V poslední době jsem si myslela, že 2G síť je jakž takž "dobrá", protože když se někomu něco stane, může si přivolat záchranku. 3G síť nic moc, 4G ještě trochu horší (ale taky má své opodstatnění, i když není tak důležité). No a 5G síť už je úplně špatná, protože ničí zdraví a běžný člověk ji nepotřebuje (ano, "někdo" se snaží "vytvořit" potřebu chytrých ledniček a kdoví-čeho..).

Zatím to vypadá, že ten, kdo vymýšlel tyto sítě, to udělal tak, že se spoléhal na iluzi tzv. "vývoje", kdy nejdříve lidem ukázal 2G a její potřebnost/užitečnost, pak 3G, 4G a "logicky" pak všichni očekávají 5G, 6G.. Jelikož do 5G to nebylo nějak extrémně škodlivé (i když 4G je na pomezí..), tak lidi začali těmto sítím "věřit", že jsou neškodné - a když pak přijde zbraň (na vyvolání nemocí, zabíjení či ovládání mysli), která se tváří jako pokračování těchto sítí, tak to málokdo odhalí - docela "chytré". Co je ale u obyčejných lidí "špatně" už dávno je celý koncept víry na vývoj (když téměř všechny myslitelné technologie jsou již dávno vyvinuté, jenom zde se to předkládá lidem postupně..). Dále víra na potřebnost těchto "technologií" a že tento typ technologického vývoje je "obcně dobrý" - určitě existují technologie, které jsou opravdu dobré, ale je to např. 2G?

Člověk má přirozenou schopnost telepatie, ale celý svět je pokrytý sítí, která umožňuje s někým na dálku mluvit pomocí malé krabičky (=mobilní telefon). Když vezmeme v úvahu, že energie se neztrácí, pouze se transformuje, co když je to tak, že lidi nemají=ztratili schopnost telepatie proto, že tato jejich schopnost=energie jim byla odebrána 2G sítí = místo této schopnosti tu je 2G signál, který lidem tuto přirozenou schopnost blokuje a lidé už "musí" využívat mobilní telefony (které může mobilní operátor odposlouchávat a tarify zpoplatnit..). Takže lidi mohli mít něco přirozeně zadarmo a bez špionáže, ale "vybrali si" raději o to přijít, platit za to samé a být při hovorech na dálku s někým kontrolováni/šmírováni. To jsou lidi docela blbí. (tím myslím vyznavače moderních technologií)

Já nemám nic proti technologii, která je vyspělá a zároveň přirozená a není škodlivá (např. životnímu prostředí, lidem..). Nejsem proti technice obecně, dokážu si představit moderní vyspělou technologii, která umí hodně užitečných věcí, a přitom nikoho nezotročuje, nešmíruje, neškodí zdraví (to kdyby někdo namítal, že "bez toho to nejde"..nebo že "musíš něco obětovat abys něco jiného získal"). Energie se sice neztrácí, ale pouze pokud je technika (cokoli jiného) destruktivní, tak musíš něco obětovat, abys něco získal (protože kdyby to s tebou bylo v energetickém souladu, tak ta energie půjde s tebou "po proudu" = nic ti nesebere, jako tomu je u energie, která jde "proti tobě"). Takže tu máme/měli jsme někoho/něco, co bylo proti lidem, a to nám poskytovalo technologii výměnou "za něco" (za naše zotročení/za naší energii..).

Proto jsem nakonec zjistila, že toho je tu špatně tolik, tolik věcí, co nepotřebujeme, že to je skoro všechno (např. 900% všeho co známe je zbytečné nebo přímo škodlivé, podle mého rychlého odhadu střeleného "naslepo"). Co taková prababička, která se dožila vysokého věku, žila celý život na vesnici v domě se zahradou.. Celý život si sama pěstovala a jedla "bio" potraviny = něco, co bylo lidem vzato z jejich zahrádek a lidi přestěhováni do paneláků, aby se jim to mohlo za DRAHÉ peníze prodávat, když dřív to měli zadarmo a teď se ještě k tomu mačkají v malém bytě bez zahrady v betonovém městě.. Ten, kdo obhajuje tento systém nebo tento směr pokroku, vývoje, techniku..je padlý na hlavu. (a nebo v hloubi duše ví, že jsme zotročeni, myslí si, že nepřítel je silnější, a doufá, že když bude zpívat tak, jak "páníček" píská, tak mu to přinese nějaké výhody - toto vše většina lidí s těmito názory dělá nevědomě..)
Takže prababička žila na vesnici, nebyl mobilní signál, ale záchranku za celý život nepotřebovala, protože nebyly civilizační nemoci (když lidi nebyli ve stresu, byli na čerstvém vzduchu a měli bio potraviny zdarma). Dožila se vyššího věku (stejně jako její vrstevníci) než většina lidí v současné době. Tak jakýpak "pokrok", "vývoj"? Jsou vůbec potřební doktoři, policajti, vojáci? Přesně jak je řečeno ve videu..

Co všechno nepotřebujeme? (Asi je toho opravdu hodně, co se ve světě změní.)
...