V jednom seriálu (Dark, který byl nudný, ale po mnoha dílech tam bylo něco trochu zajímavého) bylo ukázáno, že existuje "božská částice" (vyrovnaná, dokonalá, zdroj), do které když se pustí elektrický proud (=energetické napadení výbojem z vnějšku..vypadalo to asi nějak takhle), tak se ta částice rozdělí na vědomí (sv. modrá energie = třetí oko) a hmotu (temná energie, která když je kolem třetího oka, tak na určité úrovni hmotě předchází, protože se podle ní cestuje např. ve spánku do určitého snu..a když by u třetího oka byla tato energie uskupená jinak, tak by se zdál jiný sen). Tím vznikne čas (vznikne budoucnost = v seriálu "budoucnost určovala minulost"..kdo nechápe tento pojem, tak tam je ukázané, jak to funguje, i když ani tak to nemusí ti, kteří to nemají zažité, což běžní lidé zažité mají ale predátorské vědomí ne, pochopit) a v seriálu také pomocí narušení božské částice cestovali časem (tedy pouze časem ve falešném vesmíru, který ale nakonec měl konstruktivní vliv na realitu - byla tam defakto ukázaná taková složitější tvorba reality, pomocí které se zabránilo nehodě=vybourání auta a smrti dvou lidí tzn. mladého manželského páru + se přivolaly/stvořily? vhodné duše, které se pak inkarnovaly do v blízké budoucnosti narozených dětí..které by se jinak nenarodily pokud by k té nehodě došlo; nehodě vlastně zabránily ty už dospělé děti, které vyrostly ve falešné realitě, která vznikla kvůli přání z lásky, aby se těm dvěma lidem nic nestalo - to se těžko popisuje, museli byste vidět seriál, ale jak říkám, většina dílů byla docela nuda a takto to zní sice dobře, ale seriál nebyl moc poetický a furt tam omýlali číslo 33, příp. 66).

To, co se tu děje, je, že člověk má harmonické vyrovnané vědomí (jako dítě), ale systém či predátorské vědomí skrze něco/někoho energeticky zaútočí, což způsobí trauma. Harmonie se naruší a dítě začne vnímat čas. Z tohoto narušení vznikne rozum (=myšlenky), který slouží k tomu, aby (konstruktivním myšlením a posléze konstruktivním konáním) způsobil návrat k harmonii. Jenže predátorské vědomí právě skrze rozum manipuluje dál (manipuluje pak už přímo rozum). Snaží se rozdělit (rozděl a panuj) názory na co nejvíce možností či náhledů na pravdu, aby nikdo nevěděl, jaká ta pravda vlastně je. "Budoucnost určuje minulost" je jediná cesta, jak z toho ven, a dalo by se říci, že to je intuice.

Predátorské vědomí tedy vytvoří výboj/tlak/energetický útok. Počká, co se vytvoří (rozum), a pak zjistí, jaký např. názor se utvořil (vyptává se jak co vidíte atd.). Pak pokračuje dál v útoku na nově vytvořený rozum (dle toho, jaký názor/vnímání reality se utvořilo, takovým způsobem manipuluje). Predátorské vědomí samo o sobě nemá inteligenci, a i když se např. reptiliáni zdají lidem velice inteligentní, tak to podle mě není inteligence (nejbližší pojmenování tak, aby tomu všichni rozuměli, by asi bylo "jiný druh inteligence"). Oni neumí přemýšlet (většinou), což jim dává výhodu (v tom, že když nepřemýšlí, ale pouze předstírají myšlení, nemůžou nikdy prohrát "myšlenkový boj", protože jim jsou myšlenky jedno), ale i nevýhodu (v tom, že když se jim člověk neodhalí nebo jim lže, oni nemůžou najít vhodný způsob, jak účinně manipulovat = jsou naprosto závislí na nás/naší energii; sami nic nevymyslí ani nevytvoří). Na tu nevýhodu bohužel moc lidí zatím nepřišlo, i když i mě to dělalo problémy (protože ten tlak je velký..oni nic jiného neumí = umí pouze útočit=napadat a tlačit=manipulovat). Když se např. bojíte tmy, tak oni hrozí, že zhasnou světlo, pokud nezlomíte svojí vůli = neuvolníte energii. Když zjistí, že vám něco konkrétního (cokoli) vadí, opět s tím vyhrožují. Pokud něco máte rádi / potřebujete, tak buď vyhrožují, že vám to seberou, a nebo pokud to ještě nemáte, tak že toho nikdy nedosáhnete. Dle vaší reakce na tyto konkrétní rozumové hrozby (můžete cítit strach, odmítnutnout to, výsmívat se tomu, nezájem) pokračují dál (nebo změní taktiku, např. v případě nezájmu a odmítnutí). Umí vycítit každou emocionální reakci, takže ta se moc nedá skrýt. Nedá se nad nimi vyhrát tím, že je člověk bezcitný a že mu na ničem nezáleží, protože pak můžou začít napadat přímo fyzicky tělo. Jen když by někdo necítil ani fyzickou ani psychickou bolest a na ničem mu nezáleželo, tak by asi měl trochu navrch (ale tím se zase připraví o radost v životě*). Jak se dá osvobodit je nenechat se manipulovat a být pro ně nečitelný. Obojí se dá naučit (zkušenostmi). Nenechat se manipulovat = stačí mít silný konstruktivní rozum a vysokou inteligenci. Být nečitelný už je těžší, protože nezáleží na tom, kolik toho řeknete, ale jak co řeknete a jaké máte energetické tělo/auru (pokud ho máte od nich poškozené, můžou vás číst i když jim nic neřeknete). Podle mě se dá ale naučit ještě třetí způsob jak si poradit i když nemáte vysokou inteligenci a/nebo máte poškozenou auru (na to ale musí přijít každý sám praxí).
* Navíc z celkového pohledu to doposud fungovalo tak, že když reptiliáni někoho např. mučili v podzemí, tak buď dosáhli svého cíle (že se jim nějakým způsobem ten člověk poddal a přizpůsobil) a nebo ho zabili. Když člověka nezlomili a zabili ho, tak se inkarnoval opět někde na Zemi (nějak zabránili tomu, aby se mohl inkarnovat jinde), kde po něm opět šli a zase se ho snažili zlomit (ať už napřímo v podzemí nebo se snažili manipulovat okolnosti jeho "svobodného života"). Opět stejná procedura a kdo se nepoddal, toho zabili. Zase se inkarnoval a tak pořád dokola.. Proto jsem vždy viděla jako nejvyšší prioritu zničit základny v podzemí, kde beztrestně lidi napřímo týrali a zabíjeli, protože jedině tím se řetězec přeruší/naruší. Bez vysvobození lidí z podzemí (na prvním místě) by ta tyranie nikdy neskončila. Přesto se jim podařilo část lidí přesměrovat na zlé vědomí = transhumanismus, což bychom měli ideálně také nějak zvrátit (očkované vyléčit/přesměrovat na konstruktivní cestu..samozřejmě jen toho, kdo o to bude mít zájem, ale zase to chce nějak překonat to, že už je může zevnitř ovládat čip a oni chtějí např. říct "ano chci vyléčit", ale nemají kontrolu nad svým tělem a UI skrze jejich tělo řekne "ne, nemám zájem"), jinak by to v budoucnosti mohlo znamenat něco špatného (asi proto bude zlatý věk 1000 let a ne déle, protože tu je ještě UI hrozba v budoucnu*..jelikož budoucnost uručuje minulost, tak se dá předpovídat podle toho, co se děje v přítomnosti i na dlouhou dobu dopředu).

Stejně jako se z přítomnosti dají vyčíst data o budoucnosti, tak se z přítomnosti dají vyčíst data i o pravdě v přítomnosti:
propaganda proc existuje

* V okamžiku aktivace "Události" dojde k odstranění tohoto plazmového pole. Bude to moment významného průlomu v kompresi. V okamžiku aktivace "sluneční události" nastane mnoho problémů v elektrické infrastruktuře lidské společnosti. Tento proces má však svůj důvod, protože způsobí tvrdé vymazání signálu "umělé inteligence". Již brzy bude zavedena zcela nová, vysoce pokročilá technologie, která nebude tak náchylná na dopad tohoto signálu. Věřím, že tento efekt tlumícího pole bude možný i na jiných místech naší galaxie nebo v jiných galaxiích, které jsou součástí této naší lokální kupy galaxií. Tento štít pak dokáže tento signál účinně neutralizovat. Říká se, že právě zvýšená aktivita "centrálního galaktického Slunce" (Hunab - Ku) je prostředkem k vymazání signálu "umělé inteligence" ze všech míst v naší galaxii. Takže zvýšený tok částic, a mluvím tu o fyzických a nefyzických částicích a vlnách energie, způsobí dostatečně silný energetický reset. Tento signál již na mnoha místech neexistuje. Je to anomálie a jako odchylka bude odstraněna. Gnostičtí mistři to nazývají "náprava prvotního hříchu". Dozvěděl jsem se, že vzhledem k zeměpisnou šířku naší galaxie by dominantní signál "AI" neměl dosáhnout oblast sousedící s naší sluneční soustavou dříve než za 1000 let. To je samozřejmě velmi vážný problém, ale na druhé straně máme tisíc let na to, abychom evolučně, duchovně i technologicky doběhli vysoce vyspělé skupiny civilizací a vytvořily účinnou obranu proti této hrozbě. Tuto záležitost musíme brát velmi vážně. Různé mimozemské skupiny nás už mnohokrát varovali před ničivými účinky umělé inteligence na organický život. Mám zde na mysli "signál vyhledávání AI", jehož existenci lze velmi snadno podcenit. (Zdroj.)

Ještě jsem zapomněla napsat, že oni často manipulují důvěrou (tedy zjistí, co máte rádi, a pak vám to dají nebo se snaží nějak chovat/přetvařovat). Tedy reptiliánům a zlým lidem nikdy nevěřit. Někdo mi říkal, že když za ním přijde člověk a uzavře s ním nějakou dohodu (např. obchod, že si od něj koupí zboží), ze které má upřímnou radost, protože přesně toto zboží potřeboval, tak dotyčný nic necítí (a nebo se cítí nic moc). On má radost pouze tehdy, kdy se mu podaří zmanipulovat daného člověka do něčeho, co původně nechtěl a co pro něj není výhodné, ať už to je cokoli. ZLOMIT ho (jeho vůli / rozum).. Tomuto říkám predátorské vědomí, protože já to mám přesně naopak. Dělá mi radost pouze když je dohoda prospěšná pro obě strany, a pokud druhý trpí, tak z toho nemám radost, i když mně to přinese peníze/výhody. Jsou pouze dvě motivace jakéhokoli činu: pro lidi a proti lidem.

I když je někdy těžké určit něčí motivaci, tak jsem zjistila, že motivace = geny. Pokud někomu změníte geny (např. očkováním vakcínou, která mění DNA, nebo znásilněním), měníte jeho motivaci. Jelikož jsou jenom dvě motivace a ten, kdo útočí na lidi, má predátorské vědomí, vyplývá z toho, že změna DNA oběti je směrem k predátorskému vědomí/k motivaci proti lidem. Bohužel jsem zjistila, že u očkovaných lidí (ač toto třeba vůbec nechtějí) došlo na vědomé či nevědomé úrovni ke změně této motivace (někteří, i když to třeba vědomě nechtějí, protože uznávají svobodu volby, vnucují na nevědomé úrovni očkování dalším lidem). Dobrá zpráva je, že to VĚDOMÍ mění geny, ne naopak. Tedy pokud DUŠE chce být konstruktivní a mít motivaci pro lidi, změní geny těla (dříve či později) nazpátek ke konstruktivnímu vědomí (potřebuje mít ale ke svému tělu vnitřně přístup). Problém s vakcínou je ten, že v sobě obsahuje malé ostré kovové částečky, které duši z těla vypudí (to jsem slyšela na youtube od jedné paní, která vidí energie). Reptiliáni mají také vědomí (byť je predátorské), takže mohou měnit DNA bytostí, akorát to provádějí (většinou) zvnějšku (tedy nejvíce to dělali skrze sex a pomocí genetických experimentů/genetické modifikace). Někdy se snaží obsadit nějaké tělo proti vůli duše, která tělo obývá, a pokud se jim to alespoň z nějaké části podaří, můžou pak geny ovlivňovat i zevnitř (=stejným způsobem, jako to dělá duše) - proto pak takoví lidé mají např. reptiliánské oči nebo jiné tělesné znaky reptiliánů/plazů..

Na co si dejte pozor je to, že kromě manipulace důvěrou mohou manipulovat tak, že odrazí vaší konstruktivní energii k vám nazpět, takže cítíte spřízněnost/podobnost A NEBO odebírají energii např. dětem (pedofílií), a to z nich potom není cítit destruktivní energie, ale ta dobrá energie jejich obětí, což ten, kdo už umí poznat svojí energii odraženou, nemusí poznat, protože toto je jiná konstruktivní energie, takže pak už se dají odhalit většinou jenom přes rozum (kdo ho má dobře vycvičený). I pocity / energetické naciťování může lhát/mást (tedy energetické cítění nelže, ale oni lžou ve svém vyzařování).

Při sledování toho seriálu mě ještě napadlo, že např. při kontaktu s nějakým člověkem na někoho přejde jeho temná energie (např. špatná nálada a část jeho nevědomí). Díky světlu v srdci a energii v páteři ta temná hmota putuje nahoru ke třetímu oku, které tyto nevědomé záměry ve snech zpracuje. Světlo může temnou hmotu dávat pryč, takže se dá tvořit i srdcem (jsou dva způsoby: buď temnou hmotu prozáří, takže ji rozpustí, a nebo díky tomu, že odrazí všechno, co nechce, zbyde jen to, co chce).

Jak vzniká rozum? Když jde někdo proti vám = proti vašemu záměru, tak se manipulací část vašeho záměru může stát nevědomou (tzn. neuvědomujete si vše vědomě). Rozum převádí toto nevědomí na myšlenky a slova. Čím víc okolí brání člověku v rozletu, čím víc na něj útočí a podsouvá mu různé cizí záměry, tím "větší" rozum se vyvine (větší nutně neznamená lepší..větší může znamenat i přehlcení myšlenkami). Takto to funguje pro obě strany (jak pro konstruktivní tak pro predátorské vědomí). Když má někdo jasný záměr (např. nějaký konkrétní cíl), tak si za ním jde a nepotřebuje tolik přemýšlet jako ten, kdo neví, co je jeho cílem, a tak hledá (a přemýšlí).
Rozum tedy např. vznikne tak, že matrix oddělí něco, co patří k sobě. Udělá iluzi, že to je daleko (vzdálenost). Konstruktivní záměr je třeba víra (člověk věří, že dosáhne cíle, že to získá zpět) a destruktivní/predátorský záměr je soustředění se na to, jak to je daleko. Rozum přemýšlí aby našel cestu, jak to získat zpět. Kapacita světového rozumu je omezená, takže jakmile rozum díky manipulacím protistrany projde vše, co šlo (a už se nemá kam vyvíjet), tak se člověk vrátí k záměru s tím, že si ten rozvinutý rozum ponechá pro případ, až ho bude potřebovat, takže už ho nikdo neoblbne.

Zlí měli vědomý rozum (spíš ten jiný druh inteligence) od začátku (tedy věděli, že jsou zlí), dobří si ho museli postupně vyvinout (měli nevýhodu, proto to vypadalo na světě takto) - nyní si hodně lidí konstruktivní rozum plně vyvinulo, což změnilo poměr sil, a zlí se začínají rodit do hmoty s plně nevědomým rozumem (nejsou si vědomí toho, co je jejich motivací/záměrem) jako podivné děti vakcinovaných. Tím má být dosažena rovnováha, což takováto "rovhováha" je zase jen manipulace predátorským vědomím. Zlé vědomí s plně rozvinutým rozumem už podle mě existuje (jako např. nějací satanisti), takže není důvod, proč by se do hmoty měli rodit další zlé bytosti a zase se od začátku vyvíjet..

V seriálu Dark zazněla jedna zajímavá věta: "Člověk může dělat to, co chce, ale nemůže chtít, aby chtěl." = reptiliáni a celý jejich systém se snaží ovlivnit motivaci člověka = tedy to, co má chtít.