Jelikož jsem sem napsala zážitek o destruktivním ufo, tak bych to chtěla upřesnit.

Na obloze se pohybují 5G satelity (v řadě za sebou letí nebo v řadě za sebou stojí), běžné satelity/družice (létají po jednom nikoli ve skupině, létají rovnoměrnou rychlostí i stále stejnou intenzitou svítí, moc nezatáčí a nemizí) a ufo. To, co popisuji, vypadá všechno stejně (jako hvězdy = tzn. letící svítící kulička. Někdy takto podobně může vypadat i letadlo, ale to má většinou světel víc a i jiných barev + většinou vydává zvuk zanechává za sebou chemtrails nebo contrails. Samozřejmě existují i speciální člověkem vyvinuté letouny (některé vypadají jako ufo, ale to nejsou světelné koule, spíš nějaký stroj..). Pak existují i různé druhy mimozemských létajících strojů, např. černý protáhlý doutník byl někde popsaný ale těch druhů je víc.. Já se však chci v tomto článku zabývat pouze tím, co vypadá jako hvězda, protože to vypadá, že to je tady na Zemi "nejčastější maskování" (jak pro konstruktivní ufo, tak pro destruktivní - vždyť např. i 5G satelity=destruktivní se maskují=vypadají jako hvězdy..aby se toho lidi nebáli a snadněji to na obloze přijali či si toho ani nevšimli a nevěnovali pozornost tomu, že jim něco nad hlavou vysílá nějaké frekvence..). Na hvězdy jsou lidé zvyklí a když jim věda řekne, že na oběžné dráze už delší dobu lítají satelity, které jsou běžným okem viditelné a vypadají jako hvězdy, tak je to ideální způsob, jak "skrýt" loď = tzv. "ufo" tak, že ho můžou lidé vidět, ale nikomu to nebude připadat divné.

Jak tedy tyto druhy věcí na obloze od sebe rozlišit? Stojící hvězdu od stojícího ufa/satelitu (pokud neznáme mapu hvězdné oblohy..) asi málokdo rozliší. Takže musíme počkat, až se něco začne pohybovat. Už se mi stalo, že koukám na nebe, tam stojící hvězdy, nic se nehýbe nějakou dobu, a pak si jedna hvězda z ničeho nic odletí.. Když už něco letí, tak ufo od satelitu poznáme tak, že může nabírat rychlost i prudce zatáčet a dokonce může zmizet (=aktivuje neviditelný mód), i když na obloze nejsou žádné mraky a ufo neodletělo dostatečně daleko na to, aby přirozeně přestalo být vidět.

Dále můžeme zkusit s ufo komunikovat (telepaticky se myšlenkou na něco zeptat). Když bude chtít ufo komunikovat, tak stojící ufo např. zabliká (tzn. docela dost zvýší svojí záři natolik, že to nemůže být hvězda; satelity neblikají a i kdyby to uměly, asi nebudou reagovat na myšlenky nějakého člověka..). Letící ufo se z neviditelného módu přepne do módu hvězdy/satelitu a začne být viditelné. Pomocí telepatické komunikace a vnímané energie (konstruktivní nebo destruktivní), která z ufa vyzařuje, můžeme snadno poznat, jestli se jedná o ufo konstruktivních nebo destruktivních bytostí.

Nebudu tady popisovat zážitky s konstruktivními ufo, ty si může zažít každý svoje, protože toho (nejen v poslední době) na obloze lítá opravdu hodně.. Od určité doby jsem se na obloze setkala jen s konstruktivními ufo, což je dobrá zpráva. Nevím tedy, jestli se ukazují všem, ale maskovací "mód hvězdy/satelitu" mají asi proto, že když jsou v jedné oblasti dva (či více) lidé hledící na oblohu a jeden člověk chce telepaticky komunikovat s ufo, tak se ufo tomuto člověku může ukázat, aniž by se materialistům zhroutil svět, protože ti si myslí, že vidí satelit = dobře vymyšlené.

Pokud se vám ufo neukazuje nebo se komunikace nedaří, tak to může být tím, že s vámi komunikovat nechce (může mít zrovna nějakou důležitou práci/misi a není tu proto, aby komunikovalo s běžnými lidmi) NEBO telepatickou komunikaci neumíte A NEBO na to není vhodná doba (např. když svět ovládali illumináti, tak bylo těžší s ufo komunikovat, protože si ufo muselo dávat pozor, aby se neodhalilo zároveň i jim..protože i kdyby deep state neuměl konstruktivní ufo sestřelit, mohl by se zaměřit na člověka, který umí s ufo komunikovat, a to by pro toho člověka nebylo nic dobrého).

Pokud ale chcete komunikovat s konstruktivními "mimozemšťany" (myslím si, že to jsou lidé, akorát např. z jiných planet), nepotřebujete se kvůli tomu koukat na oblohu a hledat ufo (to je spíš potvrzení pro rozum, že je telepatická komunikace reálná a že si to mysl třeba jenom všechno nevymýšlí..). Takže do začátku pomůže hledat ufo na obloze, ale je to taková berlička, která ke komunikaci není potřeba. Takže kdyby se ufo někdy nemohlo ukazovat na obloze, neznamená to ztrátu komunikace. Jak na komunikaci, na to si musíte přijít sami.

Myslím si, že jenom tady uvnitř Země jsme odříznutí od zbytku Vesmíru a že vesmír je sám o sobě konstruktivní - odříznutých destruktivních zón (tzn. zón, které ovládají zlí mimozemšťané) je velmi málo a Země bude (již to osvobození probíhá) od nadvlády zla osvobozena. Reptiliáni byli vyhnáni/přemístěni na pár neobydlených planet. Co tady ještě zůstalo (co musíme ještě přemoct/dát do harmonie), je destruktivní myšlení některých (např. systémových) lidí a celkově napravit systém a hmotu tady na Zemi tak, aby odpovídala duši.
Svět podle duše je totiž něco úplně jiného, než co tu je; současné uspořádání světa vzniklo proto, že cizí entita (reptiliáni) napadla energii člověka a tvořila z ní nějaké jejich věci (člověku cizí) - tato destruktivní energie tu ještě je (např. ve formě egregorů), ač entity (reptiliáni) už jsou fyzicky pryč. Tak toto musíme ještě dořešit.