Uvědomte si, že radost je stav mysli; je to vibrace, která se nepodobá žádné jiné. Radost je emocionální pocit, že jste naživu… jen to. Lidé byli naprogramováni, že k radosti musí být důvod, a důvody jsou pomíjivé a krátké. Představa vyzařování radosti jako konstanty je pro vás poněkud obtížně představitelná, zvláště když máte tolik ”starostí”. Starosti jsou vibrací pocitu bezmoci. Starosti jsou návyk, který je naprogramován v každém pozemšťanovi od narození. Když si děláte starosti, nejste bohužel v kontaktu se svou silou božského tvůrce svého života. Starosti vás napojují na mřížku masového vědomí. Je to vibrace kontroly…
http://channeling.safo.cz/detail.php?id=1276
(Zdroj.)


V USA Nejvyšší soud rozhodl, že očkovaní lidé na celém světě jsou výrobky, patentované zboží, podle práva USA už ne lidé. Prostřednictvím modifikované DNA nebo RNA vakcinace, mRNA vakcinace, osoba přestává být člověkem a stává se VLASTNÍKEM držitele modifikovaného GEN očkovacího patentu, protože má svůj vlastní genom a již není „člověk“ (bez přírodních lidí) „trans-human“, tedy kategorie, která v lidských právech neexistuje. Ztrácí se kvalita fyzické osoby a veškerá související práva. To platí po celém světě a patenty podléhají právu USA. Od roku 2013 jsou všichni lidé očkovaní GM-modifikovanými mRNA legálně trans-lidští a legálně identifikovaní jako trans-lidé a nemají žádná lidská ani jiná práva státu, a to platí celosvětově, protože patenty na technologie GEN-POINT jsou pod jurisdikcí a zákony USA, kde byly registrovány. ZDROJ rozhodnutí US SUPREME COURT PDF ZDE: https://www.supremecourt.gov/opinions/12pdf/12-398_1b7d.pdf
(Zdroj.)

V registračních studiích společností Pfizer / BioNtech a Moderna, které mají probíhat do roku 2022/23, byla kontrolní skupina zrusena !!
98% všech subjektů-lidi, kteri dříve dostávali placebo, nyní podstoupilo také genovou terapii.


Způsobují covid vakcíny lidem to samé co AIDS? Funkce imunitního systému klesají přibližně o 5% každý týden!

Šéf komunistické strany Číny řekl, že všichni vakcinovaní jsou mrtví.


Rakúsko nariadilo 3G pravidlo na pracovisku. USA chce zaočkovať 28 miliónov detí

Věděli jste, že Ministerstvo zdravotnictví zrušilo nařízení izolace a karantény, které platí od 25.10. Dosud nevydalo nové. Takže v tomto směru se asi něco nového odehraje, jelikož to asi bude v kompetenci jen Hygieny... uvidíme. Zde je dokument, kterým ta předchozí ruší. Dala jsem si práci, našla ta zrušená a oparvdu od 25.10. pokud se nic nezmění, tak žádná karanténa ani izolace!
https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/10/Zruseni-mimoradneho-opatreni-ze-dne-2-3-2021-o-narizovani-izolace-a-karanteny-s-ucinnosti-od-25-10-2021.pdf
(Zdroj.)

Ve vládě se s rouškami neobtěžují, protože ví, že celý covid je divadlo a fake

Stejná demokratická strana, která nedokáže přijít na to, jak vyložit nákladní lodě, tvrdí, že ví, jak změnit teplotu na planetě Zemi.
https://gab.com/Catturd/posts/107134179981297445

ovce jdou na porážku


Čínskou biologickou laboratoř ve Wuhanu vlastní společnost GlaxoSmithKline , která (omylem) vlastní společnost Pfizer ! (ten, kdo vyrábí vakcínu proti viru, který (omylem) začal ve Wuhanské biologické laboratoři a který byl (náhodně) financován Dr. Faucim , který (omylem) propaguje vakcínu! GlaxoSmithKline je (náhodně) spravován finanční divizí společnosti Black Rock , která (omylem) spravuje finance Open Society Company (Sorosova nadace), která (omylem) spravuje francouzskou AXA! Soros (omylem) vlastní švýcarskou společnost Winterthur , která (omylem) postavila čínskou laboratoř ve Wu -chanu a koupila ji německá Allianz, která (shodou okolností) má jako akcionáře společnost Vanguard, která (shodou okolností) je akcionářem společnosti Black Rock, která (shodou okolností) ovládá centrální banky a spravuje třetina globálního investičního kapitálu. (Více informací zde ).

”Black Rock” je také (shodou okolností) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates , který (shodou okolností) je akcionářem společnosti Pfizer (která - pamatujte ...? Prodává zázračnou vakcínu) a (shodou okolností) je nyní první sponzor WHO ...! Nyní chápete, jak mrtvý netopýr prodaný na vlhkém trhu v Číně nakazil CELOU PLANETU ...! Teď, když víš, předávej to dál, dokud to neví celý svět ... !!! (jen dodávám, že děd Billa Gatese náhodou stál za vakcinací před vypuknutím španělské chřipky a náhodou otec Billa Gatese hlásal genocidu jako řešení ”přelidnění”.)

(Zdroj.)

bez charakteru

vědci zjistili..

dvojí metr


ještě otázečka..:)

nefunkčnost

očkování

Ako sa konšpirácia opäť stala pravdou

tyranie

o virus tu nejde

10 přikázání EU

ústava

§ 401Útok proti lidskosti

(1) Kdo se v rámci rozsáhlého nebo systematického útoku zaměřeného proti civilnímu obyvatelstvu dopustí

f) apartheidu nebo jiné podobné segregace nebo diskriminace,

g) zbavení osobní svobody, zavlečení na neznámé místo nebo jakéhokoli jiného omezení osobní svobody s následným nedobrovolným zmizením osob..

40/2009 Sb.

§ 356 Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo

b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.

Tohle už by snad mělo platit na celou vládu, tisk apod

MSM z května 2021 (v právu se nic nezměnilo..)

Tady je vidět, že roboti by už dávno mohli dělat veškerou práci a každý člověk by mohl dělat co ho baví a mohl by mít zajištěno k životu vše, co potřebuje. Dokonce i bez robotů by mohl být život takovýto..

Roboti nejsou nic nového?


modrá pilulka jako odměna za vakcinaci

procitnutí

konspirátor to s vámi myslí dobře

policista to s vámi dobře nemyslí..

Ani lékaři to s vámi dobře nemyslí. (Jen pro registrované na telegramu)

Doktor varuje, že v nemocnici mají protokol jak "léčit" lidi tak, aby je zabili - a pak to vykáží jako úmrtí na covid (moje pozn. za které dostanou možná i zaplaceno).


Twilight (Jen pro registrované na telegramu: Hlavní hrdina tohoto filmu je reptilián! No tento herec Robert Pattinson mi byl zrovna nesympatický.)


ROPA

NASA: Nebuď hloupý, můžeš nám věřit..


Hadejte co je v mobilu v baterii? Ano, oxid grafenu

Novy iPhone 13 uz hacknuty - len za 1sekundu! (cinski hackeri uz stihli hacknut novy iPhone 13 pro, aj ked je na nom nainstalovany najnovsi software. Vyuzili bezpecnostnu slabinu v prehliadaci Safari. A len jednym kliknutim prebrali ovladanie mobilu na dialku...)


to jdeš pozdě..

závody ve zbrojení

miss

Systém sociálního kreditu (můžete se podívat, jak funguje: někteří lidé jsou sami sebou, někteří se začnou měnit kvůli výhodám a na základě toho může systém začít přitvrzovat, takže ti, co se mění, se musí měnit stále víc - někteří to při nějaké hranici nevydrží a postupně odpadávají, jiní si klidně i změní pohlaví, jenom aby byli "in" a stále odměňováni a jen aby se měli jakože "líp než ti druzí", což není pravda, když přišli sami o sebe, tak se mají hůř než kdokoli, kdo prožívá nějaký vnější "trest" - když se ti, kteří se podřizují, budou ochotni podřizovat "bez hranic", tak systém je nakonec zabije..např. jim dá injekci smrti=tvz."vakcínu"..proti čemu? Proti životu.)