Seriál Eternal love je uklidňující, s prvky Zenu, a přesto emotivní. V seriálu jsou pěkné paláce a zahrady, a je doprovázen příjemnou hudbou. U tohoto seriálu se dobře odpočívá, člověk se uklidní. Seriál můžete sledovat na youtube (lze zapnout titulky aj či automatický překlad do čj).

I když jsem tento seriál zařadila mezi "relax" = tzn. bez hlubokého významu, tak v tom určité skryté poselství vidím. Je tam prakticky návod na soustředění a tím pádem i návod na život (jak zůstat ve svém středu). Podle mě to je velice cenný seriál (i když má své mouchy - např. přehnané pití alkoholu nebo čínská mentalita - ale klady seriálu dle mého převažují nad zápory). V době, kdy jsem se na seriál doma dívala a byla jsem zrovna např. v práci, tak když na mě šla nervozita, stačilo mi vzpomenout si na něco z tohoto seriálu a po chviličce jsem byla v klidu (to se mi u žádného jiného filmu/seriálu nestalo).

Zajímavost (obsahuje SPOILER):
V seriálu mě zaujalo to, že pojednává o "vyšším světě" tzv. nesmrtelých, kteří žijí v jiném čase (1 rok na Zemi je 1 den v nesmrtelné říši, přičemž "nesmrtelní" žijí stovky tisíc jejich let). Když někdo porušil zákony v tom vyšším světě, tak ho za trest poslali prožít jeden život obyčejného smrtelníka na Zemi (to byl u nich docela vysoký trest).