Tajná podzemní válka dosáhne svého konečného odpočítávání

Lodní právo a jak to souvisí s Covid vakcínami

Zajímavý článek

Paraziti ve vakcínách (soustředila jsem se převážně na grafen, ale toto je taky důležité)

Reptiliánská základna La Palma a ostrovní satanismus

Klimatická aktivistka v New Yorku vyzývala kongresmanku, aby lidé začali jíst děti! (to už je starší, ale asi jsem to na tento web ještě nedala, tak když jsem na to nyní znovu narazila, dávám to sem)

Důkaz, že všechny země nakupovaly testy na Covid 19 v roce 2017 (tedy dva roky před "pandemií" - když ještě nebyl virus ani pojmenovaný a "nevědělo se", v jakém roce vypukne, a tedy že bude mít ve jméně 19..) (tedy ono se to vědělo, ale dle oficiálního MSM příběhu přeci ne..)

můžete ukázat lidem pravdu, ale myslet už musí sami..

FAUCI LHAL A MĚL BY JÍT

Takto "pravdivě" nás média informují o tom, co se právě děje..

soudně zpětně zrušená opatření = porušovala zákon

někdo se snaží lidi zabít

Devět milionů lidí ročně zemře hlady. Tři miliony z nich jsou děti.
To se nepovažuje za krizi, ale virus s 99,98% mírou přežití změnil celou planetu.
Viděli jste celosvětovou spolupráci na očkování každého člověka, ale nikdy ne celosvětovou snahu nakrmit každého člověka.
Nikdy nešlo o vaše zdraví.
Už se konečně probuďte.
(Zdroj.)

demokracie v praxi (jó, když se objevuje "náhodný" error..)
- moje pozn. MIMOCHODEM, jak může být demokracie "ok", když tu máme ochranu práv menšin? Např. 4% homosexuálů mají mít svá práva zaručena a neměli by být znevýhodňováni jen kvůli tomu, že jejich skupina je v populaci zastoupena tak malým procentem.. Samozřejmě souhlasím, že by nikdo neměl být trestán/znevýhodňován jenom proto, že je v populaci zastoupen např. 1% nebo 10% nebo 40% a tak dále.. No ale když v demokratickém hlasování např. 51% hlasuje pro volbu A, zatímco 49% populace pro volbu B, tak se vám to zdá v pořádku? Že 4% nemůžou být znevýhodňovaní proto, že jich je méně než zbytku populace, ale 49% lidí může být znevýhodněno kvůli tomu, že jich je méně než 51%?? Vysvětlí mi toto někdo?
Samozřejmě vše se dá vyřešit jednoduchou a nenásilnou cestou a to např. tak, že ten, kdo hlasuje pro volbu A, dostane volbu A, a ten, kdo hlasuje pro volbu B, dostane volbu B. Kdo hlasuje pro volbu C, dostane volbu C, kdo chce volbu D, dostane volbu D..atd.
(jak jednoduché)
- Pak je jedno, kolika procenty je tvůj názor v populaci zastoupený, protože každý rozhoduje sám o sobě (a má zodpovědnost sám za sebe). Naprosto nechápu, proč bych měla rozhodovat o druhých lidech (a přemlouvat je, nutit je..). Každý ví nejlépe sám za sebe, co je pro něj nejlepší. A nikdo nemá právo rozhodovat o druhém a za druhého. Tím pádem nějaká démonkracie je pouze zastaralá forma manipulace, kterou nikdo nepotřebuje. Demokracie je zlo, protože to je pouze forma utlačování.

očkování jako totalitní nástroj

jedná se o něco jiného než o business

efektivita proočkovanosti

gmo jídlo

Arbeit macht frei = 1941
Vakcina je svoboda =2021

EU krizi vyřeší imigrace! (oznámil Brusel)

Stonehedge

Medbed prototyp

kauza Prezident

Experiment

zrušení pokut ve Španělsku
(Zdroj.)

Social credit system

očkování ničí přirozenou imunitu

plena

antivaxer

dávejte si pozor
(a v Austrálii na místě zabil policista muže bez roušky..)