Stejně si myslím, že země je dutá koule (my jsme uvnitř) a venku je dobrý vesmír - archonti ovládají převážně pouze vnitřek této planety a zlí mimozemšťané (např. reptiliáni a šediváci) mají/měli pár dalších planet/hvězd asi někde v souhvězdí Orionu. Nově jim bylo vyhrazeno pár pustých planet někde daleko a tam budou odsunuti (takže Země nebude jejich ani Orion či další hvězdy/planety, kde parazitovali do teď).

Myslím si, že vliv archontů a jejich "matrix" zasahuje trochu i k vnějšímu plášti Země, i když tam jsou lidi svobodní/mnohem svobodnější než uvnitř, tak se archonti snaží udělat obal=matrix kolem celé Země a video výše je pouze symbolické znázornění jejich záměru (předělat celou planetu na matrix). Takže povrch Země je svobodný, ale archonti tam můžou "vystrčit růžky" přes póly a lidé z povrchu proti nim bojují. Archonti svoje sluhy = zednáře učí teorii o duté Zemi (jako že už ten jejich Matrix je hotový) proto, aby se jejich záměr lépe prosazoval (a aby vypadali silnější..kdyby jim řekli, že toto je jenom jedna planeta ze spousty planet ve vesmíru a že ovládli pouze její část=vnitřek, tak by se k nim možná tolik sluhů nepřidalo, protože by je nevnímali jako moc silné..).

Nejsem si jistá, jestli se jim někdy v minulosti doopravdy nepodařilo "odříznout" celou planetu od zbytku vesmíru nějakým obalem (jako si to představují v tom videu), ale nyní už lítají kosmické lodě i do vnitřku země, takže by to mělo být zničené/nefunkční (pokud to někdy vůbec existovalo).

PS. doufám, že jste si všimli podobnosti zednářského "modelu" Země s teorií o duté zemi.. Oni celý svůj "matrix" zabalili do koule, ale ve skutečnosti v tom jejich modelu je vnitřek koule pouze ta horní "polovina" a spodní polovina jejich modelu je vnější obal země (navíc černou hvězdu posunuli a zaměnili s vnějším sluncem, ale to už je asi jedno - nemá smysl se tím jejich modelem moc zabývat). Taky jsem nyní trochu pochopila význam symbolu strom života, což bude asi illuminátský symbol (podobnost s jejich modelem Země, vs. aktivovaná energie kundalini=ta bude tím pádem také zlá a když se aktivuje u lidí uvnitř planety tak to asi ovlivní vnějšek, je totiž značná). Ještě mě napadlo, že kdyby se (velký) archont/archonti zakotvil v černé hvězdě a zároveň svůj zbytek vytáhl přes otvor v jižním pólu a dokola obalil zemi zvnějšku až k severnímu pólu, tak by vznikl "archontský závoj", který by ve zjednodušeném 2D pohledu mohl vypadat trošku tak, jak je to načrtnuté na tom obrázku (až na tu placku/cd=cédéčko Zemi - i když z pohledu archontů, kteří jsou v tom závoji, se pak země takto jevit může). Takže archonti dali zednářům model země ze svého pohledu.
...