"Červen 2020" byl volný slot, takže sem dám pokračování srpna 2021, aneb co jsem kde na internetu našla.


Testy obsahují hyrogel a vakcíny obsahují grafen i hydrogel. Když se smíchá grafen s hydrogelem, vznikne syntetické black goo: viz toto video (říkají to i "msm vědci").

Toto syntetické black goo je magnetické (proto drží magnet na místě vpichu vakcíny i jinde na těle očkovaným lidem či lidem, kteří mají tělo zanesené grafenem). Viz toto video.

A toto syntetické grafen/graphen black goo reaguje na záření mobilních telefonů (2G/4G/5G). Viz toto video (toto už neříkají "msm" vědci, ale na videu to vidíte na vlastní oči).

A je to venku! Šanghajské národní inženýrské výzkumné centrum pro nanotechnologie si nechalo patentovat rekombinantní vakcínu proti koronaviru na bázi nanotechnologií s využitím oxidu grafenu jako nosiče! Údajná konspirace je znovu potvrzena jako realita a odborná studie z roku 2018 varuje před zdravotními hrozbami, pokud nanočástice grafenu proniknou do potravního řetězce a dostanou se do lidského těla! Číňané si technologii grafenových vakcín na bázi rekombinantních virů patentovali jen v Číně, protože v USA a v Evropě již utajené grafenové patenty vlastní vakcinační lobby!


THEY STOPPED TESTING ANIMALS BECAUSE THEY WERE DYING.
Je tam mluvené slovo, které se asi neshoduje s obrazem, ale i tak bych obsahu slov věřila - viz to, co se píše níže..

Vakcína = smrt

Všetci očkovaní ľudia proti Covid-19 zomrú do dvoch rokov.

Laureát Nobelovej ceny (2008) Luc Montagnier potvrdil, že u ľudí, ktorí dostali akúkoľvek formu vakcíny, neexistuje šanca na prežitie. V šokujúcom rozhovore popredný svetový virológ otvorene vyhlásil:

Pre tých, ktorí už boli očkovaní, neexistuje nádej a možná liečba. Musíme byť pripravení na spopolnenie tiel.

Montagnier dospel k záveru, že každý človek, ktorý dostane vakcínu, nakoniec zomrie na zmutované vylepšenie závislé od protilátky, čiže ADEM. (moje pozn. = autoimunitní reakce, která způsobí zápal centrální nervové soustavy)

Stále pribúdajú dôkazy o tom, že injekcie čínskeho vírusu boli navrhnuté tak, aby boli pre mnohých „pomalým“ zabitím, čo znamená, že ich škodlivý vplyv sa prejaví v priebehu času. U niektorých však vedľajšie účinky a smrť prídu okamžite, hovorí vedec.

To všetko by vysvetľovalo šialenú naháňačku očkovať ľudí „warpovou rýchlosťou“ pomocou akejkoľvek ťahovej alebo nátlakovej taktiky potrebnej na dosiahnutie požadovaného cieľa.

(Zdroj.)


První pitva mrtvé osoby očkované proti covid zjistila, že obsahuje hrotové proteiny v každém tělesném orgánu

Vědci z Německa provedli vůbec první posmrtnou studii na světě o mrtvole, která byla před smrtí „očkována“ proti wuhanskému koronaviru (Covid-19). Zjistili, že každý jeden orgán těla nyní zesnulého člověka byl kvůli úderu zamořen spike proteiny.

Asi měsíc před smrtí dostal 86letý muž první dávku vakcíny. Později se nakazil covidem a musel být převezen do nedaleké nemocnice na ošetření.

Už ale bylo příliš pozdě. Mužovo tělo zabily spike proteiny. Podle zpráv muž obdržel „lipidovou nanočásticovou, nukleosidem modifikovanou RNA vakcínu BNT162b2 v dávce 30 µg“.

"Ten den a během následujících 2 týdnů neměl žádné klinické příznaky," píše se v dokumentu o případu, který byl publikován v International Journal of Infectious Diseases .

"18. den byl přijat do nemocnice kvůli zhoršení průjmu." Protože neměl žádné klinické příznaky COVID-19, k izolaci v konkrétním prostředí nedošlo. Laboratorní testování odhalilo hypochromní anémii a zvýšené hladiny kreatininu v séru. Test antigenu a polymerázová řetězová reakce (PCR) na SARS-CoV-2 byly negativní. “

25. dne měl muž konečně pozitivní test na covid. Trvalo celou až do 25. dne, než byl muž konečně otestován „pozitivně“ na faucijskou chřipku. Jen o den později zemřel v nemocnici na selhání ledvin a dýchání způsobené vakcínou.

Výzkumníci později zjistili, že pacientovo celé tělo bylo zaplaveno vysokou zátěží virové RNA, známou také jako spike proteiny vyvolané očkováním. Muž byl očividně zabit úderem.

"Souhrnně výsledky naší případové studie pitvy u pacienta s vakcínou mRNA potvrzují názor, že první dávka očkování proti SARS-CoV-2 již může být navozena, zatímco sterilní imunita není dostatečně vyvinuta," uzavřela studie .

I když bylo zjištěno, že smrtící injekce skutečně spustila imunitní odpověď v těle muže, absolutně nic to nezastavilo šíření viru nebo špičkových proteinů, které způsobily selhání jeho orgánů.

To vše samozřejmě ukazuje, že očkovací látky dělají více škody než užitku - pokud vůbec dělají něco dobrého. Zdá se také, že urychlují šíření čínského viru a souvisejících nemocí.

To je důvod, proč naléháme na naše čtenáře, aby řekli ne experimentálním injekcím drog od vlády. Jednoduše není nutné, aby si kdokoli nechal dát tyto injekce, pokud nemá nějaké přání smrti, v takovém případě jsou k dispozici linky pomoci pro sebevrahy, které by jej přemluvily od toho, aby nechal vzít život Fauciho smrtícími injekcemi.

"Je smutné, že po několika měsících bude pravda odhalena, a pak se ti, kteří si to popíchli, stanou vyvrheli společnosti!" napsal jeden komentátor na Infowars . "Pamatujte, že celá tato falešná očkovací aféra porušuje každý článek Norimberského kodexu, který USA přijaly před desítkami let."

"Na celé této věci je neuvěřitelné, že vynálezci léčiv ani výrobci nenesou odpovědnost za žádné nepříznivé důsledky týkající se jejich vakcín proti Covid-19, protože byly vytvořeny na základě nouzového prohlášení a považovány za imunní vůči jakýmkoli nesrovnalostem, protože jejich záměrem bylo zachránit lidstvo“ poznamenal další a naznačil, že tento formát tlačení smrtelných drog bez odpovědnosti je součástí „nového normálu“.

"Zní povědomě? Zvykej si na to, protože úmysl pokrývá mnoho hříchů.“

Nejnovější zprávy a informace o podvodu s wuhanským koronavirem (Covid-19) najdete na Pandemic.news .

(Zdroj.)


"Přemýšlela jsem, proč se v češtině užívá název očkování. Furt jsem si říkala, co to má společného s očima a pak jsem to pochopila při usínání. Je to oč-kov-ani, okování, kov je to důležité v tom slově. Očkováním se lidé kovuji…" (moje pozn: to platilo hl. dřív u "běžných" vakcín, mRNA vakcína je něco jiného..i když to není ani vakcína, ale genová terapie..)


Propaganda dříve (myslíte si, že dnes to bude jiné?): video si musíte stáhnout do pc (např. přes tuto stránku) a teprve pak přehrát (a bude fungovat)
V USA Nejvyšší soud rozhodl, že očkovaní lidé na celém světě jsou výrobky, patentované zboží, podle práva USA už ne lidé. Prostřednictvím modifikované DNA nebo RNA vakcinace, mRNA vakcinace, osoba přestává být člověkem a stává se VLASTNÍKEM držitele modifikovaného GEN očkovacího patentu, protože má svůj vlastní genom a již není „člověk“ (bez přírodních lidí) „trans-human“, tedy kategorie, která v lidských právech neexistuje. Ztrácí se kvalita fyzické osoby a veškerá související práva. To platí po celém světě a patenty podléhají právu USA. Od roku 2013 jsou všichni lidé očkovaní GM-modifikovanými mRNA legálně trans-lidští a legálně identifikovaní jako trans-lidé a nemají žádná lidská ani jiná práva státu, a to platí celosvětově, protože patenty na technologie GEN-POINT jsou pod jurisdikcí a zákony USA, kde byly registrovány. ZDROJ rozhodnutí US SUPREME COURT PDF ZDE
(Zdroj.)


Vědci se prý "spletli" a až nyní si uvědomili, že spike protein je toxin a jed, a ještě k tomu že se nezdržuje pouze v místě vpichu (jak si prý mysleli, že se bude chovat - moje pozn: cože? Jak si může kdokoli myslet, že se vakcína bude držet pouze v místě vpichu.. Navíc tzv. "vědec"?! Vždyť existují články a studie o tom, jak se rtuť a hliník z těch dřívějších vakcín dostává do mozku, kde se ukládá a způsobuje různé poškození/nemoci. Každý normální člověk i každý tzv. "vědec" ví, že když se něco člověku vstříkne do těla, tak že se to krví roznese do celého těla!!), ale dostává se do celého těla.
Články o tom máte zde a zde.


Nějak jsem čekala na zatknutí Billa Gatese (už min dva měsíce), protože mi přišlo, že až se to stane/až o tom budu číst, tak se vše obrátí k dobrému (a začne se něco dít i "veřejně", MSM atd.). O zatčení jsem před pár dny četla a zakrátko vyšel tento článek. Pamatujete? Domino se zpětným rázem..


Schovejte si pro jistotu svou původní DNA, viz tento článek.


Pokud žijeme v duté Zemi a vědci pozorují "vesmír" uvnitř Země, tak "MSM vědci" konečně přišli na to, že to, co pozorují, je ohraničené.. Bravo! A dokonce by ten vesmír, který pozorují, prý mohl mít tvar "donutu" = uvnitř Země je černá hvězda, takže by tomu to jejich pozorování +- odpovídalo (až na to, že uvnitř duté Země nejsou žádné galaxie..).
Zásadní obrat. Vesmír by mohl být konečný


Můžete se podívat na toto video, ve kterém je v rychlosti shrnuto/ukázáno, jak média předstírala fake pandemii. A pak na toto video, které shrnuje, k čemu ten mediální cirkus měl vést/vedl.. Je to opravdu drsné, když se nad tím člověk zamyslí.
(video na vk.com si asi budete muset pomocí nějakého stahovače, např. vyhledáte "download vk.com", stáhnout do pc a až pak si ho můžete přehrát - alespoň mně to jinak nejde, ale možná když bude mít někdo jiný prohlížeč, tak mu to bude fungovat hned)

Zde je další zajímavé video.
Tady je zase článek, ve kterém vědci údajně našli až teď některé z podzemních tunelů, jejichž stáří odhadují i na 12 000 let (v té době dle oficiální historie byli lidi primitivní - jak by asi tak dokázali postavit tak bytelné tunely?). Věda nemá vysvětlení ani pro pyramidy, a tak si něco prostě vymyslela (tu pohádku s otroky, která se dá vyvrátit matematickým výpočtem). Namísto toho, aby se "vědci" zamýšleli, tak jsou prostě v zaměstnání (a musí akorát vykazovat činnost, mnohdy někomu na přání). Takže přijdou na to, na co jim je dovoleno přijít..

To je ale deštík, co? Takový "přírodní, stejně jako ty požáry.." Taky jsem podobný déšť zažila a to začalo z ničeho nic silně pršet (spíš jako kdyby najednou někdo vylil velký kýbl vody na určitou menší oblast) a do 1-3 min stejně tak z ničeho nic přestalo. Byla jsem v práci a nebyla jsem venku, takže jsem to nemohla pořádně prozkoumat.