Celý web jsem nahrála na uložto ve formátu RAR = můžete si ho stáhnout do počítače a bude fungovat i offline. Také tam jsou všechny odkazy, tedy pokud nějaký odkaz na externí webovou stránku nebo video nefunguje (třeba protože ho youtube cenzura smazala), ve složce ho (až na pár vyjímek, které se mi nepodařilo zachránit) najdete.

Ke stažení ZDE. (nahráno 14.8.2023)

Velikost souboru je 44GB a pro otevření složky musíte mít v pc nainstalovaný program, který umí otevírat RAR soubory (návod naleznete například v tomto videu). Většina lidí na pc nějaký takový program už nainstalovaný má (pouze pokud by vám to nešlo otevřít, tak se podívejte na video s návodem; stačí se podívat na kousek toho videa - jen na tu část, kde radí, jaký program stáhnout).

Po stažení souboru si ho zkontrolujte antivirem (jestli nemáte žádný předplacený, můžete použít třeba Windows Defender: kliknete na soubor pravým tlačítkem a vyberete "Zkontrolovat pomocí Microsoft Defender") a po kontrole uložte/přetáhněte soubor na cílové místo (kde ho chcete mít uložený). Pak na něj klikněte pravým tlačítkem a vyberte "extrahovat zde" (na to potřebujete na disku dalších 44GB volného místa, takže dohromady 88GB .. ale až se to rozbalí, tak původní RAR složku můžete smazat, tedy složka bude pak zabírat zase jenom 40GB). Po dokončení extrahovanou složku otevřete a sjeďte dolu až na konec, kde naleznete asi sedmý odspoda "index". Klikněte na index pravým tlačítkem a vyberte "otevřít v programu" + vyberte nějaký internetový prohlížeč. Web se otevře v prohlížeči a už funguje tak, jak jste zvyklí (s tím rozdílem, že web bude fungovat i bez připojení k internetu).
Pro dohledání externího webového odkazu nebo videa však musíte jít do složky a místo abyste sjeli dolu k indexu, tak otevřete hned první složku nahoře "odkazy", ve které dohledáváte následujícím způsobem: na webu vidíte na liště adresu/umístění souboru např. nyní když toto čtete "http://tvorba-reality.cz/02_A_aktuality.html" a offline uvidíte něco jako "D:\nejakaslozka\tvorba_reality\Zveřejněno\02_A_aktuality.html" no a když byste chtěli dohledat třeba odkaz na video s návodem, tak ve složce odkazy ve videích hledáte podle koncového čísla (=který článek) + stručný popis videa (=název videa) - např. 04_M_F_P_priklad_navod (= "04_M_F_P_priklad" je koncovka URL adresy článku, ve kterém se video nachází, a "návod" je název/stručný popis videa).

Níže jsou aktuální články, které zatím v archivu přidané nejsou:


- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkaz na video emotionally DETACH.

- Do rubriky Vztahy jsem přidala odkaz na krátké video How are they making you feel?.

- Do rubriky Léčba jsem přidala odkazy na videa Sociopat.

- Do článku Autismus jsem přidala odkaz na článek hliníkem v mozku (např. z očkování).

- Do rubriky Tajné jsem přidala odkaz na články "Obyčejná" vakcína.

- Do článku Twinflame jsem přidala video tvrdí podobné nesmysly.

- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkaz na video Zákon přitažlivosti.

- Do rubriky Vztahy jsem přidala odkaz na video Craving Male Attention?.

- Do článku Autismus jsem přidala video:- Do článku Twinflame jsem dopsala:

Podle mě Tamarina není moc vyspělá (viz odkazovaný článek + tučně níže).

Např. tady opět neví pravdu (já ji s jistotou ale také nevím, protože bych na jejich zasedání přímo musela být, abych je viděla a věděla to jistě) - Tamarina však tvrdí, že se žádné bytosti určitě nescházejí, aby se domluvily, jakým směrem vést svět.. Pokud sama řekla, že nejlépe se tvoří ve dvou s partnerem, tak je logické, že nejvyspělejší zástupci jednotlivých světů se spolu scházejí, komunikují a tvoří i společně (když je tvorba ve více lidech účinnější).. Dokonce jsem existenci galaktické rady jednou bez očekávání vychannelovala. Možná jsem měla podvědomé "logické" očekávání, že by něco takového mohlo existovat, ale v žádném případě jsem nečekala, že bych s tím mohla nějakým způsobem (byť jen zprostředkovaně skrz channeling) přijít do kontaktu. Zatímco podle "logiky" Tamariny svobodná vůle jiných bytostí (že by mohly dělat něco jiného než co ona očekává..a celkově ani objektivní svět) neexistuje, takže sama Tamarina je jen výplodem mozku autora článku + kolektivním výplodem všech lidí, kteří někdy četli "její" články = ona sama o sobě tvrdí, že vlastně neexistuje (pokud bytosti, které se scházejí, jsou pouze výplodem toho, kdo je dokonce přímo vidí - tak přeci i Tamarina musí být pouhým výplodem všech, kdo s ní přišli do kontaktu.. A stejně tak neexistují ani jiní lidé než já = jsou pouze mým výplodem a sami o sobě se nerozhodují nezávisle na mě - stejně jako já neexistuju sama o sobě a nemůžu se svobodně rozhodovat, protože jsem pouhým výplodem někoho, kdo mě vnímá = kdo, jak už jsem napsala před chvilkou, vlastně neexistuje, takže mě nemůže vnímat..).
= Prostě tupec, co k tomu víc dodat.
Je ale hezké vědět, že se peníze dají vydělat prakticky čímkoli. To je dobré zjištění pro budoucnost každého (že každý by měl vědět, že má právo na hezký život = v tomto systému má právo na peníze = základní příjem, a když není základní příjem tak si může vydělávat jakkoli / čímkoli). I když se často mýlí, stále má právo na získávání peněz (je super nemít omezující přesvědčení o tom, že musím dělat něco výjimečného nebo hodnotného pro to, abych měla "právo žít"). Toto chybné přesvědčení mají mnozí kapitalisté, a pak lehce zemřou, protože světu stačí pár lidí vytvářejících hodnotu a ostatní se můžou flákat (či když mají špatné přesvědčení, tak se chtějí mít špatně, když zrovna oni nepatří mezi top pracovníky). Toto však byly články zdarma a placené materiály jsou podle mě pravděpodobně přínosné (intuice), takže já jeden kurz, který mě už kdysi zaujal, vyzkouším (to totiž není channeling od Tamariny). Ale i Tamarina byla částečně zpoplatněná, proto jsem napsala toto zamyšlení v posledním odstavci.

- Do rubriky Testy jsem přidala video Personality.

- Do článku Bývalý Twinflame jsem přidala odkaz na video.

- Do rubriky Testy jsem přidala video Relationship Test.

- Do rubriky Okult jsem přidala odkaz na video Peníze.

- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkaz na video Self concept.

- Do rubriky Vztahy jsem přidala odkaz na video Identitu nelze stavět na okolí.

- Do rubriky Vědomí jsem přidala odkaz na video The Unsettling Truth about Human Consciousness.

- Do rubriky Vztahy jsem přidala odkazy na videa Důvěra / Vcítění a Rejection Sensitivity.

- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkazy na videa Processing Emotions / Journaling.

- Do článku Twin Flame 4 jsem přidala odkaz na video:

vybírat si podle traumat, myšlenek/předsudků, svojí připravenosti nebo okolností je mnohem horší (než vybírat konkrétního člověka, tedy i s ohledem na jeho činy = jeho svobodné rozhodování).

- Do rubriky Vztahy jsem přidala odkaz na video Limerence.

- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkazy na videa Ignore Impulses / Discipline.

- Do rubriky Vztahy jsem přidala odkaz na video Upřímnost.

- Do rubriky Léčba jsem přidala odkaz na video Úzkost.

- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkazy Parts Work.

- Do rubriky Tajné jsem přidala odkaz na video mRNA v mase a lécích.

- Do rubriky Psychologie jsem přidala odkaz na video The Brown Eyes Blue Eyes experiment.

- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkazy na videa Ženská energie a Detachment.

- Do článku Bývalý twinflame jsem dopsala:

na konci vesmíru se všichni takovíto muži spojí do jedné mužské energie a všechny takovéto ženy do jedné ženské - takže jakoby budou mít "twinflame", ale vlastně nebudou, protože neopustí tento vesmír sami za sebe).

- Do rubriky Vztahy jsem přidala odkazy na videa Dating Market / Value a Toxic Positivity / vs. Constructive Psychology.

- Do rubriky Práce s myslí jsem přidala odkaz na video Mluvení nebo dělání?.

- Do rubriky Tajné jsem přidala odkaz na článek Exooblek.

- Do rubriky Dokumenty jsem přidala odkaz na video Alien Abduction.

- Do rubriky Harmonizace jsem přidala odkazy na Quantum 3, Rezotone a Alcyone.

.. Twinflame

.. Heart Brain Coherence

.. Personality is Fake

.. Vepřová panenka s omáčkou

.. Dopamin

.. Funkční autismus vs. C-PTSD

.. Lze učit?