Bouře na Jupiteru
Polární záře (fotky)
Sopka tsunami
Okřídlený mikročip
Nové čipy (Zařízení fungující podobně jako náš mozek: 2D čip o tloušťce pouhých tří atomů = to by se schovalo v roztoku vakcíny)
Gravitační vlny (podle mě by mohly být ne z počátku vesmíru, ale z průlomu mimozemšťanů z jiného vesmíru do tohoto vesmíru)
Člověk pochází z hvězd (fosfor)
Simulace vesmíru (pamatujete na teleportaci pomocí micelární sítě ve Star Treku?)
Osobnosti zvířat


Amazon má v podmínkách zombie apokalypsu (pouze pokud máte aplikaci telegram: můžete stáhnout i do pc, jen se musíte ověřit přes mobil = tedy ji mít nejprve v mobilu nebo si od někoho chytrý telefon na chvíli půjčit)

Krátké video o tom, že nanoboti mohou převzít kontrolu nad tělem (pouze pro předplatitele kanálu..)

A zombie už jsou mezi námi (mám na mysli ty přihlížející lidi, někteří už mají vakcínou změněnou motivaci na predátorské vědomí, když si to natáčejí na mobil = asi se jim to líbí..)


V německém parlamentu řekli pravdu. Platí zákony SHAEF z roku 1945.
Putin Puts Facebook on Notice: Stop Promoting Pedophilia or I’ll Crush You
Austrálska vláda zorganizovala masový satanský rituál obetovania detí
AUSTRÁLIE: 2 mrtvé děti poté, co 24 tisíc dětí nahnali na stadion, kde je naočkovali bez přítomnosti rodičů
Bill Gates Hanged at GITMO Ahead of Schedule


Republikánská strana v Lake County právě přijala rezoluci požadující úplný forenzní celostátní audit voleb 3. listopadu 2020 na Floridě a ve všech 50 státech.
https://twitter.com/AnthonySabatini/status/1443018629470113794

Australský soud rozhodl, že povinné očkování porušuje svobodný a informovaný souhlas a proto porušuje zákon.
Australská poslankyně Tanya Davisová předčítá z rozhodnutí, které právě vynesla komise Fair Work Commission a které prohlašuje, že povinné očkování jako podmínka zaměstnání je v rozporu se zákonem. V rozhodnutí se uvádí, že politici prosazující povinné „očkování“ tak nečiní z důvodu ochrany veřejného zdraví.
Toto rozhodnutí může mít účinný dopad na ukončení Covid tyranie v Austrálii a doufejme, že bude prvním právním vítězstvím, které zahájí dominový efekt, jenž ukončí tuto noční můru po celém světě.
Tohle je VELKÉ, patrioti.
https://gab.com/SonOfEnos/posts/107019580287591858


"Řekni kde ty lidi jsou co se asi mohlo stát??? Chybi číšníci sberaci řidiči a další vsude shání lidi znovu kde jsou???? Ale v článku píšou ze očkovací kampaň byla úspěšná
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/britanie-benzin-krize-koronavirus-brexit-energie-obcane.A211002_102932_zahranicni_jhr"

Zaočkovaní masově umírají. Graf OSN to dokazuje. (pouze pro zaregistrované na fb)

obrázek z telegramu


Zdá se, že FDA provedla chytrý trik, při kterém vydala samostatná rozhodnutí pro vakcínu společnosti Pfizer Inc.-BioNTech, která je široce používána v USA, a další rozhodnutí pro podobnou vakcínu německého partnera společnosti Pfizer a vývojáře platformy mRNA, společnosti BioNTech z Mohuče. Schválení FDA získala pouze společnost BioNTech, avšak s podmínkou dokončení série dalších testů na vybraných skupinách včetně kojenců, těhotných žen a mládeže do roku 2027. Americká vakcína, Pfizer-BioNTech Covid-19, získala pouze prodloužení povolení k mimořádnému použití (EUA), nikoli plné schválení!

V poznámce pod čarou v dopise FDA přiznává, že existují dva právně oddělené subjekty a vakcíny – vakcína Covid-19 společnosti Pfizer-BioNTech a vakcína s obchodním názvem Comirnaty společnosti BioNTech GmbH z Mohuče. FDA píše, že „jde o právně odlišné výrobky s určitými rozdíly”. Právně odlišné znamená dvě samostatné vakcíny. Pokud se vám to zdá matoucí, tak to tak má být. Pouze na základě rozhodnutí EUA je společnost Pfizer v současné době zproštěna odpovědnosti za vakcíny. Někteří právníci označují tento trik FDA za klasickou taktiku „návnady a záměny“, tedy formu podvodu založenou na klamání.

Existuje dopis pro společnost Pfizer a dopis pro společnost BioNTech. New York Times a Washington Post to pochopily špatně. Povolení není pro společnost Pfizer. Autorizace je pro BioNTech a bude zahájena až v okamžiku, kdy bude BioNTech výrobek k dispozici.

V roce 2019 společnost Pfizer jmenovala do své správní rady osobu, která se dostala do velkého střetu zájmů. Přijala Scotta Gottlieba, který právě před třemi měsíci odstoupil z funkce šéfa FDA. Pokud to budí zdání obrovského střetu zájmů, je tomu tak. Vedle Gottlieba v představenstvu společnosti Pfizer sedí doktorka Susan Desmond Hellmannová, která do roku 2020 vedla Nadaci Billa a Melindy Gatesových. Nadace Gatesových stojí za všemi klíčovými částmi spěchu s vakcínou proti kovidům a k tomu vlastní akcie společnosti Pfizer.

Další osobou, která spojuje Pfizer a Gatese, je profesorka Holly Janesová, odbornice na biostatistiku v Gatesově rodném Seattlu, v centru pro výzkum rakoviny Freda Huffa. Janesová je rovněž členkou výboru FDA pro vakcíny, a to až do roku 2023. Navíc je pozoruhodné, že ze svého centra v Seattlu, které je rovněž financováno Gatesovou nadací, spoluvytvářela kontroverzní studie mRNA vakcín Pfizer i Moderna pro Fauciho NIAID.

Osoba, která řídí FDA jako „úřadující ředitelka“, je Janet Woodcocková. Nazvat ji podjatou je velmi mírné. Woodcocková byla Bidenovou volbou do čela FDA, ale masivní odpor 28 skupin včetně generálních státních zástupců a občanských skupin ho donutil jmenovat ji jen „zastupující“, k čemuž nebylo zapotřebí schválení Kongresem. Woodcocková byla přímo zodpovědná za schválení smrtelně nebezpečných opioidů Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) navzdory námitkám vlastních vědců a dalších poradců. Před dvěma desetiletími se Woodcocková jako vedoucí odpovědného oddělení FDA zasloužila o schválení silného opioidu Zohydro, přestože vlastní vědecký poradní výbor FDA hlasoval v poměru 11:2 pro to, aby lék nebyl uveden na trh, protože je nebezpečný. Internetový portál Drugs.com píše: „Hydrokodon (Zohydro) může zpomalit nebo zastavit dýchání."

Stojí za zmínku, že od 14. srpna společnost Pfizer nenařizuje očkování jejím vlastním zaměstnancům. Rovněž Bidenův Bílý dům nenařizuje očkování pro své zaměstnance.

Poznámka pod čarou: I když se zdá, že se obsah článku týká problémům v USA, není to tak. Za těch 17 měsíců se již prokázálo, že to co dnes schválí, nebo doporučí americká FDA, nebo CDC, okamžitě přebírá WHO, (Světová zdravotnická organizace) a doporučuje všem členským státům. A pokud ne WHO, tak systémem padajícího hovna to převezme unijní EMA a nařídí uplatňovat ve všech státech EU.

(Zdroj.)

Jane Ruby po schválení řekla, že by ji zajímalo, jaká mRNA ve „vakcínách“ je, resp. jaký spike protein má tělo tvořit, když SARS-Cov2 nebyl ve skutečnosti nikdy izolován!
https://www.redvoicemedia.com/2021/08/fda-approval-illegal-doctor-reveals-pfizer-insert-proves-criminal-regulation-violations/

„Mysleli jsme, že kdy FDA schválila „vakcínu“, že je to prohraná bitva, ale ve skutečnosti je to vítězný tah. Trump zná lidské chování, věděl, co udělají, takže brilantní stratég. Jakmile to FDA schválila, musí se držet předpisů CGMP, to znamená že do dvou týdnů musí potvrdit, co je lahvičkách. Musí poslat lahvičky FDA a dotáhnout do konce etikety.“ (co je obsahem vakcíny + příbalový leták) (…)
„Je to konec farmaceutického průmyslu, jako ho známe.“
Z krátkého videa na anonup z pořadu Ann Vandersteel: https://anonup.com/thread/6453770
Jak víme, ve vakcínách je mimo jiné „tajná Billova ingredience“, toxický oxid grafenu. Vlády/příslušné úřady jsou si toho vědomy, ale samozřejmě to před veřejností tají, aby splnili plán a napíchali do lidí co nejvíc vakcín. Jsem tedy zvědavá, jak se tohle vyvine a jestli Pfizer grafen ve vakcínách přizná nebo bude lhát.


obrázek: fake biden got fake vaccine in fake white house

Jak funguje taková fake injekce? Podívejte se zde.

fake očkování vojtěcha


už je to vidět v běžných MSM veřejně: dívejte se na krk "Alberta Bourlyho, Pfizer Chairman & CEO" začátek cca kolem času 0:40 (video zveřejněno na originálním kanálu NBC News):

nejrelevantnější komentáře pod videem:
- What the F is going on with his neck?! (1000 like)
- Pfizer paid 2.3 billion dollars in 2009 as a criminal fine for bribing doctors. That's all you need to know if you are considering taking this mRNA gene theurapatic
- This is not related to the main topic, but I would like to hear the medical findings from an expert who can give me a medically satisfactory explanation for his neck shrinking and swelling like a frog.
- Reptilian
- He's a lizard mutant
- Anybody else notice his neck move. Ever seen any human do that before? I haven’t. Reptilians people. They walk among us
- Side effects are very very rare. Nobody can share their “rare” experiences because they get banned on social media. I call it BS
- Those side effects are so rare I found my roommate dead on the living room floor days after her 2nd dose. She wasn’t even 30 yet . These people are pure evil.
- What's up with dude's neck? Why anyone trusts these "people" is beyond me
- Finally, a Reptilian caught in 4k
- Yeah, I'm gonna take a vaccine because some dude who's neck does that freaky thing is telling me it's safe. Right, lol
- This guy should be in prison awaiting Nuremberg 2.0.

0:37 - 0:52 Katy Perry imitating a frog…"Moje kamarádka, její sestra pracuje v Moderně v jejich očkovacím výrobním centru. Říká, že všichni dostávají obrovské množství peněz, aby drželi jazyk za zuby o tom, co je ve vakcíně a co to má udělat s očkovaným člověkem. Mluvila o milionech dolarů, které každý z nich dostane a musí podepsat dohodu o mlčenlivosti a další právní dohody.

Takže o tom všem nikdo nikdy mluvit nebude. Stručně řečeno: Jakmile si necháte dát injekci, během několika minut se po celém těle šíří „plastická“, syntetická, mikroskopická struktura a napadá kapiláry. Váže se na nejkřehčí, nejoslabenější vnitřní orgány, které máte. Tam OZAŘUJE ten orgán a celé tělo, 24 hodin denně. Dokud se výrazně nepoškodí.

V důsledku toho někteří lidé se srdečními problémy dostanou myokarditidu nebo infarkt, jiní, s benigními problémy s vaječníky, dostanou rakovinu vaječníků nebo problémy s plícemi, ledvinami, maligní problémy prostaty. Řekla nám, že zavedení této struktury je ZÁMĚRNÉ. Žádná konstrukční chyba, žádná náhoda, ale dělá se to s přesným účelem ozařovat vás, podobně jako plutonium, ale pomaleji, s nemožností to detekovat. To vysvětluje, proč EMF zařízení Geiger zachytává vyšší úroveň radiace u vakcinovaných lidí ve srovnání s těmi, kteří nejsou očkováni. To také vysvětluje, proč vás to ovlivňuje na úrovni elektromagnetického pole, když jste kolem vakcinovaných lidí nebo máte intimní kontakt s nimi, a onemocníte, krvácíte nebo máte migrény a máte „radiační“ příznaky, které nazýváme „shedding“ (vylučování). V podstatě perfektní biologická zbraň. Totéž platí pro všechny ostatní mRNA vakcíny, řekla."

Dohoda o mlčenlivosti v nemocnicích


"Sype se kovídek, video prej ze dneška (1.10.2021) praha 6. Některejm kdyby to sypali z letadla přímo do huby tak stejně řeknou že je to hoax.
Tak se nažerte toho hoaxu:
venku je vrstva magnetického prachu (pouze pro zaregistrované na fb)
Vraj prach zo Sahary XD"
(moje pozn. Pokud je germanium magnetické, tak by to mohlo být i ono)

COVID-19 je způsoben oxidem grafenu
Roušky, které jsou v současné době používány a nabízeny na trhu, obsahují oxid grafenu. Nanočástice oxidu grafenu se nenacházejí jen v rouškách, které byly podle zpráv z médií v minulosti staženy z prodeje, ale jsou obsaženy i ve štětičkách antigenních a PCR testů.
Všechny varianty vakcíny COVID – AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson atd., obsahují také značnou dávku nanočástic oxidu grafenu. Tento závěr vyplývá z analýzy provedené pomocí elektronové mikroskopie a spektroskopie, kromě toho byly k analýze využity další technologie používané různými veřejnými univerzitami v naší zemi.
Vakcína proti chřipce obsahovala nanočástice oxidu grafenu, nové vakcíny proti chřipce a údajně nové nosní vakcíny proti COVIDu, které jsou v přípravě, obsahují také obrovské dávky nanočástic oxidu grafenu. Domníváme se, že oxid grafenu se nacházel již ve vakcínách proti chřipce z roku 2019, byl použit jako adjuvans.

Oxid grafenu je toxin, který vyvolává vznik krevních sraženin. Způsobuje změny imunitního systému tím, že narušuje rovnováhu antioxidantu glutathionu v organismu. Pokud se dávka oxidu grafenu zvýší jakýmkoli způsobem, dojde ke kolapsu imunitního systému a následně k cytokinové bouři.
Oxid grafenu nahromaděný v plicích vyvolává oboustranný zápal plic tím, že se rovnoměrně rozšíří v dýchacích cestách. Oxid grafenu způsobuje kovovou pachuť. Možná vám to teď začíná dávat smysl. Vdechovaný oxid grafenu způsobuje zánět sliznic a tím ztrátu chuti a částečnou nebo úplnou ztrátu čichu.
Oxid grafenu získává uvnitř organismu silné magnetické vlastnosti. Toto vysvětluje magnetický jev, který již zažily miliardy lidí po celém světě poté, co jim byl oxid grafenu různými způsoby podán, mimo jiné i vakcínou.

Stručně řečeno, oxid grafenu je domnělý SARS-CoV-2, údajný nový koronavirus odpovědný za onemocnění zvané COVID-19. Proto nikdy nedošlo k izolaci a očištění nového koronaviru, což přiznává většina zdravotnických institucí nejvyšší úrovně v různých zemích, když se je na to zeptáme. Onemocnění COVID-19 je způsobeno oxidem grafenu, který je do těla vpraven několika způsoby.

Oxid grafenu je extrémně účinný a silný v aerosolech, stejně jako údajný SARS-CoV-2. Jako každý jiný materiál má i oxid grafenu „elektronické absorpční pásmo“. To znamená určitou frekvenci, nad kterou je materiál vybuzený a velmi rychle oxiduje. Tím dochází k rozmnožení toxické látky v těle oproti našim přirozeným antioxidačním zásobám glutathionu a je tím narušena rovnováha v organismu. Přesně toto frekvenční pásmo je vyzařováno v nových šířkách emisního pásma bezdrátové technologie 5G. Proto se rozmisťování antén 5G během pandemie nikdy nezastavilo, ve skutečnosti 5G patří k několika málo službám, které byly udržovány, navíc pod zvláštním dohledem státních bezpečnostních složek.
Během následných zkoušek technologie 5G v různých částech světa se rozvinulo onemocnění COVID-19 kvůli interakci vnějších elektromagnetických polí a oxidu grafenu v tělech lidí. Vzpomeňte si, že všechno začalo ve Wuhanu, což bylo první pilotní město na světě, které na konci listopadu 2019 zkušebně zavedlo technologii 5G. Jaká shoda náhod v prostoru a čase.

Všechny povídačky o luskounech a netopýrech sloužily k odvedení pozornosti. Účel, pro který je oxid grafenu zaváděn do těl lidí, je temnější, než si dovedete představit. Proto je potřeba, abyste měli tyto znalosti a přehodnotili informace, které dostáváte od nejvyšších vládních institucí. Říkají vám nebo vás dokonce nutí, abyste se chránili něčím, co naopak může nemoc vyvolat.
Následující detaily vám pomohou dokonale porozumět zprávám z médií. Hladina glutathionu je extrémně vysoká u dětí. Nemoc tedy nemá téměř žádný dopad na dětskou populaci. Hladina glutathionu po 65 letech věku výrazně klesá. Proto se COVID-19 vyskytuje především u starších lidí. Velmi vysoké hladiny glutathionu mají lidé, kteří intenzivně sportují. Z tohoto důvodu mělo toto onemocnění pouze 0,22% sportovců.

Takže nyní chápete, proč nesčetné studie z praxe ukázaly, že podávání N-acetylcysteinu (který je prekurzorem glutathionu v těle) nebo přímo glutathionu velmi rychle vyléčilo nemoc COVID-19. Princip je jednoduchý, hladiny glutathionu byly zvýšeny, takže se organismus vypořádal s toxickým oxidem grafenu.
La Quinta Columna zde odhalila otevřený bio-teroristický útok státu, nebo přinejmenším spoluúčast vlád na bio-terorismu, který je prováděn na celosvětové populaci a představuje zločin proti lidskosti.

Zdroj: orwell city + zde máte článek obsahující odkazy na vědecké studie, patent jedné z Covid vakcín obsahující oxid grafenu atd. + zde máte video ohl. oxidu grafenu ve vakcínách vs. patent

JAK SE CHRÁNIT PŘED GRAFENEM? Snad jako vždy nám nejvíce pomáhá obyčejný selský rozum, cit a zkušenosti. Nic nepřehánět, od každého trochu, zelenina, ovoce, pohyb, důvěra ve Stvoření a z toho vyplývající se nestrachování se. RaDost ze života. To jste však určitě ve spojitosti s Grafenem nechtěli slyšet. Důvod tohoto článku, je informace o velmi účinném a cíleném odbourávání Grafenu v těle. Dnes už víme, že existují dva velmi významné zdroje degradující nanotrubičky Grafenu. Objev Kagana a spol ukazuje, že jedním zdrojem je lidský enzym myeloperoxidáza (hMPO), zeleně zbarvený útočný protein bílých krvinek. Je to slušně fungující „bojová látka“ (spouští tvorbu kyseliny chlorné a tyrosilového radikálu, vesměs účinných jedů proti bakteriím). Je to tedy jakýsi „poddruh“ bílých krvinek, který nás umí léčit nejen od bakterií, ale i od Grafenu. Je tedy dobré dělat maximum pro naše krvinky.

KŘEN JAKO LÉČBA A OCHRANA PŘED GRAFENEM. Vědecký tým kolem Kagana se snažil vyvinout technologie odstraňující následky nehod při výrobě nanotrubiček Grafenu. A Heuréka, objevil něco úžasného. Zjistili, že to dokáže jeden z enzymů, nacházející se v křenu !!! Myslím, že se vyplatí to vědět. A stará selská pravda: „od každého trochu“, je prostě nad moudry všech mouder. CO DODAT? Asi už nic. Zpráva je jasná. Snad už jen odkazy pro další informace:
Rozložení GrafenuMyeloperoxidázaVýzkum RNDr. Stanislava Mihulky, Ph.D.Křenová peroxidázaZákazy Grafenových roušek

Zdroj: facebook


obrázek očkovaní vs. nové covid případy

graf

Nejvíce proočkovaná země na světě tak zaznamenává největší nárůst varianty delta. Člověk nemusí být génius, aby zjistil, co je to delta.
Nemoc z očkování.
https://gab.com/TakeActionArmy/posts/106816635135501703

A co covidová mafie označuje za „postcovidový syndrom“? Nejsou to náhodou nežádoucí vedlejší účinky takzvané vakcíny?!


Znamení šelmy (funguje, i když NEjste zaregistrovaní na fb)

Pěkná motivační řeč z austrálie (vyhledejte "download vk.com" a stáhněte link - jinak mi to nešlo přehrát)

Ethics prof. gives heartbreaking final lesson before being fired (youtube quickly removed video)


"S bojem proti demokracii souhlasím. Demokracie je vláda lidu (někdo vládne lidu), protože člověku by nikdo vládnout neměl, když je to otroctví zakázané což?"
7.9.2018 Babiš řekl, že chce bojovat proti demokracii. (pouze pro zaregistrované na fb)


Nouzový stav vytváří ústavní prostor pro dočasné omezení práv a svobod garantovaných lidem i firmám Listinou základních práv a svobod.
Nouzový stav může trvat nejdéle třicet dní, pokud se ho vláda nerozhodne zrušit dřív. Prodloužit ho ale může jen se souhlasem Poslanecké sněmovny.
(Zdroj.)

Ústavní právník zdůraznil, že ani nouzový stav nedělá z vlády absolutního vládce nad republikou. Práva, která je možné za této situace omezit, definuje krizový zákon. „Tam je uvedeno několik práv – právo podnikat ve vztahu k provozovnám, které mohou být zavírány, je tam vymezeno právo vlastnit majetek, je tam do určité míry v úzkém rozsahu vymezeno právo nedotknutelnosti osoby a obydlí, je tam také připuštěna možnost omezit svobodu pobytu a pohybu. Ostatní základní práva, těch se nouzový stav netýká a vláda je omezit nemůže,“ zdůraznil Marek Antoš.
(Zdroj.)

obrázek: nouzový stav pozastavuje ústavu!!


Kdo má telegram, může se podívat zde, pro ostatní překlad:
Rok 2010:
Putin: „Německá veřejnost z nějakého důvodu nemá ráda jadernou energii … Ale nechápu, co použijete na topení. Nechcete plyn, nevyvíjíte jadernou energii… Budete se zahřívat dřívím? Ale pro palivové dřevo si také musíte dojet na Sibiř.“
Evropa: Směje se
Rok 2021:
Evropa: tvoří pro obyvatelstvo vzdělávací videa, která ukazují, jak se zahřát v nouzových situacích při výpadku.


vejce


dům na samotě