V létě r. 2018 jsem psala o chemtrails. Psala jsem o tom, že bylo v létě 2018 sucho (podle mne dlouhodobé rozstřikování chemtrails způsobí sucho, takže se to dalo čekat, jen jsem nevěděla, kdy bude "přesáhnuta hranice" k tomu, aby se následek projevil). V článku jsem mimo jiné napsala:
"Přestat s chemtrails měli už před lety, dokud ještě nebylo pozdě = když by přestali teď, tak sucho potrvá ještě pár let, než se to srovná, což je asi lepší než s "ovládáním počasí" nepřestávat, ale jak znám "vědce", tak oni si raději vyberou to, že člověk začne lépe počasí "řídit" = tak, aby častěji pršelo)."

Na konci září v roce 2018 se citelně ochladilo během pár dní o cca 20-30 stupňů (o tom psal tento článek). Já jsem v té době pociťovala, že by mělo být teplo, ale není, a tím pádem je ta zima uměle vytvořená (tedy můj pocit se shodoval s tím článkem).

Předpověděla jsem, že na podzim 2018 bude teplota stále kolem 30 st. Celsia (minimálně do konce první poloviny října, ale spíše i déle). Dokonce se mi o tom zdál sen, že přirozená teplota by bez toho umělého ochlazení byla 30 stupňů. Předpovídala jsem to ale z logického důvodu:
Myslím si, že kdyby nikdo do přírody nezasahoval, tak by bylo teplo. Chemtrials podle mě způsobují sucho (a díky tomu, že odrážejí sluneční paprsky, tak i mírně ochlazují – kdyby ale byla přirozená vlhkost v ovzduší a více vegetace, tak by to taky přirozeně mírně ochlazovalo – takže ochlazovací efekt nepočítám). Tedy kvůli chemtrails bylo podle mě v létě kromě horka (které by bylo tak jako tak) i sucho (nebyl déšť, který by jinak přirozeně byl). Jelikož si toho sucha snad všichni (jak "elita", tak běžní lidé) všimli, tak ten, kdo se snaží uměle řídit počasí a rozprašovat chemtrails, vytvořil tu tlakovou níži (o které psal článek na tadescu, viz odkaz výše - je to ten článek o ochlazení). Tlakovou níži někdo udělal na velké ploše a cílem bylo spustit déšť v Evropě (ti, co počasí řídí, si chtěli dokázat, že i při vypouštení chemtrails mají sucho pod kontrolou, protože přeci stačí "myslet ve velkém" a vytvořit déšť takto). Tento jejich zásah ale přinesl jako vedlejší efekt prudké ochlazení. Ochlazení, které nebylo přirozené (přirozeně by teplota mezi 25-30 stupni pokračovala). Z toho logicky vyplývá, že pokud ten, kdo chtěl spustit déšť a uměle ve velkém vyvolal změnu, nebude pokračovat a neudělá to znovu (což neudělal), tak se teplota vrátí do přirozeného stavu ke 30 stupňům. Moje předpověď vycházela z této logiky. No a aby to lidem nebylo divné, že je na podzim takové vedro, tak se teď snaží chemtrailsovat jako o závod (protože chemtrails má sloužit – mimo jiné – k odrážení slunečních paprsků = k ochlazování). Proč neudělali znovu ten velký déšť (který přinesl jako vedlejší efekt velké ochlazení)? Protože takový velký zásah přinesl „nečekaně“ (pro ně) hurikán (pojmenovaný Zorba) v Řecku (a možná i další bouře, moc jsem to nesledovala – já teď sleduji vnitřně přirozené počasí, jaké by mělo být).

Pokud by to byla pravda (co jsem psala v odstavci výše kurzívou, jsou to totiž pouze moje domněnky), tak by ten, kdo uměle pomocí přístrojů řídí počasí, neoplýval zrovna vyspělou technologií, a navíc by jednal tak, že by jeho kroky byly docela předvídatelné (a nebyl by na moc vyspělé úrovni vědomí). Plus by u mě měl za to, že záměrně nechce způsobovat katastrofy (= když při větším zásahu vznikl hurikán, tak to znovu nepoužil). Ale nezdá se mi, že by nejvyspělejší technologie světa byla takto primitivní (myslím si, že tajné globální programy mají tu nejvyspělejší technologii, která existuje) - a toto, čím řídí počasí (vypouštění jedů z letadel + HAARP), je podle mě primitivní technologie (chemtrails bych snad ani neříkala technologie ..to je z mého pohledu na úrovni doby kamenné).

Já jsem proti umělému řízení počasí a ten, kdo to dělá, porušuje mojí svobodnou vůli.
(aby si mohl každý dělat, co chce, z hlediska počasí, je těžké, protože kdyby se lidi rozdělili na dvě skupiny dle svého názoru na toto téma a jedni by žili v místě, kde si na sebe chemtrailsují a počasí řídí, a druzí by žili např. na jiném kontinentu, kde je to zakázané, tak díky větru a proudění vzduchu by stejně ten chemtrails byl všude, stejně jako řízení počasí pomocí HAARP na jednom místě má nepřímý vliv na počasí na celé planetě)