https://www.csfd.cz/film/979311-vi-o-tobe/prehled/

Tento seriál se zdá být o astrálním cestování, ale podle mě je spíš o zle/zlém člověku. Seriál se mi celkem líbil, je promyšlený, ale! SPOILER: Skončil tak, že zlo jakoby vyhrálo (či prostě neskončilo=pokračovalo dál), a to mi dojem z celého seriálu zkazilo. Jak v nějakém filmu/seriálu nakonci nevyhraje dobro, tak mě to naštve.

Seriál je krátký (má pouze 6 dílů), a tedy to není taková investice času se na něj podívat. Vadí mi, že je to asi první seriál, který se hodně věnuje astrálnímu cetování - a astrální cestování je v něm spojeno se zlem! Dokonce (nechci říkat spoiler) je na konci seriálu jedna dost důležitá věc (která by mohla lidem pokoušejícím se o AC nahnat strach), která se ale v realitě stát nemůže.. SPOILER: Když někdo astrálně cestuje/lucidně sní, tak může vlézt do těla někoho jiného a dívat se na svět jeho očima, ale nemůže vyhodit původní duši pryč tak, že by začal jeho tělo plně ovládat a ta původní duše už by se do něj nemohla vrátit.. (toto podle mě nelze - a to ani když by původní duše zrovna někde astrálně cestovala..)

Takže na jednu stranu je seriál zajímavý, ale na druhou stranu mě zklamal závěr, tato jedna velká nepřesnost, spojení AC se zlem+strachem.. Seriál je od Netflixu (=illuminátská společnost), takže víc divák čekat asi nemůže.. Illumináti si dají svojí propagandu/záměr do filmu/seriálu vždy, takže bych tyto věci prostě přeskočila a nevěnovala jim pozornost. Pokud ale s AC začínáte, nemáte ještě pořádné zkušenosti a trochu se i bojíte, tak zvažte, jestli se na tento seriál (který vám do podvědomí může dát strach z AC), chcete podívat.

Ačkoli je seriál jakoby hl. o AC, tak já bych doporučila se na něj podívat lidem, kteří řeší psychologii Narcistů, protože víc než o AC je to opravdu o narcismu (podle mě). Je tam vykreslená psychologie postavy narcisty a obrazně je tam ukázáno, jak je "jedno zlé vědomí narcisty (postupně) v různých lidech" (toto tam vidím opravdu jen obrazně, ale dá se z toho seriálu vyvodit, že to odkazuje na tuto pravdu o narcistech/narcismu = že zlé vědomí vytlačí původní duši člověka a to jedno falešné vědomí pak ovládá danou osobu/osoby, takže jsou pak "uvnitř" všichni "stejní" ..není k tomu zapotřebí astrální cestování, naopak většina narcistů AC neovládá a ani nevědí, že něco takového existuje .. to je v seriálu zavádějící, i když existují psychopati/narcisti, kteří něco jako AC umí). Možná, že to jedno "cizí" zlé vědomí "všech narcistů" AC ovládá, a seriál tímto podivným spojením vzájemně téměř neslučitelných věcí odkazuje právě na toto. Že by se ale člověk měl bát, že ho "posedne" zlé narcistické vědomí, když bude zkoušet AC, tak to určitě ne. To zlé "narcistické vědomí" "posedne" právě většinou lidi, kteří nejsou duchovně probuzení = kteří AC neumí; a "posedne" je normálně za bílého dne při jejich vědomí (prostě jim nasazuje do hlavy myšlenky, o kterých si lidé, kteří sami sebe moc neznají, myslí, že jsou jejich vlastní). Místo aby člověk cizí vědomí odprejsknul tím, že si řekne "ne, tohle nejsem já" a "běž pryč", tak právě lidi, kteří na nic nadpřirozeného nevěří + mají velké ego, nenapadne, že by nějaká myšlenka nemusela být jejich a mohla by být od nějaké nehmotné entity + kdyby jakože "vnímali" cizí myšlenku, tak by byli přeci "blázni", takže si to kvůli tomuto jejich egu nemůžou ani připustit..
...