Nakupte si trvanlivé potraviny, které se nemusí vařit (konzervy, kompoty, balené pečivo s dlouhou trvanlivostí) - pro případ, že by byl blackout a/nebo vypnutí internetu - už o tom píšou i na MSM:
blackout
výpadek internetu
prázdné regály
PŘÍPRAVA DOMÁCNOSTI NA KRIZOVÉ SITUACE
Já si koupila to, co mi chutná, a seřadila jsem si to dle trvanlivosti, takže když se nic nestane, až se bude blížit datum spotřeby, tak to jednoduše postupně sním (nebudu jídlo vyhazovat nebo litovat, že jsem utratila peníze za něco, co bych normálně nejedla).

I další články v MSM (vše z MSM v tomto článku jsem našla na hlavní stránce Seznamu během několika dnů, a když vedl link jinam, tak "source=www.seznam.cz.." na konci linku mažu, aby nebyl tak dlouhý) se mi zdají znepokojivé:
vymírání
ujetý článek
žijeme v matrixu?
vybuchla sopka (moje pozn.: což vypustí hodně CO2)
WHO chystá zákaz krbů a kotlů na dřevo = topení v RD (v kombinaci s článkem výše absolutně nelogické)
MSM přiznávají, že lidé už vědí pravdu o lékařích píchajících "vakcíny", že to jsou vědomí/nevědomí/vymytí masoví vrazi (moje pozn. "konspirátoři" a "extremisti" v MSM překládej jako "utlačovaní vědomí lidé" = většinou to tak je; samozřejmě ne vždy, ale od toho má člověk rozum, aby to dokázal rozlišit)
ale přesto jedou MSM nechutnou propagandu lží dál (nadpis článku, než ho změnili, byl: "I mladí mohou mít postcovid a zemřít, ochrání je očkování, říká lékař")
někteří lidé (vč. toho, kdo napsal tento článek o "evoluci") asi ODHODILI MOZEK (moje pozn. viz "odhazovali nohy i křídla" - hrozná slátanina tento a ostatní MSM články; i když na "použij, nebo zahoď" možná něco bude:)

Celému týdnu vévodil odkaz na tento článek (video), který visel na hlavní stránce déle než je běžné (skoro celý týden), a který byl pojmenovaný nějak jako že "řádí nová syntetická droga krokodýl".
Nová syntetická droga, která je silnější než heroin a velice škodlivá (jelikož do pár měsíců rozežere měkké tkáně a prý je to hrozivý pohled psali lidi v diskusi), je prý hojně dostupná proto, že se vyrábí po domácku z běžně dostupných léků!
Google překladač z čj do aj:
léky = drugs
drogy = drugs
Nakonec jsem vyhledala pár článků mimo seznam a je to horší než co ukázali na seznamu (má to spojitost se zombie):
- maso začne hnít přímo od kosti a odpadává z těla
- z člověka se stane zombie - tělo mu hnije a hnilobný puch je z něj cítit na několik kroků
- je až desetkrát silnější než heroin, a přitom podstatně levnější - jméno dostal podle způsobu, jakým se po aplikaci začne uživateli rozkládat, zelenat a šupinovatět kůže
O tomto podle mě MSM píšou proto, že kdyby se po vakcíně z lidí stávali zombie, tak to můžou svést na novou drogu, kterou prý začalo užívat hodně lidí.. Já o ní nikdy ani neslyšela, některé stránky dokonce uvádějí, že je to fake (že žádná taková droga neexistuje). Ale MSM musí mít nějaký důležitější důvod, proč ukázat lidem pravdu o lécích (jinak by to takhle narovinu nepřiznali). Navíc v nějakém MSM článku psali, že počet uživatelů této drogy se v Rusku blíží milionu/milionům. I kdyby to bylo 1% populace z 100%, tak to musí být hodně přehnané číslo (drog je hodně a kdo z uživatelů drog by chtěl užívat něco takového..pár blbců se možná najde, ale miliony lidí asi ne..MSM jsou fake, ale jednou za čas tam pár dnů chodím, abych odhadovala záměry proč co píšou). Ostatní MSM články výše, které jsem nevysvětlila, si domyslete sami..
Vždy je ale postup podobný: nejprve musí dostat do povědomí lidí něco, co předchází tomu, co by se mohlo stát / co mají naplánováno a na čem pracují, aby se to stalo. Pokud by např. o zombie apokalypse začali psát jen tak z ničeho nic (až ve chvíli, když by se začala dít; bez vysvětlení příčiny), tak by lidi byli v panice "jak to, že se něco takového najednou děje" + by začali zkoumat, co tu zombie apokalypsu vyvolalo. Zatímco když budou psát/vysílat v MSM pár měsíců/let o narůstajícím počtu uživatelů nebezpečné "zombie drogy", tak běžné lidi tolik nepřekvapí objevující se zombie na ulici (nezačnou hromadně panikařit) a řeknou si "no jo, další feťák". Ti, kteří věří MSM, ani nebudou zkoumat, jestli tu zombie apokalypsu nevyvolalo něco jiného než droga, např. vakcína..
Záměry médií zkoumám čas od času delší dobu a dřív se většinou plnily (tzn. média na něco delší dobu postupně po krocích připravovala, co se pak opravdu stalo, ale lidi ve chvíli, kdy se to dělo, už měli svoje rozumové vysvětlení z MSM předhozené, takže většina lidí věřila oficiální verzi). Cca od roku 2012 ale občas média na něco (špatného) připravují a ono se to potom nestane. Taková zpráva pak "vyšumí" / zapadne, a nikdo si toho nevšimne..


Volby 2021 nástěnka


Tak, a teď už mimo MSM:

"Using masks cause bacterial lung infection. They label this as covid-19.
The only people who are getting sick are ones who are using masks and have been vaxxinated. They are walking manufacturers of disease.
"

Covid tábory (smrti) v Austrálii
Skandální odhalení patologů, co obsahují injekce Covid! + tady je první díl
prázdný FAKE příbalový leták u "vakcíny"
Zaměstnanci nemocnic jsou nuceni podepsat Dohodu o mlčenlivosti
Vědci zkoumají budoucnost očkování (GMO rostliny)
ano, to je velice udivující.. (překlad: Je bláznivé, že internet nemůže eliminovat dětskou pornografii, která zapříčiňuje poptávku po obchodování s dětmi, ale umí cenzurovat, blokovat a vymazat všechny tvz. "konspirační teorie" a fakta. Ó, a taky umí sledovat ty, kteří byli v kontaktu s covidem, ale neumí vystopovat ty, kteří kradou a obtěžují děti.)

Armáda pokračuje v záchraně dětí z podzemních tunelů po celém světě

Nezisková organizace, která zachraňuje děti, které byly týrány nebo obchodovány
855-646-5484 http://www.calledtorescue.org/
Můžete anonymně nahlásit obchodované a zneužívané děti
důležitý obrázek - v roce 2011 psali o depopulaci pomocí vakcín v novinách!


obrázek ohl. aktuální situace ovzduší


obrázek ohl. voleb


obrázek ohl. masky Bidena