Josie a její kočičky je komedie, je to spíš takový "béčkový" film. Je na hraně toho, na co se podívat a na co už ne (takže asi když se člověk hodně moc nudí..).

Ve filmu mě zaujalo pouze to, že je tam přímo odhaleno hodně z hudebního průmyslu (např. podprahová data v hudbě). Sice je to podané "hravou formou" tak, aby lidé toto ovládání v klidu vědomě přijali, ale je tam ukázané skoro vše (kromě mk-ultra u celebrit). Sice si myslím, že kdo podprahová data a jak to chodí v hudebním průmyslu, zná, ten se ve filmu nic nového nedozví, ale může se alespoň podívat na to, že už to (sice "jenom jako" v "parodii") naplno ukázali/odhalili.

Jinak film není moc dobrý a kdyby v něm nebylo ukázané toto, nezaujal by mě. Pokud někdo neví, jak to chodí v hudebním průmyslu, tak ve filmu to není vtip a vlastně všechno, co je tam ukázané, je pravda.

SPOILER
(Já tedy nelituji toho, že jsem se na film podívala, mně to připadalo celé zajímavé - jak na začátku nemilosrdně způsobil havárii letadla, když se zpěvákům něco nezdálo, pak vybral náhodné blbky na ulici, kterým pak nakukal že jsou výjimečné, a nakonec se ukázalo, že ten krutý manager má vlatstně mindráky ze šikany ze školy a že ho využívá mnohem větší organizace, která má dosah i do policie/vlády..)