Doporučuji tuto přednášku, protože se v ní mluví o traumatu, disociaci a zpracovávání emocí. To, čemu ona říká "dark feminine energy" je podle mě přirozená součást ženského cyklu (sama říká, že terminologii nestudovala a mluví z patra dle svých zkušeností, takže třeba má název špatně..). Nesouhlasím s úplně celým videem, ale tak přes 80-90% věcí tam má správně (jsou tam i věci, které se jinde moc nedozvíte). Stačí umět rozlišovat a nemusíte se bát podívat na něco, co není ze 100% správně - ale raději uvedu hlavní věci, s kterými ve videu nesouhlasím. Ona propaguje JENOM jeden druh ženské energie (přitom takto by žena trvale fungovat neměla*, dále popíšu proč). "Light feminine energy" vidí pouze jako pečující = mateřskou, ale to hodně zkrouhla.. Light feminine energy je např. o pomoci svému twin flame (když spolu chodíte) a má to co do činění s partnerským vztahem (ne jenom s mateřstvím..). Také "light feminine energy" nemusí být jenom pečující, ale i např. flirt, komunikace na rande a další. Dále ona nehledá twin flame, ale "nejlepšího"/nejbohatšího muže v mužské energii. Pokud nemá twin flame, tak na tom není nic špatného, ale i na tomto jejím přístupu jde vidět, že ona není v konstruktivní rovnováze (protože nutí muže přehnaně bojovat mezi sebou, když "leveluje" za nejlepším..).
* Tento způsob fungování v "dark feminine energy" je dobrý, ale jenom dokud člověk žije v nic moc podmínkách. Čím více dobra ve světě, tím méně by byl tento způsob fungování potřeba. Záleží i na partnerovi (=jak kvalitní je muž), protože při konstruktivním muži, kterého destrukce moc neovlivní, žena nepotřebuje být v takovéto roli fungování. Naopak ale ve zdejším světě s nekvalitním mužem může žena v této energii prožít i celý život a bylo by to to nejlepší, co mohla udělat. Jsou i muži, kteří ženy v této energii preferují/odmítají (stejně jako jsou muži, kteří preferují/odmítají ženy, které jsou v "light feminine energy" nebo v konstruktivní mužské energii). Já tedy odmítám muže, kteří si vybírají ženu podle role víc než podle konkrétního člověka (jeden člověk může být během života v různých energiích, takže asi tak..). Dobré je odmítat muže ve zraněné ženské energii, v destruktivní ženské energii nebo v destruktivní mužské energii, protože takový muž = peklo. Ale pokud žena není v destruktivní mužské/ženské energii, tak druh energie se jí může měnit i během menstruačního cyklu - takže muž by si měl vybírat člověka a ne energii, která přes ní aktuálně proudí (není to přeci energetický upír, že?).

To, co je zlo, je predátorské vědomí (nikoli černá energie). Černá energie = trauma = REAKCE na průhledné zlé vědomí. Být v "dark feminine energy" znamená, že žena umí transformovat=přeměnit hustší energii na světlo. Proto to je konstruktivní způsob fungování, ale je to nástroj, NIKOLI CÍL. My přeměňujeme trauma na pěknou energii proto, abychom se traumatu zbavily (a nikoli proto, abychom takto "pracovaly" donekonečna..). Tedy tento typ fungování ženské energie je vypracovaný NÁSTROJ pro nakládání s nižší energií, který se člověk musí naučit, když žije ve světě, ve kterém existuje zlo. Ale dřív, když byl vesmír pouze konstruktivní, tato práce zapotřebí nebyla a nikomu žena v "dark feminine energy" nechyběla.. (=nikomu nechybělo to, že žádná žena v této energii nebyla)

Když znáte tento můj kratší komentář, tak se na video můžete podívat tím stylem, že si odnesete jen to potřebné (a zbytek zahodíte). Já to takto dělám u různorodých materiálů a tato taktika se mi doposud nejvíce vyplácí (neodsuzovat podle obalu/autora/předsudků, nýbrž prozkoumat obsah sdělení, obohatit se o pravdu a zbytek vypustit). Je to jednoduchý a účinný postup (zatímco mnoho lidí se zaseklo v odmítání různých materiálů = moc vědomostí se k nim díky tomu, že je aktivně odmítají, pak nedostane).
Dokonce i když mi někdo něco např. vnucuje, tak se snažím zůstat objektivní a neodmítat to "automaticky z principu" (protože i nutič může vnucovat něco, co se mi aktuálně hodí). Nebo když naopak někdo něco znechutí / od něčeho odrazuje, tak to objektivně posoudím sama za sebe. Jen pevný charakter zvládá vše ustát.

PS. Mě takové (ani žádné jiné) ženy "netriggerují"***, protože kdyby byla nějaká žena v něčem jakože "lepší", tak se kouknu na svého kluka (pokud nějakého mám - když jsem single, tak mi to může být úplně jedno, protože hledám twinflame a ten se pozná tak, že by měl chtít nejvíc přímo mě..bez ohedu na to, jak jsou na tom ostatní ženy..), jestli po ní touží = je mu sympatická víc než pouze jako kamarádka/člověk/krásná květina, ke které není sexuálně přitahován** (pokud ano, tak se s ním rozejdu a pokud ne, tak mi to může být jedno, jaká ona je). Neuznávám kompetici a požívám výhod svého přístupu. Jedna moje osobnost (kiana) hodně triggeruje lidi (jak zraněné NEBO soupeřící ženy, tak i povahově slabší muže) - ta sice umí být v "dark feminine energy", ale ještě víc lidi spouští, když je v "light feminine energy"! (a díky "nemožnosti nad ní vyhrát", lidi spouští, i když by byla v konstruktivní mužské energii) Přitom kdyby přestali uznávat soupeřící přístup a změnili by hodnoty na twin flame přístup, neměli by problém (ale jejich věc, když se chtějí porovnávat a rozčilovat.. = co si vybrali to mají). Kianě to je jedno, když jí někdo odmítne, poníží a podobné = nic si z toho nedělá; příp. změním osobnost na protectora, která/ý je na odrážení nepříznivých energií/lidí specializovaná/ý a nijak mě to neovlivní.
** Když vidím nějakého muže, který je hezký a/nebo v dobré energii, tak pokud jsem do někoho zamilovaná (a myslím si o něm/mám naději, že to je můj twin flame), lidi vnímám z pohledu "člověka" (nikoli podle pohlaví/sexuální přitažlivosti) = nikdo jiný mě sexuálně nepřitahuje. A to samé očekávám u kluka.
*** Angelina Jolie mi připadá odporná, protože to je satanistka. Všem, kdo fyzicky/psychicky týrali člověka/víc lidí a/nebo zabíjeli, přeju ten nejhořší trest (=dle stupně provinění).

...