nebo něco bránilo, tak bude energie duše volně proudit. Ale co jsem zažila u disociace, tak zbavení se pocitu já někdy znamená ztrátu vědomí nebo že vědomí sice dál existuje, ale neukládá se krátkodobá paměť. A bioroboti, kteří jedou na "nejvýhodnější energii" = tzn. kteří říkají a dělají cokoli se jim nyní nejvíce vyplatí, takoví jsou většinou proto, že nemají pocit vlastního já. Proto to mohlo být myšleno dobře, ale jazyk je zrádný a záleží, co si pod kterým pojmem kdo představuje. U zbavení se já jsou tři možné způsoby výkladu: 1.) zbavit se ega/masky/falešné persony 2.) disociace - to je velmi nepříjemné a vede to až ke ztrátě vědomí 3.) existovat pouze v přítomném okamžiku, ale jako biorobot, který krade co nejvíce energie.
DID je někdy (mimo jiné) i o ztrátě pocitu vlastního já, takže jsem zažila bod 2 a nikomu ho nedoporučuju. Zároveň znám bioroboty, kteří existují (bez vlastního já) ve stavu 3 a to bych taktéž nikomu nedoporučila.. - v takovém stavu se jedná o ztrátu duše.)

Jak popisuji "různé bojové taktiky" (např. dočasnou ztrátu já, když na mě útočí systém/bioroboti, takže mi nikdo nemá co vzít, nebo být v pohodě i za nepříznivých podmínek, protože tím opět biorobotům a systému neodevzdávám tolik energie atd.), tak výhodou DID je specializace - člověk může mít jednu osobnost, která je specializovaná na to, že nemá pocit vlastního já, další, které je všechno jedno, jinou, která se bojí smrti a snaží se přežít, a další zase necítí strach ani pud sebezáchovy - a pokud se osobnosti "nahodí" ve správný moment (kdy jsou potřeba), tak to má mnohem větší efekt než když někdo DID nemá, protože altery jsou specializované = nic jiného neznají a prožívají svůj úkol naplno (zatímco běžný člověk může být buď beze strachu ze smrti a nebo se silným pudem sebezáchovy, ale ne obojí = většinou to nemůže střídat podle situace, jaká reakce je zrovna nejvýhodnější, protože pokud má do nějaké míry "obojí", tak v té situaci, kdy se nejvíce hodí nemít strach, se mu tam bude pud sebezáchovy plést atd.). Proto člověk bez DID nemůže být "lepší" v reakcích na vyhrocené situace než člověk s DID (kterému se správně přehodí osobnost na takovou, která je zrovna zapotřebí). Samozřejmě u DID ale existují problémy jako PTSD, disociace a podobné + není zaručeno, že vystoupí do popředí zrovna ta nejvhodnější osobnost, takže reálně má v průměru v dlouhodobém měřítku šanci na lepší reakce člověk bez DID. Chtěla jsem jenom popsat specializace u DID osobností, že to je něco výjimečného/nepřekonatelného (pro člověka bez DID), ale reálně DID většinou ideálně nefunguje, takže výhra to není. Zatím je výhodou pouze to, že si díky DID můžu uvědomit, co je pouze "bojovou taktikou" (která je vhodná k použití pouze v určitých situacích) a co je naopak trvalým řešením pro celý život. Zatímco běžní lidé bez DID zkusí (v zoufalství nebo při aktuální potřebě např. při nebezpečí) nějakou taktiku (např. vše přijímat) a ono jim to (v této situaci) pomohlo - a řeknou si, že to je řešením pro celý jejich život (=začnou to hlásat a propagovat). Já si můžu mnoho technik/taktik nasimulovat do různých osobností a díky tomu vím, že to je jen jedna taktika/technika z mnoha a není to odpovědí na celý život, protože v jiné situaci se víc osvědčila jiná osobnost (= s jinou technikou). Toto si samozřejmě může uvědomit i člověk bez DID, ale dle mých zkušeností se většina začala držet té jedné techniky a považovala ji za jedinou správnou cestu, po které chtějí jít po zbytek života (..než se jejich okolnosti změní na takové, při kterých daná technika nefunguje = než jim to přestane fungovat a zkusí další techniku která je z té jiné situace zachrání a pro změnu začnou hlásat..jako jedinou pravdu..zase tuto).

* (Někde zase psali, že duše je oddělenost, není dobrá a měli bychom se jí zbavit a žít pouze z Ducha. Díky DID opět vím, jak to je, protože disociace vyzkouší v těchto blábolech snad všechno.. Ne že bych to zkoušela záměrně, ale samovolně jsem to zažila díky disociaci: Kdo má duši, má astrální tělo, kterým může ve spánku cestovat. Samozřejmě mnohokrát zažívám sny i astrální cestování, ve kterých mám astrální tělo (=jemnohmotné tělo). Díky disociaci jsem ale zažila i stav "pouze z Ducha", při kterém se cestuje pouze jako vědomí bez jakéhokoli druhu těla (tuto schopnost by měly mít bytosti bez duše - při cestování pouze vědomím lze vstoupit do těla jiných bytostí..proto to reptiliáni umí..a na cestování vědomím neplatí astrální obrana, která brání astrálním tělům ve zjištění existence a prohlídnutí si např. DUMBS = na cestování vědomím není žádná obrana, proto mohou repitliáni zjistit hodně věcí..a jim je jedno, že do jejich DUMBS může cestovat někdo vědomím, když takovéto cestování umí převážně pouze oni..). Já vědomím cestovala pouze za nepříznivých podmínek = disociaci, takže když mám od illuminátů klid, tak to dělat nemůžu, protože automaticky cestuji v éterickém těle. A také jsem zažila disociaci, při které jsem byla v realitě ve stavu "pouze" Ducha (myslím jak je "Duch - Duše - Tělo"). Takže mám srovnání a vím, jaké to je a co je správně. Správně je mít Ducha a zároveň je správně mít i Duši i Tělo = správně je mít všechny tři složky zároveň. Není správně mít jen Ducha nebo jen Tělo (některé náboženství upřednostňuje Ducha+Duši a zatracuje Tělo = to je špatně; jiné upřednostňuje jen Ducha+Tělo a zatracuje Duši = opět špatně). Satanismus zase uctívá jen hmotu (tam patří Tělo, ale pak nevím, proč dělají rituály, při kterých tělo vraždí..) a to je samozřejmě taky špatně. Nebudu hodnotit, co je lepší nebo horší, protože pokud víme, že tělo a duše byl jeden celek, který se rozdělil disociací (o tom píšu někde v tomto článku), tak je jasné, že máme mít VŠECHNO (všechny tři složky) a že máme vše sjednotit tak, aby bylo vše stejně konstruktivní. Opravdu už mám dost manipulací různých "náboženství", které hlásají zbavit se duše/těla a mít jen jednu/dvě složku/y ze tří, protože při léčbě disociace je cílem být kompletní a sjednocený!! A ne se snažit nějakou/nějaké disociovanou/é část/i zničit. Všechno toto..kdo zničení nějaké části hlásá..je zlo.
Zlí mimozemšťané mají jen některé složky = nemají duši, takže co se týče predátorského lovu, mají jakoby "navrch". Duši ostatních bytostí trýzní a kradou tak energii. Proto by se někdo mohl domnívat, že zbavením se své duše ukončí svoje utrpení, což je sice pravda, ale tím se stane podobným jak oni, a pokud se mu přeruší spojení se Zdrojem = začne také krást energii, tak půjde do "pekla"=nižší astrál v době, kdy proběhne "poslední soud", tzn. v době vytřídění zlých bytostí před koncem času. A v tom nižším astrálu bude..již v bezčasí..jakoby "navždy", zatímco utrpení duše..v čase..je dočasné = jen do té doby, než čas skončí a než přijde Zlatý věk. Takže bych nikomu rozhodně nedoporučovala zbavovat se duše z důvodu utrpení/útoků zlých mimozemšťanů. No a zbavit se duše kvůli manipulaci..že mi zlý mimozemšťan, který sám duši nemá, říká, že bych se jí měla zbavit..tak o tom snad nemusíme ani uvažovat.)


Obrázek berte s rezervou, protože jsem ho vytvořila narychlo (např. vnější zdroj jsou rovnoměrně rozložené zlatobílé tečky a ne čáry a shluky, které se vytvořily malováním). Ale tuto vizi obrázku, jak vypadá matrix vs. vnitřní a vnější zdroj, jsem měla v mysli už delší čas (ještě předtím, než jsem četla o svatém grálu; to mi došlo až po čase, že to bude asi název pro tu spojnici energie, která proudí z vnitřního zdroje do matrixu):
ilustrační obrázek, který jsem nakreslila v malování

Proč je tomu podobnější "kalich" či "židovský svícen"? Protože ve skutečnosti to vypadá spíše nějak takto (do tohoto obrázku by se mi nevešlo psaní poznámek..). Ale ten matrix v matrixu (šedá) je mnohem menší než na obrázku níže (=nezabírá tolik místa z celkového světa..to se mi moc nepovedlo nakreslit, ale už se mi to nechce předělávat). Židovský svícen předpokládá dokonce tři úrovně (1. 3D matrix v matrixu, 2. 3D matrix a 3. nehmotný astrál=peklo pro uvěznění a potrestání destruktivních bytostí) a astrál na obrázku výše ani níže znázorněný není (ten jsem vynechala):
ilustrační obrázek, který jsem nakreslila v malování

Normální (konstruktivní) svět (ve kterém není zlo), vypadá nějak takhle (všimněte si, že bariéra mezi světem a vnějším zdrojem je jen tenká/jemná, takže ji vyvinutá bytost může překonat a navštívit vnější zdroj či cestovat do cizích konstruktivních světů):
ilustrační obrázek, který jsem nakreslila v malování
- Do rubriky Zemědělství jsem přidala odkaz na článek Rostliny.
- Do rubriky Okult jsem přidala odkaz na článek Kousači.
- Do rubriky Kočky jsem přidala odkaz na článek Čakrový systém koček.
- Do rubriky Testy jsem přidala odkazy na Enneagram.
- Do rubriky Dokumenty jsem přidala odkaz na Bill Gates.
- Do rubriky Dokumenty jsem přidala odkaz na Náhlá úmrtí.
- Do rubriky Filmy bez poselství jsem přidala odkazy na Promiň, že ti říkám lásko.
- Do rubriky Přednášky jsem přidala odkaz na 5G a Covid.
- Do článku Mít či nemít děti jsem dopsala (dole, kurzívou) pár odstavců aktualizace.
- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkazy na Manifestace.
- Do rubriky Psychologie jsem přidala odkaz na Trauma.
- Do rubriky Filmy jsem přidala odkaz na Gardens of the Night.
- Do článku High value woman jsem (na konci/dole) přidala pravdivá videa.
- Do článku Pravda mezi nebem a zemí jsem dopsala (kurzívou) poslední odstavec.
- Do článku Zdroj jsem dopsala (kurzívou) poslední odstavec.
- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkaz na Sebevědomí.
- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkaz na Sebevědomí.
- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkaz na 11:11.
- Do rubriky Přednášky jsem přidala odkaz na Lilia Khousnoutdinová.
- Do rubriky Dokumenty jsem přidala odkaz na Moudrost traumatu.
- Do rubriky Dokumenty jsem přidala odkaz na Psychic.
- Do rubriky Dokumenty jsem přidala odkaz na Žijeme v simulaci.

.. Twin flame 4

.. Dopis vládě

.. Rozdíly mezi IN-F/T-J/P

.. INTP

.. INTJ

.. INFP

.. INFJ

.. Attachment styles (videa)

.. Keane (a Suki Waterhouse)

.. INFP / INFJ / INTP / INTJ playlist

.. Mix 3

.. Mysterious

.. High value woman

.. DID masking

.. Feminismus

.. Mix 2

.. Zdroj