Uzemnění je (téměř) to samé, jako chození naboso. Doporučuji zjistit si o uzemňování více (to máte v tom odkazu ..vlevo.. na samostatný článek - pro případy nouze, když kolem sebe nemáte přírodu ani uzemňovací pomůcky, slouží tento návod).

Narazila jsem na článek o prospěšnosti chození naboso. V odkazovaném článku se mimo jiné píše, že:
"Naše tělo, tvořené z většiny vodou a minerály, výborně vodí. Země má samozřejmě elektrický potenciál - a ten, ve formě proudu elektronů (jinak řečeno slaboulinkého stejnosměrného elektrického proudu), přechází do buněk lidského těla, pokud není tělo od "Matičky Země" odděleno gumou, nebo jiným špatně vodivým materiálem."

Z toho vyplývá, že je dobré čas od času chodit bos, a pokud někdo nemá tu možnost (např. žije ve městě = na asfaltu nebo betonu to totiž asi nefunguje), tak si může pořídit přístroj zvaný "zapper". Lepší je určitě chodit bosýma nohama do přírody, protože přístroje dokonalost přírody nenahradí. Jelikož už ale obyčejný/základní zapper doma mám, tak o něm (jako o "náhražce z nouze") napíšu.

Zapper je přístroj, který skrze Vaše tělo (=vodu v těle) posílá slabý stejnosměrný elektrický proud. Dvě elektrody (jedna "plus" a druhá "mínus") se připevní na dvě končetiny a mezi nimi po zapnutí přístroje pak tělem vede elektrický proud. Zapper by měl zahubit všechny nežádoucí bakterie, viry a houby/plísně v krvi (a dalších částech těla). Když zadáte slovo "zapper" do vyhledávače, tak Vám vyjede spousta informací. Já technickým (ani lékařským) věcem moc nerozumím, tak Vám alespoň popíši svou praktickou zkušenost s tímto přístrojem a to nejzajímavější, co jsem se o přístrojích tohoto typu dočetla na internetu (na českých i zahraničních stránkách).

Zapper pracuje na bázi toho, že každý parazit v těle má určitou frekvenci (vysílá ji do okolí), která je jiná, než frekvence lidského těla. Pokud do těla dáme tu samou frekvenci, na které parazit pracuje, která ale bude obrácená proti němu, tak to parazita zahubí. A dále si mnoho lidí myslí, že tzv. "univerzální" frekvence stejnosměrného proudu zahubí všechny vetřelce najednou bez rozlišování jejich konkrétních frekvencí. Proud v zapperu musí být pouze stejnosměrný a musí být obdélníkový/čtvercový. Já jsem si nakonec pořídila "základní" zapper "Zapper Z4eX Extreme", který je proveden podle knihy Huldy Clark, která toto všechno objevila. Tento zapper má tři "univerzální" fekvence: 30KHz, 2.5KHz, 15Hz a měl dobré recenze od zákazníků. Na internetu jsem však našla více vhodných zapperů a plasma generátorů.

"Zappování" probíhá tak, že vezmu dva čtverečky lékařské gázy, na každý kápnu z obou stran trochu vodivého gelu na elektrody, a jeden ten čtvereček připlácnu k zápěstí levé ruky a druhý nad kotník pravé nohy (či pravé ruky a levé nohy). Někam si zapíšu, jestli jsem tento týden zappovala "levou" nebo "pravou" ruku/nohu (to proto, abych mohla příští týden strany prohodit). Přes to připevním takové "popruhy na zápěstí" (abych nemusela držet elektrody), nastavím si časovač/odpočítávací měřič na 7 minut, připnu zapper (zapamatuji si, jestli jsem "plus" dala na ruku nebo na nohu) a zapnu jeden z programů zapperu. Když zazvoní budík s tím, že už uplynulo 7 minut, tak zapper vypnu a nastavím budík na 20 minut (po tento čas je pauza). Po 20ti minutách připnu zapper tak, že pokud bylo "plus" na ruce, dám ho na nohu (a naopak), a zapnu ten samý program opět na 7 minut. Po těchto 7 minutách následuje zase 20 minut pauza, po které zase vyměním "plus" z ruky na nohu (či obráceně) a zapper zapnu (na ten samý program) na posledních 7 minut. Je to tedy 7+20+7+20+7 = 61 minut. Nejčastěji používám program 30KHz, protože to je program prevence, tato frekvence dodá energii, zvyšuje imunitu a tento program je nejpříjemnější. Zapper používám 1x týdně (ve stejný den, ve který dělám prevenci parazitů bylinkami) a celá procedura zabere cca hodinu = prevence je 1 hodina týdně.
(Samozřejmě, že než jsem začala dělat prevenci, tak jsem zappovala 1 týden každý den cca hodinu denně - nejprve dva dny 30KHz, pak dva dny 2.5KHz, pak dva dny 15Hz a poslední den 30KHz = 7 dní, a teprve po této době jsem začala zappovat preventivně už jen 1x za týden 30KHz)

Myslím si, že zapper funguje i na energetické parazity a nedávno se mi stalo, že jsem ho dlouho nepoužila, a když jsem si vzpomněla, že mám udělat prevenci, tak po pouhém jednom zappování jsem byla hodně unavená a doslova jsem odpadla a usnula jsem. Ve snu se mi pak zdálo (toto jsem do snů nenapsala), že každý partner, se kterým jsem nějakou dobu chodila a měla s ním pravidelný sex, ve mě nechal "svojí frekvenci" (byla to spíš taková energetická pole, která byla na různých úrovních jako do sebe vložená vajíčka/matrjošky) a zapper se snažil tyto "parazity" odstranit, a to byl dle snu důvod mého vyčerpání (protože jsem tyto energetické otisky měla po celém těle/přes celé tělo). Dopadlo to tak, že jsem ve snu viděla, že místo, abych v sobě měla několik vajec/polí na několika úrovních (už nevím, jestli ty úrovně byly dle pořadí partnera a nebo dle úrovně vědomí partnera), tak se tato různá energetická pole spojila do jednoho (sice to prostorově moc nedává logiku, když byla na různých úrovních, ale ve snu se asi nějak ohnul prostor). Tím spojením do jednoho energetického pole se mělo stát to, že by se z každého energetického pole vybralo to nejlepší (co by mi mohlo nejlépe posloužit), a to se zakomponovalo do toho jednotného, už obecného, "partnerského energetického pole".

Při zappování je důležité, abyste pili hodně vody (během každodenního zappování se doporučuje pít minimálně 3l čisté vody za den). Toto je podmínka, bez které se do toho raději nepouštějte. A dále jsem pokusem/omylem zjistila, že je vhodné, jakmile přijde po zappování únava, jít ihned spát a neprovádět další zappování do té doby, než si tělo řádně odpočine. A aby si tělo stihlo při každodenním zappování do druhého dne odpočinout, tak se zappováním tedy začněte v období, kdy máte klid na případný odpočinek (při prevenci už by tělo mělo být na zappování zvyklé, ale také raději zappovat např. večer a pak jít spát). Pokud unavení po zappování nejste, tak samozřejmě odpočívat ani přehnaně spát nemusíte, ale pro případ, že byste byli, si na to vyhraďte prostor (čas) a také po nějakou dobu zvýšeně pozorujte své tělo, abyste případnou únavu rychle odhalili.