Tento dokument popisuje, že se z Twin Flame hnutí v Americe stala sekta (a vynášející MLM "business"). Mám rozečtenou (jsem asi stále někde před půlkou, ale už jsem jí dlouho nečetla, protože mám další věci na práci) jejich knihu, která je většinově fakticky správně. Nikdy bych si ale nekoupila nějaké "twinflame semináře" (to by mě ani nenapadlo). Buď kniha a hlavně život samotný takto funguje (=že existují twinflame) a nebo to nefunguje (tak proč platit za iluzi = vyhazovat peníze). S knihou víceméně souhlasím, ale když jsem četla např. o "mirror excercise", tak já celou knihu beru spíše jako práci na sobě (než jako návod/příslib na nalezení partnera). Proto jsem to ani nijak nehrotila (a zatím ani nedočetla), protože práce na sobě není tak zábavná jako jiné věci (a nalezení partnera jen díky dodržování postupů z knihy fakt neočekávám). Sama totiž vím, jak twinflame funguje, a tato kniha je víc o práci na sobě (která se taky nemá přehánět: viz tato sekta, která říká, že vlastně za všechno, co se komu stalo/stane, si může člověk sám..). Takže já to brala s rezervou a "sekta" mě ani nezasáhla (i když čtu jejich knihu a víceméně s ní i souhlasím, ale jen v rámci práce na sobě).

Jelikož vím, na jakém principu twinflame funguje, tak také vím, že když se vám nedaří najít twinflame a zároveň po partnerovi silně toužíte, no tak si najdete netwinflame! (nic se nemá hrotit) To je způsob, kterým se k twinflame nakonec dopracujete..s nepravým partnerem se totiž vždy po čase stejně rozejdete.. ("mirror excercise" vám twinflame "na sílu" nezajistí, i když nějaká práce na sobě je také vhodná) Takže záleží na každém, co si sám vybere (když nemůže najít twinflame, tak jestli bude žít single nebo s nepravým partnerem..to je každého rozhodnutí, za které si nese následky jen každý sám za sebe ..např. když ne-twinflame partnerovi planým příslibem vždy nakonci zboření těžce/tvrdě vybudovaného vztahu ublíží). Já jsem vždy tvrdila, že poznat, kdo je čí twinflame, musí každý pár sám za sebe (nikdo jiný to nemůže s jistotou říct/určit). Jenže touha po penězích u vůdců kultu očividně převládla, a tak začali určovat lidem twinflame a další nesmysly..

Twin flame je o pocitech (=následování svých pocitů). Jenže jako protipól existuje i "dating market", který vznikl díky rozdělení twinflame (a na kterém se s láskou/energií twinflame obchoduje). Existují metody manipulace, díky kterým se převádí energie původně patřící twinflame (po jejich rozdělení) tomu, kdo boj "vyhraje". V minulosti měli Slované bohyni lásky a krásy Ladu a věřili, že když dodrží nějaké postupy ohledně tradiční rodiny, bohyně jim lásku propůjčí (aby si jí mohli zažít). Takže ta láska vznikla a patřila twin flame, ale ten, kdo byl dobrý = o twinflame cestu se alespoň snažil, ji mohl dočasně "vyzkoušet" (asi aby měl větší/další motivaci se to pak nakonec naučit sám za sebe). Jenže zde operují predátoři (např. reptiliáni), kteří si tu energii berou násilím (útokem), a díky záchovným mechanismům vesmíru se ta energie přelývá i do dating marketu (to jakoby není ani dobře ani špatně). Takže nyní si mohou např. i dva ne-twinflame jedinci stejného pohlaví zažít sexuální přitažlivost (která původně byla jen mezi twinflame) a partnerskou lásku (která byla původně taky jen mezi twinflame). Díky tomu, že existuje zlo, se může stát, že kvůli nějaké misi (=boj proti zlu) se twinflame pár inkarnují oba jako stejné pohlaví. Ale to je VYJÍMKA!! Většinou jsou twin flame opačného pohlaví (např. v 99,9%).

Takže díky tomu, že je energie twinflame zmanipulovaná, lidé cítí největší přitažlivost k někomu, kdo má stejné cíle (např. je také na twinflame semináři) a je povahově nejkompatibilnější (i když to není twinflame = je to jeden z duchovních kamarádů, tzv. spřízněná duše) a nebo naopak k tomu, kdo je nejhezčí/má nejlepší geny/vysokou inteligenci a tak dále (=vyhrál soutěž dating marketu).
Jenže vůdci nyní už sekty to (následování pocitů) vzali do extrému, takže tvrdili, že lidé mají za každou cenu stalkovat jejich "dating market ne-twinflame" (i když dotyčný o vztah s nimi nemá zájem) a nebo naopak následovat pocity k nejkompatibilnějšímu kamarádovi=spřízněné duši (a toho na sílu "přetvořit" do svého twinflame).. Obojí je fakt hnus, stačí se podívat na ten dokument, o kterém tento článek píšu.
Já nikdy neradila (ani neradím) ani jedno z tohoto a místo toho, abych něco někomu radila, se snažím zařídit, aby ne-twinflame sex lidi nikdy neuspokojil (či aby v ideálním případě k sobě ne-twinflame lidi ani nikdy nepocítili sexuální přitažlivost). Ono už to takto funguje (proto když si někdo vezme za ženu ne-twinflame, nikdy není sexem s ní naplněný, a tak si najde milenku - jenže to ho také nenaplní, tak si najde další milenku/milenky - ale stále není naplněn, a tak to zkusí s mladým mužem a dočasně mu to funguje, protože se "zaprodal", aby se z něj stal gay/bi a "za to" zaprodání se dostal dočasně energii, ale pak přestane být naplněn a přechází na tvrdší kalibr..takže buď nakonec úplně zaprodá duši a nebo si někde na této destruktivní cestě uvědomí, že má hledat twinflame).
Ještě v knize Anastasia (Zvonící cedry Ruska) byl popsaný opak této destruktivní cesty (který ale také není úplně správný - pouze to bylo DOČASNĚ nejlepší řešení, a proto to bylo na čas "povoleno" = fungovalo to) a to tzv. tradiční rodina. Ona (dle knihy) zalhala, že ho miluje (i když to nebyla pravda a předpokládám, že to nebyl její twinflame..), a tak se to pak stalo, protože někteří lidé když něco v matrixu předstírají, tak se tím pak stanou (místo aby duše řídila hmotu, v těchto případech to vypadá, jakoby předstírání/lež řídila vše). Založili tradiční rodinu, ve které byl muž naplněný sexem jen jednou za pár let (sex totiž sloužil jen pro přivedení dětí na svět). Pokud to někdo dělá takto (a zároveň je pro celý vesmír DOOPRAVDY POTŘEBNÉ, aby došlo k reinkarnaci duší přímo sem do matrixu - ..pokud to totiž potřebné není, tak ne-twinflame tradiční rodina nebude fungovat nikdy; zatímco twinflame vztah funguje vždy a děti v něm jsou jen když je potřeba, aby se sem inkarnovaly, jinak je ten vztah bezdětný), tak pouze za těchto okolností/podmínek bude tradiční ne-twinflame rodina fungovat (=téměř bez sexu). Když někdo chce sex v tradiční ne-twinflame rodině častěji, už se vydává na tu destruktivní cestu milenek, homosexuality a jak to pokračuje dál (když se nenapraví) - to raději ani nebudu popisovat.. Takže ano, tradiční rodina bez sexu (=sex pouze za účelem přivedení vesmírem určených dětí do DOBRÉHO prostředí) může na čas fungovat, ale na konci časů i toto přestane fungovat. Pokud se jednalo (např. v té tradiční rodině) o twin flame pár, nic se (ani po konci času) nezmění. Ale pokud je tradiční rodina ne-twinflame, tak se buď zaprodají a nebo se rozejdou.

Ono to chvíli trvá, než se energie srovná (takže jak matrix "dojíždí", někomu nepravé vztahy stále fungují). Ale nakonec to tak budou mít všichni bez rozdílu (=stejně, jako to bylo před zavedením matrixu..). Nemáš twinflame? Tak žiješ v celibátu. Máš twinflame? Tak spíš jen s ním (pokud se oba nedohodnete jinak, např. oba twinflame chtějí být od sebe a žít v celibátu nebo oba twinflame chtějí jiného partnera než svého twinflame - to se asi moc často nestává..). Lepší než někoho o něčem přesvědčovat, přehánět to a vznikne z původně dobré věci sekta.., nebo se o něčem dohadovat: Je uvést pravdu do praxe. Takže si každý může žít jak chce (pokud nikomu neubližuje), ale cizí energii twinflame už nikdo nezíská (každý se může jedině sám vypracovat a mít svojí energii twinflame, která je jenom mezi ním a jeho twinflame). Jasné?

Můžete se hádat, jestli je lepší "na sílu" (vůlí) dodržovat nefunkční "tradiční rodinu" nebo následovat svoje (toto je jen příklad..) transexuální pocity a přeoperovávat se na opačné pohlaví.. Ale podle mě je nejlepším řešením praxe, že prostě to falešné přestane "fungovat" (ať už to bylo cokoli). Nemusím o tom s nikým debatovat.
...