Pokračuji s odkazy, které jsem na internetu našla v tomto období:

Itálie provedla pitvu mrtvého pacienta s koronavirem, stalo se velké odhalení. Itálie se stala první zemí na světě, která provedla pitvu mrtvého pacienta sCovid-19 a po komplexním vyšetření zjistila, že to není virus, ale velmi velký celosvětový podvod. Lidé skutečně umírají na „zvýšené 5G elektromagnetické záření.“

Lékaři v Itálii porušili zákon Světové zdravotnické organizace (WHO), který neumožňuje pitvy na tělech lidí, kteří při hledání nějakého vědeckého objevu zemřeli na koronavirus. Nelze předpokládat, že smrt není způsobena virem, ale bakterií, což znamená, že tato bakterie vytváří krevní sraženiny v žilách, což způsobuje smrt pacienta.

Itálie virus porazila a uvedla, že „neexistuje nic jiného než intravaskulární koagulace (trombóza) phelia a způsob, jak s ní zacházet, je vyléčit ji.“

Antibiotické protizánětlivé tablety a užívání antikoagulancií (aspirin) to léčí. Což naznačuje, že je možné tuto nemoc vyléčit, připravili tuto senzační zprávu pro svět italští lékaři pitvou mrtvol.

Podle dalších italských vědců nebyly nikdy zapotřebí ventilátory a jednotka intenzivní péče (JIP). Odpovídající protokoly byly nyní vydány v Itálii.

ČÍNA o tom už věděla, ale svou zprávu nikdy nezveřejnila. Příčinou je poškození lidí, kteří mají velmi nízkou imunitu. Toto záření také způsobuje zánět a hypoxii. Ti, kteří se toho stanou oběťmi, by měli užívat ASPIRIN -100mg a Apronix nebo Paracetamol 650mg. Proč…? Protože se ukázalo, že „Covid-19“ způsobuje srážení krve, což způsobuje trombózu. Ohrožení pro mozek, srdce a plíce. Člověk pak těžce dýchá a zemře na dušnost.

Lékaři v Itálii nerespektovali protokol WHO a prováděli pitvy u mrtvol, kteří zemřeli na Covid-19. Lékaři otevřeli paže, nohy a další části těla a po důkladném prozkoumání zjistili, že cévy byly rozšířené a žíly plné trombů, které normálně zabraňují průtoku krve. A také snižuje tok kyslíku do těla, což vede k tomu, že pacient zemře. Poté, co se italské ministerstvo zdravotnictví dozvědělo o tomto výzkumu, okamžitě změnilo léčebný protokol a pozitivním pacientům se podal aspirin 100mg a Empromax.

Výsledkem bylo, že se pacienti začali zotavovat a jejich zdravotní stav se začal zlepšovat. Italské ministerstvo zdravotnictví propouštělo a poslalo domů více než 14 000 pacientů za jediný den.

(Našla jsem zde, ale bohužel je to "jen" komentář bez uvedení zdroje.)


Možná by mohl pomoci tento náramek (usuzuji podle toho, že "odlepuje" v krevním řečišti od sebe kusy sraženin).

Taky mě napadlo (ale to nevím, jestli je pravdivá úvaha), že z úryvku výše asi plyne, že by lidé umírali na "pomalý infarkt"? (to právě nevím, jestli je ta správná úvaha, ale tělo se infarktu může bránit kašlem). Tzn. proto ten kašel (mimo to, že když k člověku jde nesouladná energie, tak zakašle a tím ji "odprejskne pryč" a co je 5G? Neustálá nesouladná energie.)

Jakmile se objevila "britská" mutace Coronaviru "čirou náhodou" ve chvíli, kdy se v Británii začalo očkovat + média v té době předpovídala, že se tato "zákeřná mutace" roznese do okolních států, bylo jasné, že jakmile se začne očkovat v ČR, tak "britská mutace" udeří u nás (dalo se to předpovídat, protože bylo jasné, že illumináti použijí nějakou výmluvu pro zakrytí toho, že vakcína je zdraví škodlivá/ubližuje):






















Zajímavé.






























Lidi hledají záminku (např. v podobě chyb), aby se druhý cítil např. zahanbeně. Já od dětství občas píšu schválně místo "jsem" "sem" a místo "mně" "mě" - protože si tvořím svoje pravidla, ale když jsou nějací hákliví lidé, tak píšu spisovně, abych zbytečně nepřispívala k vytváření emocí. Většinou si lidi totiž myslí, že to já v nich vyvolávám špatné emoce, ale ve skutečnosti to, co v nich vyvolává špatné emoce je program (např. naučený ve škole). Takže je opravdu dobré mít takový přístup, že se člověk těší ze svých chyb (protože "chybami se člověk učí") a pokud dělám chyby schválně, tak přeci proto, že nesouhlasím s tím, aby mi někdo nadiktoval něco, co je tak a nemůže být jinak. Jako lidi máme společný dorozumívací systém (s tím souhlasím), ale ten tu není od toho, abychom do puntíku dodržovali nějaký pravopis a dohadovali se o slůvkách a o chybách, nýbrž tu je proto, abychom pochopili smysl sdělení. Takže tím, že člověk dělá chyby, spolehlivě odhalí někoho, kdo místo čtení smyslu zprávy bude hledat chyby, a takový člověk to buď dělá proto, že vás kvůli něčemu nemá rád a nebo proto, že nesouhlasí s názorem, ale nemá protiargumenty, a tak se snaží alespoň "zesměšnit" autora textu. Něco jiného ale je, když píše někdo tolik chyb, že se to téměř nedá číst a uniká pak i význam zprávy.. NěCo JAko MU_ckTExtIkK teRyseMImOclybI. Číst celý odstavec takového textu, to bych se na to mohla vy.. Jedna věta se dá přelouskat, ale nějaký delší text bych se neobtěžovala číst, když si autor nedal tu práci, aby to napsal čtenářsky přívětivě. Někteří lidé tvrdí, že i sem tam pár pravopisných chyb jim zkazí dojem z celého delšího článku - no tak takovíto lidé v sobě mají silně zakořeněný (školský) systém ..třeba jim pravopis ve škole moc nešel a pak se to k dokonalosti "nadřeli" a nyní jim ty potlačené emoce z minulosti (kdy je to nebavilo atd.) vyvstávají na povrch ve chvíli, kdy vidí někoho, kdo si tímhle neprošel a vůbec si hlavu s nějakým pravopisem neláme..(ve smyslu, že ho to emocionálně netíží=nemá v sobě trauma spojené s pravopisem ani "dokonalý pravopisný program"..že se nemohu vyjádřit s chybou, tzn. že když někde ujede pravopisná chyba, tak už nikdo nemůže brát můj text vážně..atd.).




To s těma rušičkama je pravda - lidi jsou podporováni v tom, aby se zabývali kravinama (různýma, každý něčím trošku jiným a to vytváří chaos). Taky jsem si všimla, že někteří tzv. extraverti v sobě mají pouze silné programy matrixu, které je neustále "nutí" spojovat se s lidmi (=mluvit s nimi), kteří v sobě programy matrixu nemají - toho jsem si všimla tak, že asi 1000x, když jsem se na něco v dobrém soustředila tak, že už jsem měla tu podstatu "problému", kterou jsem rozvíjela do hloubky, tak za mnou někdo přišel, aby mi řekl nějakou naprostou kravinu a vytrhl mě tak z mých úvah (přičemž jsem byla naprosto v pohodě a na něco jsem přicházela) - tak jsem došla na to, že "matrix" si hned všimne, když se někdo nezabývá blbostma a udělá buď energetický útok, nebo člověk dostane hlad/chce se mu na záchod či za nim rovnou nějaký "extravert", který nevydrží být půl hodiny bez "lidského kontaktu" přijde zahájit "small talk". Proto jsem sem dala ten chaotický playlist, protože když toto jednou částí mozku poslouchám, tak se můžu jinak zabývat čím chci a matrix si toho nevšimne, to už mám vyzkoušený. Musí to být ale písničky, které člověk poslouchá i "jen tak", písničky se musí měnit, ideálně různé žánry a scénáře v písničkách, které jakoby člověk "prožívá" (navenek), hodně se tam hodí i hip hop, který něčemu/někomu nadává, protože to prožívám jako nadávání proti matrixu atd. Monotónní písničky se na toto nehodí a pouze "na duchu povznášející" písničky taky ne. Pokud by se člověku ale ty písničky nelíbili, tak by vytvářel jinou energii než když poslouchá něco, co poslouchá běžně=co se mu líbí, takže by si matrix nemyslel, že se zabývá něčím, co ho baví a co patří do kategorie "chléb a hry". Taky jsem psala o generaci Z a to je právě ten příklad "chaosu" a to zase na druhou stranu zamezuje zrealizovat nějaké scénáře, protože ten "myšlenkový chaos" působí obousměrně - je to ochrana illuminátů, ale i ochrana nás, protože se jejich scénáře nemají v takovém myšlenkovém chaosu lidí, kteří se neumí soustředit, takovou "sílu" se manifestovat.


Toto video berte s rezervou, ale dala jsem ho sem hl. kvůli času (ve videu) cca mezi 7-10 min.


Pokračování tohoto článku zde.