Všichni manipulují - i rodina-a dokonce děti, MSM, reklamy, ženy aby dosáhly svého a muži místo aby vyjádřili své pocity.. - dětský pláč nepočítám jako manipulaci, ale jinak kdokoli otevře pusu nebo něco napíše, většinou to bývají jen manipulace. Děti manipulují až když jsou větší, zatímco nejvíce manipulují dospělí - muži např. obviní "ona mě manipuluje do vztahu" místo aby vyjádřili sebe "chci sex každý den a je mi jedno s kým, a tak chci s touto ženou spát, ale zároveň nechci, aby jí vadila moje promiskuita". Stejně tak ženy dostanou z něčeho špatný pocit a místo aby si uvědomily pravdu "tento zdroj informací ve mě vyvolává špatný pocit proto, že je sice pravdivý, ale řekl to někdo jiný a já chci být ta nejlepší, která přináší vědomosti a to kvůli tomu, že můj kluk/muž má rád vědmy, které jsou lepší než ostatní ženy, protože on sám je v ženské energii" - pokud by toto někomu nedávalo smysl, tak muž v ženské energii se dívá, co díky vztahu se ženou může získat =vysává, a tak chce/potřebuje být ta žena, která má o muže podobného ražení zájem.., v něčem lepší než ostatní, aby "měla co nabídnout". Takže ženy sice vyjadřují pocity, ale neuvědomují si, že jejich pocity jsou sobecky vypočítavé (=dělají chybu v tom, že označují svoje pocity za objektivní pravdu). Muži oproti tomu mají problém pocity (=to, co oni sami sobecky chtějí) vyjádřit, a proto používají manipulace rozumové, např. "když si obarvíte vlasy, tak vaše duše propadla ďáblu" namísto aby prostě řekl svojí preferenci "chci pouze ženu, která má přírodní vlasy, a vzhled ženy je pro mě důležitější než jaká je uvnitř jako člověk". Lidé správně podvědomě tuší, že kdyby řekli pravdu, nesetkalo by se to s pochopením, protože jejich "úroveň vyspělosti" (příp. i charakter) není žádné terno. A proto rozdělují maličké nepodstatné věci na "dobro a zlo" (např. kdo má rád čokoládovou zmrzlinu, tak je temný, protože to je temnější barva než světlá vanilková..) namísto aby (byť jen sami sobě) přiznali pravdu (tento muž/žena je docela silný/hezká a připadá mi jako konkurenční hrozba, a proto se s ní/m nechci bavit, ale potřebuji objektivní důvod, takže jakouže zmrzlinu si to v kavárně zrovna objednal/a? Čokoládovou = to by se snad dalo označit jako obecně destruktivní - zkusím to okolí jen lehce naznačit a počkám na reakci, jestli to v mojí sociální skupině "prošlo" a odstranil/a jsem tak případnou sexuální konkurenci). Ano, velké/závažné zločiny = zlo, ale vědomé používání logiky vs. nevědomé používání logiky, řízení se spíše rozumem nebo spíše pocity, hudební vkus a spoooousta dalších individuálních věcí není destruktivní vs. konstruktivní.. (i Q v dropu jasně řekl "Používejte logiku. / Use logic." - viz Q drop 1339) Takže lidé mají nějaké svoje ("sobecké") záměry a NA ZÁKLADĚ NICH cítí konkrétní pocity, mají určité myšlenky/názory atd. Proto časem názory mění (podle toho, jak se to komu zrovna hodí).

Film neurazí, ale doporučuju se podívat hlavně (či jen..) na začátek filmu, protože je tam krásně ukázáno, jak vypadá pravda. Jakože takto nějak to "plus mínus" doopravdy je..
Zbytek filmu jen pokud to někoho baví (nic extra, ale jak jsem psala - neurazí, celkem v pohodě film - ale pro někoho by to mohla být ztráta času, proto určitě doporučuju podívat se na začátek..ten stojí za to..a dál jsem film zařadila do kategorie "nemá cenu se na film dívat", protože nebudu doporučovat něco, co za strávený čas plně nestojí. Avšak začátek filmu (prvních 17-18 minut) rozhodně doporučuju, to je vtipný (a dost poučný). Plus text níže doporučuji přečíst.
Ve zbytku filmu vidíme, že lež může pomoci k tomu, aby se lidé cítili dobře (měli naději, smysl života, motivaci..). Pak je tam ale jedna scéna, při které dostane ten jediný, kdo umí lhát (a všichni mu všechno věří), poukaz na sex od ženy, kterou už dlouho chce, ale předtím jí zalhal, že žena musí trvat na sexu až po svatbě (protože se chtěla vyspat s jiným). Takže měl dilema - řekl jednu lež aby se mu to vyplatilo, přičemž se mu to samé nevyplatilo později.. Já jsem pro lásku před genetikou a hmotnými věcmi, jenže muži mají takováto dilemata svých lží běžně ve velkém a to netoleruju. Nemusí se "stávat tím, co lžou", ale přeci nemají lhát. Když budou lhát, tak lidstvo vymře (nebo by při nejhorším byli muži mučeni v tunelech a reptiliáni by z té energie měli sexuální otrokyně, které by zabíjeli v těch 25 letech..). Jakože muži sami toto pomalu ale jistě tvoří. Protože mají být upřímní a risknout jak to dopadne = odvaha. Když jsou vypočítavými zbabělci, tak nikoho nic dobrého nečeká (protože jakmile duše odhalí jejich lež, nedá se to odčinit). Proto i když lží můžeme zlepšit náladu, nedoporučuju ve velkém lhát (nebo lhát za účelem zisku/sobeckosti). Asi není dobré jako ve filmu říct každý svůj názor jako "myslím si, že za chvíli určitě zemřeš", protože psychika má vliv na zdraví (takže když někdo zalže "myslím, že budeš v pohodě", někdy se dotyčný fakt díky tomu vyléčí). Jenže lhát "jsi úžasná, budu s tebou celý život" jen proto, aby "přežilo" lidstvo (=aby byli potomci), když muž nic necítí a chce jen sex s co největším počtem žen, rozhodně nebylo chytré rozhodnutí/řešení. Správné je říci o sobě pravdu, a pokud se to ženě nelíbí, tak si najde jiného (a lidský druh nevymře). Pokud by byli všichni muži velice špatní (takže by neexistoval ani jeden muž, který by nemusel lhát kvůli tomu, aby získal ženu/lásku/potomky), podle mě by nebyla žádná škoda, když by lidstvo dál nepokračovalo. Jakože proč pokračovat, jaký by to mělo smysl. Ale vždycky podle mě existuje nějaký normální muž, takže potenciální lháři by měli sami sebe vyřadit z výběru pro dobro všech. Protože když to neudělají, nedopadne to dobře. Do toho se počítá i to, že by muži měli vyjadřovat svoje pocity, když se jim někdo líbí (té dotyčné) a taky svojí partnerce (o tom, že se jim líbí někdo jiný). Jedině s pravdou od mužů (tam, kde je nutné být upřímný) má lidstvo nějakou naději, tak proto to je na nich. Budou trpět (pokud budou upřímní k nepravé ženě), ale lepší je to zkusit a neuspět (mít zlomené srdce a po čase jít dál) než nekonečná nadvláda reptiliánů.. (=výhra zla)
Ano, to zlo maj lidé v sobě a je to špatný charakter (např. někdo řekne "toto je fakt", a když se ho někdo zeptá na vysvětlení..proč si to myslí či logické pozadí proč toto má dávat smysl..on ho obviní "že se přidal ke zlu, když zpochybňuje jasnou..nevysvětlenou/neobjasněnou..pravdu"). Také ghostování, zbabělost, neupřímnost, nesprávné naznačování (=future faking) není úplně ok, ale ženy i simulace umí uděat protitah, aby to nadále neodebíralo energii. Muž má upřímně říct "líbí se mi jen ženy do 20ti let a jsem závislý na ženské energii plus sexu - chci nějaké udělat dítě a později ji vyměním za mladší". Samozřejmě takového žádná nebude chtít, a pokud není bohatý, tak zůstane sám (či bude mít stejně povrchní zlatokopku = budou se k sobě hodit). Ale nezkazí výhru všem lidem, když bude upřímný (=lepší ženy se mu vyhnou, tzn. nebudou trpět jeho lhaním, a tím pádem nebude simulace na nehmotné úrovni podle utrpení duše tvořit tak špatné výsledky..). Vím, že moc lidí nevidí souvislost mezi nekvalitou a lhaním mužů vs. výsledek mučení mužů v tunelech, ale ono to spolu souvisí. Muž může být nekvalitní / jaký chce, ale neměl by ubližovat lhaním / přetvařováním se. To je celé (pak lidstvo nebude navždy pod nadvládou reptiliánů). V opačném případě zbabělých mužů, kteří lžou / přetvařují se / nevyjadřují svoje pocity, to mohlo dopadnout i špatně (pokud by jim byla ponechána svobodná volba..). Nejsem kompletně proti jakékoli manipulaci, lži nebo přetvářce - ale v určitých věcech k sobě musí být lidé upřímní, pokud chtějí jako druh přežít.
Já např. říkám všem na potkání, že chci základní příjem a nechci, aby mi někdo rozkazoval, co mám dělat (pouze pokud je opravdu potřeba pomoct celku, tak mi musí vysvětlit, proč mám tohle udělat, a hned jakmile se situace zlepší, tak mi dát peníze zdarma bez práce = až nebude moje pomoc už potřebná). Protože problémy jsou jen dočasné (když se řeší příčina..). No a potomky chci mít pouze po čase až bude nějakou dobu základní příjem s tím, že pokud někteří muži tedy nyní zvolí ženu/ženy, které chtějí potomky hned, tak prověřuji jejich motivaci (proč neudělali nejdříve základní příjem pro všechny? Jakože zavést základní příjem trvá armádě krátce, tak proč se muži místo spolupráce na změně systému množili s tím, že ta pravá partnerka jim všechno přece vždy odpustí, tak chtěli využít šance na co nejvíc sexu s různými ženami? Jejich jednání nedává moc smysl, a pokud mají špatný charakter a vybrali si tedy nejsnáze manipulovatelnou ženu, tak na vše stejně přijdou všechny ženy - a pak lidští muži prohrajou..). Třeba ale měli dobrý charakter, uvidíme. Proč toto píšu - nechápu, že se někteří muži bojí nadvlády reptiliánů, ale přitom sami k tomuto výsledku přispívají!! Jakože pokaždé, když si muž vybere ženu podle své zmanipulovanosti, vypočítavosti, lehčího řešení - přispívá k tomuto výsledku (celkové prohry lidstva). Nejde mi o to, aby si muž vybral mě, ale aby si vybral pro sebe tu pravou (ať už to je kdokoli). Když mi muž řekne, že našel tu pravou, tak mu to přeju (=nejde mi o to, abych u něj "vyhrála" já). Ale muži tu pravou asi ani nehledají, koukají totiž na svoje peníze, vzhled a věk ženy a jestli daný vztah uznává společnost (to je všechno, podle čeho se rozhodují..). Sami se zotročují a pak se diví, že by mohli vyhrát reptiliáni?? Kdyby muži dali základní příjem pro všechny (měli by to na 1. místě) a až pak by měli svoje sobecké zájmy, tak by se postupně reinkarnovaly na svět všechny duše = takže by se nakonec twinflame našli a život by se vyvíjel konstruktivně. Ale když je potřeba dělat nějaké satanistické lidské oběti, aby mohly nepravé tradiční rodiny fungovat (a lhát si), tak se sem už žádné duše reinkarnovat nebudou, když už nemusí. Jakože bohužel to vypadá tak, že je na tom většina mužů tak špatně, že je k výhře lidstva musí simulace donutit (protože když měli nějakou malou svobodnou volbu rozhodování, tak to vedlo jen k tomu nejhoršímu). Nyní to je sice na mužích, ale žádný muž už (i když o tom asi nikdo neví) nemá svobodnou volbu. Stejně jako nemá svobodnou volbu žádný člověk=nikdo (ani neočkovaný/á muž/žena žijící v přírodě).
Chápu, že většina žen se rozhoduje podle majetku, společenského uznání atd. Ale žena ví nejlépe, co chce a potřebuje (neměla by to rozhodovat jedna žena za jinou ani muž za ženu). Muži mají být upřímní (ať už jsou špatní a nebo dobří) a ukázat, jací jsou (jaké mají hodnoty a že nikoho do ničeho netlačí, a proto nabízejí všem ženám svobodu = základní příjem). Proto by měl muž ukazovat pravdu co cítí / jaký je, a žena si vybere co potřebuje (nikdo se nemusí obávat toho, že by si žena vybrala něco špatného..a pokud by se to náhodou někdy stalo, tak se z toho poučí a příště se bude rozhodovat lépe). Ale některé ženy si myslí, že mohou radit co je správné pro všechny (jakých rozhodovacích hodnot se mají všechny ženy držet), nebo někteří muži si myslí, že mohou radit/rozhodovat za ženy tím, že budou lhát, manipulovat, zatajovat.. Simulace všechno ví, takže když by chtěl nějaký twinflame pro ženu to nejlepší, a tak by jí neoslovil, protože si pak podle něj asi najde lepšího a bude mít hezčí budoucnost, tak simulace je nastavená tak, že muž tohle manipulovat nemůže = způsobí tímto rozhodnutím horší budoucnost celku (tedy i té ženě).. Zatímco když by komunikoval a řekl by "myslím si, že jsme spřízněné duše, ale jsem chudý, a tak si myslím, že by sis měla najít raději někoho jiného", tak žena mu řekne svůj názor (jestli ho chce a nebo nechce) = a nic špatného se nestane. V přpadě, že muž neosloví/lže/manipuluje, tak ho zastoupí právě "příjemný" reptilián.. Takhle "hra dobra a zla" ve skutečnosti funguje. Vím, že to někdy někteří muži mysleli s dobrým záměrem, ale mezi lidmi prostě musí být v základních věcech komunikace a upřímnost (jinak toho reptiliáni využijí, umí totiž zaplnit každou sebemenší slabinu). Pak jsou muži na cestě do reinkarnace DUMBs na adrenochrom a ženy do "bezbolestného" sexuálního otroctví s popravou ve 25ti letech - ona toto právě simulace už vyřešila, že se to nemůže stát, ale chtěla jsem mužům vysvětlit, jakým způsobem se tohoto hrůzného výsledku lidští muži nevědomky celou dobu snažili docílit (i když fyzicky bojovali proti zlu, psychicky sami sebe potlačovali + lhali za účelem získání něčeho, a to způsobí hádejte co -> co z toho vznikne / co se z toho vytvoří..). Na fyzické rovině bojovali proti budoucímu cíli zla, který ale sami nevědomě pomáhali vytvářet!! Nebaví mě vysvětlovat jasné jednoduché souvislosti, ale minimálně jednou to zkusit musím (třeba to nějakým mužům dojde, i když od nikoho už nic neočekávám). Proto znovu o tomto tématu psát nebudu, kdo chce, ten si tuto pravdu už uvědomil.
Pozorovala jsem po dobu mnoha let normální/běžné muže, "hodné" muže, "nejlepší" muže, "alfasamce".. A to, jak velké chyby všichni z nich (při možnosti svobodného rozhodování) dělali, bylo neskutečné. Neříkám, že ženy jsou svaté (mají hodně špatných vlastností), ale muži svým jednáním/volbami vyloženě téměř neustále jenom produkovali výhru zla. Sem tam se někdo zachoval dobře, ale to byly jen jednorázové vyjímky (v jiných situacích se běžně snažil docílit výhry zla, ať už si to uvědomoval a nebo se snažil být dobrý a/nebo proti zlu bojovat). Toto jsou bohužel tvrdá fakta, která se dají i dokázat. Doufám, že v budoucnosti bude k dispozici simulační přístroj (např. brýle), které se nasadí na chvilku všem mužům, aby viděli, kam by jejich život vedl na základě jejich tehdejšího charakteru / vývojového stupně (kdyby jim život nepomohl jimi zvolený=vytvořený osud zvrátit, ale měli by naprosto přesné následky). Pak by to podle mě všichni pochopili (o čem teď=tento článek píšu).


https://www.csfd.cz/film/241247-umeni-lhat

Popis z CSFD:
Příběh se odehrává ve světě, kde nikdo není schopen lhát. Lidé často pronášejí otevřené a často kruté poznámky, aniž by pomýšleli na následky. Jednoho dne Mark Billison, neúspěšný scénárista průměrného vzhledu i inteligence, který má ve svých čtyřiceti nelichotivé vyhlídky do budoucna, v sobě odhalí schopnost lhát a zjistí, že nepoctivost s sebou přináší růže. Ve světě, kde je každé slovo považováno za absolutní pravdu, si Mark velmi snadno vylže cestu k bohatství a slávě. Jenže lež se také velmi rychle šíří a Markovi se věci rychle vymknou z rukou - lidé totiž některé z jeho příběhů začnou považovat div ne za evangelia. Celý svět najednou visí na každičkém Markově slově - tedy kromě ženy jeho srdce. Co může Mark udělat, aby ji získal?