Zamýšlela jsem se nad tím, proč někteří lidé věří všemu, co jim předhodí média či ten, kdo má zrovna moc:


Když se podíváme na historii cca od roku 0 do roku 1980 (co jsme se učili ve škole), tak v každém období byl někdo, kdo vládnul, a kdo zároveň utlačoval/zabíjel ty, kteří odmítli uvěřit jeho propagandě. Například upalování čarodějnic, křižácké výpravy (kdo se nestal křesťanem, toho zabili) atd. Téměř v každé době bylo něco takového.

Ne že bych věřila tomu, co jsme se učili ve škole, ale budu předpokládat, že nějaké ty styčné historické body (jako např. kdo nezačal ve 2. světové válce hajlovat, mohl být zabit atd.) byly pravdivé. Tedy lidi se reinkarnovali stále na této planetě, a v každé době ty, kdož neuvěřili tamní propagandě, zabili. I když někdo vydržel několik inkarnací nepodléhat vlivu a propagandě mocných, jednoho dne se na to asi vykašlal a řekl si "nechci trpět, a tak budu naoko/doopravdy věřit jakékoli kravině, kterou mi ten, kdo je zrovna u moci (protože to se neustále střídá..), řekne". No a tak vzniklo to, že lidi "přijali" jakékoli náboženství, které bylo zrovna u moci..atd. Někdo byl hrdým komunistou a po změně režimu se z něj stal hrdý kapitalista a tak dále.

Když ti u moci viděli, že lidi už se jim bez odporu podřizují, tak (aby nevypadali jako že jsou zlí..) "povolili uzdu" a řekli "nyní si můžete myslet, co chcete - můžete vyznávat jakoukoli víru, náboženství, mít jakékoli názory, máte dokonce svobodu slova!" = až tak jsme "hodní" a "žijeme ve svobodné zemi". Tedy "(ne)mocní" začali předstírat, že dali lidu svobodu, ale nechali lidem svoje prolhaná média, která vysílají jejich propagandu s tím, že kdyby lidi tomu, co jim "předhazují" k uvěření, nevěřili, tak je začnou zase zabíjet otevřeně do té doby, než se lidi nepodřídí (a takto by to šlo dokola, než by lidi "svobodně" neuvěřili médiím/dobové propagandě).

Proto se někteří lidé nechali očkovat s odůvodněním "kdybych to neudělal dobrovolně, nařídili by to povinně". Dokonce si myslím, že se někteří (podvědomě) obětovali proto, že si mysleli, že když se nenechá naočkovat nějaké "minimální procento" (toto hlásila i média, to o té kolektivní imunitě a procentu proočkovanosti), tak by buď bylo očkování povinné, a pokud by z nějakých důvodů nemohlo být povinné, tak by zvýšili např. záření 5G tak, aby zabilo víc lidí (a pak by řekli, že víc lidí zemřelo na "covid" a jak je tato nemoc zákeřná: "když se nenaočkujete, bude umírat víc a víc lidí.." = to je normální vyhrožování skryté za "studiemi, které vývoj nemoci předpokládají"). Takže média a lidi u moci předstírají, jak jsou hodní, jakou máme svobodu a jak nám pomáhají, ale když si věci uvědomujete ve všech souvislostech, tak víte, že všemu je úplně jinak.

Já si taky myslím, že lidé věřící "vědcům" a "MSM" jsou ovce. Ale zároveň celou dobu vím, proč jsou takoví, jací jsou. Někteří z nich jsou takoví proto, že jsou hloupí / mají nízkou inteligenci a někteří proto, že si jejich duše pamatuje minulé životy a jak dopadli, když se nepodřídili "většinovému názoru". Přesto se většinovému názoru nepodřizuji (výjimečně pouze na oko) a to proto, že neuznávám nátlak ani vydírání (a když na mě jde někdo "po dobrém" a snaží se mě např. přesvědčit logickými argumenty, že vakcína je dobrá, tak mám v 999% vyšší inteligenci než on ..a kdyby byl někdo chytřejší než já, tak nebude věřit lžím=logicky.. a lépe dokážu na základě logiky najít pravdu, takže na mě manipulace přes rozum nefunguje).

Měli by se spíš nad sebou zamyslet ti lidé, kteří chtějí mít moc, proč to chtějí. Velká část z nich proto, že jsou vydíráni/podřídili se někomu mocnějšímu (když je společenský systém zde jako pyramida, tak jenom opravdu málo lidí je na vrcholu a ostatní, byť na velmi vysokých pozicích, jsou stále ještě někomu podřízení). Ale myslím hlavně ty, kteří už nad sebou nikoho nemají.. Možná, že vše ovládají mimozemšťané, a tak neexistuje člověk, který by nebyl podřízený někomu mocnějšímu. Pokud by ale takový člověk existoval, tak proč by chtěl někoho ovládat a proč by chtěl, aby se měl někdo hůř (když se můžou mít všichni dobře)? Možná ze strachu, že když nebude na vrcholu on, tak (jelikož si myslí, že lidi jsou zlí), někdo zotročí jeho. Nebo zažil v minulosti něco špatného a chce "spravedlnost" = aby všichni lidé zažili něco špatného. Ani jedna věc však není svobodná volba (volba ze strachu, z podřízení se někomu nebo z bolesti, že mi někdo v minulosti ublížil, není svobodná). Možná mě ale nenapadly všechny důvody, které někdo může mít, protože nejsem v jeho pozici a hlavně nemám stejnou povahu.

Když jsem byla malá, tak v jeden čas "řádili streptokoci", kteří způsobovali škrábání v krku, chřipku a angínu. Streptokok (Streptococcus) je rod kokovitých grampozitivních bakterií z čeledi Streptococcacae (zdroj: google). Alespoň podle propagandy, která byla tenkrát v místě, kde jsem bydlela. Pár let po sobě jsme chodili několikrát během podzimu a zimy na výtěr z krku (nevím, jestli i z nosu, bylo to dávno a už si to moc nepamatuju), který pak poslali doktoři na prozkoumání, jestli tam ti "zlí" streptokoci jsou a nebo je to "jen obyčejná chřipka". I když nám řekli, že to je streptokok, tak se na věci nic neměnilo (stejně jsme museli chřipku doma vyležet..). Pak po několika letech tato propaganda ustala a už se při chřipce nezkoumalo, jestli to je streptokok nebo není, na výtěry jsme už nechodili a rovnou jsme chřipku doma vyleželi. Jako dítě jsem nemohla rozhodovat o tom, jaké vyšetření mi bude nebo nebude dokror/doktorka dělat. Rodiče totiž věřili doktorům, takže řekli, že cokoli doktor uzná za vhodné, je pro mě dobré (a musím to podstoupit). Vůbec nad tím nepřemýšleli (a i sami se podrobovali všemu, čemu se je doktoři rozhodli vystavit).

Pak se začaly objevovat v metru letáky (když mi bylo asi 10 - mezitím streptokoci zmizeli z veřejného povědomí a jakoby už ani nikdo nevěděl o tom, že se něco takového někdy řešilo..) o tom, že je dobré se nechat očkovat proti borelióze a encefalitidě, kterou způsobují klíšťata. Rodiče mě tedy "jako rizikovou skupinu" (jelikož jsem chodila do přírody a do lesa) ihned poslali na očkování. Já věděla, že to očkování je škodlivé a že to je zlo, ale ani jsem nic neříkala, protože jsem věděla 1000%, že nemám svobodnou vůli, a že by mě tam poslali klidně i násilím, protože jsem dítě a to oni mají za mě zodpovědnost = můžou a musí mi rozkazovat. Asi byl problém v tom, že jsem byla chytřejší než moji rodiče, protože model rodič - dítě předpokládá, že dítě díky tomu, že je malé, nerozumí všem věcem, a rodič za něj vybere lépe, než by si pro sebe vybralo ono samo. Tak tomu možná kdysi v minulosti bylo, ale od té doby, co jsou dospělí lidé zmanipulovaní na ovce viz výše, to neplatí. A proto model rodič - dítě je jedna z dalších manipulací a slouží pouze k zotročení lidí od malého věku.

Příběh o očkování jsem psala proto, že někteří lidé se při očkování mRNA vakcínou zachovali podobně jako já v těch 10ti letech (předpokládali, že stejně jako celý život plní příkazy někoho jiného a nemají na výběr, i když se svět tváří, že na výběr mají, tak vakcína je jednou z těch dalších nařízených věcí = ale ta byla dobrovolná!). Píšu o tom proto, že rodiče mi neřekli "máš svobodnou volbu jestli se necháš očkovat a nebo ne", jinak bych tam samozřejmě nešla. Nyní sice média taky vyloženě neřeknou "máte svobodnou volbu, jestli se necháte očkovat" (i když i to v médiích asi taky někdy zaznělo), ale spíše říkají "doporučujeme, abyste se nechali očkovat" a zároveň "vakcína je dobrovolná" nebo "je to na vás".
Já jsem v dětství věděla, že mě rodiče nechtějí zabít (a pokud by mě chtěl zabít stát, tak bych s tím nic neudělala, protože rodiče by mě na tu vakcínu stejně dotáhli = to bych se ale alespoň bránila). Takže věděla jsem, že rodiče mě nechtějí zabít a stát tou vakcínou proti borelióze a encefalitidě, také ne ("pouze" mi chce ublížit=oslabit mě). mRNA "vakcína" je ale něco jiného a stát už chce lidi zabít! Navíc (aby za to nebyli lidé u moci zodpovědní) dává každému svobodnou volbu, jestli si neznámý toxický koktejl nechá píchnout, a nebo ne. To jsou dvě úplně odlišné situace a neplatí "podřídím se, protože by to stejně nařídili povinně" na situaci, ve které máte na výběr a zároveň ve které už jde o život.. Takže někteří lidé špatně vyhodnotili situaci (že je stát nechce zabít, ale pouze oslabit..nebo někteří si dokonce mysleli, že jim chce pomoct!), a na základě toho učinili špatné rozhodnutí (mně když bylo 10, tak jsem co se týče očkování neměla svobodou volbu, ale DOSPĚLÝ ČLOVĚK se může rozhodovat do té míry, dokud mu to zákon nezakáže, a i kdyby mu to zákon zakazoval, tak on dle hlavní ústavy "listina práv a svobod" nemusí poslouchat zákony, které se ho snaží zavraždit.. Navíc svobodná bytost nemusí poslouchat žádné zákony ani nařízení někoho, kdo mu rozkazuje/kdo se mu snaží rozkazovat - akorát když je např. dítě fyzicky slabší, tak ho dospělý přepere a může mu píchnout nějakou vakcínu, zatímco silný ozbrojený dospělý muž má více šancí, že se ubrání, i když proti velké přesile např. zkorumpované policie se ubránit nemusí, ale aspoň to zkusil = to je pořád lepší než se vzdát bez boje). Takže závěr je jasný, že lidi podléhající médiím, lži a propagandě, jsou ovce, ale někdy k tomu mají i svůj důvod z minulých životů. Přesto by se měli probudit, protože představte si, že někoho v minulém životě zabili kvůli tomu, že se nepodřídil systému, a on se tedy podřídí a nově ho zabijí kvůli tomu, že se podřídil! No není to nespravedlivé? Byl 2x zabit = 2x prohrál. Měl by lépe vážit svoje rozhodnutí (jak se zachovat), aby se prohře vyhnul (když už se tedy rozhodl řídit se dle vnějších okolností - protože to, co bereme jako prohru je pouze naše rozhodnutí: ten, kdo se rozhodl podřídit se, se tak rozhodl "aby neprohrál" = to byl jeho špatný úsudek, protože smrt za pravdu není prohra, je to "pouze" že mu někdo ublížil). Prostě stačí vyhodnotit situaci, a když je nezbytně nutné (a nejlepší řešení) se podřídit, tak se NA OKO (bude uvnitř stále vědět pravdu) podřídí, a když to situace nevyžaduje, tak se nepodřídí. Někdy se na oko podřídí, i když to situace nevyžaduje (pokud mu to přinese úspěch* do budoucna).
* Tím úspěchem do budoucna myslím osvobození celého lidstva aneb zničení moci jakéhokoli jednoho člověka nad jakýmkoli druhým člověkem.