Zdálo se mi, že přítel koupil nové (levné) kondomy, na kterých byl podivný obrázek nějakého kluka (ten obrázek něco znamenal). Přítel z toho měl radost (asi že byly levné?), já jsem měla taky radost (z toho obrázku, že něco skrytého znamená a myslela jsem si, že to je dobré).

Když jsme se spolu vyspali, tak jsem byla hned těhotná. Pak jsme se spolu vyspali za dva roky zas (až za dva roky a s těmi stejnými kondomy :D) a měla jsem další dítě. Pak jsme se spolu vyspali zase až za rok a zase s kondomem z té stejné krabičky a měla jsem třetí dítě. První dítě byl kluk, druhé dítě byla holka, třetí dítě byl kluk.

Pak jsem si uvědomila, že už budu muset do konce života chodit do práce na plný úvazek, jinak tolik dětí neuživíme. Tak jsem ty děti od mala vedla k tomu, aby začaly vydělávat a přispívaly do rodinného rozpočtu. Ukazovala jsem jim výdělky na internetu (které ale ve většině případů nefungují). Když byly nejstaršímu synovi 4 roky, tak těm pochybným výdělkům na internetu nevěřil a místo toho začal psát knihu o mimozemských civilizacích. Nevěděla jsem, kde se to v něm bere. Pak jsme zjistili, že v jednom pokoji u nás bydlí ještě nějaký pár jako spolubydlící, tak jsem je vyhodila, jelikož když jsou děti starší, každé musí mí svůj pokoj (měli jsme celkem 4 pokoje).

Když jsem se chtěla s přítelem znovu vyspat, tak nechtěl, protože další dítě už neuživí. Šla jsem se tedy inspirovat do nějaké rodiny, kde měli dohromady cca 5 dětí, jak to udělali. Žena nikdy nepracovala, manžel asi podnikal. Měli 2 dospělé dcery, pak jednu 12ctiletou a mimino asi kluka. Žena lichotila muži, že je šikovný a ještě jedno dítě zvládne uživit a on nakonec souhlasil. Jenže se jim narodila dvojčata. Tak museli dát tu 12 letou holku k adopci.

O nějaký čas později jsem v realitě četla článek o klukovi z Ruska, který jako malý začal vykládat, že pochází z Marsu. Další (zajímavější) článek o něm naleznete zde. Zde je video, jak kreslí planety a interview s ním. Sice mi ne vše z toho, co říkal, přišlo úplně reálné, jelikož popisoval sluneční soustavu tak, jako bychom žili na povrchu planety a dále říkal, že lidi na marsu se po katastrofě "přetransformovali" na dýchání CO2, ale ten kluk vypadal stejně (nebo skoro stejně) jako ten můj nejstarší syn ve snu. V realitě mu ale nyní je už 22 let. Říkal, že sem přišel z Marsu na misi varovat lidi na Zemi, aby nevznikla ničivá celosvětová atomová válka, jako tomu bylo kdysi na Marsu (to byl kluk z reality). Ten kluk ze snu pouze psal o mimozemských civilizacích (jaké jsou, jak to u nich funguje) do knihy. Mě to v tom snu zajímalo, chtěla jsem se něco dozvědět, ale nenechal mne nahlédnout do své knihy dokud nebude hotová. Byl zajímavý v tom, že se v malém věku naučil písmenka a pak psal na počítači knihu jako by se nechumelilo o mimozemských civilizacích a říkal myslím, že sem přišel z nějaké mimozemské civilizace splnit úkol. Byl od mala vyspělý a věnoval se převážně té své misi (napsání knihy). Jenom škoda, že jsem si nic z té knihy nepřečetla.

Když teď píšu tento článek, tak už jsem přišla na to, co ten sen znamenal. V tom článku na matrixu totiž ten kluk řekl "Marsovských dětí bude na Zemi každoročně přibývat.", tedy to dítě, které mu bylo hodně podobné, bylo asi taky z Marsu. A ten "obrázek na kondomech, na kterém byl vyobrazen kluk a který něco znamenal" byl asi symbol pro na narození kluka z jiné planety (i když ve snu jsem vnímala, že to je symbol toho, že se mi přihodí něco dobrého, co bych sama nevymyslela a tudíž by mě nenapadlo si to přát). Když si člověk pouze přeje věci, tak se ochuzuje o to, co by se mu mohlo stát dobrého, co by sám nevymyslel.

Další zajímavá věc v tom snu byla, že ten nejstarší syn, u kterého se projevilo jeho poslání, se sám (tím psaním knih) už od malého věku uživil. Pokud by nenásledoval svoje poslání, tak by žil v chudobě. Měl jenom jednu cestu (následovat svoje poslání).

Já mám teorii, že když se narodí dítě (klidně i do chudé rodiny), tak k němu z Vesmíru proudí enrgie, která mu zajistí vše potřebné (peníze, jídlo atd.). Pouze lidé věří tomu, že když nemají peníze, tak nemohou mít děti. Ono to je tak, že když se narodí dítě někomu, kdo na něj nemá peníze, tak ten člověk, který se o dítě stará, po dobu dětství toho dítětě automaticky zbohatne. Ale když tu energii, která k dítěti proudí, někdo cizí (většinou "na vyšším žebříčku v systému") ukradne, tak dítě je chudé a všichni si to odůvodní tím, že "přeci se narodilo do chudé rodiny, proč si takoví lidé vůbec pořizují děti" a tím vlastně společnost omluví tuto krádež. (U toho dítěte v mém snu to bylo jinak proto, že mělo důležitý úkol a kdyby na něj náhodou zapomnělo, tak aby ho i materiální "zisk" vedl za tím, co má dělat.)

Toto je můj názor od té doby, co mi ho řekla jedna kočka (telepaticky). Jednou jsem se totiž kočky bez domova ptala, co se jí stalo, a ona mi řekla svůj příběh: že si jí někdo pořídil, ale někdo zlý jí ukradl energii, která ke každému živému tvorovi, který se narodí (ať už se narodí kamkoli), automaticky proudí, a zajišťuje mu pěkný život (jaký si každý zaslouží, bez ohledu ne to, jak důležité má poslání). Nevěděla jsem, o kom zlém mluví, když mi ta kočka řekla, že zachvíli přijde, jelikož jí ten dotyčný neustále brání v příjmu té energie do jejího života a využívá té energie k tomu, aby si přilepšil ve svém životě (jelikož jemu zase krade energii systém). A já, jelikož jsem tu kočku nakrmila a zeptala jsem se jí, co se jí stalo, jsem energii odklonila zpátky k ní. Ten člověk to prý nevědomě vycítí a přijde. Za chvilku tam opravdu přišel muž-podnikatel, který mi řekl příběh ze svého hlediska (že si tu kočku pořídil jeho zaměstnanec a když odešel z práce, tak mu ji tam nechal, on si kočku ale pořídit nechtěl a tak ji vyhodil, ona se však stále vrací na místo, kde vyrůstala). Jako jsou psi fixovaní na svého pána, tak jsou kočky fixované na místo, kde byly jako malé. Ať už za to mohl kdokoli, tak ta kočka měla právo od Vesmíru na pěkný život (proudí k ní energie), kterou jí systém odebírá a proto je její život horší. Když jsem kočku začala krmit, tak jsem vrátila proud energie směrem k ní a hned se objevil první člověk v systému, který kočce ublížil, a nelíbilo se mu to, že jí krmím. Každý, kdo má život horší, než jaký by si DOOPRAVDY (ne podle reklam či okolí) přál, je okraden. Tuto pravdu vědí zvířata i lidé v Africe, kteří si i přes velkou bídu a nemoci pořizují děti, protože tuší, že každý, kdo se kamkoli narodí, má právo na hezký život a energie by mu to zařídila. Já bych si tedy děti do špatných podmínek nepořídila, i když toto vím, protože tuším, že by jim ji systém ukradl, a nechci "krmit špatný systém".