Někdy kolem této doby jsem dala na web odkaz na článek ohl. škrtání čárových kódů a několik hodin jsem studovala problemtiku čárových kódů (abych zjistila, jestli má smysl čárový kód dle toho postupu škrtat = asi to smysl má).

Když jsem však čárový kód zkoumala, tak jsem zjistila několik zajímavých věcí:
obrázek

Čárový kód (rozklikněte si odkaz = ilustrační obrázek) se skládá ze dvou částí (=DUALITA) oddělených třemi oddělovači (= to jsou ty delší vyčnívající "dvojčárky"). Jako odkaz na "PODSVĚTÍ" tyto tři oddělovače "trčí" směrem dolů. Oddělovače jsou tvořeny kódováním: 101 (dva boční) a 01010 (prostřední). Všechny oddělovače v sobě nepřímo "skrývají" číslo 101 (ač je to v binárním kódu a takto by se to tedy číst nemělo, tak podle mě to tam je, protože jak vzniklo číslo 101? Tak, že někdo vzal číslo 0=vědomí a číslo 1=ego a vědomí do ega z obou stran=dualita uzavřel ..proto je číslo 101 důležitým iluminátským číslem.. ..no a jak vznikl oddělovač? Někdo chtěl použít "plnou čáru", pak "mezeru", a pak zase "plnou čáru" jako oddělovač=chtěl uzavřít mezeru=prázdný prostor do hmoty=plného prostoru). Podle mě oddělovač a číslo 101 vzniklo podobným principem a dokonce oddělovač je "kódován" jako jedna-nula-jedna (=101), ač číslo 101 by v řeči čárového kódu jedniček a nul bylo asi kódováno jinak. Tedy v čárovém kódu je "schováno" jako oddělovač číslo 101, což je jedno z nejdůležitějších/?mistrovských? čísel iluminátů (101 je podle mě důležitější než iluminátsky více známé číslo 33). David Rockefeller byl prý konspiracemi obviňován z umělého prodlužování věku (že si transplantoval orgány druhých lidí), což bylo "(logicky) vyvráceno" tím, že nakonec zemřel (ve věku 101 let). Lidé už ale nevědí, že ilumináti si budou klidně prodlužovat život proto, aby mohli zemřít v tom "správném" věku. V článku se také vyskytují další čísla: "rodu vládl po smrti bratrů 13 let", "S bratrem Nelsonem se zasloužil o vybudování Světového obchodního centra na newyorském Manhattanu, jehož budovy zvané „Dvojčata“ byly zničeny v roce 2001" ..rok 2=dualita, 00=DVĚ mezery, 1=začátek (nového tisíciletí), první, první vládnoucí rod, hmota, ego atd. a byly zničeny budovy, které byly DVĚ a vizuálně připomínaly "oddělovač" v čárovém kódu "101" (=budova ve tvaru "plné čáry", mezera, budova ve tvaru "plné čáry") ..připomínaly oddělovač v čárového kódu až na to, že směřovaly "nahoru", zatímco oddělovač směřuje "dolů". Podle mě 11/9 mělo znamenat rituál ukončení duality a začátek 3. tisíciletí (nevím, jestli zde máme 3. tisíciletí, podle mě se rok 0 počítá jako počátek NWO skrytého a ve třetím tisíciletí chtěli udělat NWO neskrývaně, přičemž konec duality pro ilumináty neznamená jednotu=0, ale vládu ega=1). Číslo 11 je také iluminátské číslo znamenající "hmota,hmota" (=dvojnásobná dualita?) a číslo 9 taky, to znamená Bůh. 11/9 znamená vítězství hmoty nad Bohem. (zápis 9/11 je podle mě konstruktivní)

Číslo 33 je však v oddělovači nepřímo zakódováno také! Vezmeme to ale popořadě. Které číslo v sobě jako jediné obsahuje sekvenci "101"? Je to číslo 6 (v kódování B a C), žádné jiné. Tři oddělovače = 666. Někdy ale, když dáme dvě čísla za sebou, tak může vizuálně vzniknout něco, co čísla jako samostatné jednotky neobsahují (a co čtečka takto nečte). Existují dvě čísla, která když dáme za sebou, tak vznikne vizuálně sekvence "101"? Ano, je to číslo 33 (v kódování B a C). Číslo 666 je satanovo číslo nebo také "znamení šelmy" a čílo 33 je známé iluminátské číslo.
Pokud by někdo nechápal, tak číslo 6 má kódování "0000101"=B a "1010000"=C, což obojí v sobě obsahuje sekvenci "101". Dvě trojky za sebou (=33) mají kódování "01000010100001"=B a "10000101000010"=C, což obojí v sobě obsahuje sekvenci "101". Schválně zkuste najít jiné číslo/kombinaci jiných čísel, jestli budou obsahovat sekvenci "101", já jsem nic dalšího nenašla.

Když hledáme pouze z vizuálního hlediska čar a mezer sekvenci "101" = plná čára jakékoliv velikosti, stejně velká mezera, stejně velká čára ..tak objevíme číslo 1 (v kódování B a C). "0110011"=B a "1100110"=C v sobě obě obsahují "110011" = čáry jsou stejně velké jako mezera uprostřed a z tohoto pohledu by nám vzniklo ve třech oddělovačích číslo 111 (v takovém dvojnásobně "zvětšeném" oddělovači). 666 děleno 6 = 111. Nebo 111 plus 666 = 777 (777 v "tajné" řeči znamená 666). Také číslo 1 ve svém kódování (B a C) obsahuje 2x číslici 11. (Ohl. čárového kódu je lepší než otázku "Která iluminátská čísla čárový kód obsahuje?" si položit otázku "Která iluminátská čísla čárový kód neobsahuje?" - protože jsem zjistila, že čárový kód skrytě obsahuje všechna iluminátská čísla, co znám. ..Možná existují i iluminátská čísla, která neznám, a čárový kód je neobsahuje, a možná obsahuje čárový kód iluminátská čísla všechna.)

Běžný EAN, který je na pokladně skenován, obsahuje 13 čísel (myslím, že se jmenuje EAN-13, dříve: Evropské kódování a od roku 2009 mezinárodní/světové kódování). První číslo je z našeho pohledu vlevo z boku jakoby "oddělené od ostatních" a toto číslo "udává směr" kódování levé části (na která čísla v levé části bude použito kódování A a na která kódování B = tomuto principu ještě nerozumím, a tak jsem ho ve své úvaze vynechala ..vynechala=může tam být také něco "skrytého" a nemusí, nevím). Zbytek čísel je rozdělen do dvou oddílů (to je ta dualita), přičemž v každém "oddílu" je přesně 6 čísel (zase ta šestka, to je ale náhoda). A teď si kódování čárového kódu spojte s něčím zdánlivě nesouvisejícím: na Zemi je prý 13 iluminátských rodin, které ovládají svět (=13 čísel), přičemž první (nejviditelnější) je rodina Rotschildů, která má pod palcem finanční systém (tisk peněz) v USA a tudíž "udává směr" světové ekonomiky/finančního systému (= laickou řečí: tato rodina nastavila, že bez peněz člověk nepřežije). Číslo 12 a číslo 13 jsou obojí iluminátská čísla, ale nevím, co znamenají.

Co se týče kódování A, B a C, tak to je také zajímavé. Prvotní jednotu někdo rozdělil na dvě části=dualita. Levá část čárového kódu z našeho pohledu=pravá část čárového kódu doopravdy je kódována sadou A či B (na střídačku, každé číslo jinak a jak se to bude střídat určuje to první číslo ze 13, nevím podle jakého mechanismu). Pravá strana čárového kódu z našeho pohledu=levá strana čárového kódu doopravdy je kódována vždy celá sadou C. Tedy někdo vzal jednotu, rozdělil ji na dvě části a ty přehodil (co je pravda je lež či dobro je zlo a naopak). Pak tu správnou (o které si všichni myslí, že je nesprávná) stranu znovu rozdělil na dvě různá FALEŠNÁ kódování, přičemž na nesprávnou stranu (o které si všichni myslí, že to je strana správná), dal všude správné kódování. Já si nemůžu pomoct, ale něco mi to připomíná "levice vs. pravice" (obojí v iluminátském extrému špatné) a další. Navíc, když jsem kdysi v Praze cestovala do lehkého astrálu (bez usnutí, při vědomí), tak jsem se dostala do světa, který byl "zrcadlově převrácen" od světa, který jsem běžně vnímala = co bylo vlevo bylo najednou vpravo (například jsem jela metrem, jako asi už po tisíckráté a vím jistě, kterým směrem je která stanice, jenže to bylo obráceně!). Navíc v Praze je úplně jiná realita než ve zbytku republiky. Tedy ČR je rozdělena na dvě části (Praha vs. zbytek ČR) a v Praze je realita zrdcadlově převrácená.. (toto mi trochu připomíná jeden sen, který se mi zdál ..ale v tom snu byla jak Pražská, tak Mimopražská dimenze falešná)

Když se podíváme na čárový kód, tak ten je rozdělen na dvě poloviny, pravá polovina z našeho pohledu (=NESPRÁVNÁ) je kódována sadou C = správné kódování. Zatímco levá polovina z našeho pohledu (=SPRÁVNÁ) je kódována dvěmi různými falešnými sadami A a B. Sada A je totiž opačný obraz sady C (tam, kde jsou v sadě C nuly jsou v sadě A jedničky a naopak) a sada B je zrcadlový obraz sady C. Obojí se vztahuje ke SPRÁVNÉ sadě C, ale obojí je pokřiveno jiným způsobem, obojí je falešné.

Z čárového kódu se můžeme dozvědět systém (reptiliánského) vedení/rozdělování/zrdcadlové prohazování astrálních dimenzí např. nižší vs. vyšší astrál (vs. této hmotné/vědomé dimenze 3D) na tomto světě i způsob, jakým iluminátské rodiny řídí tento svět (když přijde někdo z vesmíru, může si pomocí 13 rodin přečíst "čárový kód" této společnosti). Intuice mi řekla, že toto složité či zvláštní kódování čárových kódů (..a reality?) je pokus o spojení se s jiným vesmírem = s domovským světem reptliánů, který je k tomuto světu ve Zdroji opačný a musí se to nějak složitě nakódovat, aby se to mohlo sloučit.
(PS. nedivila bych se, kdyby opravdu "pole" čárových kódů např. v obchodě=hodně čárových kódů na jednom místě vyzařovalo nějakou specifickou energii/kód, který propojuje právě tyto dva rozdílné světy do "falešné jednoty".)

Z noci na dnešek se mi zdál sen (ten jsem mezi sny nenapsala), že jsem byla v Praze, jela jsem tramvají, vedle mě revizor a já se bála, že mě chytí, jelikož jsem jela načerno. Tak jsem si chtěla raději koupit jízdenku (nebo vystoupit a jít pěšky), protože se mi to vyplatí víc (dát peníze/čas), než prožívat strach, ale nešlo to = byl to takový "antilucidní" sen. Musela jsem jet bez té jízdenky a prožívat strach. To mi po probuzení připomnělo, že čárové kódy v sobě mají zakódované "nucené" prožívání špatných emocí (nucené v uvozovkách, protože když si někdo čárový kód "dobrovolně" koupí.. ..a dobrovolně v uvozovkách, protože když zboží bez čárového kódu neexistuje, tak moc možností není). Naštěstí se dají čárové kódy přeškrtnout a problém je vyřešen.

Zajímavost: Vynálezce čárového kódu se jmenoval George Joseph Laurer = každé z jeho jmen má 6 písmen = 666. Při vytváření čárového kódu prý zprvu nebyly důležité/nehrály roli mezery (čárový kód byl prý původně navržen tak, aby šel přečíst jen na základě snímání plných čar = mezera je důležitá jen jako oddělení plných čar = je důležité, že tam je, ale je jedno, jak je velká).