Už nevím, kdy se mi sen zdál, tak ho dám třeba na rok 2015 (je to možné).

Byla jsem v nějakém snu, pak jsem se probrala do lucidního snu (nachvilku, abych mohla učinit rozhodnutí) a zároveň jsem byla vědomím bez těla. Řekla jsem si, že bych mohla vytvořit seriál, který bude anime (protože jsem ještě žádný neviděla a chtěla jsem se kouknout), a který bude zároveň o mém životě a bude mít v sobě nějaké poselství. Pak se ten sen odehrával myslím zase sám, jak se to vytvořilo, ale pak jsem viděla dvě kreslené postavičky (blonďatou holku s hodně dlouhýma vlasama a kluka s krátkými světle hnědými vlasy, jak se drží za ruce) a věděla jsem, že jsou z toho seriálu a že toto je/bude seriál o mně.

Začala jsem hledat na netu nové anime seriály, ale jednak se v tom moc nevyznám a druhak žádný neodpovídal. Po čtrnácti dnech jsem hledání vzdala a jelikož jsem se chtěla na nějaký anime seriál podívat, tak jsem si řekla, že najdu takový, který mě zaujme a bude se mi líbit, klidně i jiný než z toho snu. (Nenapadlo by mě hledat v minulosti v roce 2002 to, co jsem vytvořila kolem roku 2015.) Tak jsem vybírala ze všech seriálů anime, nic moc mne nezaujalo, až jsem asi za měsíc od té doby, kdy se mi sen zdál, našla seriál Chobits, který mne konečně zaujal (jako asi jediný). Tak jsem se na něj podívala, a zjistila jsem, že to je ta samá (kreslená) holka a ten samý (kreslený) kluk v hlavní roli, jako jsem viděla ve snu. Jenom v realitě má ta holka navíc i robotí "uši" a ten kluk má tmavší a o trochu delší vlasy, jinak jsou ale úplně stejní.

Když jsem se na seriál dívala, tak jsem byla ve změněném stavu vědomí (bez jakékoli pomocné látky). Vnímala jsem tam mnoho poselství. Na tento seriál jsem se dívala i podruhé (také ve změněném stavu vědomí) a stále byl super. Pak jsem ho ukázala svému klukovi, a ten v tom žádné poselství nevnímal. Tak jsem se na to koukla bez změněného stavu vědomí a také už jsem tam skoro nic nevnímala. Přesto si myslím, že to tam je:) Je to můj nejoblíbenější seriál ze všech (na druhém místě je Legenda o Atlantidě, na tu jsem se také dívala dvakrát, jinak se na nic více než jednou nedívám).

Jak se mohlo stát, že jsem něco ve snu jako vědomí "vytvořila" v roce cca 2015, přičemž to vzniklo v roce 2002? Dle toho, jak jsem to vnímala, jsem se vrátila zpátky v čase a vlezla jsem do hlavy těm lidem, kteří dostali nápad udělat tento seriál. Vnukla jsem někomu myšlenku např. "nebylo by dobré napsat seriál o holce, která.." atd. Bohužel to bylo zrychlené, takže už nevím, jak se to přesně stalo, ale nějak takto.