Dnes před probuzením se mi zdál sen:

Měla jsem noční, takže jsem spala od 6 do 14 hod a někdy před probuzením se mi zdál krátký sen - Biden v budoucnosti (asi v tom lednu 2021) hned poté, co převzal v USA post presidenta*, rozpoutal válku (myslím, že proti Rusku, které se mu zdálo nejvhodnější pro tento účel, ale nebylo pro něj tak důležité proti komu). Cílem této války bylo, aby nepřátelé "jakože svrhli" bomby (ty bomby by tam svrhl sám) na FEMA kempy, ve kterých se zotavovalo spousta zachráněných dětí z podzemí, které by takto hromadně zabil = zničil důkazy. Pak by byl ve světě postupně nastolen NWO s přeživšími otroky - "pandemie" Covid by po naočkování lidí zmizela (nevím, jestli ti přeživší otroci by byli ti očkovaní a nebo ti očkovaní by naopak zemřeli). Každopádně přežít a existovat pouze spolu s illumináty (a s dalšími ..vymytými.. otroky, tzn. bez normálních lidí) je moje noční můra - tady je těžké říct, co je lepší - jestli přežít nebo nepřežít (nevím - na to bych si musela případně ještě názor udělat, kdyby se to stalo = kdyby taková verze reality nastala, což nenastane).

Zčásti jsem tu noční můru v reálném životě už zažila, např. včera před údajnou "výhrou bideta" jsem někde napsala, že fandím Trumpovi a někdo, kdo "vedl" ten chat, se zamyslel, komu dát podporu (tak, aby z toho měl co nevíc peněz = tedy se snažil vcítit do převážné energie všech lidí v chatu plus do nejsilnějšího energetického pole ve světě). Řekl, že trump je blbý (a proč) a tak by ho nepodporoval (tím asi myslel, že by podporoval kohokoli jiného). To (že trump je blbý) jsem hned lehce (na tom samém příkladu) vyvrátila - na to nereagoval, ok. ALE PAK sám ukázal video, ve kterém biden divně sahá na děti, a chvilku jsme se bavili o pedofilii. Ten člověk řekl, že si myslí, že pokud je biden chytrý a dokáže správně vládnout/vést zemi, tak je jedno, že je to pedofil. Tak jsem napsala, že pokud je někdo pedofil ale vůbec nikdy nijak nezneužívá děti (ideálně s nimi neni vůbec v kontaktu), tak bych ho nijak trestně nestíhala, ale že každý pedofil, který zneužívá děti / spolupodílí se na zneužívání dětí např. kupováním dětského porna, patří do vězení (já bych pedofilům přímo zneužívajícím děti dala klidně i trest smrti, ale to je můj osobní názor a to jsem tam nepsala). Na to daný člověk odpověděl, že mu je jedno, s kým biden spí, že ho přeci NEBUDEME OMEZOVAT. Tak jsem napsala, že mně nejde o to, někoho omezovat v jeho sexualitě, ale jde mi o to, že pedofil, který zneužívá děti, OMEZUJE TY DĚTI (=UBLIŽUJE JIM). Proto proti takovému člověku logicky musí společnost zakročit. Tady debata skončila (jelikož vím, že ten člověk se snaží "proslavením se" vydělat peníze, tak říká jednou názor A, podruhé B, pak C..takže jeho názory neberu moc vážně). Píšu o tom proto, že asi nějak takto (jako včera na tom chatu) bych se cítila v té společnosti "přeživších otroků", kteří bučí cokoli, co jim illumináti "nadiktují". Chápu, že to někdo dělá pro peníze/pro přežití, jenom doufám, že člověk při tom "neztratí sám sebe" = že si to uvědomuje (že když už, tak nasadí fasádu pouze před illumináty ale v nitru si jede svoje).

Další, s kým jsem se setkala v této irl noční můře je bývalý, který se mě ptal na názor na covid**. Tak jsem mu to řekla a následně i pomalu logicky vysvětlila. On to napodruhé pochopil a docela souhlasil (s očividnými logickými argumenty se totiž ani moc nedá nesouhlasit), ale objevily se u něj silnější špatné emoce a řekl, že takto by se musel bát, že se illumináti snaží zabít lidi a on v takovém světě (/strachu) žít nechce, a proto dá spíš na oficiální verzi. Říkám mu - ok, je to tvoje volba/věc (já ho docela i chápu, takže ho za to neodsuzuju). Co je ale divné je to, že já bych řekla, že takto je to vyřešené (každý má svůj názor, není se třeba dál o covidu bavit). On ale za mnou začal každý den 2x denně chodit a říkat mi/citovat statistiky úmrtí nebo co se dočetl v MSM (=v médiích hlavního proudu). Mě to nejenže docela nezajímá, ale byl u toho celkem naléhavý/přesvědčivý, jako by mi chtěl vymýt mozek.. To byla noční můra "vymytých otroků" v akci v mém reálném životě. Bývalý to jel docela dlouhou dobu (pár týdnů), pak přestal.
** Tady teď nepíšu úplně celý svůj názor na covid, ale pouze zamyšlení - co kdyby někdo, kdo skrytě ovládá společnost, měl zbraň, kterou by mohl plošně/jednotlivě zabíjet na dálku lidi (přičemž by to vypadalo, že ti lidi umírají na nějakou nemoc). Ten, kdo ovládá společnost, by s tou zbraní začal zabíjet, a jelikož vlastní média, tak by všude rozhlásil, že je tu pandemie a lidi musí dělat to a to (poslouchat příkazy), abychom se té pandemie zbavili. Ten, kdo by nechtěl poslouchat příkazy = illumináty, by byl tou zbraní zabit s tím, že zemřel na nemoc. Jelikož by byla "svoboda slova", tak by illumináti na internetu a přes odposlech v mobilu (jelikož mobil nosí skoro každý furt u sebe a mobil v sobě má zabudovaný mikrofon..) snadno zjistili, kdo má odlišný názor než je ten, který oni chtějí, aby jejich přeživší otroci měli. Tak toho by taky zabili s tím, že zemřel na tu hroznou nemoc. Zamyšlení je - co byste v takovém případě dělali - říkali byste nahlas (a chovali byste se) to, co chtějí illumináti slyšet, s tím, že až postupně vyzabíjejí většinu lidí (illumináti si v tomto příkladu chtějí ponechat jen pár otroků, většinu společnosti chtějí zabít), tak zůstanete spolu s dalšími (buď doopravdy vymytými a nebo předstírajícími pro přežití stejně jako vy) otroky jako sluhové illuminátů s tím, že lidí už bude málo, většina pozůstalých bude doopravdy vymytá, a tak se z toho otroctví už nikdy nedostanete.. (ale přežijete) A nebo byste zkusili nějak bojovat nebo byste se nechali zabít.. (to je pouze zamyšlení, co byste v takové "hypotetické situaci" dělali) Já, jelikož jsem se s illumináty setkala, tak mě už znají, nemusím nic předstírat (stejně by mi to nevěřili).
Ale když by lidi dodržovali příkazy/opatření, tak by najednou čísla klesala (úmrtí na "pandemii"), zatímco když by se lidé začali shlukovat a protestovat, tak by "se určitě nakazili na té demonstraci" a čísla by začala růst.. Neříkám, že to tak je, protože nechci nikoho strašit..


* Ano, napsala jsem president schválně se S, protože u určité skupiny lidí to něco znamená takto napsané (je to dejme tomu označení někoho, kdo se na post prezidenta nehodí). Pokud jste na webu noví a nechápete některé věci, tak to může být tím, že neumím gramatiku nebo překlep (jistě hodně lidí nechápe celé věty/slovní spojení/odstavce/celé články a nedivim se jim, toto byla ale první a poslední věc, kterou jsem vysvětlila, protože píšu pro různé lidi a ten, komu to je určené, to pochopí - pokud jste to nepochopili, tak to znamená pouze to, že to nebylo určené pro vás, ale vyvozovat z toho závěry o mně by bylo zcestné..), ale taky to může být pouze něco, co neznáte.